IR

2bf79012808fdba7fde7fd8956db8225

vitalisvita plus 

Domubiedri (0)
Pievienoja viedokli pie raksta Lielbritānija un ES: kopīga vēsture, izaicinājumi un nākotne 24.septembris 2017 20:44

Jā, piekrītu, ka "šis ir izšķirošs brīdis Lielbritānijas un Eiropas Savienības attiecību vēsturē", - bet tas nav izšķirošs tikai šo politisko veidojumu attiecībās...! Tas ir izšķirošs arī tautu attieksmē pret savu nākotni.

Piekrītot (ra 23.septembra 2017 16:26) domai par "katras nacionālas valsts prerogatīvu", es pat teiktu, ka šis "breksits" ir arī visas Rietumu civilizācijas politisko vektoru maiņas brīdis, kurā tas pagriežas no unificējošas globalizācijas uz katras tautas suverēni kontrolētu attīstību.

Un, tēlaini izsakoties, būtu jāņem arī vērā, ka šo suvereno valstu vektoru nav iezīmējuši kaut kādi putinisti "Rīdzenes sarunās", bet gan ASV prezidents Donalds Trumps no ANO tribīnes. Atšķirība ir? Ir!
Bet - kas nu kura sirdij tuvāks...

Pievienoja viedokli pie raksta Tramps: Pasaules kārtības pamatā ir suverēnas valstis 19.septembris 2017 23:17

Nu ko...? Lai dzīvo ASV prezidents Trumps un lai piepildās viņa cēlā doma par Pasaules kārtību un suverēnām valstīm!

Uzskatu, ka vispirms būtu publicējama tā "valsts sagrābšanas" (nozagšanas) definīcija, - ja tāda vispār ir.

P.S. Maza piebildīte. Neraugotioes uz to, ka "VVF ir Rietumu neierobežotā liberālisma un laicīgā kosmopolītisma produkts", bet tomēr, tēlaini izsakoties, - Viņai arvien vēl cauri spīd ģenētiska latvieša sirds...!

Tie kosmopolītiskie dūmi reiz izklīdīs, bet tas ekoloģiski krātais gēnu kopums latvietī paliks, vai, pareizāk sakot - tas turpināsies tik ilgi, cik vien ilgi integrēsimies etniski, bet ne kā globāli impēriska "sabiedrība bez robežām" - "politiskā nācija"!

Austras koks. "Jāsāk būs tiešām ticēt, ka Kanādas tante ir čekiste. Arī iepriekšējos pilsonības iegūšanas atvieglojumus viņa izdzina cauri. Uz Saeimu viņu pirmoreiz atveda čekists Bojārs."
-------------------------------------
Jā, bet ne jau nu gluži tā, ka tā "Kanādas tante ir čekiste" un "visi pēcokupācijas laika prezidenti mums ir krievu prezidenti" (kā Jūs izteicāties savā komentārā18.09.2017 20:23)
Bet pastāv gan versija, ka visi viņi varētu būt veiksmīgas "čekistu darbības" ķīlnieki.
Precizējot šo versiju, - viņi ir vecā "komunistu un bezpartejisko bloka" veiksmīgas transformācijas daudzpartiju sistēmā ķīlnieki, kā arī netraucētas "padomju blata sistēmas" turpinājuma "Rīdzenes sarunās" un valsts pārvaldē ielikteņi.
Bet VVF (pēc manām domām) ir Rietumu neierobežotā liberālisma un laicīgā kosmopolītisma produkts, kā arī veiksmīgs "čekistu" atradenis.

www.delfi.lv/news/com...

Jā, virsrakstā nav runa par nelikumīgu viltotu dokumentu izsniegšanu, bet gan par "nelikumīgu valsts valodas zināšanu tirgošanu", un tās jau ir divas stipri vien atšķirīgas nelikumības. Arī augstskolas nodarbojas ar "zināšanu tirgošanu"!

Pievienoja viedokli pie raksta Komisija: Sudraba nav pārkāpusi deputāta ētiku (papild.) 14.septembris 2017 13:31

gustaps "It kā nav bijis liela skandāla par fundamentālām krāpšanām Saeimas vēlēšanās. Tad nu būtu jāpieņem, ka mūsu Saeima realizē Latvijas tautas gribu. Jeb, vienkāršāk, kāda tauta, tāda Saeima. Tāda morāle, tāda ētika. Nevainosim spoguli..."
-----------
Bet visa vaina jau tajā apstāklī, ka tā 199i.gadā no okupācijas atbrīvotā "padomju tauta" jau vairs nav tā pati 1941. gadā okupētā Latvijas tauta, un arī tās morāle ir jau atbilstoša šim jaunajam multikulturālismam, vai citiem vārdiem sakot: - tā laicīgās Saeimas morāle ir atbilstoša nelikvidētu okupācijas seku līmenim...Vot i vsja petruška!
Bet ar to Saeimas vēlēšanu "demokrātismu" jau viss ir kārtībā...he he!

Uzskatu, ka NA rīcība ir loģiska un atbilstoša mūsu Valsts Satversmei un dibināšanas jēgai: - latviešu tautas , tās kultūras un valodas saglabāšanai un ilglaicīgai ("cauri gadsimtiem") attīstībai.
Bet tas būtu iespējams vienīgi likvidējot okupācijas sekas, vai vismaz nepalielinot, bet gan samazinot okupācijas palieku (integrācijai nepakļāvīgo) skaitu.

Pievienoja viedokli pie raksta Tiks vajāts ikviens, kurš apdraudēs oligarhu drošību 2.septembris 2017 14:12

Jā, fretka, un šī "forma bez satura" tad arī varētu kļūt par viņu "klupšanas akmeni", jo tāda jau ilgi pastāvēt nevar; to ātri vien aizpildīs kādi politiskie avantūristi. Viņi jau to vien gaida, lai atrastu kādu "formu", kuru aizpildīt ar sev vēlamo saturu.

Pievienoja viedokli pie raksta Tiks vajāts ikviens, kurš apdraudēs oligarhu drošību 2.septembris 2017 10:32

fretka. Dzintars sludina moderno nacionālismu
---------------------------------------------
Bet vai nebūtu pareizāk teikt, ka Dzintars neko īpaši jaunu nesludina, bet gan tikai principiāli izskaidro to pašu - sociālo parazītu, klaidoņu un okupantu līdz nepazīšanai nomelnoto, bet dabiski eksistējošo "veco" nacionālismu.
Arī es uzskatu, ka dzīvotspējīga var būt vienīgi etniski integrēta sabiedrība (etnoss), bet ne tā dēvētā "politiskā nācija".

Un vēl gribētu piebilst, ka nacionālisms nevar būt "labējs, bet gan vienīgi "kreiss", jo viņā iekļata visa tauta.

Pievienoja viedokli pie raksta Papildspēki 26.augusts 2017 14:01

Vērts izlasīt!
--------------
www.la.lv/nopietns-la...

Pievienoja viedokli pie raksta Pavļuts: Negribam stāstīt pekstiņus sabiedrībai 25.augusts 2017 13:19

Domāju, ka īpašas ievērības vērta ir tā Pavļuta doma, kuru viņš izsaka raksta pēdējā rindkopā:

Šo pieminēto stagnāciju viņš saista ne tikai ar atsevišķiem oligarhiem, bet "veselas padomju tradīcijās sakņotās politekonomiskās šķiras centieniem palikt pie varas, kontrolēt resursus un nelaist jauno paaudzi pie sociālās, ekonomiskās un politiskās ietekmes svirām, tostarp mediju jomā. To es redzu kā lielāko šķērsli Latvijas progresam"."

Citiem vārdiem izsakoties, tas "šķērslis" ir jau mums zināmās, bet arvien vēl nelikvidētās okupācijas sekas, kuru likvidāciju (vismaz "latviskajās partijās") mums ir iespējams paveikt kopējiem spēkiem un Saeimas vēlēšanās.

Pievienoja viedokli pie raksta Kas latviešiem ir svarīgi? 22.augusts 2017 17:23

Par to latviskuma jēdzienu jau gan esam daudz runājuši, un nu jau būtu tā kā jānāk pie nemainīga slēdziena; un proti, ka tikai dabas likumsakarībās meklēta patiesība, bet ne laicīgu politisku pasūtījumu "sprediķi" - var dot mums objektīvu priekšstatu par mūsu latviskuma būtību.

Un šķiet, ka īšākais skaidrojums būtu atrodams vienā universālā dabas likumā, kurš saucas - bioģenētiskais likums. Un viņā teikts, ka organisma individuālā attīstība atkārto sugas vēsturiskās attīstības posmus.

Bet mūsu Homo sapiens sugas vēsturiskās attīstības posms ir tās populācijas (etnosa) attīstības posms, vai, citiem vārdiem sakot - etniskās integrācijas laika posms, kas ir arī šo indivīdu ekoloģijas laika posms, kura produkts esam mēs - latvieši.

Kaut gan šobrīd vēl aktuālāka par latvietības jēdzienu gan būtu latvisko surogātu meklēšana un to izolēšana no tautas, padarot mūs nacionāli stiprākus un ekoloģiski tīrākus...he he!

Pievienoja viedokli pie raksta Par politikas tīrību 18.augusts 2017 14:08

Starptautiskā diplomātija un padomju diplomātija gan bijušas stipri vien atšķirīgas profesijas.
Un ja tā "iepriekšējā nodarbošanās joma" ir bijusi padomju diplomātija vai tās skola, tad piekrītu Sanitai, ka "... sabiedrība labprātāk redz viņus lēnām "noasiņojam" kā cīņas arēnā saplosītus gladiatorus vai kā spitālīgos apzīmogotus uz visu mūžu."

Viss pareizi; vienīgi nepiekrītu tam komplimentam, kurā šie politiskie avantūristi tiek pielīdzināti drosmīgiem gladiātoriem!

"Ēriks Tātad tas attiektos arī uz E.Berklavu,ja viņš vēl būtu dzīvs un politikā?"
----------
Nē, tas attiektos uz visu "komunistu un bezpartejisko bloku" vai, pareizāk sakot - uz tiem politiskajiem avantūristiem, kuri nenolika savus nelikumīgās varas mandātus un pārorientējās uz daudzpartiju sistēmu, bet ne uz tiem, kuri bija ideālisti un kļūdījās meklējot patiesību, kāds bija arī Berklavs.

Skatīt vecākus ierakstus