IR

2bf79012808fdba7fde7fd8956db8225

vitalisvita

Domubiedri (0)
Pievienoja viedokli pie raksta Lepēna: Putins iemieso jaunu pasaules redzējumu 24.marts 2017 23:27

Nu domāju, ka spriedelējot par tiem "labējiem" un "kreisiem", būtu jāievēro tāda "lietiņa", ka mūsu laicīgās dezinformācijas un "viedokļu dažādības" apstākļos, tie ir zaudējuši savu pirmatnējo (kungu un kalpu) attiecību jēgu, un starp "darba devējiem" un "darba ņēmējiem" vairs tā īsti neskan.

Mūsu smadzenes ir tiktāl "aizpūderētas", ka tas baltais ar melno ir sajucis kopā un, tēlaini izsakoties - ir izveidojies kautkas pelēks, ar ārodbiedrībām pa vidu...

Bet nu - lai par to domā 100 gudrās galvas. Manā skatījumā - katras tautas labējums un kreisums ir ieprogrammēts ģenētiski un izpaužas viņas mentalitātē. Un mums latviešiem - kā etnisko integrētību cienošiem pavalstniekiem - nekādas kreisuma vai labējās galējības nedraud.

Tas gan pie nosacījuma, - ja tiksim vaļā no svešzemju globālistiem un multikulturālistiem un likvidēsim okupācijas sekas.

Paldies, Ino, par informāciju un, galvenais jau - par mūsu kangariem nevēlamu rakstu publicitātes sekmēšanu!

Nav jābūt ne lielam pētniekam, ne aptauju veicējam, lai saprastu, ka tā "spriedze" nepastāv starp krieviem un latviešiem, bet gan starp okupācijas sekām un to likvidētājiem.

Ir pagājusi jau ceturtā daļa no gadsimta, bet no šo "seku" revanšisma iespējām mēs atbrīvojušies vēl neesam; pastāv ne vien mūsu identitātes (latviskuma) apdraudējums, bet arī visīstākie kara draudi, kad mūsu nacionālais patriotisms ar "vienotās Krievijas" impērisko patriotismu vairs savienojami nav.

Pievienoja viedokli pie raksta Kāpēc izvēlēties būt patiltē 16.marts 2017 21:42

Šerloks Holms teiktu: elementāri, Skaisle, - "divu ātrumu Eiropa" nozīmē to, ka viena Eiropa ir ātrāka par otru.

Pievienoja viedokli pie raksta Kāpēc izvēlēties būt patiltē 16.marts 2017 17:07

Dāvim. "Galvenais turēties un saglabāt ticību un saprātu un neatdot ne kripatiņu zemes Ķīniešiem vai Skandināviem jo dabūt to atpakaļ būs grūti..."
------------------------
Bet kā tad ir ar tiem Valstij piederošajiem "latvijiešiem", kuri runā krieviski, okupāciju neatzīst un cer uz vecās "krievu pasaules" atjaunošanu ? Vai tad tie būtu jau līdztiesīgi etniski integrētajiem latviešiem un zemi viņi varētu paturēt uz visiem laikiem ?

Vārdu sakot - jautājums ir: vai okupācijas seku integrācija neapdraud mūsu identitāti (valodu un kultūru) un vai mūsu politika nebūtu jāmaina ?

Vai nebūtu jādibina tāda partija, kura savā programmā iekļautu arī okupācijas seku likvidāciju? Cik bēdīgs ir tas stāvoklis ar to latviešu "toleranci"?

Pievienoja viedokli pie raksta DP: Provokāciju riski 16. martā ir līdzīgi kā iepriekšējos gados 13.marts 2017 14:49

"Policijas mērķis ir maksimāli mazināt fizisku konfrontāciju risku un nepieļaut tās, tai pašā laikā neliedzot iespēju izteikties un diskutēt dažādu viedokļu paudējiem."
--------------------
Piebildīšu, ka starp "mazināt fizisku konfrontāciju risku..." un tās "nepieļaut" - ir liela atšķirība, un "...tai pašā laikā neliedzot iespēju izteikties un diskutēt dažādu viedokļu paudējiem" - tā jau nu tā kā būtu fiziskas konfrontācijas riska palielināšana.

Es gan domāju, ka to "zaļo cilvēciņu" rīcību stimulēt nevajadzētu.

Pievienoja viedokli pie raksta Latvijā dislocētie Kanādas spēki ietvers arī "kiberkaravīrus" 10.marts 2017 17:06

nu ar tiem kiberuzbrucējiem jau varbūt kaut kā tiktu galā arī mūsu igauņu “Locked Shields 2017" profesionāļi. Bet kas stāsies pretī tiem "hibrīdiem", kuru klātbūtne iespējama ne vien Valsts pārvaldes sruktūrās, bet arī pašā armijā...
Mēs taču esam liberāli un toleranti un tādu ideoloģisku filtrāciju vai Valsts pārvaldes aparāta lustrāciju neatzīstam.

"Latvija atbalsta Tuska atkārtotu apstiprināšanu Eiropadomes prezidenta amatā"
------------------------
Un ko tas nozīmē...? Vai tas veicina nacionālu valstu savienības veidošanu?

Kā uzsvēra, NATO Izcilības centra vadītājs, tad - „nekas labāks par domāšanu nav izdomāts”. „Cilvēki nepietiekami domā par to, kādu informāciju viņi patērē,” teica Sārts, norādot, ka cilvēkiem tam ir jāpievērš lielāka uzmanība.

nra.lv/latvija/42410-...Man šķiet, ka tās Annas - Jutas dokumentos fiksētās "paviršības" kļūdiņas gan būtu jāpaskaidro.

Pievienoja viedokli pie raksta Brīvības un aizliegumu jautājums 25.februāris 2017 14:17

Jā, piekrītu Jānim Silam. Un, ja vien to "einšteinu" popularitāte būtu atkarīga tikai no viņu domas pareizības, tad piekristu arī viņiem.

Pievienoja viedokli pie raksta Matemātika vai Математика 24.februāris 2017 08:26

Eiserta k-gs, es gan atļaušos iebilst, ka "nacionālists" nav tas pats, kas "fašists". Un, ja gribam būt vēl precīzāki, tad arī nacionālsociālisti nebija fašisti...
Nopietnās lietās jau paviršība nebūtu vēlama.

Pievienoja viedokli pie raksta Brīvības un aizliegumu jautājums 24.februāris 2017 00:41

Bet lietiņa jau tā, ka starptautiskā jurisdikcijā tās okupācijas rezīmu deklarācijas nav leģitīmas - ne okupētājvalstī "iestājoties", ne "izstājoties". Vot takije pirogi!
Starptautiskā likumība atjaunosies un nelikumīgi uzurpētā vara būs jāatdod likumīgajiem pilsoņiem. Okupācijas seku likvidēšanai noilguma nav.

Pievienoja viedokli pie raksta Brīvības un aizliegumu jautājums 21.februāris 2017 21:10

Jā, par šo latviešu vēsturisko paviršības vai pārmērīgas tolerances, kļūdu esmu jau izteicies, un, reizē ar okupācijas seku likvidāciju, mēs to arī labosim. Precizētais teksts varētu būt šāds:

Latviešu Valsts /Latvijas/ Satversme ir etniski integrētas cilvēku kopas /latviešu tautas/ eksistenciāli nozīmīgs, - tās garīgo un materiālo vērtību uzraudzību un attīstību nodrošinošs pamatdokuments, kura juridiskie nosacījumi nedrīkst sankcionēt politisko līdztiesību neierobežotam daudzumam sveštautiešu. Un ņemot vērā Latvijas Satversmes Sapulces 1922. gada 15. februāra kopsēdē pieņemtās Satversmes 1. daļas 2. panta voluntāri izteikto un latviešu tautas interesēm bīstamo formulējumu: „Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai”, kura tendenciozs tulkojums var politisko līdztiesību piešķirt cittautiešiem, - tad latviešu tauta apspriež un tās pārstāvji izstrādā un pieņem jaunu,
latviešu tautas interesēm atbilstošu un tās etnisko pēctecību nodrošinošu, savas valsts pamatdokumentu - Satversmi.

I nodaļa. Nemaināmie likumi.

1. Latvija ir demokrātiska valsts.
2. Latvijas valsts suverēnā vara pieder latviešu tautai.
3. Latviešu tautu veido etniskie latvieši un viņu kultūrvidē naturalizējušies cittautieši.
4. Latvijas valsts teritoriju starptautiskos līgumos nosaka Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales reģionu robežas.
5. Latvijas valsts karogs ir tumšsarkans ar baltu, horizontālu, 1/5 no karoga platuma, svītru tā vidusdaļā.

Pievienoja viedokli pie raksta Brīvības un aizliegumu jautājums 21.februāris 2017 18:36

Nu bet tas Dairītes vārdu salikums "brīnišķīgi iztērzēts" mani tomēr provocē, jo man tas asociējas ar bērnišķīgi iztērētu laiku jautājumam, kuram piemētotāks apzīmējums būtu - "mērķtiecīgi iztirzāts" jautājums, un kuram būtu jāsniedz arī kāda nopietnāka atbilde...
Bet, lai kaut ko nopietni iztirzātu nevis iztērzētu, tad vismaz jābūt vienotam viedoklim par iztirzājamo lietu būtību; rakstā jau runa ir par tautas brīvības iespējām demokrātijas apstākļos.
Bet vai šos tērzētājus vispār interesē, kas tā tauta un demokrātija ir par zvēriem? Domāju, ka nē, jo politiskā propaganda ir ieviesusi savu, visai nenoteiktu un valstu pārvaldei izdevīgu skaidrojumu...

Bet zinātnisks skaidrojums - no dabiskas ekoloģijas viedokļa - ir loģisks un pašsaprotams: tauta ir etniski integrēta cilvēku kopa - etnoss, un demokrātija ir šī etnosa vara savas etniskās attīstības teritorijā.
Un punkc! Viss pārējais ir politisko avantūristu, okupantu un klaidoņu izdomājumi. Vot takije pirogi!
Bet jēdziens "globalizācija" jau nāk no pavisam citas "ōperas".

jā, bez okupācijas seku ("vienotās Krievijas" Latvijā) likvidēšanas mēs neiztiksim. Un tās iesāktajam hibrīdkaram ar to arī jānoslēdzas.

Skatīt vecākus ierakstus