IR

Personīgie Blogi
2017 gada 9.maijā Administratīvā rajona tiesā, Rīgā, Baldones ielā 1a - tika sākta izskatīta biedrības "LATVIJAS ZEME, DABA, TAUTA" prasība pret Ministru Kabinetu par Rail Baltica trases novietojumu Latvijā!
Izklaide

Dekoratīvie sargi! 0

-> kurland1945 13.janvāris 2017 17:49
Vismaz pagaidām situācija ar vēstures pieminekļu sargāšanu izskatās šādi ... 
Personīgie Blogi
Valdība "Rail Baltica" dzelzceļa trases izbūves novietojumu Latvijas teritorijā apstiprina šī gada 9.augustā, bet tikai šī gada beigās, 29.decembrī Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija nāk klajā ar paziņojumu, ka ir uzdevusi apzināt kultūrvēsturiskās vērtības visas plānotās "Rail Baltica" trases garumā - PĒC GANDRĪZ 5.MĒNEŠIEM ! Ir neglābjami pazaudēts izpētei tik dārgais laiks, un tas ir tajā laikā, kad RB projekta veidotāji jau kavē sev pieņemtos izpildes grafikus, un tad vienkārši laika trūkuma dēļ jau nu neies gaidīt, kad VKPAI pamodīsies izpētīt iznīcībai lemtos kultūras pieminekļus.
Izklaide
Dažas jaunas karikatūras šī monstra sakarā ...
Ekonomika
Dažas  karikatūras par pieklusušā  Rail Baltica projekta bīdīšanas momentiem ...
Personīgie Blogi
Runa ir atkal par pieklusušo - ātrgaitas vilcienu trases Rail Baltica būvēšanas īpatnībām. Interesanti savdabīga ir tā mūsu Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija, kas ir ļoti naska uz tā saucamo "melno arheologu" dažiem noķeršanas gadījumiem un gandrīz vai publisku "krustā sišanu" un ar tiem sekojošiem - skaļiem tekstiem presē un sižetiem TV ... redz, kā mēs te cīnāmies, redz kā mēs te dikti sargājam valsts un starptautiska mēroga kultūras pieminekļus!
Izklaide

Sātana simboli - Saeimā ! 0

-> kurland1945 11.februāris 2016 19:47
Šādi divi veidojumi ar sātana simboliem - stāv mūsu Saeimā, gandrīz goda vietā! Monumenta lejas daļu veido "šķeltais nadziņš", un augšdaļā - uz visām debes pusēm  uzmanīgi skatās āža galvas ... 
Ekonomika
Kārtējo reizi tika radīta ilūzija, ka arī vienkāršā tauta var ņemt dalību dzelzceļa trases plānošanā un ka tās viedokļi tiks ņemti vērā. Liels paldies!
Veselība
Sabija šajā sadaļā dažas dienas un ... pazuda! 
Ekonomika
Iekāps Vācijā un Rīgā izkāps uz savu amorālo pasākumu Vērmanes dārzā - Eiropas sapuvušo vērtību godinātāji - pederasti un citi mēsli ... pateicoties Rail Baltica. Policijas apsardzība būs vajadzīga tikai no stacijas uz parku un atpakaļ - ietaupīsies valsts līdzekļi.
Rounded_image_box_gray

kurland1945

Ieteikt:
Share-twitter Share-draugiem Share-facebook Add-rss-trans

Categories Kategorijas Skatīt visas kategorijas →

Ekonomika (961)

Izklaide (116)

Politika (1926)

Veselība (78)