IR

Izglītība
Kritiskā domāšana, norišu un v ē stures c ē lo ņ sakarību izpratne, mediju pratība, savas kultūrv ē sturiskās piederības izpratne un izzi ņ a – šīs ir tikai dažas no prasm ē m, kuras kā nozīmīgas kvalitatīvas izglītības sastāvda ļ as identific ē juši pedagogi, izglītības speciālisti un sabiedrība.
Politika
Aizvadīts trauksmains gads, un jaunajā gadā ieejam vētrainākā un apdraudējumiem pilnākā pasaulē nekā iepriekš. Savu ievainojamību apzināmies spēcīgāk kā jebkad, tāpēc likumsakarīgi, ka aizsardzība un spēja pretoties dažādiem apdraudējumiem – ne tikai militāriem – ir izvirzīta kā absolūta prioritāte ne tikai Latvijā, bet visā Baltijā. Nesenā Latvijas rosinātā triju Baltijas valstu parlamentāriešu vizīte Vašingtonā un tikšanās ar ASV vadošajiem senatoriem atkārtoti pierādīja jau zināmo, bet praksē neiedzīvināto patiesību – viens nav cīnītājs, un mūsu visu drošības atslēga slēpjas sadarbībā.
Politika
Ekstrēmistu aicinājumi doties karot teroristu pusē Ukrainas austrumos ir kārtējais pierādījums ne tikai tam, ka Latvija nespēj tikt galā ar radikāli noskaņotiem un klaji nelojāliem iedzīvotājiem. Diemžēl tas ir pierādījums arī tam, ka Latvijas politiķiem trūkst spēcīga mugurkaula, lai Ukrainas seperātistus sauktu par teroristiem, savukārt notiekošo Ukrainā – par karu. Latvijas drošības interesēs ir stingra pozīcija un tieša valoda, nevis mīkstčaulība.
Rounded_image_box_gray

Rihards Kols

Ieteikt:
Share-twitter Share-draugiem Share-facebook Add-rss-trans
12. Saeimas deputāts, Ārlietu komisijas priekšsēdētāja vietnieks, partijas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" valdes loceklis

Categories Kategorijas Skatīt visas kategorijas →