IR

Pievienoja viedokli pie raksta Koalīcija vienojas ieviest diferencētu IIN likmi 26.jūnijs 2017 21:34

Kas nemaksāja proporcionālo, tas nemaksās arī progresīvo, tātad no tā, kurš maksā, jānoplēš par visiem. Citādi nepietiek, ko taisnīgi sadalīt un kurš tad mūs nākošreiz ievēlēs? Ekonomika tautiskā.
Lielāku postu nodara tikai minimālās algas celšana, bet par to mūsu progresīvajā (atkal tas skaistais vārdiņš bez satura) sabiedrībā par to diskutēt skaitās nesmuki.

Pievienoja viedokli pie raksta Lielbritānijā jau 60 augstceltnes atzītas par ugunsnedrošām (papild.) 25.jūnijs 2017 20:59

Maču-pikču ir interesanta vieta, bet te par kaut ko citu rakstām. Lasītpratējiem doma būtu skaidra, bet ja islams galvā saistās tikai ar teroru, tad nu nekā.
Kas attiecas uz redzmību no attāluma - mūsdienās informācijas apriti ierobežo lasītprasme nevis ģeogrāfija, nav man jātup Londonā, lai lasītu, ko tur domā un reizēm uzraksta.

Iepriekš neko nerakstu ne par teroru, ne aktiem, bet gan par pretrunām oficiālajā versijā un musulmaņu ramadana paražām. Varbūt pastāstīsiet, kā no dzīvokļa, kam ugunsnoturība stunda, uguns nonāk kāpņu telpā? Ir gadījies redzēt, kā tuksneša dēli izturas pret atklātu uguni mājās.

Pievienoja viedokli pie raksta Lielbritānijā jau 60 augstceltnes atzītas par ugunsnedrošām (papild.) 25.jūnijs 2017 18:38

Londonā visu nedēļu iet vaļā protesti pret masu slepkavām un nepietiekošo palīdzību. Akcijas organizators Mustafa el-Mansurs par savām tiesībām nešaubās. Valdībai pienākoties atkāpties, patiesie tautas aizstāvji, kam jādod vara, ir Korbins un, protams, Sadik Khan.

Veiksmīgi nozīmēts ugunsgrēka cēlonis - ledusskapis Hotpoint FF175BP (Whirlpool), ražots 2006-2009. Līdz šim maita slēpis savu nešķīsto dabu un nevienā dzīvoklī dedzis nav. Kā nelietis ticis pie fasādes un kā tieši ramadana naktī (kad pēc dienas gavēņa drīkst likt pillu puzu) izdevies piedūmot kāpņu telpu – nepieklājīgi jautājumi netiek izskatīti. Whirlpool jau taisnojas, sola sadarboties ar izmeklētājiem un kontroles iestādēm. Fasādes arī stāv rindā uz pērienu.

Ugunsdzēsības eksperta skaidrojums BBC, ka dzīvokļu durvju ugunsnoturība bijusi vesela stunda, atsaukts nav. Tāpat cita ziņa, ka tajā mājā labticīgo iemītnieku dzīvokļi jau deguši ne reizi vien, bet tad ne uguns, ne dūmi līdz kāpnēm nav tikuši.

Pat tad, ja uguns no ledusskapja brīnumainā kārtā caur logu tiktu līdz fasādei – no kā momentā radās dūmi kāpņu telpā? Tā stāva, kur degšana sākusies, iedzīvotāji labi zina atbildi, bet vai kāds iedrošinās jautāt un ja tomēr – kā lai tādas atbildes publicē pilsētā, kur mērs Sadik Khan. Diezgan ticams, ka no tā stāva izdzīvoja, jo viņiem maz kas kavēja rātni aiziet – dūmi un uguns ceļas uz augšu, notiekošais redzams, laika arī pietika.

Pievienoja viedokli pie raksta NATO bāze Latvijā 23.jūnijs 2017 18:50

Krievijai drauds ir jebkurš spēks, kas tai nepakļaujas tieši tāpat, kā kramplauzi apvaino un apdraud mans nelietīgais paradums aizslēgt mājas durvis.
Vējoņa izpūtieni diez vai kādu vairs pārsteidz. Kad tiks ielūgts uz kārtējo parādi Maskavā,varēs braukt mierīgi un ar tīru sirdsapziņu skatītes viena visas tautas vēlētā dzidrajās acīs. Ja tiks pagodināts kaut ar skatienu.

Pievienoja viedokli pie raksta «Lembergu par premjeru, bļaģ» 23.jūnijs 2017 07:55

Ja esat nodokļu maksātājs, tad nošauties nav brīv! Ko tad mūsu goda vīri ēdīs, zags un pārdalīs, ja citi maksātāji arī šausies nost?
(Pret otro variantu tādu ekonomiski pamatotu iebildumu nav)

Pievienoja viedokli pie raksta Zviedrija krievu iznīcinātāja rīcības dēļ izsauc Krievijas vēstnieku 21.jūnijs 2017 21:05

Šoigu ju rauj vaļā varenu runu par rietumu agresivitātes pieaugumu.

Pievienoja viedokli pie raksta ASV paplašina sankcijas pret Krieviju 21.jūnijs 2017 09:49

Francijas attiecības katra laika vispretīgākajiem režīmiem ir komentāros nepaceļama tēma. Pat ar viņu tā saukto pretošanos kara laikā viss nav tik vienkārši, kā pēc kara pieņemts rakstīt.

Krievu mīlestība šiem radās pēc tam, kad pēc Partaboniņa Kauslīgā sakaušanas faktiskais Parīzes gubernators Voroncovs (reta parādība Krievijā) samaksāja no savas kabatas Parīzes krodziniekiem visu krievu huzāru līdz 1818.gadam nodzerto – tas parāds bija daudzi miljoni un skaitījās bezcerīgs. Pateicoties Puškina lamātā Voroncova tālredzībai krievi var darīt jebkuras cūcības. Pat pavisam nesen Francijas vēstnieks mūsu tālrādē atļāvās lielīties ar labu Krievijas pazīšanu.

Ar visu to Makrons mums tomēr labāks kā Ļipēnu meitene, kas ņēmusi rubuļus pa taisno un tos atkalpo kā vien pratusi.

Pievienoja viedokli pie raksta Briseles Centrālajā stacijā nogalina spridzinātāju 21.jūnijs 2017 07:03

Lielus sprādzienus jau nemaz vairs nevajag – Allaha slavai pietiek ar sīku blīkšķi, ka tikai panika izdodas. Ar līdzšinējiem varoņdarbiem panākts, ka neticīgie zina, ka jāmūk un panikā paši savējos sabradā.
Briselē esot pastiprināts terora draudu režīms, slēdz staciju, evakuē ļaudis no tuvākās apkārtnes, bet vienlaikus prokuratūra aicina nesaukt notikušo par terora aktu – esot pāragri klasificēt. Ka spridzinātājs bļāvis par trako suni Akbaru, tas laikam lieciniekiem tikai izklausījies.
Sākumā likās, ka pirmā reize, kad pieticis prāta šaut laicīgi, bet turpinājumā viss aiziet pa vecam - nevainot islamu un nesāpināt labos musulmaņus.
Ka tik nu neizrādītos, ka bruņoti rasisti sašāvuši mierīgu musulmani.

Pievienoja viedokli pie raksta ASV paplašina sankcijas pret Krieviju 20.jūnijs 2017 23:44

1944.gadā viens cits kanclers līdzīgi domāja. Stāsta, ka amerikāņi neesot klausījuši.

Pievienoja viedokli pie raksta ASV paplašina sankcijas pret Krieviju 20.jūnijs 2017 23:43

Ka tik nu tie imperiālisti nesabojātu sociāldemokrāta Šrēdera sociālo un demokrātisko biznesu. Varbūt pat visu atlikušo dzīvi. Zināms taču, ko krievi dara ar izlietotu materiālu.

Pievienoja viedokli pie raksta Londonā ramadāna laikā pie mošejas uzbrūk ticīgajiem 19.jūnijs 2017 20:50

Viens nu panākts pavisam droši – izmeklēšanā par Kensingtonas lielā ugunsgrēka cēloņiem to īsto vairs needrīkstēs pieminēt ne ar vissīkāko mājienu. Tā vietā nebūtu brīnums, ka atklātos balto necilvēku kārtējā sazvērestība pret miermīlīgajiem musulmaņiem. BBC un droši vien vēl kādiem nāksies gudrot, kā pārgrozīt un “interpretēt” jau publicēto informāciju.
Ā, vainīgie jau atrasti - britu valdība un Kensingtonas vietējā padome. Abus atmaskojis Londonas mērs Sediks Khans. Gaidām, kā piebalsos Korbins. Gan jau abiem būs daudz ko teikt arī par šī raksta tēmu.

Pievienoja viedokli pie raksta ''Ulmanim vajadzētu Andrim, bļaģ, roku bučot...'' 18.jūnijs 2017 21:07

RA – Kas ir SPD ar gandrīz neuzpērkamiem Šrederiem un miera eņģeļiem Gabrieliem un kā viņi kalpo valstij, kam ar Vāciju robežas nav, pat Latvijas provinciālim mazliet zināms.
Par to, cik vērā ņemami Vācijā citi, kas ne mazāk smirdīgi, visādi zaļie, die Linke ar atbaidošajām dāmītēm Sahra Wagenknecht un Ska Keller, gan neņemos spriest, bet arī to smaka jūtama pat te. Tas diemžēl nemazina bažas par mūsu tā saucamajiem sabiedrotajiem. Neatkarīgi ne tā, vai visu šo jauko kompāniju uzskatām par vienotu pilsoņu kopumu vai ne.
Arī Latvijā mani baida ne tik daudz tā publika, ko pieņemts uzskatīt par Saskaņas elektorātu, bet tie, kas faktiski dzied līdzi un par viņiem nobalso. Un arī tie, kas balso par līdzīgām, tikai citādi dekorētām politbrigādēm. Šis kopums var Latviju iznīcināt vēl manas dzīves laikā un pēc tā nu nepavisam nealkstu.

Pievienoja viedokli pie raksta ''Ulmanim vajadzētu Andrim, bļaģ, roku bučot...'' 17.jūnijs 2017 11:31

RA – vai no piemēra par vācu kreisajiem pareizi sapratu, ka mūsu : latviskās partijas” salīdzināmas ar vācu kreilīšiem? Tad mums domstarpību nav.
Skumji tikai, ka Vācijā bez sarkanzaļo varzas ir arī citādas partijas, kādas Latvijā tikai lozungos. Vai vienīgais vainīgais ir krievu okupācija – par to laikam paliksim katrs pie savām domām.
Vienota “pilsoņu kopuma” neredzu ne Vācijā, ne Latvijā, ne citās valstīs. Vai tieši tādēļ latvieši nespētu izvirzīt NEVIENAS nokrāsas politiķus, kas neatbilstu formulējumam “prāta pietrūkst” – šaubos.

klusais – paldies, par Staļiem man līdz šim bija atšķirīgas domas, kā par Modulu. Gaidīšu attīstību.

Pievienoja viedokli pie raksta ''Ulmanim vajadzētu Andrim, bļaģ, roku bučot...'' 17.jūnijs 2017 07:59

RA - atzinums, ka "…"latviešu partijām" prāta pietrūkst…” nenovēršami rada jautājumu
– Kā tas nākas, ka mums, tik gudrai tautai, tādas partijas pie varas?

klusais – par pārgrupēšanos diezgan ticami, bet par “Staļi” (ja nosaukumu lasu pareizi) epopeju derētu sīkāk, varbūt ne es viens tumšā neziņā.

Pievienoja viedokli pie raksta «Tu ar politiku taisīji sev naudu, Ainār!» 17.jūnijs 2017 07:44

Ino – nav nācis prātā noliegt V draudzību ar TUA ideju, bet šo tekstu lasu tā, kā rakstīts un komentēju lasīto. Te runa par dolārzaļo Askoldu Kļaviņu un dīvānzemnieku Auguli. Gan zaļās idejas, gan teatrālo zemiekošanu uzskatu par zagšanas politiskiem instrumentiem, bet neredzu iespēju katrā komentā uzskaitīt visus zināmos. Tas attiecas pat uz daža redzama V personāža dīvaino paklausību mazpilsētai, kuras vārds sākas ar to pašu burtu.

Skatīt vecākus ierakstus