IR

Nemest plinti krūmos!

Viedokļi

andrejs Sestdien, 13.maijā, jau sesto gadu svinējām Valsta valodas dienu. Akcijā ''Valoda uz trotuāra'' rakstījām savus iemīļotākos latviešu literatūras citātus ar krītiņu uz ietvēm.
-------------------
Nenormāls sasniegums!
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.maijs 2017 11:42
Plus_opiniontraductrice Manuprāt, Eirovīzija ir veidojums, kurā "poņa un ņuhs" vienkārši nedarbojas. "Pareizo" dziesmu vienkārši nav iespējams uzminēt, jo to ietekmē 1001 aspekts, kas katru reizi summējas neizprotamā loģikā.

Pat zviedri, kas, kā runā, esot atraduši "uzvaras formulu", ne vienmēr spēj izcelties, pat neskatoties uz valstī radīto E/vīzijas industriju, kurā darbojas armija speciālistu, kam ir poņa un ņuhs.

Man ir žēl, ka Trianas parks netika pat pāri pusfinālam, lai gan bija noteikti to pelnījis. Vienkārši šogad pavilkās uz smeldzīgo, melodisko lullaby, kuru turklāt izpilda smagi slims dziedātājs. Pieļauju, ja RUS tiktu pielaista, tā arī būtu vinnejusi, jo būtu uzminējusi ar šāgada trendu - empātiju pret smagi slimo + visuresošā krievu balsotāju armija padarītu savu darbiņu. prtugālim vienkārši paveicās! Savukārt Latvijai nepaveicās vien ar to, ka "Line" netrāpija šāgada trendā. Iespējams, Ludviga dziesma būtu trāpījusi. to mēs vairs neuzzināsim. un varbūt Line tipa dziesma uzvarēs nākamajā e/vīzijā. kas to zina.
 +6  Radius_box_plus Radius_box_minus 5 ATBILDES  ATBILDĒT  16.maijs 2017 12:05
andrejs Pieļauju, ja RUS tiktu pielaista, tā arī būtu vinnejusi
----------------
Runā, ka tas bulgāru tīnis, kas palika otrajā vietā, esot pa pusei krievs
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.maijs 2017 12:11
fretka .
"pavilkās uz smeldzīgo, melodisko lullaby, kuru turklāt izpilda smagi slims dziedātājs"
---------
un velkamists
eurovoix.com/2017/05/...
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.maijs 2017 12:51
andrejs to fretka
Pareizportugālis... :)
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.maijs 2017 14:56
fretka Te var palasīt par pareizportugāļu frustrācijas iemesliem

Bēgļi negrib braukt uz Portugāli
portugalresident.com/...
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.maijs 2017 16:00
vitalisvita Domāju, ka daudz prātīgāk būtu no tās "trendu" anarhijas norobežoties, bet ne censties viņā "trāpīt", - jo tāda muzikāla ētikas un estētikas tendenču maiņa jau tā kā nevarētu būt mūsu "Homo sapiensiem un garīgajām būtnēm" saistoša...
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  18.maijs 2017 15:48
basta Bargās krievu kundzes laulenis Pauls aizstāvēja čigānēnu Busuli, kurš apzināti izgāza Eirovīziju, nomainot skatītāju izvēlēto uz dziesmu krievu valodā. Par tādu lietu viņu vajadzēja diskvalificēt kā muzikantu un dziedātāju uz mūžu.
Gūguš 1969. gads
https://

 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.maijs 2017 12:25
Ķīps Eirovīzija ir politisks pasākums, reflektē attiecīgās diasporas klātesamību vienā vai otrā valstī (ne pa velti, Īrija vienmēr labi balso par Latviju, savukārt, Latvija - par Krieviju). Tāpat attiecīgo valstu žūrijām, lai arī mazāk, tomēr arī tur "simpātiju ietekme" ir -cik valsts liela, kā attiecīgā valsts tiek vērtēta utt. Tas, arī ar žūrijas iesaisti, tomēr ir ģeogrāfisks popularitātes balsojums. Lai izceltos, lomu spēlē citi faktori, bērni un suņi, paldies dievam Eirovīzijā netiek pielaisti, transvestīti un invalīdi gan.. Tāpēc, lai maza valsts ar normālu, labu dziedātāju uzvarētu Eirovīzijā, sniegumam jābūt par 10 kārtām labākam. Citādi jābūt invalīdam, izcilai skaistulei, varbūt, vai vismaz sievietei ar bārdu. Savukārt, skatoties uz konkursantiem, tie visi ir aptuveni vienādi.
Bez tam Eirovīzija lielā mērā ir pārvērtusies par Āzivīzju. Visvairāk raksta ne par kādu no dziedātājiem, bet par to idiņu, kas parādīja pliku dibenu. Ar balsi un sniegumu izcelties grūti. Naumova savulaik neuzvarēja savas balss dēļ, uzvarēja tāpēc, ka Latvija tai laikā bija populāra, un bija arī triks ar kleitu.
Šogad Baltijas valstis nevarēja balsot savstarpēji, tas arī izšķīra..
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  16.maijs 2017 14:07
andrejs Par Naumovas dziesmiņu Fredis un ufo pat uztaisīja parodiju vanna džakūzā, utt. Zigmars Liepiņš Kino Rīga pat sarīkoja ākstību ar sarkano paklāju un pīdētu siļķu ēšanu. Bet pēc mēneša šī dziesmele tika atzīta par labāko Eiropas dziesmu... :)
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.maijs 2017 15:04
Plus_opinionJ.Biotops Protams, ka nekāda plinte nekur nav jāmet. Vienkārši jāsaņem atlikušās pašcieņas paliekas un jābeidz piedalīties politiskā balagānā.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  16.maijs 2017 15:45
Plus_opiniontonijs Nepiekrītu. Pirmkārt, Eirovīzija ir lielākais izklaides pasākums pasaulē, tāpēc vajag piedalīties. Otrkārt, Eirovīzijai ir liela publicitāte, uz kuras viļņa savus klausītājus atrod arī finālā netikušās dziesmas. Palasīju komentārus jūtūbē- Triānas parkam tagad ir cienītāji gan mūsu kaimiņvalstīs, gan citur Eiropā un pasaulē. Tie raksta, ka "Line" vasarā būšot lielākais klubu hīts Spānijā un Grieķijā. Bez piedalīšanās Eirovīzijā Triānas parks nebūtu pamanīts ārpus Latvijas robežām. Eirovīzija sniedz izpildītājiem jaunas iespējas- to izmantošana ir pašu ziņā.
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  17.maijs 2017 10:53
Skumjais Bruņinieks Novēlu Triana Park necepties daudz un turpināt savu ceļu. Viņi bija pelnījušī braukt uz EIROVĪZIJU jau ar Bye Bye, kas man vairāk patīk par Line.
Agrāk jau teicu ...beigsim reiz uztraukties par vietām..rādīsim savu produktu, kas atbilst mūsu mentalitātei.
Ja dziedātājs vai grupa būs talanti, ticiet man, tos ieraudzīs un savāks producenti tā vai tā - vai tie būti pirmie vai pēdējie..
Ieņemtā augstā vieta nedod garantiju makslinieka karjeras augšupejai.
Mums ir tāds lūzeru sindroms(tā pat, kā Krievijai) - esam sadirsušies ar valsts pārvaldi, tad nu vajag kaut ko tādu, ar ko palepoties..
Nekas, varēsim atspēlēties Dziesmu svētkos un valsts simtgades svinībās...tur valdošā elite un Sistēma ļaus mums izpausties, apliecināties un palepoties. Jo cita jau nekā nav...ne valsti esam sekmīgi pārvaldījuši, par attīstību nemaz nerunāsim...
Tad nu veģetēsim un masturbēsim( tā pat, kā Krievija uz uzvaras svētkiem) ar "valsts valodas dienu", Neatkarības atjaunošanu un Okupācijas likvidēšanu.
Ar sad..stu valsts pārvaldi, bez attīstības, ar grandiozu korupciju smagos noziegumos apsūdzētā vadībā iesim savā Nākotnes namā um mānīsim sevi, mierināsim sevi, ka paldies Dievam neatkarību esam izcīnījuši un valsts valodu saglabājuši.
Un cerēsim, ka Eirovīziju vinnēsim, lai citi nedomā, ka esam lūzeru valsts.
Par korupciju valstī, par sagrauto tieslietu sistēmu, par veselības un izglītības sistēmas strupceļu, par bēgošajiem tautiešiem no Dzimtenes nav tik liela cepšanās, kā par Eirovīzijas neveiksmēm.
Toties ir arī labas ziņas - nespēdami panākt un apdzīt Igauniju ekonomikā, valsts labklājībā un attīstībā, atjautīgie latvieši - parastie izdomājuši velnišķīgu plānu..Ir nolemts igauņus nodzirdīt..priekš tā Igaunijas pierobežas pilsēta Valka kalpo pašreiz, kā "točka", kur naivie ziemeļu kaimiņi iegādājās lētu ugunsdziru, kurā, acīmredzot, noslīcinās savu attīstīto, labklājīgo valsti.
ps
Jau tagad droši var paredzēt, ka nākamgad gan pašmāju atlasē, gan citu valstu, gan pašā Eirovīzijas konkursā dominēs šī gada uzvarētājdziesmas atblāzmas.
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.maijs 2017 19:27
Skumjais Bruņinieks Ka es Jums saku - nav tālu tā dieniņa, kad uz Eirovīzijas skatuves izbrauks dziedoša galva..bez ķermeņa, bez kājām un rokām..viena vienīga galva..
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  16.maijs 2017 19:34
fretka Loģiski. Pakaļa iznāca uz skatuves jau šogad.
 +6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.maijs 2017 19:36
Plus_opinionSkaisle es gan domāju tā, ka ir slikti, ka mēs netikām pusfinālā, viena lieta , ka esam dziedātājtauta, cita lieta - nav mums ne rūpniecība, ne dabas resursi, tad nu jāmācās no zviedriem un jāattīstās tur kur mums ir tradīcijas, talanti un iestrādes. Es teiktu - ka visiem iesaistītajiem vajadzētu nevis apsaukāties un rādīt ar pirkstu, bet sanākt kopā un diskutēt, salikt kopā galvas un domāt, ko un kā darīt labāk un pareizāk nākotnē

Kas attiecas uz Nāgela piesaukto valodas dienu .... tā naciķu liekulība man vienreiz piedzīs neirozi , šitie nelieši - Latvijā esot 15 valsts iestādes - ja es kļūdos - izlabojiet, kuras atbild par valodas saglabāšanu utt, vienlaicīgi - latviešu literārās vārdnīcas datu bāze - īsta mūsu tautas garīgā vērtība vēl pastāv vien pateicoties etuziastiem . Tas naciķu posts, ko viņi mums nodara vadot KM - tas ir prātam neaptverami. Citādi, kā izkalpošanos kremlim es to nevērtēju.
Krītiņmeistari ... ko neteiksiet .... Raini ar uz papēs salīmēja un operas skvērā izlika - tik gaistošu un prastu viņi - naciķi grib mūsu kultūru padarīt ... ai nu labi, nav te ko cepties par šiem neliešiem divkosīgajiem
 -5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.maijs 2017 20:30
dzeris49 It ká sakarígi cilvéki, uzsvars uz "it ká", jo neviens sakarígs cilvéks 'so no'zélojamo 'sovu ar no'zélojamiem dalíbniekiem, kuru meistarpíba ir tuvu nullei, skatíties nespétu, apsprie'z notikumu, kura mákslinieciská vértíba tiecas uz nulli.

Já, uzjautrinájat gan.
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  17.maijs 2017 09:52
Plus_opinionSkaisle Nu ko Tu džeri,varētu padomāt,ka viss citss ir baigākā augstā māksla. Ja nebūtu izklaide,pasaule nopietnības dēļ sajuktu prātā.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  17.maijs 2017 14:44
vilisupats Patīkami lasīt šādu rakstu.Parasti presē lasāmas gaudas un žēlabas par neizdevušos dzīvi un valsti,kas ir ūdens liešana uz mūsu galvenā ienaidnieka Krievijas propagandas dzirnām.Šodienas preses garu var izskaidrot ar semītu filozofiju,ka katrai varai vajag pretspēku(bībele,ebreju tautas vēsture 2007),kasiedveš tautā pesimismu,un ir kaitīgs.Visur vajag līdzsvaru.Jārunā gan par panākumiem,gan neveiksmēm
 +5  Radius_box_plus Radius_box_minus 3 ATBILDES  ATBILDĒT  17.maijs 2017 15:30
edge_indran =============Gunārs Nāgels:"Latviešiem vairāk jāatceras savi sasniegumi, nevis neveiksmes."
========================================================================================
Re, viens "pretspēks" kādu "veiksmes stāstu" nolēmis izpētīt un popularizēt:
" Kā jau solīts, šodien Pietiek nodod ikvienam interesentam lejuplādēšanai un izpētei pilnus datus par žurnāla Ir izdevēju sociālā tīkla Twitter konta @irLV auditoriju - to pašu, ko šie izdevēji kā "73 500 cilvēku" lielu uzrādīja valsts finansiālā atbalsta dalītājiem, lai šādā veidā tiktu pie 45 000 eiro no nodokļu maksātāju kabatas. Kā jau minēts, pašlaik šos datus izvērtē arī Valsts policija, kas tos saņēma jau aizvadītajā nedēļā. "

8805


www.pietiek.com/rakst...
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  17.maijs 2017 15:57
Plus_opinionSkaisle naciķu programmas pati sāls - ir labi kā ir un neko labāku latvietis nav pelnījis, jā ... iesalnieka troļļi laikam hokeja brīvdienās naudu notriekuši atgriežas ierakumos un bliež no automātiem bez domāšanas un skatīšanās ...
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  18.maijs 2017 08:23
basta to Skaisle
Kad es būšu vecs, labāk, lai mani iemidzina. Palikt par plānprātiņu līdzīgu tev, tā taču ir elle. Latvietis noteikti nav pelnījis, ka to komandē prokremliska zagļu un sodomītu varza.
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  18.maijs 2017 12:14
Plus_opinionfzss beidzamajos gados publika pavilkusies uz sejas sarainību :DDD
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  18.maijs 2017 00:19
Plus_opinionvvilums Rakovskai pats izpildījums nedaudz iegāza, citādi bija labi. Eirovīzija ir labs balagāns,pat tālā Austrālijā grib pievienoties.
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  18.maijs 2017 03:01
Krotow Ir jau arī labums no Eirovīzijas - pasākums, kur vidusmēram nolaist tvaiku. Visa tā ņemšanās ap fanošanu, balsošanu, rezultātu apmuļļāšanu pēc tam. Zemāk attīstītiem indivīdiem tam kalpo futbols un hokejs. Pēdējos pāris gados arī šovs sāk noplakt - būs sākuši nākt pie prāta un sapratuši, ka EV tomēr ir dziesmu konkurss.

Izrādās, ka Skaisle kļuvusi(is) prokremliska(s) :)
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  23.maijs 2017 20:59

Pievienot savu viedokli

  Lai pievienotu viedokli ⎯

  vai

  Delfitv-second_compact
  Nākamais raksts

  Vai "Delfi TV ar Jāni Domburu" tiek cenzēts? (42)

  Kāpēc Nilam Ušakovam netika uzdoti daudzi patiešām svarīgi jautājumi? Viedokli pauž Iveta Buiķe.