IR

Pašu rokās 2

 
Nellija Ločmele 1.jūlijs 2015 10:56

Pasaule ik dienu sagadā iemeslus jukt prātā. Teroristi dievnamos un pludmalēs nogalina līdzcilvēkus. Tehniskas kļūmes dēļ dažās sekundēs gaisā izkūp Space X raķete līdz ar pāris tonnām supervērtīgas kravas, un kosmonautiem tur augšā būs jādzīvo taupīgāk līdz nākamajam sūtījumam. Bet populisms smagu finanšu krīzi Grieķijā pārvērš mokošā farsā - ļaudis grib paturēt eiro, kura ieviešana ir ļāvusi aizdzīvoties pāri savai rocībai, bet vienlaikus negrib atmaksāt parādus un sākt taupīt. Latvijas sniegotajās ārēs augušie zina, ka ragaviņas jāuzvelk atpakaļ kalnā, lai varētu vizināties, bet grieķu svelmē ir citas paražas.

  • Sveiciens!
    Lai tālāk lasītu šo rakstu, Jums jābūt drukātā vai elektroniskā žurnāla Ir abonentam.
    Abonentus laipni lūdzam ienākt.
    Ja vēl neesat Ir abonents, aicinām abonēt. Abonējot elektronisko žurnālu neatkarīgi no abonementa garuma, saņemsiet piekļuvi rakstam nekavējoši.

Populārākie viedokļi

Plus_opinionSkaisle Vispār jau sen gribēju uzrakstīt, ka tā ir kļūda, ka Jūs Nellij, nelasat komentārus. Un politiķiem jo īpaši tie būtu jālasa.

Lūk, par Grieķiju - vienīgais , kurš lietas ir nosaucis vārdā - ir bijušais - cik zīmīgi, ka bijušais - ministrs Vilks. Grieķi vienkārši ir nekaunīgi. Cik latvieši nepakārās, nedevās trimdā un kādas vēl tik grūtības neizcieta, kamēr nokārtoja savus parādus, kamēr grieķi spītīgi demonstrē visai pasaulei - naglostj vtoroje ščastje.
Visa pasaule redzēja un zināja ,kas un kā notiek Grieķij;a. ES ierē'dni neredzēja ? Nezināja?
Vai ES institutūcijām nav nekāda atbildība par notiekošo Grieķijā?

Un par bēgļiem ? Kāpēc jūs - žurnālisti mūs te kratiet un māciet būt solidāriem, bet nestāstiet mums,ka tā solidarītāte ir tāda, ka slīksošo metas glābt tas, kurš neprot peldēt ?

Kopā ar varas vīriem un varas sievām cerat,ka pēc gada varēsiet rakstīt,ka Latvijā dzimstība demsitkāršojusies - un noklusēt, ka uz bēgļu rēķina?

Ja melo svešinieks, ir skumji un pazemojoši, ja melo savs cilvēks, pašu valdība - tas ir nāvējoši. Tā es lūk domāju.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  2.jūlijs 2015 15:46
Plus_opinionSkaisle Nellija Ločmele, lūdzu savam kolēģim P.Raudsepa kungam burtiski piespiediet izlasīt rakstu delfos Roberts Zīle: Latvijai nevar būt vienalga par bēgļu uzņemšanu (133)

6. jūlijs 2015

Roberts Zīle, Eiropas Parlamenta deputāts (VL-TB/LNNK/ECR)Mana svēta pārliecība ir tā, ka tiesiskas un latviskas valsts sabrukšanā milzu nozīme ir ceturtajai varai - presei - medijiem.Pirms prasīt atbildību no mums - pilsoņiem un komentāru rakstītājiem - izvērtējiet arī savu atbildību, jeb - kārtējo reizi laboju pati sevi - savu bezatbildību.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.jūlijs 2015 11:55

Pievienot viedokli →

Šonedēļ žurnālā