IR

Spilgtākie citāti. Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers

Viedokļi

dzeris49 Gara nabadzības un juridisiskas nekompetences izcils piemērs.

Ko nozīmē - "nevienu cilvēku nedrīkst noklausīties, jo viņš mums vienkārši nepatīk", utt?

Ja reiz tos oligarhus noklausījās, acīmredzot, tam bija kāds likumīgs pamats, un viss tas tika darīts likuma rāmjos?

Tagad KNAB vainīgs, bet, pats taču izvērtēja Streļčenoku, un rekomendēja atstāt viņu amatā, kaut, ar to arī sen viss bija skaidrs.

Jurašs pareizi pateica - drīzāk, oligarhu advokāts, nevis prokurors, tāpat, kā NEPLP Līdaka un daudzi citi.

Nu, Lembergs arī pateica pareizi, kaut, uz visiem tas, tomēr, neattiecas, bet, uz ļoti daudziem Latvijā gan - nauda nesmird, vai kaut kā tā.
 +5  Radius_box_plus Radius_box_minus 3 ATBILDES  ATBILDĒT  14.jūlijs 2017 11:18
tvverotajs "Ja reiz tos oligarhus noklausījās, acīmredzot, tam bija kāds likumīgs pamats, un viss tas tika darīts likuma rāmjos"

Arī Jaunalksnes sarunas noklausījās likumīgi - ar tiesneša akceptu, bet pats zini kā tas beidzās.

Te jau vēl nekas nav beidzies, ja arī pēc visām izvērtēšanām sarunās iesaistīto vainu nepierādīs, tad neizslēdzu, ka viņi prasīs kompensācijas par šo noklausīšanos un īpaši jau sarunu izpaušanu.
 -5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  14.jūlijs 2017 11:38
dzeris49 Ja viņi ir galīgākie idioti, tad prasīs, es gan domāju, ka viņi neko neprasīs, jo gribēs, lai skandāls ātrāk apklust.

Un arī tad, ja prasīs, beigsies tāpat, kā viss beidzās Jaunalksnes un NEO un Naglas gadījumā - pat, ja Latvijas tiesa mēģinās ko piesiet tiem, kas sarunas nopublicēja, un atkārtoti uzkāpt tam grābeklim, ECT tos attaisnos, jo sarunas satur sabiedriski svarīgu informāciju, tātad, žurnalisti drīkst to publicēt, viņi taču tanīs sarunās neapspriež, kāda kuram sieva vai ko ēduši brokastīs.

Tāda ir demokrātija.
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  14.jūlijs 2017 12:20
tvverotajs Ne jau tos, kuri publicēja, bet tos, kuri nopludināja operatīvās lietas materiālus, kas ir klasificēti kā slepeni, vai precīzāk sakot kompensāciju no tās iestādes, kura nenodrošināja slepenas informācijas aizsardzību.
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  14.jūlijs 2017 12:29
Plus_opinionvilburs Cik grūti Kalnmeieram bija atbildēt uz jautājumu vai hūte ir cienījams valstsvīrs.
Tad viņš saņēma visu savu nelielo dūšu, sakrustoja labās rokas pirkstus aiz muguras un teica: nē nav. Piere pārklājās ar sviedru lāsītēm.
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  14.jūlijs 2017 13:52
Mantrausis Manuprāt, Latvijā kādu laiku valda pūļa tiesa un linčošanas sindroms. Neuzskatu patlabanējo tieslietu sistēmu Latvijā par loģisku un adekvātu, bet... Sabiedrības pieprasījums skan: Viņus tiesāt!
Pirmkārt, es nepadotos, jo - ja esmu ārsts, šoferis, aktieris, zvejnieks, būvnieks - tikai es atbildu par savu profesionālo darbību. Nevis man kāds teiks - dari tā un būs pareizi, jo sabiedrība liek pneimoniju ārstēt ar validolu...
Otrs - mums ir piemēri, kad tiesībsargi kaut ko dara ļoti personisku motīvu vārdā... Patlaban ir tā: ja kāds rīkojas pret "manuprāt, slikto", viņš dara pareizi, jo pret "slikto" tā var atļauties...
Nav ne jausmas, ko tas viss nozīmē, bet man neuzticību tiesībsargiem pastiprina vēlme "mana taisnība par jebkuru cenu"! Un tas ir TIK raksturīgi pēdējiem xx gadiem... Te nav strīdu šķiršana vai taisnība, te ir nauda, ambīcijas un muļķība! :)
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus 3 ATBILDES  ATBILDĒT  16.jūlijs 2017 14:36
Ēriks Nevis valda linčošanas sindroms,bet gan zināmi spēki šo sindromu grib atmodināt,lai destabilizētu situāciju.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.jūlijs 2017 18:47
uldis_rats Ērik, jums pašreizējā stabilitāte Rīgā, kur viss sadalīts ir pa prātam? Latvijas mērogā jau arī zaļā vīriņa koalīcija pie teikšanas - kas zina, varbūt pēc Saeimas vēlēšanām izdosies šo stabilitāti arī valsts mērogā nostiprināt...
Redzam, cik nesatricināma ir Rīga - tad būs gruntīga stabilitāte arī valst mērogs. Tas būtu jums pa prātam?
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  17.jūlijs 2017 09:07
Ēriks Te bija runa par tiesiskumu.Man pa prātam būtu,ja vēlēšanās Nacionālā Apvienība dabūtu vairāk par 50% vēlētāju balsu,bet tie,kas kādreiz vēlējušies vai joprojām vēlas koalīciju ar kolonistu partiju,tiek aizslaucīti politiskajā mēslainē.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  17.jūlijs 2017 09:14

Pievienot savu viedokli

  Lai pievienotu viedokli ⎯

  vai

  J1-second_compact
  Nākamais raksts

  Spilgtākie citāti: Bijušais KNAB darbinieks Juris Jurašs (1)

  Bijušais KNAB operatīvo izstrāžu daļas vadītājs Juris Jurašs pārmet ģenerālprokuroram oligarhu interešu aizstāvēšanu