IR

Th-large

basta

Domubiedri (0)
Pievienoja viedokli pie raksta Kad pienāks tā diena, kad prezidents... 24.septembris 2017 13:27

to tonijs
"Viņi svin uzvaras dienu pār fašistisko Vāciju."

Hitlera Vācija bija mazāk fašistiska, kā Putina fašistisko izdzimteņu bidlostāna šodien, bet ar Staļina režīmu, kas katru gadu noslepkavoja pa pāris miljoniem savu pilsoņu, ja nu vienīgi Kima, Mao vai Pol Pota režīmi var salīdzināties. 9. maija svinēšana ir ņirgāšanās par Staļina un cionistu sarīkotā WWII upuru piemiņu un katrs nolādētais nelietis, kas to dara, ir uzkrāvis sev atbildību par desmitiem miljonu nevainīgu cilvēku nāvēm un pelnījis adekvātu sodu.

Būtu jauki, ja ASV kongress pieprasītu arī you tube informāciju par tur demonstrētām Ušmerika reklāmām pirms pašvaldību vēlēšanām.

Pievienoja viedokli pie raksta Kad pienāks tā diena, kad prezidents... 23.septembris 2017 19:19

to tonijs
Vārds "bidļjaķina" ir nedaudz pārveidots no bidla "bydlo", kā jūs dēvē poļi.

Pievienoja viedokli pie raksta Lielbritānija un ES: kopīga vēsture, izaicinājumi un nākotne 23.septembris 2017 19:13

to rinķī apkārt
Kur bija dusmas un kur bija lamas, ja vien ar to nav jāsaprot, ka aizskāru svētās govis: civiliedzīvotāju masu slepkavas, sadistus, marodierus, kapu un pieminekļu apgānītājus un vecenīšu un zīdaiņu izvarotāju un atzinīgi izteicos par sen aizgājušiem latviešu varoņiem - leģionāriem, no kuriem joprojām mīž homo russicus.

Pievienoja viedokli pie raksta Lielbritānija un ES: kopīga vēsture, izaicinājumi un nākotne 23.septembris 2017 16:50

to rinķī apkārt
Par mazu tautu latviešus sauc krievu fašistu izdzimteņi - rusisti. Latvieši ir mazskaitlīga tauta. Maza tauta nekādi nebūtu varējusi civilizācijas pabiru ģenētiskā atmiņā iedzīt sarkanarmiešu piepļūtītos kerzavikus.

Pievienoja viedokli pie raksta NATO: Aizdomas par mācībām "Zapad 2017" bija pamatotas 23.septembris 2017 16:45

Prieks, kur tu rodies! Mācības zapad-2017 dažiem augsti stāvošiem sadistu, slepkavu, marodieru un pidarasu armijas virsniekiem pietuvināja to tikšanos ar savu radītāju ellē.
www.kavkazcenter.com/...

Pievienoja viedokli pie raksta Kad pienāks tā diena, kad prezidents... 23.septembris 2017 16:31

to traductrice
"nepilsoņu statusa nodošana pašu nepilsoņu risināšanai no valstiskā viedokļa ir nepareizi."

Tas būtu tas pats, kas piedāvāt slepkavam pašam sev noteikt sodu jeb prēmiju.

Pievienoja viedokli pie raksta Kad pienāks tā diena, kad prezidents... 23.septembris 2017 16:07

to tonijs
Latvija pārstās būt divkopienu valsts, kad arī civilizācijas pabiras, bidļjaķina, savā starpā sarunāsies valsts valodā.

Pievienoja viedokli pie raksta Kad pienāks tā diena, kad prezidents... 23.septembris 2017 16:04

to Ēriks
Kolonisti bija latvieši Brazīlijā un Venecuēlā. NKVDešņiku pēcteču suga, kam piederīgs arī Toņa, ir interventi (iebrucēji) un neatkarīgi kurā paaudzē un pret tiem ir jābūt starptautiskām militārtiesām.

Pievienoja viedokli pie raksta Tranzītbiznesa uzņēmēju biedrības prezidente Antāne nodibina jaunu partiju 23.septembris 2017 14:51

to rinķī apkārt
"Ceru, ka Vienotība atlabs pēc šī šoka

Es savukārt ceru, ka paveiksies latviešu tautai un valstij un Temīdai un neviens Vienotības mērglis neizvairīsies no barga, bet taisnīga soda.
Es brīnos, kā šitie visi bērziņi, birkavi, antānes atrod sev siltas vietiņas? Laikam jau esot politikā daudz nelietību sastrādājuši.

Piespiest nevar, taču pieņemt likumu, kas turpmāk aizliedz izplatīt visa veida krievu apmaksātas reklāmas, gan var. Es ļoti ceru, ka jau visdrīzākā laikā ASV noskaidros, kas stāv aiz Ripplewood Holdings, ar kuru mūsu transpersonas noslēdza līgumu par Citadeles atdošanu par sviestmaizes cenu.

Pievienoja viedokli pie raksta Makrons paraksta plašus protestus izsaukušo likumu par darba tirgus reformām 23.septembris 2017 10:07

Komunistam Makaronam nāksies anulēt savas sugas brāļa, komunista Olanda, pieņemtos lēmusus, kas lika bēgt ne tika ārvalstu, bet arī pašu kompānijām.

Pievienoja viedokli pie raksta Čehijas tiesa nolemj izdot Ansi Ataolu Bērziņu Latvijai 23.septembris 2017 10:02

to Skaisle
"Bērziņu atbrīvo bet milušu un stabiņu n galu galā - vaškevicu noķer un iesēdina"

Ja iesēdinās Milušu, Stabiņu un Vaškēviču, sēdēs arī tie prokremliskie izdzimteņi un pidarasi, par kuriem tu fano un tad paliks tikai tev nīstie "naciķi".

Pievienoja viedokli pie raksta Kad pienāks tā diena, kad prezidents... 23.septembris 2017 09:54

to Rihards
Krievijā aizvien grūtāk paliek ar zālēm, lai ved, bet pret tā saucamiem nepisoņiem - kontrabandistiem var ieviest normu cigaretēm un alkoholam: 200 cigaretes un litru stiprā alkohola reizi pusgadā.

Pievienoja viedokli pie raksta Kad pienāks tā diena, kad prezidents... 23.septembris 2017 09:46

to Edite Gornova
"lai aizmirst Rīdzenes sarunas un plūdu katastrofu Latgalē."

Varbūt drīzāk, lai aizmirst Gruzijas sarunas, kur pats bastards, Putina favorīts, krievu militārista atvase, Vējonis, piedalījās?
Rīdzenes sarunu publicēšana kā reizi, lai cilvēki nedomātu par prokremlisko zagļu, čekas kājslauķu un pidarasu nodarīto latviešu valstij un tautai pēdējo sešu gadu laikā.

Skatīt vecākus ierakstus