IR

Pārcirst pagrīdes paktu 36

Domas pēc "oligarhu sarunu" publicēšanas žurnālā "Ir"
6-media_large-media_large
Citāts no A. Lemberga teiktā "oligarhu sarunās".
Juta Strīķe 17.jūlijs 2017 14:18

Šajā citātā ir ietverta precīza notiekošā esence. Proti, vairākus gadus valstī pastāv slepena vienošanās starp Lembergu un Krievijas valdošā režīma ietekmes aģentu organizāciju Latvijā - Saskaņu. Tas nozīmē, ka ZZS faktiski ir kļuvusi par Krievijas ietekmes aģentu sabiedroto.

Ja tas nebūtu tā, tad ZZS veiktu neatliekamas darbības, lai visos iespējamos veidos norobežotos no A. Lemberga. Šis Lemberga - Urbanoviča pakts ir slepens, jo ZZS vēlētāji savā absolūtajā vairākumā nekad nepiekristu sadarbībai ar Saskaņu, kurai ir līgums ar Krievijas valdošo partiju "Jedinaja Rossija".

Latvijā pastāv viena pagrīdes valdība ar Lembergu un Urbanoviču vadībā un otra formālā - ar Kučinski, "Vienotību" un Nacionālo apvienību. Jau pašlaik Lembergs diktē savu gribu Kučinska valdībai par visiem svarīgākajiem valsts lēmumiem! Kura no šīm divām Lemberga valdībām ir ar lielāku ietekmi, Latvijas pilsoņi var tikai minēt.

Ja pilsoņi neko nedarīs, tad drīz šī slepenā pagrīdes valdība var kļūt par oficiālo un tas tad nozīmēs, ka politisko varu arī oficiāli būs sagrābuši Krievijas ietekmes aģenti. Tas nozīmēs arī to, ka Latvija mainīs savu ģeopolitisko kursu un neslēpti kļūs par Krievijas ietekmē esošu vasaļvalsti.

Skaidrs, ka Lemberga - Urbanoviča - Putina slepenā pakta dalībnieki izmantos visu savā rīcībā esošo atklāto un slēpto propagandas resursu, lai pārliecinātu par pretējo, bet katram cilvēkam, kurš pats ir spējīgs paskatīties patiesībai acīs ir skaidrs, kurš ir kurš.

Latvijas pilsoņi, organizējieties un pretojieties. Ir pēdējais laiks. Novērtējiet to, ka Jums vēl ir iespēja nepakļauties un pretoties.

Publicēts sociālajā tīklā "Facebook"

Autore ir Rīgas domes deputāte, Jaunā konservatīvā partija

Visas žurnālā "Ir" publicētos materiālus par oligarhu sarunām varat lasīt šeit.

 

Ieteikt šo rakstu? Jā(4)

Populārākie viedokļi

Aivars Pareizi Juta raksta, piekrītu katram vārdam. ZZS gatavi pakalpot Kremlim, lai Latvija būtu nabadzīga un no Krievijas atkarīga. Nupat pašvaldību vēlēšanās ZZS Rīgā atteicās sadarboties ar citām latviešu partijām, ar masīvu reklāmu atņēma tām dažus % balsu, faktiski palīdzēja Ušakovam noturēties pie varas. Bet nekāda reklāma nepalīdzēja ZZS iekļūt Rīgas domē, vēlētāji viņus atstāja aiz borta. Domāju, ka Saeimas vēlēšanās būs līdzīgi, ZZS zaudēs varu, kā Tautas partija savā laikā zaudēja.
 +22  Radius_box_plus Radius_box_minus 5 ATBILDES  ATBILDĒT  17.jūlijs 2017 17:58
Plus_opinionvvilums Protams, kremlis,lembis un galvenais viņu NAUDA
kontrolē valsti, to nevar nepamanīt. Tikai retais var nepārdoties, kā jau minēja lembis. Ko pasāks šie ar Latviju, kādu x stundu tie mums gatavo? Pagaidām viņu pret NATO un ES veikto pretdarbību mēs it kā pārvarējām. Trakāk ir ar tik ļoti nepieciešamajām valstiskām reformām,tās visas var teikt tika izpurgātas arī pēdējā nodokļu reforma tai skaitā -veselu gadu tiekam muļļāti un vazāti.
 +12  Radius_box_plus Radius_box_minus 11 ATBILDES  ATBILDĒT  17.jūlijs 2017 22:49
Plus_opinionfzss hibrīduzbrukums !!!!!!!
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  17.jūlijs 2017 15:29

Skatīt visus viedokļus → Pievienot viedokli →

Citi viedokļi

Cancer-389921_1920-second_compact
Nākamais raksts

Visas slimības rodas no nerviem (5)

Ikvienam reizi gadā derētu iziet "tehnisko apskati" pie ārsta