IR

Spilgtākie citāti: Bijušais KNAB darbinieks Juris Jurašs

Viedokļi

dzeris49 Par Latviju drīz vien varēs pateikt to pašu, ko Šenderovics saka par Krieviju - valsts tādā Rietumu izpratnē nav, ir klasiska mafioza struktūra.

Mums pie varas organizēts noziedzīgs grupējums, kurā ietilps ļoti daudzas valsts institūcijas, sākot no Saeimas, beidzot ar prokuratūru, tiesām, VID, utt., utt., un ko vada visiem zināmie cilvēki.

Un šo institūciju uzdevums, ko tās arī pilda, ir nevis veikt Satversmē paredzētās funkcijas, bet gan sargāt un aizstāvēt šeit iedibināto un lieliski strādājošo valsts nozagšanas sistēmu un tās adeptus.

Par to tām tiek atmesti kādi kauli un ēdienu atliekas no Lemberga un Co dzīru galda, amati, karjeras iespējas, pat ordeņi, utt., utt.

Ja kāds nostājas pret šo sistēmu, tam nobloķē gan karjeras iespējas, gan visu citu, diskreditē uzpirktajā presē, un tas vēl labākajā gadījumā, manuprāt, piemērus visi zina.

Tā ka uz priekšu, uz pagātni, uz Austrumiem, uz NVS pusi biedri, projām no "liberastiem", "sorosītiem" un citām šausmām!
 +6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  14.jūlijs 2017 11:01

Pievienot savu viedokli

  Lai pievienotu viedokli ⎯

  vai

  Eriks1-second_compact
  Nākamais raksts

  Kalnmeiers: par mani neizlems troika (19)

  Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers pārliecināts par savu darbību likumību oligarhu lietā un gatavs atskaitīties parlamentam