IR

Kā atvērt Jūrmalu citai pasaulei 1

Guntars Ķirsis Dzintaru koncertzāli vēlas pārvērst par profesionālās mākslas centru, bet jautājumu par Jauno vilni pāradresē «kompetentām iestādēm»
Kirsis4-media_large
Zīmējums — Ernests Kļaviņš
Anita Brauna 26.marts 2014 10:27

Ar Latvijas profesionālās koncertdzīves galveno organizatoru Guntaru Ķirsi tiekamies viesnīcas Opera restorānā Boulevard 33. Pusdienu ēdienu - Cēzara salātus ar garnelēm - viņš izvēlas, ēdienkartē pat neieskatoties.

  • Sveiciens!
    Lai tālāk lasītu šo rakstu, Jums jābūt drukātā vai elektroniskā žurnāla Ir abonentam.
    Abonentus laipni lūdzam ienākt.
    Ja vēl neesat Ir abonents, aicinām abonēt. Abonējot elektronisko žurnālu neatkarīgi no abonementa garuma, saņemsiet piekļuvi rakstam nekavējoši.

Populārākie viedokļi

Vita Ķirsis uzskata, ka šis jautājums, kas, viņaprāt, ir par politikas nošķiršanu no mākslas un «pēc būtības neko neatrisina», nav jāuzdod koncerta rīkotājiem - «pilsoņiem», un tā uzturēšanu no mediju puses uztver kā mēģinājumu «sakūdīt cilvēkus». Viņš gribētu, lai jautājumu adresē «kompetentām iestādēm» un personām, kas «pēc amata apraksta» atbild par valsts drošību.

Cik ļaužu, tik viedokļu? Proti šorīt radio dzirdēju kādas kultūras darbinieces - neuztvēru vārdu diemžēl - uzskatu, ka kultūra - "ielien cilvēku ādā" ietekmējot mūsu jūtu un domu pasauli un rīcību. Viņa to tik forši pateica - diemžēl neatceros vārds vārdā, bet viņas teiktais šādu izteikumu autoriem trāpa kā knipis pa pieri - sak, nesapņo, mīļais cilvēk, jo tavs sapnis draud pārvērsties murgā.
Kas gan cits noteiks valsts eksistences pamatus un attīstības virzienus, ja ne pilsoņi? Manuprāt šādu viedokļu paudējus tautā sauc arī par kažoku uz otru pusi metējiem.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  27.marts 2014 12:02

Pievienot viedokli →

Šonedēļ žurnālā