IR

240e2e76f04cdb9b7c1988e0e28daa50

Lāciss

Banka Baltija eksperts
kredit.lv/atrie-krediti
Domubiedri (0)
Pievienoja viedokli pie raksta Zogam. Paldies par sapratni! 11.janvāris 2017 11:21

Normālā valstī Ušakovs sēdētu.
Saskaņas elektorātam tas, protams, ir po, jo viņi balso par Saskaņu tikai tāpēc, ka ir krievi un Saskaņa to zina.
Pretīgi ir tas, ka latviešu partijas ir atdevušas Rīgu krieviem un pat negrasās to atgūt.

Pievienoja viedokli pie raksta Ko 2017. gads sola Latvijas ekonomikai? 11.janvāris 2017 11:18

Būtu labi salīdzināt šo ekonomistu prognozes vairāku gadu garumā. Ja nemaldos pirms krīzes Strautiņš pat nepīkstēja, ka burbulis tūlīt plīsis. Bankas nopirkts rupors. Kādēļ viņu visār publicē? Agrāk strādāja Diena, tad bija vērts lasīt.

Pievienoja viedokli pie raksta BTA par 1,5 miljoniem eiro apdrošina Brīvības pieminekli 11.janvāris 2017 11:17

Vai tad par 1,5 miljoniem pieminekli varētu pa jaunam uzcelt? Domāju, ka summai vajadzētu būt krietni vien lielākai.

Pievienoja viedokli pie raksta ST ierosina lietu par pedagogu "lojalitātes grozījumu" atbilstību Satversmei 11.janvāris 2017 11:16

Šito neatcels. Katrai valstij ir tiesības sargāt savu bērnu izglītošanu un tam nav sakars ar vienlīdzību vai iespēju brīvi paust savus uzskatus. Skolotājiem šajā gadījumā ir īpaša loma un to ir jākontrolē.

Pievienoja viedokli pie raksta Kur slēpjas eirozonas vājums? 22.jūlijs 2015 19:25

ES lielākā problēma ir divu ātrumu Eiropa. Brīdī, kad vienās valstīs ir ekonomikas krahs, citās, kas māk labāk un efektīvāk ražot un eksportēt ir ļoti labi rādītāji. Kamēr bagātās nebūs gatavas sponsorēt nabagās eiropa soļos pa šauru taciņu.

Pievienoja viedokli pie raksta Pētījums: kā pelna ātro kredītu bizness 22.jūlijs 2015 19:23

Būs aitas būs cirpēji. Ja valsts likvidē savu vienīgo banku, paliek tikai svensoni un krievi, kas sagrābušies nerezidentu naudu un nav gatavi aizdot praktiski nevienam. Rezultātā mazie cilvēki spiesti atsevišķās reizēs aizņemties no tiem, kas vairāk gatavi riskēt, bet pieprasa lielākus procentus. Skaidrs, ka gada procentu likme šiem aizdevumiem ir astronomiska, skat. kredit.lv , taču, ja nav alternatīvas, ko darīt ? Agrāk gan kaut kā varējām iztikt bez šādiem aizdevumiem, bet tad daudz kas bija praktiski par velti un valsts sponsorēts (lai arī sliktā kvalitātē).

Pievienoja viedokli pie raksta LNB saņem pārmetumus par nelatvisku restorāna nosaukumu 10.jūlijs 2015 19:08

+1 par izdomu. suņi rej, bet karavāna iet uz priekšu.

Pievienoja viedokli pie raksta "Eurostat": Latvijai trešais straujākais iedzīvotāju skaita sarukums pērn ES 10.jūlijs 2015 19:06

Nevajag rakstīt reemigrācijas plānus. Ir jāaptur emigrācija un tas jau būs liels panākums. Aizbraukušie atgriezīsies tad, kad redzēs, ka te ir labāk. Subsidētās darba vietas un pabalsti, lai atgrieztos ir izsmiekls.

Pievienoja viedokli pie raksta Mūsu zelts aprakts ārzemēs 10.jūlijs 2015 18:45

Ārzemnēs dzīvojošie latvieši ir kā depozīts, kas uzkrāj procentus. Svarīgi saglabāt saikni ar Latviju, lai vēlāk šos procentus izmantotu savā labā, nevis atdotu svensoniem un britiem.

Pievienoja viedokli pie raksta Infografika: Kā ārvalstu latvieši “silda” Latvijas ekonomiku 10.jūlijs 2015 18:42

Tā ir taisnība. Izceļotāji palīdz palikušajiem un nelūdz vairs pabalstus, kas ir plus. Mīnuss tas, ka nauda nevar atsvērt to pievienoto vērtību, ko sniedz 250 tūkstošu reāla atrašanās uz vietas.

Pievienoja viedokli pie raksta Nodokļi jāceļ tūlīt 10.jūlijs 2015 18:39

Apinim taisnība, nodokļi kaitīgai produkcijai ir jāceļ. Nabagi raud, ka nevarēs nopirkt desu, bet ražotājs iemācīsies tirgot desas ar zemāku sāls, cukura procentu un lieta būs atrisināta.