IR

2bf79012808fdba7fde7fd8956db8225

vitalisvita

Domubiedri (0)
Pievienoja viedokli pie raksta "Saskaņa" pārņem vadību Daugavpilī, Rēzeknē - saglabā mēra posteni 26.jūnijs 2017 13:55

Uzskatu, ka tā "pretvalstisko vēlētāju sastāva izmainīšana" ir notikusi okupētājvalsts jurisdikcijā un tāpēc starptautiskajā jurisdikcijā tā nav likumīga un saistoša, jo ANO statūtiem tā navbijusi atbilstoša.

Pievienoja viedokli pie raksta Rīgas domes priekšsēdētājs - Ušakovs; opozīcija pamet sēdi (papild.) 23.jūnijs 2017 11:37

ra (23.jūnijs 2017 10:51)"...Bet šī interfronte ir jāuztver kā "pērle" gliemežnīcā :)),kas jāizolē no vesela organisma, lai negrauž un netraucē dzīvot..."

Bet man šķiet, ka nekas nav sliktāks par "baltā karoga pacelšanas" politiku...!
Un starp citu: tie hibrīdi tajā X-sekundē vairs tev "riņķī apkārt" nešaus; viņi šaus tā, ka Tu vairs muļķības par "interfrontes pērlēm" nepļurkstēsi...

Pievienoja viedokli pie raksta Bijušais prokurors: Mani atlaida, jo neatbildēju uz Trampa zvanu 12.jūnijs 2017 14:48

tas apstāklis, ka Bharara - kā ieceļotājs no kādas indiešu augstākās kastas (iespējams), nav pildījis ASV prezidenta lūgumu atkāpties no sava amata, kā arī ignorējis ASV prezidenta zvanu, - tas no liberāla kosmopolīta viedokļa būtu tā kā saprotams un attaisnojams, bet no amerikāņu tradīcijas cienoša republikāņa viedokļa jau nu noteikti - nē!

Pievienoja viedokli pie raksta Esam mazliet iesprūduši 10.jūnijs 2017 14:21

Domāju, ka pats svarīgākais no Ziemeles teiktā, kam var pievienot savu viedokli katrs latvietis, ir atrodams sekojošā rindkopā:

"Mums ir ārkārtīgi interesanta pieredze pašreizējo Eiropas izaicinājumu kontekstā.
Piemēram, mūsu teiktais par to, ka ir būtiska konstitucionālā identitāte.
No kurienes tas populisms, piemēram, Francijā vai Nīderlandē? Latvijā mēs vienmēr esam teikuši, ka var integrēties visādās jomās, bet kaut kas mūsu ir tomēr jāsaglabā.

Tas, kas raksturo mūs, ir mūsu konstitucionālā identitāte, kas mūs atšķir no Igaunijas, Vācijas un tā tālāk. Un tas ir tas kodols, par kuru, kā saprotu, žurnāls "Ir" nav lielā sajūsmā attiecībā uz Levita un Ziemeles teoriju. (Smejas) Bet es domāju, ka Eiropas pēdējie politiskie notikumi parāda, kāpēc mēs ļoti par to iestājāmies."

Varbūt vienīgi tāds nedaudz apšaubāmāks ir tas pēdējā teikumā teiktais, ka " ...mēs ļoti par to iestājāmies."

Bet lai jau nu tas tā būtu - no Ziemeles mutes Dieva ausī! Un domāju, ka arī žurnāls IR tam neiebilst.

Pievienoja viedokli pie raksta Latviešiem maza interese par savu nākotni 9.jūnijs 2017 19:24

Vispār jau svarīgi ir saprast, kādi tad šodien ir tie "demokrātiskie" vēlētāji un latvieši (no okupācijas atbrīvotie) nākotnes noteicēji? Par kādu latviešu interesēm te ir runa?
Vai tās - 1940.gadā okupēto latviešu un no okupācijas "atbrīvoto" padomju latvijiešu un krievvalodīgo hibrīdu intereses ir vienādas...?
Kā zinām, tad to, kurus sūtīja uz Sibīriju, radi, draugi un paziņas pie varas nepalika un jaunus vēlētājus neatražoja. Par to liecina arī hibrīdkara esamība šo "latviešu" savstarpējā komunikācijā.

Plus vēl - balsošana notiek jaunā Krievijas agresijas iegansta - nepilsoņu "aizstāvības" un NATO karaspēka klātbūtnē.

Pievienoja viedokli pie raksta Centralizētos eksāmenus skolēni varēs kārtot tikai latviešu valodā 8.jūnijs 2017 02:31

Nu, tēlaini izsakoties, tā vien šķiet, ka tam "melnajam Kārlim" atkal velk uz kašķi; citādāk to grūti izskaidrot. Varbūt tas arī ir "bilingvāli" pareizi, bet - nav nopietni.

Okupācijas seku ("piektās kolonnas") integrācija nav izdevusies, un tas arī ir jāatzīst, bet ne jāturpina tēlot "veiksmes stāstu" un apzināti vai neapzināti jādezinformē mūsu sabiedrotie Rietumos.

Ja kādam varbūt arī ir kādas ilūzijas par NATO dezorientācijas iespējām, tad tās ir tikai ilūzijas. Un diezgan muļķīgi ir izlikties, ka integrācija ir sekmīga un tikai vēl nedaudz pieklibo tā valoda.

Es gan domāju, ka tai mūsu "nepilsoņu" integrācijai vai cita veida likvidācijai būtu jāpiesaista visa (arī mūsu!) Eiropas Savienība. Un tā būtu jāiesaista ne vien politiskās līdzdalības jomā, bet arī šo "nepilsoņu" ģeogrāfiskā izvietojumā.

Pievienoja viedokli pie raksta Drošības policija vērtēs Šnores publiskos izteikumus par krieviem un utīm 3.jūnijs 2017 07:02

*** Uzskatu, ka mūsu DP būs objektīva un vērtēs Šnores "publiskos izteikumus kontekstā ar viņa jaunās filmas "Nezināmais karš" saturu, kuru var atrast uzrakstot to youtubē: nezināmais karš baltijas pretošanās

Pievienoja viedokli pie raksta Drošības policija vērtēs Šnores publiskos izteikumus par krieviem un utīm 3.jūnijs 2017 05:56

Uzskatu, ka mūsu DP būs objektīva un vērtēs Šnores "publiskos izteikumus kontekstā ar viņa jaunās filmas "Nezināmais karš" saturu, kuru var atrast uzrakstot to youtubē: nezināmais karš baltijas pretošanās

ttps://

Pievienoja viedokli pie raksta Diskriminējošā bērnudārzu nacionālā politika galvaspilsētā 1.jūnijs 2017 14:31

jā, šoreiz tas teiciens "nav ļaunā bez labā" varbūt arī apstiprināsies... Lai nu tā būtu!
Bet - paskatīsimies uz to Rīgas "latvieti" pēc vēlēšanām; vai viņš savas Valsts jubilejā spodrinās savus zābakus, vai kādam citam...?

jā, pa tiem ilgajiem (50) aktīvā kolaboracionisma gadiem to "citādo latviešu" skaits ir krietni vien audzis un, nelikvidētu okupācijas seku darbības apstākļos, tas arī radošajās profesijās nav mazinājies. Un šo seku integrācijas apstākļos, - mēs visi tādi kļūsim...

Pielāgošanās ļaunumam ir degradējoša, un tam pierādījumi nav jāmeklē; tie ir acīmredzami: kur palikusi tautu svētā tieksme pēc nacionālas neatkarības, ko tagad nomainījis multikulturālisms un globalizācija...?

Nacionālās neatkarības renesanse ir piekāpusies vēsturiskajai agresijai un ekspansijai, - lai tālāk, nebeidzamas iecietības un diskomforta apstākļos, turpinātu bezspēcīgi noraudzīties savas paaudžu pēctecībā audzētās (etniski integrētās) kultūras un valodas "politiskā" iznīcībā... Nožēlojami!

Pievienoja viedokli pie raksta Duda: NATO klātbūtne Baltijā saglabāsies līdz 2022.gadam 27.maijs 2017 15:25

Neraugoties uz mūsu valstiskās varas rezervēto attieksmi pret Bžezinska politiskajiem uzskatiem, - es viņa politisko personību vērtēju augstu, un uzskatu, ka tieši viņa politika paātrināja krievu impērijas (PSRS) sagrāvi.

Pievienoja viedokli pie raksta Vai "Delfi TV ar Jāni Domburu" tiek cenzēts? 20.maijs 2017 03:29

Uzskatu, ka tā nelojālo krievvalodīgo latviskošana - nelikvidētu okupācijas seku apstākļos - ir bezjēdzīga.
Var jau tas kādam nepatikt, bet būtu tomēr jāapzinās, ka arī tā cilvēku suga, tāpat kā dzīvnieku un augu sugas, dalās vēl arī populācijās – etnosos, tautās.
Bet baidos, ka arī daži no pašiem nacionālistiem tā ne visai labi apzinās tautas jēdziena būtību; - to, ka mēs varam palikt latvieši tikai pie nosacījuma, ja savu latvietību atjaunojam - ne vien, lai saglabātu savu baltu izcelsmes valodu kā sarunvalodu, bet arī kā garīgu vērtību - mūsu latviskās kultūras sastāvdaļu, ar kuru ir veidota mūsu latviskā mentalitāte un tai atbilstošs sociālais taisnīgums!

Un šajā kontekstā arī doma par latviešu valodu, kā par galveno nosacījumu nacionālas valsts un latviešu tautas saglabāšanai, ir krietni vien nepilnīga. Un tai pamatā ir kosmopolītu vienkāršotais jēdziens par tautu, kā par politisku, - karos un impēriju ekspansijās jauktas sabiedrības modeli, bet ne dabisku, - brīvas izvēles apstākļos attīstījušos (etniski integrējušos) sabiedrisku vienību - etnosu, kas tulkojumā un bez politiskas falsifikācijas - ir tauta.

Pievienoja viedokli pie raksta Nemest plinti krūmos! 18.maijs 2017 15:48

Domāju, ka daudz prātīgāk būtu no tās "trendu" anarhijas norobežoties, bet ne censties viņā "trāpīt", - jo tāda muzikāla ētikas un estētikas tendenču maiņa jau tā kā nevarētu būt mūsu "Homo sapiensiem un garīgajām būtnēm" saistoša...

Es gan tās Putina un Trampa attiecības tik politiski nevērtēju. Un tad nu sanāk, ka Vladimira Putina vectēvs Spiridons ir bijis tik pat "ģenētisks" krievs, kā Donalda Trampa tēvs Frederiks - vācietis. Un tādi jau viens otru, kā etniski "puritāņi" un "stiprās rokas" fani - vienkārši respektē... līdz noteiktam laikam.
Teiksiet - naiva domāšana? Nebūt-ne! Staļina un Hitlera savstarpējās "simpātijas" jau arī bija līdzīgas ...līdz notika "вероломное нападение".

Pievienoja viedokli pie raksta Ungārijas vēstniece Latvijā: Ungāri nav anti eiropeiski 3.maijs 2017 13:07

Pilnīgi piekrītu Ungārijas vēstnieces izteikumiem par Eiropas ārējo robežu un sabiedrisko organizāciju caurskatāmības stiprināšanu! Ungārija savas robežas nostiprina visai pārliecinoši un uzskatāmi, un ar to es viņus arī apsveicu!

Bet kāpēc tad netika jautāts par tām skaļi izreklamētajām Orbana attiecībām ar Putinu? Kas pie tā vainīgs - pārmērīga tolerance vai divkosība?

Domāju, ka, pirmkārt jau - tās "attiecības" nav saistāmas ar ungāru Valsts politiku un tās ir arī krietni pārspīlētas.
Vienkārši - ungāram Orbanam, tāpat kā polim Kačinskim, riebjas neierobežots liberālisms un eiro-elites attieksme pret eiropiešu nacionālajām interesēm.

Skatīt vecākus ierakstus