IR

NATO bāzes Latvijā 1

Notiek sarunas par NATO pastāvīgu militāru klātbūtni Baltijas valstīs
Aivars Ozoliņš 26.marts 2014 10:21

Ekonomiskas sankcijas neliks Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam atteikties no «krievu pasaules» doktrīnas, kuras īstenošanai viņš stājies atjaunot Krievijas impēriju, izmantodams par ieganstu «krievvalodīgo aizstāvēšanu». Ja sekmēsies Ukrainā, nākamā var būt Moldova, bet pēc tam loģisks kumoss varētu šķist Baltijas valstis. Taču nepieciešamība uzreiz karot pret NATO valstu un ASV armijām Putinu gan varētu atturēt. Tāpēc ir laiks nodrošināt Baltijas valstīs pastāvīgu NATO militāro klātbūtni un arī būt gataviem par to maksāt.

  • Sveiciens!
    Lai tālāk lasītu šo rakstu, Jums jābūt drukātā vai elektroniskā žurnāla Ir abonentam.
    Abonentus laipni lūdzam ienākt.
    Ja vēl neesat Ir abonents, aicinām abonēt. Abonējot elektronisko žurnālu neatkarīgi no abonementa garuma, saņemsiet piekļuvi rakstam nekavējoši.

Populārākie viedokļi

Plus_opinionEbenemezers Juusu arhiivaa atrodams labs piemeers kaadeeļ baazes vajadziigas baltijas valstiis www.ir.lv/2013/9/5/zi... , peec invaazijas Ukrainaa jautaajums aktualizeejies , žirinovski var uzskatiit par muļķi , bet viņa izteiktajaas runaas izraadaas ieklausaas kremļa politiķi, kaapeec šos draudus nepieņemt par pamatotiem?
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.marts 2014 02:44

Pievienot viedokli →

Šonedēļ žurnālā