IR

Pateicība ceļ, skaudība ne 9

 
— Jānis J. Dimants, Jr., M.D. LĀZA valdes priekšsēdis Mineapolē, Minesotā 26.marts 2014 11:01

Pateicamies Ingai Spriņģei par izsmeļošo rakstu Galma kardiologs Ērglis 13.marta Ir numurā. Raksts atspoguļo daudzās vājās vietas veselības aprūpē Latvijā un parāda lielo līdzekļu disproporciju starp specialitātēm. Nenoliedzami un uzkrītoši valsts ir atbalstījusi un atbalsta tās specialitātes, kas ir ienesīgākās slimnīcai. Līdzekļu novirzīšanas pamatā ir iemaņas, kā uzsvērt specialitāti valdībai un Saeimai. Tāpēc nedrīkstam apskaust Dr. Ērgli par viņa entuziasmu, zināšanām un prasmi uzrunāt cilvēkus par mērķtiecīgu atbalstu.

  • Sveiciens!
    Lai tālāk lasītu šo rakstu, Jums jābūt drukātā vai elektroniskā žurnāla Ir abonentam.
    Abonentus laipni lūdzam ienākt.
    Ja vēl neesat Ir abonents, aicinām abonēt. Abonējot elektronisko žurnālu neatkarīgi no abonementa garuma, saņemsiet piekļuvi rakstam nekavējoši.

Populārākie viedokļi

varbūt ka tā .
Manuprāt ne situācija, ne tās atspoguļojums ne tuvu nav viennozīmīgi.
Un ne jau tāpēc, ka kādi aplaimoti daktera pacienti citu viedokļus sauc par tendencioziem, paši savējo tad prezumējot kā dikti objektīvu. Pacienta viedoklis par ārstu pēc definīcijas nevar būt objektīvs.
Indra Sprance rok. Tiesa, šavu rakšanu viņa mēdz uzskatīt par beztermiņa un bezizmēra indulgenci situācijās, kad pati pamanās rīkoties ne visai godprātīgi.
Bet, ja salīdzina žurnālistes un Jāņa J. Dimanta, Jr., M.D. LĀZA valdes priekšsēža Mineapolē, Minesotā centienus situāciju nozarē vērtēt, tad Jānis J. Dimants, Jr., M.D. LĀZA valdes priekšsēdis Mineapolē, Minesotā izskatās kā zolējot bezstiķī pakāsis. Nē, nu ir viņa daiļradē arī cienījama sadaļa. Pieteikums - Jānis J. Dimants, Jr., M.D. LĀZA valdes priekšsēdis Mineapolē, Minesotā. Lepni. Pārējais gan plakans kā plānā pankūka...
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus 2 ATBILDES  ATBILDĒT  27.marts 2014 17:03
elfa Paldies par rakstu!Tātad ir vēl cilvēki ,kas saprata,ka tendenciozais viedoklis par dr .A.Ērgli bija nēetisks,lai neteiktu ar skaudības un nenovīdības pieskaņu.Jā ,arī manī ir daži labi stendiņi sirdi ,ko pirms 7 gadiem ielika dr. Ēeglis un pateicos viņam par to .
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.marts 2014 03:07
brisila pilnīgi piekrītu autoriem. Pēc raksta izlasīšanas gribējās mazgāt acis un rokas, it kā pa mēsliem tās izvazātas būtu. TV pārraidē Ērglis bija izcils. Spriņģe parādījās visai nepievilcīgā un ļoti aprobežotā rakursā. Nožēlojama tāda skaudības kultivēšana. ļaunkopji un skaudkopji - vai tādi būtu žurnālistu profesijas sinonīmi?
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  27.marts 2014 16:26

Skatīt visus viedokļus → Pievienot viedokli →

Šonedēļ žurnālā