IR

Pievienoja viedokli pie raksta Rosina rotāciju Veselības inspekcijas vadītājai un vietniecei 26.aprīlis 2017 07:35

Ļauni ļaudis melš, ka rotētās dāmas esot nepietiekoši labvēlīgi izturējušās pret Bērnu un Stradiņa slimnīcu izdevumiem. Nesen tika atstādināta kāda augsta VID darbiniece, kura arī tieši tur kaut ko nebija pareizi sapratusi. Sagadīšanās? Vai arī apdraudēti kādi tautsaimiecībai (varbūt ne gluži visai,bet tomēr...) dikti svarīgi procesi?

Pievienoja viedokli pie raksta Pieci Eiropas uzņēmumi piekrīt finansēt "Nord Stream 2" 25.aprīlis 2017 06:40

Sveiks, kolēģi basta!
Atvaino, sākumā nepazinu ar jauno niku. Vakar Jums neredzēti ražena pirmdiena bijusi – atvaļinājums beidzies?

Pievienoja viedokli pie raksta Pieci Eiropas uzņēmumi piekrīt finansēt "Nord Stream 2" 24.aprīlis 2017 22:37

M... mājā uguns spīd...

Pirms iepriekšējā lielkara arī netrūka finansētāju abiem bandītiem. Baumo, ka dažiem tas esot beidzies ne visai labi, bet tas jau tā tikai toreiz. Tagad viss būs pavisam savādāk. Labi ļaudis tic.

Pievienoja viedokli pie raksta Saskaņošanai nodotas nodokļu reformas pamatnostādnes 23.aprīlis 2017 13:05

Pārliecinoši, jūtams, ka tēma zināma un rakstīts ar pieredzi.

Kam gan vajadzīgi politiķi, kas nedala un nedalās? Vismazāk jau nu utubungām.

Pievienoja viedokli pie raksta Vējoņa uzkrājumi pērn pieauguši par 36 000 eiro 21.aprīlis 2017 18:58

Krietnam darbam krietna alga.
Visā pasaulē veiksmīgiem skatuves māsliniekiem par labu izpildījumu ar plašas publikas piesaisti maksā kārtīgi.

Pievienoja viedokli pie raksta Saskaņošanai nodotas nodokļu reformas pamatnostādnes 21.aprīlis 2017 18:51

Tauta grib sociālismu un sociālismu dabūs. Par to, kas sagaidāms no dolārzaļiem dīvānzemniekiem, šaubīties nevar pat vispēdējais liberasts.
Reiz pirms dažiem gadiem smāca saimnieiskās darbības veicēja deklarācija dikti gara – ar milzīgu daudzumu 3 – 5 EUR vērtiem ārstēšanās čekiem, ko visu gadu biju rūpīgi reģistrējis datorā, salīmējis uz lapām un ieskanējis. Arī ražošanas izdevumu tajā gadā sanāca daudz, bet sīki, tāpat kā slimojoša pašdarbnieka apgrozījums un ienākumi. Tādēļ grūti pārskatāma (sīko čeku kopijas) deklarācija sasniedza monumentālu apjomu ar komiski niecīgu vērtību. Uz rudeni no VID saņēmu nopietnu vēstuli, ka dekarācijā atrasta kļūda par gandrīz 4 (četriem) EUR, kas ar steigu samaksājami, citādi... tātad visi papīrīši pārskaitīti. Samaksāju ar steigu, mani apkalpojošais VID strādā rūpīgi un pret to nav ne mazāko iebildumu, izņemmot vienu sīkumu.Neilgi pēc tam dzirdēju, kā toreizējā VID virsvadone žēlojās - neesot bijis pa spēkam pārbaudīt kāda sava darbinieka no gaisa vai mammas saņemtos 400 tūkstošus. Dienestam, lūk, kapcitātes par maz, lai visus (savējos) izkontrolētu. Apdomāju – cik izmaksāja manas deklarācijas pārbaude, kam kapacitātes netrūka. Un cik nodokļu maksātājam izmaksā tāds VID ar selektīvu kapacitāti?
No kurienes radīsies kaacitāte novērst kapacitātes trūkumu, ja vieglāk pacelt akcīzi degvielai, tramdīt zobārstus un automehāniķus?
Tā turpināsim?

Pievienoja viedokli pie raksta Krievija astoto reizi uzliek veto ANO rezolūcijai par Sīriju 13.aprīlis 2017 16:04

Ja sekotu līdzi Krievzemes kultūras izaugsmei, šis termins būtu zināms jau vismaz gadus piecus.

Pievienoja viedokli pie raksta Krievija aptur vienošanos ar ASV par avioincidentu novēršanu Sīrijā 8.aprīlis 2017 20:15

AK - „...pēc tam krievi galvoja...” Problēma nav krievos, viņi kopš laiku gala „galvo”, kā šiem pieņemts, un šajā ziņā ir apbrīnojami konsekventi.
Problēma ir tajos, kuri krieviem tic. Diemžēl tādu ir pilna pasaule, visdažādāko nokrāsu un arī pavisam bezkrāsaini - cilvēcīgie, miermīlīgie un humānie. Bez viņu atbalsta nevieni lielāki asinsdarbi jau sen nav pieredzēti.

Pievienoja viedokli pie raksta Savējo tirgus 8.aprīlis 2017 07:20

Bez bazara – konkrēts pacans v bazare.

Zviedru sabiedrībai pēdējais laiks nopietni pārdomāt, ko nodarījusi vietējiem īstenticīgajiem, ka nabadzīņi novesti līdz tādai rīcībai.

Pievienoja viedokli pie raksta Rektoru ievēlēšana - politisks jautājums 4.aprīlis 2017 14:59

Nekas nav jālabo.

Polistika ir labs vārds, droši vien atvasināts no „polis” (zinām taču, kur Latvijā ir galvenā „polis”, pa vecam – pilsēta, no kuras mums nāk tāda polistika, ka tik turies) Un kāpēc lai nebūtu, ja jau čigānu vietā mums ir romi, to dēļ vairs nezinu, kā plitkorekti jālabo „rumāņi”.
Jāgaida, kad nāksies brūķēt „ruskus” un „doičus”.

Pievienoja viedokli pie raksta VDK izpētes komisija un SAB nespēj vienoties par piekļuvi čekas dokumentiem 3.aprīlis 2017 20:11

„... latviskās partijas - VL/TB, Vienotība, Reģioni, No sirds, Zaļie Zemnieki - vienbalsīgi atbalstīs...” – nu protams, kā gan citādi?

Pievienoja viedokli pie raksta Sprādzienā Sanktpēterburgas metro bojā gājuši 11 cilvēki 3.aprīlis 2017 19:12

Reihstāga dedzinātāji nostrādāja tīrāk – bez upuriem.

Ino, paldies par uzmanību, bet pa mizu es te saņemu pēc nopelniem, tieši tik, cik pelnījis bezcerīgi atpalicis klasiskais liberālis. Vienkārši šejienes „liberāļi” un pārējie progresīvie skaidrāk saskata mūsu uzskatu nesavienojamību, ko grūti pamanīt godājamiem citu nokrāsu oponentiem.

Valdi – neapstīdāmās vēstures zināšanas pārliecina, ka Jūs varētu pastāstīt arī par „sabiedroto” attiecībām kopš 1945.gada vasaras, kad vēl pat nebija beidzies karš ar Japānu, līdz NATO dibināšanai. Arī par PSRS prasībām par Nirnbergas procesā neizskatāmajām tēmām, kas bija izvirzītas krietni pirms Čerčila runas un Jūsu minētās robežškirtnes – 1948.gada.
Ja tam vēl pievienotu ziņas par PSRS demobilizācijas īpatnībām, par lidlauku būvi Arktikā un Tālajos austrumos, kādu daļu no vēstures ar Tu-4, par vācu kara tehnikas un speciālstu „apguvi”, par nacionālsosciālistu nāves nometņu otreizējo izmatošanu un citām brīvības izpausmēm atbrīvotajās teritorijās, par Austriju, Grieķiju un Dienvidazerbaidžānu... Tāda aina būtu, ja ne pilnīga, tad vismaz krietni krāsaināka. Ceru un gaidu.

Skatīt vecākus ierakstus