IR

4e6902c727ed9d9a69c9ce39b9b1f1b0

cabulis

Domubiedri (0)
Pievienoja viedokli pie raksta NVO aicinājums Kučinskim 7.jūlijs 2017 14:53

NVO arī ir dažādas, ka visas nu ir ģeniālas brīvās sabiedrības veidotājas, t.i. diskutējams jautājums. Bija te kaut kādi mīzēji, kas kladzināja uz visiem stabiem, ka viņi pie pirmās iespējas bēgtu no Latvijas. (es atvainojos, ja runāju, kā mūsu priekšstāvji!)

Pievienoja viedokli pie raksta IR redaktore: oligarhu sarunas ir autentiskas 4.jūlijs 2017 17:18

Vēl pasakiet man paldies, Lembergs ar saviem advokātiem to 301. - 401. izpogātu, kā O.Grīnbergu ar visu personas kodu!

Pievienoja viedokli pie raksta IR redaktore: oligarhu sarunas ir autentiskas 4.jūlijs 2017 17:05

Esmu kļuvis vēl nīstāks, kā Basta - deĢenerālis. Super! Vienkārši, man ir baigi labā atmiņa uz cipariem. Un šodien zem attēla rakstīts: Viesnīcas "Rīdzene" 301.numura durvis, kurā vismaz divus gadus Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) noklausījās "oligarhu sarunas". Tas tā kā izskatās, ka it kā 301. noklausījās. Var jau būt, ka 401. noklausījās pirms, jeb pēc "vismaz 2 gadiem".

Pievienoja viedokli pie raksta IR redaktore: oligarhu sarunas ir autentiskas 4.jūlijs 2017 13:30

IR jau ir sapinies savos apgalvojumos. Tad 301. vai 401. numuriņa tas notika. Lūk vakardienas raksta citāts: "...Aivars Lembergs un Ainārs Šlesers apspriež viesnīcas "Rīdzene" 401. numuriņā 2010. gada oktobrī drīz pēc 10. Saeimas vēlēšanām." Un šodienas raksta titulbilde? Jeb šie ņēmās pa 2 stāviem?

Pievienoja viedokli pie raksta «A kas ir premjers? Es? Es esmu idiots?» 3.jūlijs 2017 12:32

Nez līdz Šleserienei nenonāca ziņa, ka vecais paslepus 401. numuriņu hotelī nobuko? Vecajam būtu nodevusi pa mizu, un visas oligarhu sarunas pārtrūktu un valstī valdītu miers un saticība.

Pievienoja viedokli pie raksta Šogad skolēnu rezultāti pasliktinājušies visos obligātajos eksāmenos 29.jūnijs 2017 13:14

Kam ir jānotiek, lai cilvēki (jaunieši) sāktu saprast, ka eksaktajām zināšanām ir svars un ar tām var mūžu nodzīvot un nopelnīt? Rezultāti matemātikā katastrofāli! Varbūt visi juristi un citi blēži jāsabāž cietumos (Sprūds, Krūms), tad jaunieši sapratīs, ka labāk ir izmācīties kādu godīgu un praktisku profesiju.

Pēdējai rindkopai tajā Lemberga dzejojumā bija jābūt: Es žurnālu (mēdiju) IR iesūdzu tiesā par apmelošanu un neslavas celšanu. Iesniegums jau ir nogādāts prokuratūrā (vai policijā). Gaidiet tiesas pavēsti! Ha-ha-hā !

Pievienoja viedokli pie raksta Oligarhu sarunas. Spilgtākie citāti 26.jūnijs 2017 09:30

Nez Brigmanis zin, ka viņš šefa acīs tik tāds šesķorka ir? Jeb viņš iedomājās sevi baigi svarīgo? Re kā, kamuņists kamuņistu tomēr uzmet, nav nekāda partijas uzticība uz mūžu!

Viņš ir galīgi nojūdzies? Jeb sapņo, ka tauta ir viņu dikti iemīlējusi? Droši vien, ka tiešo vēlēšanu princips tāds pats, kā lielākā daļa valstu, jādabū 50% + 1, tātad ir 1. un 2. kārta. Kas būtu līderi pēc 1. kārtas (?) - Ušakovs un Lembergs. Un par ko balsot 2. ?????

Pievienoja viedokli pie raksta Lembergs un Truksnis turpinās vadīt Ventspili un Jūrmalu (papild.) 19.jūnijs 2017 12:38

Pa spirāli gan, bet uz leju!

Pievienoja viedokli pie raksta Lembergs un Truksnis turpinās vadīt Ventspili un Jūrmalu (papild.) 19.jūnijs 2017 12:37

Truksnis taču ir no ZZS, Taviem elkiem? Nav kononovietis, kremļa apteksne un arī olas nav čekas lombardā.

Pievienoja viedokli pie raksta ''Ulmanim vajadzētu Andrim, bļaģ, roku bučot...'' 16.jūnijs 2017 12:18

Kāpēc vairs nav lomās ierunāts? Tik forši bija klausīties!

Pievienoja viedokli pie raksta AUDIO: Oligarhu sarunas Rīdzenē. Airbaltic 15.jūnijs 2017 22:43

Viens taukmūlis vada valdību, it kā ne no V.

Pievienoja viedokli pie raksta Veselības ministrija cenzējusi mākslas izstādes plakātu 13.jūnijs 2017 16:46

Ja 2 pliki spalvaini veči, kaut arī invalīdi uz ielas viens otram leks mugurā - es novērsīšos un ieteikšu viņiem to darīt mājās un nerēgoties.

Pievienoja viedokli pie raksta Veselības ministrija cenzējusi mākslas izstādes plakātu 13.jūnijs 2017 15:03

"Reklāmu cenzēt ir bezjēdzīgi, reklāma jau ir pašcenzējoša. Ja reklāma cilvēkam nepatiks, tā liksies pretīga, nepatīkama vai citā veidā nepieņemama, cilvēks uz to neatbildēs un neapmeklēs šo pasākumu"
Liekam porno žurnālu reklāmas (1.vākus) uz afišu stabiem pilsētā - Ja reklāma cilvēkam nepatiks, tā liksies pretīga, nepatīkama vai citā veidā nepieņemama, cilvēks uz to neatbildēs un varēs nepirkt.
Liekam asiņainus kino šausmeņu plakātus - Ja reklāma cilvēkam nepatiks, tā liksies pretīga, nepatīkama vai citā veidā nepieņemama, cilvēks uz to neatbildēs un varēs neiet.
Liekam vēlēšanu plakātus, kur konkurējošo partiju politiķiem piezīmēti locekļi un viņi paši ar lieliem burtiem nosaukti par locekļiem - Ja reklāma cilvēkam nepatiks, tā liksies pretīga, nepatīkama vai citā veidā nepieņemama, cilvēks uz to neatbildēs un varēs vēlēt par ko grib.
Uz priekšu, uz saulaino liberāļu tāli!

Skatīt vecākus ierakstus