IR

Pievienoja viedokli pie raksta Atkritumu apvienotājs tikko

Biedrei Brokai pajautāji?

Pievienoja viedokli pie raksta Nodibināta sociāldemokrātiska politiskā partija "Progresīvie" pirms 2 minūtēm

Fretka un vaivai > Neredzu te nekādas pretrunas - kreisa partija un kreisa uzņēmējdarbība saskan ideāli. Tātad par vienīgo cerību jāsauc kreisi uzņēmēji – viss po poņjaķijam.

Pievienoja viedokli pie raksta KNAB sācis pārbaudi par Kaimiņa partijas iespējamo nelikumīgo finansēšanu 26.februāris 2017 11:46

Daļa atbildes jau jautājumā – abu personāžu raksturojošos apzīmējumos.
Poikāna lētticību pārliecinoši rāda viņa iepīšanās Kaimiņa brigādē. Par Kaimiņa lecīgumu liecina viņš pats – „vai jūs zināt, kas ES esmu!” Tāda skaļa, bet nekaitīga klauna kompromitēšanai nevienam nopietnam darbonim ( lai nu ko, bet spēju nopietniem darbiem un nedarbiem Puzes ķeizaram nevar noliegt) tērēt enerģiju nenāks ne prātā. Ir citi darbi darāmi.
Mūsu gadījumā no Lemberga nav ne smakas. Pietiek ar suņu būdas lokālo aromātu.
Variantu „ticēt Kaimiņam” taču neapspriedīsm? Ticīgajiem jau uzreiz bija skaidrs, ka „politkskais pasūtījums” - vai nu kādreiz bez tā.

Iesaka rakstu Brīvības un aizliegumu jautājums 20.februāris 2017 20:51

traductrice – no pašu idiotisma nekādas robežas nesargās. Ne Briselē, ne Ludzā

DD1 – musulmaņu invāzija Eiropas dienvidos ir pretīga, bet viņi neapdraud |Itālijas robežu un neprasa Itālijas pievienošanu Lībijai, tikai atsevišķi badakāši prasās tikt pie tās labumiem. Pie tam vismaz pagaidām nebrauc ar kara kuģiem un nešauj ar “Gradiem”. Atšķirībā un Ukrainas austrumos notiekošā un mums draudošā.

Karadarbība un/vai politiski argumentēta un militāri balstīta invāzija Eiropai draud tikai no vienas puses un tā nav dienvidi.

Ja problēma būtu tikai vienā Ļuksemburgurgas Junkerā, to varētu mierīgi pieciest. Diemžēl NATO par nevajadzīgu uzskata plaša sabiedrība, jo tālāk uz rietumiem, jo vairāk – mēs taču esam drošībā. Pagaidām.
Arvien spilgtāk parādās būtiska atšķirība starp robežām Eiropā – vienas ir aizsargātas, bet nav apdraudētas (tā pati Ļuks... un visādas italo-francijas), citas ir apdraudētas bet nav aizsargātas.
1945-46.gados tikai amerikāņu nevēlēšanās laicīgi aizvākties pasargāja rietumu humānistus un pacifistus no goda apgūt pilnvērtīgu sociālismu un “tautas demokrātiju”. Bet par krievu iecerēm tur nekad pat tā īsti nezināja, tātad nav bijis, ko aizmirst. Tāpēc Junkeram paredzams gan atbalsts, gan sekotāji – ne tikai par “Gāz-pruom” naudu pirkti. Daudz vairāk ir bezmaksas idiotu.

Pievienoja viedokli pie raksta Trampa nacionālās drošības padomnieks Flins atkāpies no amata 14.februāris 2017 21:49

Sorosīdi liberasti tik labu cilvēku, patiesu Amerikas patriotu, bezkaunīgi apmelojuši un nograuzuši. Mirovaja zakuļisa, 300-tu komiteja šoreiz savu panākuši, bet gan jau pasaules tautas reiz apvienosies un nometīs viņu jūgu.

Pievienoja viedokli pie raksta Vizītē Latvijā ieradīsies Ukrainas prezidents Porošenko 13.februāris 2017 22:20

Piekrītu par Porošenko un to pašu attiecinu arī uz Trampu. Kaut pašam tā īsti nepatīk ne viens, ne otrs.

Pievienoja viedokli pie raksta Šis tas nemainās 13.februāris 2017 22:03

Ino – tiešām nu jau pie visām? Neticama izaugsme!

Tātad esmu atpalicis, jo par tādu varenību ne jausmas nebija, kaut centību nekad neesmu iedrošinājies apšaubīt. Pat tagad, kad lāpas apdzisušas, bet vēderus jau sedz cienīgi uzvalki un pat šļipses.

Saldumiņ, par to parunāsim kā ierasts - pēc algas mūsu klubiņā. Tikai tik dikti nepiedzeries, kā iepriekš, tad atkal likšu bučot vietiņu, kamēr dullums pāriet. Saprotu, jau saprotu, ka tava actiņa skumst pēc gailīša, tāpēc tik rupji ieraksti. Pacieties mazliet un būs kā parasti – tev patiks.

Rokas nost no LR! Kuram radio vēl no rīta sporta ziņas regulāri ir piecreiz garākas par visām pārējām ziņām kopā?

Pievienoja viedokli pie raksta Grigule izstājas no LZS 10.februāris 2017 14:54

Atraduši, ko apdziedāt. Izstājās – nu un? Iemesli, kāpēc tik jauka sieviete nonāca baisajā Briseles trimdā, nekur nav zuduši. Ne jau dolārzaļo brigāde vai tās saimnieks viņu tur aizsūtīja.
Ievēlējām šo, ievēlēsim arī nākošo, ne mazāk spilgtu. Slimība, kuras maznozīmīgi simptomi ir kārtējā gribule vai citas radībiņas no suņu būdām, vēl liks sevi manīt.

Pēdējā laikā smalkiem ļaudīm un pat politiķiem pieņemts lamāt populismu. Valstij, kurai nav gadījušās nekādas katastrofālas nelaimes, budžeta deficīta taisīšana ir lielāks un nesalīdzināmi kaitīgāks populisms, kā dažu dižvīru nesmuka izrunāšanās.
Šodien aizņemamies (rīt vēlēšanas, gribu, dikti gribu...) un tērēju uz nebēdu, būtībā – savas vietas saglabāšanai aizņemos no nākotnes, kurā vairs ne par ko neatbildēšu. Šodienas rēķinus maksāt nāksies gadiem ilgi, bet par to lai domā citi, es jau baudīšu pelnītas vecumdienas.
Agri vai vēlu tāda politika beigsies ar krahu un tad sirdsgudrā tauta varēs lamāt sava laika politiķus, kas izputinājuši tik labu valsti, kurā 2017.gadā visam vai gandrīz visam naudas pietika.
Bet šodien balsošu par parādu taisītājiem – man arī gribas. Par pārējo padomāšu rīt.

Valdim - Pasta sūtījuma apdrošināšanas cena ir 1% no norādītās sūtījuma vērtības.
Labāku ideju man tiešām nav, bet neredzu pamata nebrīdināt aizrāvušos aktīvistus par dažiem viņu ideju aspektiem. Veiksmi cīņā, Grigule jau arī šo lasa un dreb.

andrejam - nemaksās vispār, jo sūtījumu izņemšana nav obligāta. Sūtītājs pēc noteikta laika varēs saņemt apdrošināto paciņu atpakaļ.

Skatīt vecākus ierakstus