IR

77bd65107303db2f82225927de06cfd3

Miervaldis

Domubiedri (0)
Pievienoja viedokli pie raksta Tramps pieļauj sankciju atcelšanu pret Krieviju 16.janvāris 2017 00:04

Starp citu, trolli Krotow, svētdienās nav jāstrādā nevienam, ar retiem izņēmumiem. Un vēl, trolli Krotow. Vai tu pats esi maksas trollis vai brīvprātīgs?

Pievienoja viedokli pie raksta Tramps pieļauj sankciju atcelšanu pret Krieviju 15.janvāris 2017 23:57

Ja debiltrollis Krotow nav spējīgs piefiksēt ar savu tukšo paurīti, svētdienās jāstrādā nav :D un vispār katram debiltrollim, kurš kvekšķ par citu komentēšanas laikiem un samaksu, es viņa apvainojumus pāraresēju atpakaļ. Tēmu komentēt nespējīgais Krotow, vai tu esi apmaksāt debilkvekšķis?

Pievienoja viedokli pie raksta Tramps pieļauj sankciju atcelšanu pret Krieviju 15.janvāris 2017 23:40

debilais kremļnacistu smerdelis, nodevējs, nacists un cdebilkvekšķis atkal nevar bez citu palīdzības aizvērt debilkvekšķamo caurumu? nekas, nodevēj u8n debilnacist, es ne tādus vien debiliķus esmu aizvēris!

Pievienoja viedokli pie raksta Tramps pieļauj sankciju atcelšanu pret Krieviju 15.janvāris 2017 23:12

Rasistiskais trollis aldis, par kura komentāru skaitu viņa drauģeļi, klaču bābieši betočka, andrejulis, muļķis dzeris un draudētājcenzors krotow gan nesūdzas - jo viņš ir savējais - uzstājas ar kārtējo naidu kurinošo paziņojumu, ka visi tiesneši, kas neesot vēlami jaunajai administrācijai, esot ''nenormāli''. Protams, ne jau rasists aldis vai franču prese diktēs ASV tiesai, kā strādāt, bet šis naida bļāviens runā pats par sevi.

Administrācijai tiešām vajadzētu pasekot līdzi, kāda ekstrēmistu banda savākusies šajā citādi jaukajā - bez ironijas - portālā. No savas puses apolu visiem trampofiliem un rasistiem, ka viņu izlēcieni te saņems tādu pretsparu, ka maz neliksies.

Pievienoja viedokli pie raksta Tramps pieļauj sankciju atcelšanu pret Krieviju 15.janvāris 2017 23:03

andrejulis, kuram intelekts nav paredzēts pat sākotnējā projektēšanas stadijā, par ''gānīšanos'' uzskata tikai saņemtās atbildes, bet ne pats savu gānīšanos?

Atgādināšu - šī diskusija sākās ar supertolerances etalona andrejuļa bļaustīšanos par ''sabiedrības atkritumiem'' uz ko, protams, sekoja atbilde. Un sekos vienmēr, kad andrejulis palaidīs muti. Skaidrs?

Par intelektu gan andrejulis, kuram diskusijā 0 komentāri par tēmu, gan histēriskais trampofils muļķisw dzeris, kurš nebijs spējīgs atbildēt uz kritiku un pārgāja uz debilsaukāsanos, turēs muti. Skaidrs abiem klaču varoņiem?

Te jūsu ultru bariņam jāiemācās uzvesties, nesaukāt citus savos vārdos un nekvekšķēt pretī, ja nav ko teikt. Skaidrs, sabiedrības atkritum andrejuli un muļķi dzeri?

abi klaču varoņi tiek saukti mīļvārdiņos, ar kuriem mētājas paši.

Kad vieni fašistiski briesmoņi patriec no pilsētas otrus, bet pēc tam otrie atkal pirmos, iedzīvotājiem nekas nemainās - pār viņiem visu laiku valda fašistiski briesmoņi.

Pievienoja viedokli pie raksta Tramps pieļauj sankciju atcelšanu pret Krieviju 15.janvāris 2017 21:33

To sauc par vārda brīvību. Ja kādam Kremļa trollim nepatīk, drīkst nelasīt.

Pievienoja viedokli pie raksta Tramps pieļauj sankciju atcelšanu pret Krieviju 15.janvāris 2017 21:32

Seksualitāte attīstās arī tad, ja to īpaši neaudzina un pat ja apspiež. Padomju Savienībā, kur pat laulātiem pāriem trūka informācijas un cilvēki tika audzināti par bezdzimuma būtnēm, nez kāpēc tomer nebija prolēmas ne ar orientāciju, ne attiecībām. Ak tā, nu būs jāpieņem arī tie citādie un ērikulis piektdienas vakaros nevarēs pālī grābstīties pirmo reizi ieraudzītai meičai zem svārkiem, jo varēs sagrābstīt to, kam zem meičas svārkiem nekādā gadījumā nevajadzētu atrasties, bet kas šoreiz tur tomēr ir ;D un tā ir reāla skrobe ;D

Pievienoja viedokli pie raksta Kā krievu hakeri uzlauza ASV vēlēšanas 15.janvāris 2017 21:23

Kādi? fretkas idiottrollings?

Pievienoja viedokli pie raksta Kā krievu hakeri uzlauza ASV vēlēšanas 15.janvāris 2017 21:22

Tas bija Kremļa trollis ar rudzubisi un notriekts ir nevis helikopters, bet kosmiskais kreiseris.

Pievienoja viedokli pie raksta Kā krievu hakeri uzlauza ASV vēlēšanas 15.janvāris 2017 21:21

Vienmēr tik antikrieviskais robotrons sācis atgremot oficiālo Kremļa propagandu? Kārtējais pierādījums vecajai patiesībai, ka pretēju virzienu ekstrēmisti ļoti labi saprotas!

Sūdus te ir atēdies tikai koprofāgs robotrons.

Pievienoja viedokli pie raksta Tramps pieļauj sankciju atcelšanu pret Krieviju 15.janvāris 2017 21:14

debilais kremļnacistu smerdelis, par izvarošanu tiesātais cietuma pidors bander45, viņš arī kremļnacistu mīzals valsts nodevējs runcs debilitātes dēļ to drīkst nezināt, bet tas, ka normālā sabiedrībā cilvēki strīdas, ir normāli. apmaini pamperus un audz liels, debilais bēbij, tu vēl daudz ko nezini.

Visi kremļnacistu smerdeļi, valst nodevēji un debilkvekšķi vienmēr tiek saukti tajos mīļvārdiņos, ar kuriem mētājas paši. Tā būs, kamēr šie kremļnacisti nebeigs te smirdēt.

Pievienoja viedokli pie raksta Tramps pieļauj sankciju atcelšanu pret Krieviju 15.janvāris 2017 20:41

Un atgādinājums kaktu psihiatrelim Krotowam. Vingrinājumi kaktu psihiatrijā izgāzīsies tāpat kā izgāzās debilklačas un draudi. Iesaku nomierināties, kvekšķi!

Pievienoja viedokli pie raksta Tramps pieļauj sankciju atcelšanu pret Krieviju 15.janvāris 2017 20:40

Jautājums tev, draudētāj huligān tēmu komentēt nespējīgais debiliķi Krotw - vai tu gadījienā nesi bijušais gēbists, padomju režīma politpsihiatrs vai kas tamlīdzīgs?

Pievienoja viedokli pie raksta Tramps pieļauj sankciju atcelšanu pret Krieviju 15.janvāris 2017 20:33

Ja neadekvātais huligāns, tēmu komentēt nespējīgais debiliķis Krotows uzsāka strīdu, viņš strīdu arī dabūja. Ja par maz, dabūs vēl.

Aizstāvoties pret huligānu, pilsonis uz ielas arī pielieto specpaņēmienus, tikai no viņa puses šie paņēmieni ir pašaizsardzība :D Skaidrs, tēmu komentēt nespējīgais huligāntrolli draudētāj?

Skatīt vecākus ierakstus