IR

Pievienoja viedokli pie raksta Tramps Šarlotsvilas vardarbībā vaino abas puses 16.augusts 2017 17:49

andrejs - Šodien bieži nāks Jums piekrist:). Arī Freibergai izpratne par komunismu sliktāka, kā starpkaru laika krievu emigrantiem, kuri fiksi pieņēma sarkanos ar visiem viņu asinsdarbiem, līdzko saprata, ka šie gatavi atjaunot vienoto un nedalāmo, tikai ar citu karogu un nebūtiski grozītiem saukļiem (“narod bogonōsec” vietā tas pats narods - “strojīķeļ komuņizma”).

Krievu pravoslāvima un komunisma garīgā radniecība ir daudz būtiskāka, kā dekoratīvās atšķirības un savstarpējie kašķi. Tas pats mesiānisms un izredzētā liellopa tiesības, tikai vārdi citi. Diemžēl acīmredzamais ne visiem ir acīm redzams.

Pievienoja viedokli pie raksta Tramps Šarlotsvilas vardarbībā vaino abas puses 16.augusts 2017 15:38

andrejs - Amerikā neesmu bijis un turienes “nelegālo organizāciju” aktīvistus nezinu, bet tik dziļi mežā nedzīvoju, lai nekad nesatiktu nevienu no tās puses. Paaudzei, kas dzimuši pēc kara, izpratne par Krieviju bieži ir pavisam vāja, ko nevar teikt par savas (ne)zināšanas pārvērtēšanu. Ar visu to viņu uzskati mani baida mazāk, kā eiropiešu rusofīlija un tā pati mūsu Dievzemītē.

Pievienoja viedokli pie raksta Tramps Šarlotsvilas vardarbībā vaino abas puses 16.augusts 2017 14:47

andrejs - piekrītu, pie tam - lai aprakstīto redzētu, nav nemaz jābrauc pāri okeānam. Arī Jūsu neveiksme pārliecināšanā izskatās tipiska.
Pret “ultralabējo” āriešu tieksmi mīlēt krievus to vispretīgākajās izpausmēs nekādi argumenti nekad nav līdzējuši. Tas attiecas arī uz latviešiem gan Amerikā, gan tepat Latvijā. Gara radniecībai etniskā piederība nav šķērslis.
Ar kreisajiem un progresīvajiem nav labāk. Ja reiz nospriests, ka Eiropa mums ir līdz Vlaģīvastōkai un Krievija PSRS robežās - vienīgais pretsvars imperiālismam un kapitālismam, tad visādu latviešu sīkburžuāzisko nacionālistu un ņedagrieztu fašistu pīkstieni nav vērā ņemami.
Abējādo viedokļu variāciju spektrs redzams vai ik dienas tepat komentāros.

Pievienoja viedokli pie raksta Tramps Šarlotsvilas vardarbībā vaino abas puses 16.augusts 2017 12:17

AK – “…Šarlotsvillā kautiņš būtībā bija starp divām krievu finansiāli atbalstītām grupām :) …”

Krievijai nav nekas jauns atbalstīt it kā naidīgus smerdeļus vienlaicīgi. Sarkankarogotajos laikos bija pieņemts viena tipa (sociālisma cēlājus, morus, antirasistus, miera cīnītājus u.t.t) celt debesīs atklāti, pretējiem (latinosu diktatoriem, itāļu ultrai un mafijai…) tika palīdzēts un piemaksāts pa kluso, ja tikai šie kaut kā bojāja anglosakšu liberālismu un pūstošo rietumu viltus demokrātiju.Tai slepenībai reizēm bija izņēmumi – labi atceros bildi, kur dārgajam viesim Argentīnas Videlam priecīgs blakus pozē pats Brežņevs. Nederēja tikai tie, kas pieņēma amerikāņu imperiālistu atbalstu.

Tagad joprojām smerdeļi atšķiras tikai ar ārējām izpausmēm. Ja visu sugu kreilīši un progresīvā cilvēce joprojām nesavtīgi (vai ne gluži nesavtīgi, sk. b.Šrēderu u.c.) mīl Moskoviju kā glābēju no amerikāņu imperiālisma un globālā kapitālisma, tad viņu gara radinieki ar pretēju frazeoloģiju Krievijā un Puķinā redz kristīgās civilizācijas pēdējo cerību. Kopā ņemsim un aizstāvēsim tās kristīgās vērtības, lamāsim un apturēsim pederastiju, globalizāciju, kapitalizāciju un vulkanizāciju! Pietiekoši aktīvākajiem abās pusēs tiek piemaksāts kā senāk, bet vērtīgāki joprojām ir brīvprātīgie idioti, vienalga, kādā krāsā. Par laimi vai nelaimi tādu netrūkst.

Pievienoja viedokli pie raksta Valsts valodas centrs prasīs Augulim skaidrojumu par uzrakstiem krievu valodā 16.augusts 2017 08:54

Tieši valdību biedrs Augulis pārstāv ļoti labi, ne sliktāk, kā tā saukto partiju tā saucamo apvienību ZZS.
Vai viņš pārstāv arī kādu valsti, savu vai citu - to nevaru zināt. Jājautā saimniekam.

Pievienoja viedokli pie raksta Kas svarīgāks - gateru intereses vai Latvijas (piejūras) meži? 15.augusts 2017 13:14

Kuram gan vēl nav skaidrs, ka visi zinātnieki, mežkopji un tiem līdzīgie ir pērkami un nopirkti? Dabas un tautas ienaidnieki tāpat, kā mežu īpašnieki, kas to vien lūko, kā kaut ko nozagt savos mežos.
Neuzpērkami ir tikai zaļie un sarkanie, ne velti šos reti kad iespējams atšķirt. Par laimi viņi, tie patiesie dabas zinātāji vides aktīvisti, vienmēr var paļauties uz latvju žurnālistikas un lasošās publikas atbalstu. Un dzīvo zaļi.

andrej, nešaubījos, ka Jūs te sastapšu pēc sava necilā aicinājuma. Kas gan ir sociāldemokrātu pērkamība un tradicionālā rusofīlija pret to postu, ko latvju darbaļaudīm ik dienas nodara pasaules lielburžuāzija.

Visu valstu patiesie patrioti ar cerībām raugās uz plaukstošo Krievzemi, kura vienīgā spēj pasargāt cilvēci no liberālisma. Tāpēc mūsu Šrēdera ievietošanās Puķina pēcpusē ir aizstāvama kā cienīgs paraugs katram īstenam latvju dēlam.

50miljoni? Tik apaļš skaitlis liecina par nepieļaujamu paviršību.
Ekspertu aprēķināts un zinātniski pierādīts, ka zaudējumi sasnieguši 61 856 473,63 EUR.
Kurš netic, lai pierāda savus aprēķinus!

Advokāte vienkārši dara savu darbu. Daudz interesantāk - vai un kā tiesa dara savējo. Vēl interesantāk - kāpēc?
Jautāt mūsu sabiedrotās (kaķi, kuš!) Kipras taisnajai tiesai "par cik?" laikam nebūs politkorekti.

Parastā sociāldemokrātija. Biedri, domubiedri un gara radinieki - jūsu kārta aizstāvībai!

Vienkāršās darba tautas un taisnības aizstāvju komentus gaidu ar patiesu interesi.

Iesaka rakstu Zaļais patvērums 13.augusts 2017 09:07
Pievienoja viedokli pie raksta Jūrmalgeitā notiesātais uzņēmējs Milušs atbrīvots no apcietinājuma 12.augusts 2017 15:37

Tātad puisim drošs ceļš mājup, mātes Krievzemes skavās.
Izskatās, ka Krievijas vēstniecība atbildīgi piestrādājusi pie sava tik godājama pilsoņa aizstāvības. Un atradusi dzirdīgas ausis, bet par to nav jābrīnās.

Pievienoja viedokli pie raksta Tramps parakstījis likumu par jaunām sankcijām pret Krieviju 3.augusts 2017 12:14

Amerikas tēviem, bagātniekiem un vergturiem, nebija ilūziju par savu vēlētāju, tāpēc izveidoja tādu pretsvaru sistēmu, kura gan pieļauj daudz dažāda izmēra muļķību, bet nekad ne ilgstoši un neapdraud valsti. Veimāras republikā konstitūcijas autori arī bija gudri ļaudis, tikai dikti ticēja tautai un taisnībai, rezultāts zināms.
Tomēr arī amerikāņu prezidentos nav ticis neviens līdzīgs trīsrubļu Šrēderam, pat Obama un Kenedijs līdz eiropiešu virsotnēm nesniedza. Tramps darbojas juceklīgi, bet to, ka viņš no Latvijas viedokļa būtu sliktāks par kādu no iepriekšējiem, vēl neņemos spriest.

Pievienoja viedokli pie raksta Kā viņš ir, tā viņš arī būs - ZZS deputātu atbildes uz "Ir" jautājumiem 3.augusts 2017 11:44

Andris Siliņš – “Nevaru jums atbildēt par šādu jautājumu, jo esmu frakcijas loceklis, bet neesmu partijas biedrs, tāpēc politiskās sarunās nepiedalos”
Jā, tā pat Latvijā ne katru dienu var dabūt lasīt - Saeimas deputāts, viens no 100 neārstējami gudrākajām galvām, lepni ziņo, ka nepiedalās politikā.
Lemberga vārdiem jājautā, kam un priekš kā tāds vajadzīgs. Politiķis, nah…

Pievienoja viedokli pie raksta NEPLP ļauj retranslēt un raidīt vairākas Krievijas TV izklaides programmas 3.augusts 2017 08:03

“Solovjova vakari” manuprāt, ir derīgi, jo pat pret Krieviju neitrāli vai labvēlīgi noskaņotam skatītājam saprotami atklāj mūsu kaimiņa atbaidošo purnu. No tā neizriet, ka Latvijā krievu propagandas iespējas jāpaplašina.

Skatīt vecākus ierakstus