IR

Visas slimības rodas no nerviem

Viedokļi

Plus_opinionSkaisle nu jau esmu tik augstu kalnā, ka varu pat ārstus pamācīt

Nekur neesmu lasījusi, ka Latvijā būtu uzlabojušies rādītāji vēža mirstībā, tādā ziņā, ka samazinājušies. Tehnoloģijas un zāles mums ir Zmbabves līmenī.
Daudzi medikamenti , uri nepieciešami onkoloģijas pacientiem ārzemēs maksā pat līdz 30 - 50 5 lētāk. Ja man vajadzētu pateikt precīzi - man būtu jāzvana mammas kaimiņienei , kurai tika vesti medikamenti no Zviedrijas

Par to, ka piemēram, dzemdes kakla vēža bezmaksas skrīnings ir valsts ņirgāšanās - jau rakstīju, jo bezmaksas šis pakalpojums nav pieejams. Nu nav - varu pierādīt!

Vēzis rodas , pirmkārt, dvēselē - no pāridarījuma, no aizvainojuma, no bezspēcības ļaunuma un melu priekšā. No tā, ka cilvēks nespēj darīt to ko patiesībā vēlas. No neizrunāšanās ...

Jautāsiet - kā tad ar bērniem ? Bet .... bērni taču piedzimst vecākiem, vai ne ....
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  17.jūlijs 2017 10:40
Plus_opinionSkaisle Vienā lilit bija pubicēta lasītājas mēneša vēstule, kura apbalvota ar dārgu smaržu . Lasu. Protams, ka vispirms bija glaimi žurnālam - bezmaz vai dzīvības glābējs un dienas saule utt.
Bet tālāk tā sieviete - var noprast ap gadiem 50 stāsta, ka atbilst patiesībai raksts par dzives cikliskumu, ka viņai tiešām tā bijis. Un beigu daļā - manā stilā - tādā asbolūtā patosā un himnā - ka viņas dzīve ir izdevusies, jo lūk ir trīs meitas un tās ir viņas kosmoss un viņas Visums un zvaigznes utt. utjrpj. Bet ...ko es ievēroju - ne vārda par vīrieti, par to cilvēku, ar kuru kopā viņa tās savas zvaigznes radīja un audzināja. Kā tad tā , es jautāju ? kas tad viņai tas vīrietis bija vien spermas donors, kurš nav pat pieminēšanas vērts?

Nezinu, bet zinu, ka ir tik daudzas sievietes, kuras manipulē ar saviem tuviniekiem, saviem mīļajiem ... un pašas cieš no tā ...

nu labi - ja vajag pakonsultēt - rakstiet - man nav grūti ...
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  17.jūlijs 2017 10:47
dzeris49 Onkologam būtu jāraksta par to, kādas Latvijā rindas uz izmeklējumiem, ārstēšanu, operācijām onkoloģiskiem slimniekie, kāpēc Latvijā ķīmioterapijai izmanto sen novecojošus un mazefektīgus medikamentus, kurus nelieto ne Lietuvā, ne Igaunijā, utt., utt., nevis klāstīt vispārzināmas banalitātes.
 +5  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  17.jūlijs 2017 11:07
edge_indran ----------------Jānis Kāpostiņš:"Ikvienam reizi gadā derētu iziet "tehnisko apskati" pie ārsta."
=======================================================================================
"Tā taču ideoloģija, muļķīt!" jebšu kapitālistiskā utopija." Slavojs Žižeks *.

396592


romanbook.net/book/87...
*Slavoj Žižek (/ˈslɑːvɔɪ ˈʒɪʒɛk/ SLAH-voy ZHIZH-ek; Slovene pronunciation: [ˈslaʋɔj ˈʒiʒɛk] (About this sound listen); born 21 March 1949) is a continental philosopher. He is a senior researcher at the Institute for Sociology and Philosophy at the University of Ljubljana, Global Distinguished Professor of German at New York University,[1] and international director of the Birkbeck Institute for the Humanities of the University of London.[2] He works in subjects including continental philosophy, political theory, cultural studies, psychoanalysis, film criticism, Marxism, Hegelianism and theology. (From Wikipedia, the free encyclopedia)
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  17.jūlijs 2017 11:25
Plus_opiniontraductrice ko autors gribējis pateikt? "dzīvojiet bez stresa un vēzis jūs neskars"? nav bišku tā kā primitīvi?
 +5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  17.jūlijs 2017 11:46

Pievienot savu viedokli

  Lai pievienotu viedokli ⎯

  vai

  6-media_large-second_compact
  Nākamais raksts

  Pārcirst pagrīdes paktu (36)

  Domas pēc "oligarhu sarunu" publicēšanas žurnālā "Ir"