IR

Putinistu tikumība 2

Kopš Krimas aneksijas NA un Saskaņas galvenā rūpe ir bijusi par tikumību
Aivars Ozoliņš 1.jūlijs 2015 11:02

Valsts prezidents Andris Bērziņš pirmdien nolēma izsludināt grozījumus Izglītības likumā, kas uzdod valdībai noteikt tikumiskās audzināšanas vadlīnijas, lai pasargātu bērnus no likuma grozījumu autoru ieskatā kaitīgas informācijas. Nav skaidrs, kurš un kā to darīs, toties ir skaidrs, ka Latvijas likumos izkarotais Putina režīma ideoloģijas placdarms nestāvēs tukšs un tiks izmantots turpmākiem uzbrukumiem brīvībai.

  • Sveiciens!
    Lai tālāk lasītu šo rakstu, Jums jābūt drukātā vai elektroniskā žurnāla Ir abonentam.
    Abonentus laipni lūdzam ienākt.
    Ja vēl neesat Ir abonents, aicinām abonēt. Abonējot elektronisko žurnālu neatkarīgi no abonementa garuma, saņemsiet piekļuvi rakstam nekavējoši.

Populārākie viedokļi

Jānis God Ozoliņa kungs!

Izlasīju Jūsu rakstu un esmu pārliecināts par Jūsu argumentu stulbumu ( atvainojiet par izteicienu!) . Pirmkārt: Ģimenes - vīrieša un sievietes savienības ( kuras nolūks ir audzināt bērnus) stiprināšanai ir jābūt ikvienas partijas darbības centrā. Tas nenozīmē, ka ir jānorobežojas no ārpolitikas. Otrkārt, tas, ka Nacionālā Apvienība atbalstīja konkrētas partijas " Asakaņa " deputātes konkrētu priekšlikumu un Raivis Dzintars izteicās pozitīvi par V. Putinu kā cilvēku, nenozīmē atbalstu " Saskaņas" politiskajam kursam un V. Putina politikai kopumā. Krievijas iedvesmotui sabiedrisko organizāciju kontrole nav Latvijas Nevalstisko Organizāciju un Nacionālās Apvienības, bet gan attiecīgo valsts iestāžu kompetence.
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.jūlijs 2015 00:31
viesturs Šis tik tiešām ir stulbākais raksts, ko pēdējā laikā nācies lasīt.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  8.jūlijs 2015 21:49

Pievienot viedokli →

Šonedēļ žurnālā