IR

Pievienoja viedokli pie raksta Kučinskis: Bija bail krist reizē ar pirmo budžetu 24.janvāris 2017 19:54

Izkopts stils, pārliecinoša argumentācija – kā parasti. Vergam verga runa.
Tikai nevaru saprast, vai mūsu delikātie intelektuāļi “robotron”un “gotinjteevs” miesīgajā dzīvē sēž vienā istabā kopā ar citiem lamu meistariem, vai tikai jūtas radinieki. Bet ja nu izrādās, ka abiem nikiem viens rumpis?

Pievienoja viedokli pie raksta Kučinskis: Bija bail krist reizē ar pirmo budžetu 24.janvāris 2017 19:47

klusais – redzam, ka vergiem tas tagad skaitās labais tonis.

Pievienoja viedokli pie raksta Kučinskis: Bija bail krist reizē ar pirmo budžetu 24.janvāris 2017 19:44

Gatim – viss pareizi. Aprakstītās ZZS ‘premjera” (vai tiešām premjera?) un partijas biedres Grigules izdarības atbilst pasules zaļo nostājai - pret NATO agresoriem, par mūžīgu draudzību ar miermīlīgo Krieviju u.t.t. Dzīvosim zaļi!

Pievienoja viedokli pie raksta Kučinskis: Ar nodokļu politiku virzīsimies uz Centrāleiropas modeli 24.janvāris 2017 16:43

Toties te redzam, ka modernie vergturi neierobežo pieeju internetam.

Pievienoja viedokli pie raksta Kučinskis: Ar nodokļu politiku virzīsimies uz Centrāleiropas modeli 24.janvāris 2017 16:40

Eiropas centrs Viļņas apriņķī ir tikai tad, ja pieņemam Eiropas robežu pēc Peķkas Veļikāna sulaiņa Tatiščeva (cita starpā - ne visai slinks bende bijis) ģeogrāfijas. Pat viņam tā robeža uz dienvidiem no Urāla sanākusi miglaina (tādas Urālas upes toreizvēl neviens nezināja). Tajā laikā civilizētajā Eiropā Maskavijas domas par to, kas šai austrumos, maz kādu interesēja. Vēlāk gan visādi franči aizsapņojās par |Eiropu līdz pat Vlaģīvastōkai – Gollam un līdzīgiem tā likās labs pretstats amerikāņu imperiālismam. Reāli Eiropas robeža nekad nav bijusi tālāk par Zilupi. Pat tālajam amerikānim Hantingtonam par to diezgan skaidra izpratne.

Pievienoja viedokli pie raksta Fakti par faktu izstrādājumiem 24.janvāris 2017 15:43

“Rīgas, Ventspils un Rēzeknes pašvaldības ir feodālas valstiņas ...” Ne jau tikai šīs.
Latvijas plašajās ārēs pašvaldību īstenotā labumu taisnīgas pārdales politika sit augstu vilni un netiks apturēta. Bet vispār jau pašvaldību bezatbildību, patvaļu un nekompetenci pie mums pieņemts saukt par demokrātiju. Kurš netic, var pajautāt Nilam vai citiem amerikiem.

Pievienoja viedokli pie raksta Narciss 18.janvāris 2017 16:47

Žilbinoša intelekta apmirdzēta dziļas dvēseles bagātās jūtu dzīves mākslinieciski izkopta izpausme. Estētiski augstvērtīga, ētiski pamatota, konceptuāli pārliecinoša, inovatīvi psihodinamiska, progresīvi astroseksodramatiska. (Vārdus var brīvi mainīt vietām)

Tādiem zemes tārpiem, ka es, patiesu māxlu neizprast.
Paradoksāli - jūtama autora attieksmes un stila līdzība ar apjūsmoto personāžu. Tāds ar tādu sasatika?

Pievienoja viedokli pie raksta Lietuvas premjers nav pārliecināts par "Rail Baltica" līguma parakstīšanu 16.janvāris 2017 20:31

“...nostāja ir saprotama un loģiska - projekts realizējams ar vislielāko ieguvumu vispirms Lietuvai un viņiem nav jādomā par citu ieguvumiem!“
Tieši ar tādu pašu loģiku reiz trīs braši prezidenti sacentās – kurš izdīks no Krievijas mīkstākus padošanās nosacījumus.
Dabūja visi – kurš muka, atpakaļ neskatījies, kurš ‘palika savā vietā”. Kaut arī toreiz sarkanarmija nebija ne tuvu tā, kas kara beigās. Ceļu stāvoklis, bruņojums, mobilizācijas rezerves, tautas un karavadoņu smadzeņu pildījums 1939.gadā ne tuvu neļāva krieviem sakoncentrēt tādu pārsvaru, kas nepieciešams somu un baltiešu pretestības pārvarēšanai. Ūsainais to zināja, bet zināja arī to, ka trejmeitiņas par sadarbību vienoties nespēs.

Šoreiz Krievijai situācija vēl cerīgāka – nāši pribalti saplēsīsiet pat bez tiešiem draudiem. Kā par niekiem sākuši, tā turpinās, līdz tautu draudzība vecākā brāļa skavās atjaunota. Slava Rossije!

Pievienoja viedokli pie raksta Truksnis šodien atkāpsies no Jūrmalas domes priekšsēdētāja amata 13.janvāris 2017 12:26

Jūtamas dolārzaļo dīvānzemnieku rūpes par tuvajām vēlēšanām un reitingiem.

Parķija skazala - nādo!
Komsomol otvēķil - jesss, sēr!

Protams, ka Obama saņēma valsti ar problēmām – kad un kurai valstij tādas nav bijušas? Tomēr daži savas valsts problēmas risina (Adenauers, Pinočets, Tečere), citi – ar bļaušanu par risināšanu ķezas padziļina (Hitlers, F.Rūzvelts, Perons, Obama... saraksts bezgalīgs).

Paradoksāli, ka bļāvēji vēlāk tautas atmiņā paliek kā varoņi, risinātājus labākajā gadījumā nelamā plaši.

Vai tik Obamas paša darbība nav novedusi Ameriku tik tālu, ka demokrātija tagad ir jāaizstāv?

Pievienoja viedokli pie raksta Politiķis 11.janvāris 2017 16:57

RA - ja Vienotība skaitās liberāla, tad es esmu reizē Ķīnas ķeizars un Romas pāvests. Tieši par to jau stāsts, ka politikas terminiem sen vairs nav satura. Varu būt patriotisks sociālists, zaļš demokrāts un liberāls konservators vienlaikus, piedevām vēl arī kristīgs antiglobālists un humāni-lezborastisks ģimenes vērtību aizstāvis.
Tajā liberālismā, ko vēl atceros, nebija iespējama ne “pēdējā patiesība” ne bezdarbīga un bezatbildīga “brīvdomība”.
Tā sauktajos Rietumos, kur vārda brīvības vietā ieviests jēdziens “naida runa:”, bet ekonomikas likumsakarības ne vien atceltas, bet jau aizmirstas un aizstātas ar valstisku un pat starpvalstisku hiperregulāciju, no liberālisma vairs nav ne smakas. Un ne jau varneši tur pie vainas – ja tauta nešaubīgi tic, ka labklājībai nepieciešama valstiski noteikta minimālā alga bet ĢMO ir aizliedzami, tad politikāņi dara, kas prasīts. Par rezultātiem tradicionāli pieņemts brīnīties, bet tas maz ko maina.
Cik nu atceros, Vācijā liberālisma pazīmes bija redzamas labu brīdi pirms pirmā lielkara un Adenauera – Erharda laikā īsi pēc otrā. Francijā pat ne tik, ja nu vienīgi Jūlija monarhijā. Kaut arī tad šis termins nebija populārs.

Pievienoja viedokli pie raksta Politiķis 11.janvāris 2017 14:29

Stāsta, ka Vācijā nemēslot pratuši arī pirms to sāka sludināt tādas kelleres. Visu sugu zaļo pienesums pasaulē dažbrīd izrādās videi kaitīgāks, kā viņu apkarotās nelaimes.
Termini mūsdienās sajukuši pamatīgi un laikam jau neatgriezeniski. Senāk bija skaidrs, ka zaļie un varavīkšnainie tikpat līdzīgi liberālim, kā cūkpiene cūkgaļai. Tagad ar liberālisma vārdu nesodīti plātās pat galēji sarkani taisnības trubadūri. Tāpat kā ar konservatīvismu, demokrātiju un citiem kādreiz diezgan precīziem apzīmējumiem.

Rasa – protams, ka tautība nav diagnoze. Bet šoreiz pat tas, ka pāris dzīvo 17 kvadrātmetros ilustrē viņu pašu izvēlēto dzīvesveidu ne mazāk, kā vienlaicīgā nāve. Pārāk daudz pazīmju sakritušas, lai šo uzskatītu par apkārtējās sabiedrības radītu nelaimi. Pat nemeklējot visas pieejamās ziņas (kas var izrādīties arī tenkas) par tā vīra līdzšinējiem varoņdarbiem.

Katram cilvēkam var gadīties kādas nelaimes vai vienkārši neveiksmes, kas noved pie trūkuma un nepieciešamības pēc sabiedrības palīdzības, bet šis nu nav tas gadījums. Tīri cilvēcīgi – nav.

1. Jēdziens "bezatbildība“ šoreiz attiecināms tikai uz abiem pieaugušajiem. Neviens viņu vietā nevar būt atbildīgs par paša dzīvi, ne cits cilvēks, ne valsts vai sabiedrība.

2. Šādās situācijās nevienu, ne pieaugušo, ne viņa bērnu nevar pasargāt neviena iestāde. Cits jautājums – vai kaudze kantoru, kuri it kā radīti tādu nelaimju novēršanai, bet to nespēj, vispār vajadzīgi? Un ja tomēr vajadzīgi (katram ir jau vēl citas funkcijas), tad kuri no daudzajiem un cik lieli?

3. Nezinu sekcijas rezultātus, tomēr dīvu pieaugušu cilvēku vienlaicīga nāve diez ko dabiska neizskatās. Statiska un varbūtības rēķini ir nejaukas lietas. Bet tad ticamākajā gadījumā šai nelaimei nav nekāda sakara ne ar valsts ekonomiku, ne veiksmes stāstiem. Kreisā pasaciņa par to, kā sliktā pasaule, valsts un vara kādam neļāvusi cilvēcīgi dzīvot un spiedusi lietot to, ko nedrīkst pārdozēt, lai paliek uz humānistu sirdsapziņas (ja tāda ir). Variantu – mierīgi strādāt godīgu darbu - nepieminēšu, šoreiz to var iztulkot kā rasismu.

4. Vai kāds no tiem, kuri tagad cēlā sašutumā krauj pārmetumus kaimiņiem, pats ir padzīvojis kaimiņos čigāniem?

Skatīt vecākus ierakstus