IR

Pievienoja viedokli pie raksta Kā ietaupīt naudu? 22.septembris 2017 13:22

“…bulgāru svarcēlājiem, ķīniešu peldētājiem un kazahu cīkstoņiem arī ar neapbruņotu aci redzamas šādas tādas dopinga lietošanas pazīmes…” – no tā, ka aprakstītajiem nekādu problēmu ar dopinga kontroli nav, jāsecina, ka starptautiski olimpiskie kantori uz dopinga kontroli skatās pēc purniem.
Tādā situācijā vairs nav svarīgi, kā kurā valstī organizē vai neorganizē dopinga kontroli. Ja vajadzēs nozīmēt uzdoto skaitu grēkāžu, atradīs un nozīmēs. Vai tur iekļaus Latviju – tas vairāk atkarīgs no lēmēju interesēm, nu tādām ne gluži nesavtīgām, kā tas pieņemts gandrīz nekorumpētajā SOK.
Mūsdienu olimpiskai kustībai ar skaļi deklarētājiem olimpiskajiem ideāliem kopīgā nav vairāk, kā cūkgaļai ar cūkpienēm. Tā sauktās Olimpiskās kustības vietā mums ir bazars, kurā grūti atšķirt politisku tirgošanos no publisku resursu privātas pārdales, funkcionāru cīņas par vietu pie siles un visprastākās ķepā ņemšanas. Sports un sportisti tur ir tikai viens no palīglīdzekļiem.
Tāpēc visā nopietnībā piekrītu autora pārspīlēti rakstītajam – “Ministru kabinets atradis risinājumu: nesūtīt sportistus uz olimpiskajām spēlēm”. Tas tiešām būtu adekvāts risinājums, bet ko tad ēdīs mūsu sporta funkcionāri? Dažs jau tā mazā finansējuma dēļ laikam no bada piepūties.
Iecerētajā jaunajā kantorī ar kādām desmit vietām tik labi varētu iecelt pareizos ļaudis par priekšnieku ar 2 vietniekiem, profesionālu finanšu direktoru, izveidot kārtīgu grāmatvedību, vēl kādus 3-4 departamentus ar direktoriem, pieņemt pāris runīgas meitenes par publisko attiecību speciālistēm… Tiesa, paredzētajam darbam ekspertus tad vajadzētu iepirkt kā ārpakalpojmu, bet vai no mūs lietpratēji uz to mācāmi. Te pēkšņi kaut kāda Finanšu ministrija iedomājas, ka atsevišķi mazi kantori neesot lietderīgi! Priekš kam mums tāda ministrija, kas nespēj kārtīgi barot vienu no vislielākajiem liekēžiem – sporta birokrātiju?

“ …V Rssiju možno toļko vēriķ…” Tjutčevam taisnība, ticu un tāpēc nebrīnos. Neviena asiņaina cūcība, maznozīmīgi – tīša vai netīša, nav neiespējama. Krievija parastā.

Vakarā Rostēvē gaidīšu neapstrīdamus amerikāņu un viņu pakalpiņu vainas pierādījumus. Variantu tam bezgala – uzpirktu diversantu sabojātas raķetes, ar psihotroniem ieročiem apstrādāti piloti, oranžas lampiņa gaismas lidlauka tuvumā, iebrukums caur torsionu laukiem … Čista provokācija

Pievienoja viedokli pie raksta Latvijas augstākās izglītības sistēmas raksturojums 18.septembris 2017 12:32

Rakstu par izglītību sērija beidzot parāda to, par ko runāt nav bijis labais tonis vismaz gadus piecpadsmit.
Bēdīgais stāvoklis visu līmeņu izglītībā apdraud valsts ilgstošu pastāvēšanu nesalīdzināmi smagāk, kā ērmošanās ap nepilsoņiem un militāristu plātīšanās blakus valstīs. Ja Latviju negrausim mēs paši, tad apkārtne to nespēs. Bet tas nemazina kādas draudzīgas kaimiņvalsts cerības uz mūsu spēju domāt ar sirdi un strādāt ar dvēseli. Ar to viņiem pietiktu.

Pievienoja viedokli pie raksta "Saskaņa" līgumu ar Putina partiju nelauž, lai nenodotu krievvalodīgos vēlētājus 18.septembris 2017 09:31

“… izšķirošais šeit ir konteksts ap šo līgumu. Proti, šis līgums tika slēgts 2009.gadā, laikā, kad visi cerēja uz pavasari Rietumu un Krievijas attiecībās…” Nu labs gan konteksts bijis! Kuri tie “visi’, kas pēc iebrukuma Gruzijā vēl cerējuši uz kaut kādu pavasari?
Krievi paši tajā laikā diezgan atklāti sauca savus ienaidniekus un mazāk atklāti apsprieda nākošos upurus. Nebūtu paspējuši laikā tikt NATO, mēs te redzētu vēl krāšņāku pavasari, jo pirms tam nīstamo rindā bijām pirms Gruzijas un tālu atpaliekošās Ukrainas. Arī tagad neesam neko daudz atpalikuši.
Tas, protams, nekavē rietumu derīgajiem idiotiem un bezmaksas patriotiem baltiešu rusofobiju apkarot. Par vietējiem sulaiņiem nerunāsim, maz tur interesanta

Lai tikai pamēģina! Noriesim!

Iesaka rakstu Simbolisks solis 14.septembris 2017 09:21
Pievienoja viedokli pie raksta Nīderlande izmanto jauno likumu un atņem pilsonību džihādistiem 14.septembris 2017 08:24

Nez’ vai un kā iespējams noskaidrot slēptos dubultpilsoņus Latvijā (maz problēmu pieņemt Krievijas pilsonību, neatsakoties no Latvijas un dzīvot ar 2 pasēm) un kombināciju RF+LV nepilsonis?

Pievienoja viedokli pie raksta Žurnāls: Igaunijā notver Krievijas savervētus spiegus kontrabandistus 14.septembris 2017 08:17

Labi gan, ka Latviju nav pārņēmusi tāda agresīva rusofobija, kā igauņus. Mums taču neviens nespiego un kontrabanda gadījumi, ja arī atgadās, tad reti, nenozīmīgi un nu nepavisam ne no Krievijas.

Pievienoja viedokli pie raksta KNAB plānots veidot jaunu Analītisko nodaļu 11.septembris 2017 19:40

Nedomāju vis, ka mēģinājums knābja darbībai pieslēgt smadzenes būtu jau uzreiz norejams.

Nu gan jauni atklājumi! Interesanti, kas, kā un kāpēc finansē šitik dziļi domājošus “ekspertus”?

Pievienoja viedokli pie raksta Iepriekš Kiprā aizturētais Milušs pazudis un izsludināts meklēšanā 11.septembris 2017 19:33

Nu kāpēc uzreiz “draugi”? Saimnieks reti kad tā saucams

Pievienoja viedokli pie raksta Opozicionārā žurnāliste Latiņina pametusi Krieviju 11.septembris 2017 19:28

Toties viņas vietā atgriezies vesels viens gab. Milušs, par kuru droši zināms, ka šis vairs nekur laukā nespruks.
Gan jau vēl pa brīžam kādi aromātiskāki tipi, nu snovdenveidīgie vai citādi kriminālisti papildinās Krieviju ar savu intelektu un pieredzi. Krievzeme aug diženā garīgumā un mirdz pār pasauli

Nākošā sēde janvārī. Nu varam zīlēt, kurā slimnīcā nabadziņam ārstēs pēkšņi atklāto laventozi ar sportiskiem simptomiem.

Pievienoja viedokli pie raksta Pētījums: Azerbaidžāna atmazgājusi naudu Eiropas politiķu uzpirkšanai 5.septembris 2017 14:14

andrejs - Man arī prieks par vienošanos, tomēr bažas, ka tā var izrādīties iluzora. Tas, ka katrā politbrigādē gadās pa kādām dūšīgam ķepā ņēmējam, nemaina politisko uzskatu atšķirības.
Taisnīgās pārdales trubadūri izposta dzīvi visur, kur tikuši pie teikšanas un nav būtiski, kā viņi sevi nosaukuši. Var ar patriotiskiem lozungiem, var ar internacionāliem, var ar sociālistiskiem, var ar konservatīviem un vēl visādiem. Aiz dīķa un nu jau arī pie mums kreisie sauc sevi pat par liberāļiem, bet sarkanā aste kā pakaļā, tā pakaļā. Patriotu un sociķu garīgai kopībai Jūsu paša teksti te pārliecinošs apstiprinājums. Brīvi sveiks?

Pievienoja viedokli pie raksta Pētījums: Azerbaidžāna atmazgājusi naudu Eiropas politiķu uzpirkšanai 5.septembris 2017 11:41

andrejs, piezīme šoreiz iznākusi mazliet… hmm... dīvaina. Protams, ka īstam patriotam visi kreisie tuvi un viņu pretinieki nīstami,laikam tāpēc šoreiz būtiska kļūda atgadījusies. Lintners nav ko kristīgajiem demokrātiem, bet gan no tikpat kristīgiem SOCIĀLISTIEM - CSU - Christlich-Soziale Union.
Tas gan nemaina faktu, ka līdzīgi purni atrodami visur. Precīzāk GANDRĪZ visur, jo starp latvju patriotiem taču nekas tāds nav un nevar būt. Vai ne?

Skatīt vecākus ierakstus