IR

4e6902c727ed9d9a69c9ce39b9b1f1b0

cabulis

Domubiedri (0)
Pievienoja viedokli pie raksta Kad pienāks tā diena, kad prezidents... 21.septembris 2017 15:17

Lūk, šis ir viens prātīgs vīrs !

Man vēl tāds jautājums no statistikas. "izmaiņas attiektos uz aptuveni 50 līdz 80 jaundzimušajiem gadā" Cik no šiem 50 - 80 paliek par tiem nepilsoņiem, un cikiem viens no vecākiem atķeksē, ka viņš vēlas LV pilsonību bērnam?

Pievienoja viedokli pie raksta Medikamenti 13.septembris 2017 08:36

Es ceru, ka bēdīgais laikraksta "Latvietis redaktors ir iedziļinājies zāļu sertifikācijas un kvalifikācijas sistēmā pirms 2004. gada un pēc, un var precīzi pamatot, kas tad tur ir par aizdomīgām nepilnībām.

Jo tagad situācija ir līdzīga piem. gadījumam: šobrīd OCTA maksā 200, no 1.janvāra - 500. Man vajag OCTU, es ņemšu tikai līdz 31.decembrim, un pēc tam to dārgo, "stipro", kaut gan šobrīd varētu paņemt uz gadu to lēto un darbojas tāpat.

Pievienoja viedokli pie raksta Simti tūkstošu eiro tautas muļķošanai. Kā interesēs? 12.septembris 2017 14:59

Visu cieņu Ērikam, par iedziļināšanos problēmā!

Baigi nepatīkamā (aizdomīgā) sajūta pārņem, pēc uzbrukumiem RigViram.

Žurnālisti varētu noskaidrot, cik no kompensējamiem medikamentiem ir reģistrēti pēc pirms-2004.gada metodikas, cik pēc visjaunākās metodikas. Jo sevišķi pretvēža zāles, jo sevišķi melanomas zāles.

Pievienoja viedokli pie raksta Eiropas Kino akadēmija aicina atbrīvot Serebreņņikovu (papild.) 24.augusts 2017 14:51

Savukārt jūlijā Maskavas Lielais teātris atcēla Serebreņņikova iestudēto baletu "Nurejevs", kas pieskārās pazīstamā baletdejotāja netradicionālajai mīlestībai.
Kā var izdancot netradicionālu mīlestību? Vecis veci ceļ gaisā?

Pievienoja viedokli pie raksta EK apstiprinājusi 97,4 miljonus eiro vērto Skanstes tramvaja līnijas projektu 24.augusts 2017 11:12

Lepnāk skanētu 0.1 miljards !

Pievienoja viedokli pie raksta "Vienotības" ģenerālsekretāra pienākumus turpinās pildīt Kampars 23.augusts 2017 13:18

No otras puses, ja viņš ir ģenerālsekretārs, un nelien nevienā vēlēšanu listē (man šķiet, ka jau 2 vēlēšanas viņš to nav darījis), baigi jau nu viņš nevienam acīs necērt un procentiņu nenograuj. Ir jau amats tāds drusku dīvains, kā Brežņevam, nez kāda alga?

Pievienoja viedokli pie raksta Krievijā režisoram Serebreņņikovam izvirzītas apsūdzības (papild.) 22.augusts 2017 17:03

Nu par ~1 milj. EUR (1 EUR = ~70 RUB) uzcept kaut kādu izrādi, ko nospēlē 15 varbūt pat 16 reižu, var jau būt, ka tā nav baigā izšķērdība.

Vēl tie kas palikuši, saplēsīsies.

Pievienoja viedokli pie raksta Kas svarīgāks - gateru intereses vai Latvijas (piejūras) meži? 15.augusts 2017 15:05

Te gan rodas tāds tīri masoniski vecmeistarisks jautājums: Vai Latvijas masonu vecmeistari grib izcirst visu, palikt bagāti un notīties un atstāt Latviju bez mežiem un masonu vecmeistariem? Vai arī skandināvu masonu vecmeistari kūda Latvijas zaļos un žurnālistus, lai skandināvu masonu vecmeistaru mežsaimniekiem nav konkurenti?

Pievienoja viedokli pie raksta Kas svarīgāks - gateru intereses vai Latvijas (piejūras) meži? 15.augusts 2017 14:18

Vēl pietam viņi ir tik atpalikuši, ka nelieto Google Earth.

Pievienoja viedokli pie raksta Kas svarīgāks - gateru intereses vai Latvijas (piejūras) meži? 15.augusts 2017 11:52

Re kur šitā raksta pielikumā, kā reizi 2 kompetentu cilvēku publikācijas par priedes augšanu, t.sk. piejūras mežos. Vēlams nejaukt piejūras mežus un kāpu zonu.

Pievienoja viedokli pie raksta Kas svarīgāks - gateru intereses vai Latvijas (piejūras) meži? 15.augusts 2017 11:21

Kur tādi auni visapkārt - Google Earth nevīžo paskatīties! Vesela nozare strādā (Silava, LLU, ZM, LVM, Latvijas koks), bet iekš Google Earth nav ieskatījusies. Vot, slaisti!

Pievienoja viedokli pie raksta Kas svarīgāks - gateru intereses vai Latvijas (piejūras) meži? 15.augusts 2017 10:54

Ak tad tad 20 gados jau ir izcirsta puse, sorry, to nezināju. Tad, jau gan tie mežsaimnieki ir baigie kaitnieki! Tad es atsaucu visu iepriekš teikto, labi, ka mums ir tāds mežu eksperts "nomale", kas tumsoņiem visu apgaismo.

Pievienoja viedokli pie raksta Kas svarīgāks - gateru intereses vai Latvijas (piejūras) meži? 15.augusts 2017 10:33

Kārtējā žurnāliste, kura ir gudrāka par mežzinātniekiem (jo labāk zin kā jāatjauno priežu meži), tautsaimniekiem (jo perfekti zin par gateros strādājošo tehniku un tās dīkstāvēm), droši vien arī dakteriem un aptieķniekiem (jo IR nesen bija uzņēmies uzbrukumus RigViram), gan jau arī māk pamācīt hokeja trenerus un futbola tiesnešus, ja nepieciešams.

Vai sabiedrība to vēlas? Vai mums tas ir vienalga? - es, starp citu arī esmu sabiedrība, un vai man ir kaut kur iespējams neatbalstīt "Latvijas zaļās kustības" darbu un viņu projektu? Jo es vairāk uzticos mežzinātniekiem, mežsaimniekiem un meža nozarei, kuras ieguldījums Latvijas eksportā ir > 2 miljardiem.

Skatīt vecākus ierakstus