IR

Taimskvērā gājējos iebraukušais vīrietis "dzirdējis balsis" (papild.) 6

 
Ap_19124893-media_large
Taimskvērs. Foto: Seth Wenig, TT NYHETSBYRÅN/LETA
19.maijs 2017 10:50

26 gadus vecais Ričards Rohass, kurš ceturtdien Ņujorkas Taimskvērā ietrieca savu automašīnu gājējos, 22 ievainojot un vienu nogalinot, policistiem atzina, kas esot "dzirdējis balsis", amatpersonu ziņoto vēsta LETA

Rohass policistiem sacījis, ka dzirdējis balsis, un domājis, ka ies bojā, apliecināja divas likumsargu amatpersonas. Policija Rohasam izvirzījusi apsūdzības slepkavībā, slepkavības mēģinājumā un par nāves izraisīšanu autoavārijas rezultātā. Rohass policistiem arī teicis, ka viņam tā rīkoties licis Dievs, vēsta telekanāls CNN, atsaucoties uz tiesībsargājošo struktūru amatpersonu. 

Rohasam bijušas "psiholoģiskas dabas problēmas", un viņš domājis, ka policisti viņu sašaus. Amatpersonas apliecināja, ka dzīvību ceturtdienas incidentā zaudējusi 18 gadus veca jauniete no Mičiganas štata.

Negadījums notika iestāžu pusdienlaikā uz 45.ielas un Brodvejas stūra. Automašīna, kas ietriekusies cilvēkos, aizdegusies. 

Papildināta visa ziņa.

 

Ieteikt šo rakstu? Jā(0)

Populārākie viedokļi

dzeris49 Te vēl jānoskaidro, vai tās "balsis" viņš nav dzirdējis tāpēc, ka bija pārēdies amfetamīnus, un vai tā ir taisnība, nevis tikai mēģinājums tēlot psihiski slimo, gan jau psihiatriskā ekspertīze noskaidros.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus 3 ATBILDES  ATBILDĒT  19.maijs 2017 12:01
Plus_opinionJ.Biotops Ričards Rohass vai kaut kā līdzīgi. No Bronksas. Laikam piemāvies narkāns, nevis trakā suņa Akbara pielūdzējs, bet ej nu sazini.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  18.maijs 2017 21:32

Skatīt visus viedokļus → Pievienot viedokli →