IR

Oligarhu sarunas. Preses kastrēšana. Spilgtākie citāti 17

Žurnāls "Ir" publisko sabiedrībai būtisku informāciju no sarunām viesnīcā "Rīdzene", kur Ainārs Šlesers ar politiķiem un uzņēmējiem kārtoja lietas.
Milda-media_large
29.jūnijs 2017 09:52

Pilnu rakstu "Preses kastrēšana" lasi te, bet spilgtākos "Rīdzenes" sarunu citātus skati zemāk.


Ieteikt šo rakstu? Jā(1)

Populārākie viedokļi

Plus_opinionzars ... bet "Lemberga kungu" joprojām sauc gozēties uz skatuves, kad "pilsētā ar rītdienu" notiek kārtējais pasăkums . Šķērmi, patiesi riebīgi ap dūšu metas, kā viņam pielien, piemēram, basketbola komentētāji, visādu muzikālo banku veidotāji utt. Guntis Skrastiņš, šķiet, ir hrestomātiskis piemērs tam, cik nožēlojams var kļūt un būt jau gadu gadiem. Minos, ka vien Sipeniece asi nostājās pret šādu lietu kārtību, vairumam, škiet , nav problēmu pacelt jūdasa grašus un nodot savu valsti.

Šāda veida atmasokojošas publikācijas vieš cerību, ka valsti neesam pazaudējuši. Cerīga ir arī jaunā paaudze, kura domā valstiskāk un rīkojas godīgāk. Daudzi no mums visu saprot, taču izliekas neredzam, kas, īstenībā, ir tádu lembergu mērķis. Būtu pēdējais laiks iet un celties par savu pascieņu un savu valsti.
 +25  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  29.jūnijs 2017 13:45
KoKatrina Pamatīga pļauka Latvijas žurnālistikai. Kamēr vieniem Ventspils burtiski draud ar tiesu par patiesu notikumu atspoguļošanu, citiem pienākas pateicība par neatspoguļošanu.
 +16  Radius_box_plus Radius_box_minus 3 ATBILDES  ATBILDĒT  29.jūnijs 2017 10:16
Plus_opinionSkaisle vēl - mums ir informācija, ka Jūrmalā - kūrortpilsētā notika dabas katastrofa - radits milzīgs piesārņojums. Demokrātisksas valsts presē uzreiz būtu informācija par bez-atbildīgajiem - kuri ir vainīgi pie šīs situācijas

Mēs uzzinām tikai, ka valsts no mūsu naudas dos nepilnu miljonu , lai šeftmaņi turpina šeftēties - nu ko man teikt - tikpat labi , ka to, ka mums žurnālistika nav vispār

Vai - ticu un piekrītu, ka VKKF nauda ir maz un sadalīt to ir sarezģīti - bet - kāpēc tiek slēpts mehānisms kā tur naudu dala? Kāpēc nav reakcija uz signāliem par kopruciju VKKF?

Labi - japastrādā arī drusku - bet - sirds ir pilna , protams
 +6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  29.jūnijs 2017 10:35

Skatīt visus viedokļus → Pievienot viedokli →

Citi viedokļi

Lembergs-1-second_compact
Nākamais raksts

Politaģitācijas lapeles centieni glābt no negoda “oligarhu lietas” pasūtītājus un izpildītājus (83)

Aivars Lembergs šo viedokli žurnālam „Ir" atsūtīja ceturtdien, 29.jūnijā, plkst. 9.03