IR

2bf79012808fdba7fde7fd8956db8225

vitalisvita

Domubiedri (0)
Pievienoja viedokli pie raksta Par politikas tīrību 18.augusts 2017 14:08

Starptautiskā diplomātija un padomju diplomātija gan bijušas stipri vien atšķirīgas profesijas.
Un ja tā "iepriekšējā nodarbošanās joma" ir bijusi padomju diplomātija vai tās skola, tad piekrītu Sanitai, ka "... sabiedrība labprātāk redz viņus lēnām "noasiņojam" kā cīņas arēnā saplosītus gladiatorus vai kā spitālīgos apzīmogotus uz visu mūžu."

Viss pareizi; vienīgi nepiekrītu tam komplimentam, kurā šie politiskie avantūristi tiek pielīdzināti drosmīgiem gladiātoriem!

"Ēriks Tātad tas attiektos arī uz E.Berklavu,ja viņš vēl būtu dzīvs un politikā?"
----------
Nē, tas attiektos uz visu "komunistu un bezpartejisko bloku" vai, pareizāk sakot - uz tiem politiskajiem avantūristiem, kuri nenolika savus nelikumīgās varas mandātus un pārorientējās uz daudzpartiju sistēmu, bet ne uz tiem, kuri bija ideālisti un kļūdījās meklējot patiesību, kāds bija arī Berklavs.

"Ja reakcionārais saskaņietis kaut kur bija, kur vēl citur, kā pie LC, DPsaimņieks vai TSP viņš vēl varēja būt? Taču ne jau pie kremlim nīstamiem naciķiem."
----------------
Par to patriotisko šķīstību gan nebūtu īstais laiks strīdēties. Okupācijas laiks ir bijis pietiekoši ilgs, lai tas "reakcionārais saskaņietis" varētu atrasties jebkurā partijā.
Vai tad tas nebija TB/LNNK biedrs Jānis Straume, kurš ilgstoši bija aktīvs "naciķu" partijas vadībā, bet vēlāk balotējās kā deputāta kandidāts no partijas "Saskaņa"...?

Un tāpēc - nākošās Saeimas vēlēšanās ir jāsvītro pilnīgi visi (un visās partijās!) bijušie "padomju" politiskie avantūristi, kas nav savas varas mandātus nolikuši, bet tikai "politiskos kažokus apmetuši" un tagad atkal kā "liberāli kosmopolīti" darbojas daudzpartiju sistēmā.

Pievienoja viedokli pie raksta Latviešu identitāte 15.augusts 2017 11:42

Putler, tu te neputro! Es neesmu Edžuss un man par sabiedriskās domas veidošanu vai "kāršu jaukšanu" nemaksā.

Pievienoja viedokli pie raksta Latviešu identitāte 15.augusts 2017 02:25

Domāju, ka tā tautu identitāte nebūtu vērtējama - ne politiskās, ne reliģiskās kategorijās, bet gan tikai dabas likumsakarībās.

Vismaz es tā daru, un man ir skaidrs, kāpēc es varu perspektīvi attīstīties tikai kā latvietis, bet ne kas cits.

Tie politiskie un reliģiskie "znatoki" ignorē cilvēka ekoloģiju, kura traucē viņu teorijām, un tāpēc pilnīgi neņem vērā ģenētisko faktoru; sak'- visi esam sajaukušies un punkc!

Bet tā pirmkārt jau nav patiesība; visi mēs neesam sajaukušies un arī vēsturiskie sajaukšanās procesi ir bijuši vardarbīgi un destruktīvi, bet ne dabiski un likumsakarīgi, kā mums grib iestāstīt.

Vardarbība nav Homo sapiens perspektīva; drīzāk jau tā ir Homo erektus palieka, no kuras šodien būtu jākaunās, bet ne jādeklarē, ka tas tā ir un tam tā jābūt.

Arī cilvēki ir dabas produkts, kas, tāpat kā augi un dzīvnieki, ir veidojušies konkrētā ekoloģijas procesā - etniskā integrācijā. Un šajā kontekstā varam debatēt arī par viņu ekoloģisko tīrību.

Un daba cenšas stihiski atjaunot katru pārtraukto ekoloģiju, kā arī tās ģenētiski izteikto produktu - valodu, kultūru un mentalitāti vai, citiem vārdiem sakot, viņu ētiski un estētiski sajūtamos komforta apstākļus.

Bet, ja kādam šāds redzējums nepatīk, tad tā jau ir viņa problēma.

Nu ko...? Cerēsim, ka prasība "atdot varu tautai, kā to skaidri un gaiši nosaka Satversme", tiks pausta ar demokrātiskiem līdzekļiem un nekļūs par ieganstu vardarbībai, kā arī neietekmēs Krievijas militāro mācību programu - «Zapad 2017».

"Jauni gāzes enerģētikas projekti Krievijā tiks īstenoti tikai ar "Siemens" kontrolētu kompāniju starpniecību, lai nodrošinātu ""Siemens" kontrolētas piegādes un uzstādīšanu", ko ārvalstīs uzraudzītu "Siemens personāls," piebilsts paziņojumā."
----------------------
Vārdu sakot, tagad jau tas atbildīgais vācietis, atšķirībā no Hitlera laikiem, savos darījumos ar krievu - tā vienkārši notēlo muļķi un iztiek bez slepeniem protokoliem.

Pievienoja viedokli pie raksta NEPLP ļauj retranslēt un raidīt vairākas Krievijas TV izklaides programmas 3.augusts 2017 00:46

Šerloks Holmss teiktu: elementāri, Votson(!), un vēl piebilstu, ka notiek hibrīdkarš, kurā visi "čekas maisi" un visi "lielākie kretīni" tiek operatīvi izmantoti.
Vai tādi ir arī NEPLP-ā, - nu to gan, droši vien, Holms nezin.

Pievienoja viedokli pie raksta Ceturtā atmoda. Mosties vai zust 1.augusts 2017 15:28

"Trešā atmoda atjaunoja neatkarību, taču netika atjaunota 18. novembra Latvija."
---------------------
Jā, vai gan būtu vēl jāšaubās, ka bez to padomju politisko avantūristu atmaskošanas, kuri okupācijas režīma laikā tēloja komunistus, bet tagad tik pat dedzīgi tēlo liberālus kosmopolītus, kā arī bez bijušo okupantu un viņu "vienotai Krievijai" uzticīgo pēcnācēju pārstāvniecības likvidēšanas Saeimā un politiskajās partijās, - latvieši vairs atgūt savas 18. novembrī dibinātās Valsts mērķi, kas "garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem" - nevar.

Un tāpēc, - kā teiktu mūsu Valsts dibinātāji - "šīs okupācijas sekas nav "integrējamas", bet gan likvidējamas mūsu svētajam mērķim atbilstošiem līdzekļiem!"

Pievienoja viedokli pie raksta Prezident, jālabo Saeimas apkaunojošais balsojums! 28.jūlijs 2017 13:25

Jā, domāju, ka tā hibrīdkara saasināšanās jau notiek, un tā eskalācija var Valstī izraisīt nopietnu politisko krīzi.

Un ir tikai apsveicami, ka šo politiskās krīzes eskalāciju novērst cenšas valdību pārstāvoša politiskā partija, kas definējas kā Nacionālā Apvienība.

Novēlēsim vien veiksmi tās līdz-priekšsēdētājam un Saeimas NA frakcijas priekšsēdētājam Raivim Dzintaram.

Pievienoja viedokli pie raksta Kačiņskis: Pēc tiesu reformas pabeigšanas Polija ķersies pie medijiem 28.jūlijs 2017 10:58

Paldies, fretka, par uzskatāmo informāciju poļu reitingos!
Mūsu "liberālais" totalitārisms jau mums šādu iespēju nesniedz; jo tas informāciju noklusē un praktiski - to traucē un liedz. Nu paldies Dievam, ka mums ir tāds internets!

Pievienoja viedokli pie raksta Gerharda atbilde RD opozīcijai ir izlocīšanās 27.jūlijs 2017 12:53

Bet tas gan nenozīmē, ka tās jaunās ("konservatīvā" Bordāna vai "liberālā" Pavļuta) partijas būtu vērtējamas savādāk.

Pievienoja viedokli pie raksta Gerharda atbilde RD opozīcijai ir izlocīšanās 27.jūlijs 2017 10:18

Jā, mums visiem (arī tiem, kas dzied korīšos vai dejo "ar zvaigznēm") būtu jānāk pie sajēgas, ka notiek hibrīdkarš, un vairāk aizdomāties, kas tad ir "hibrīds" un kas ir tā bīstamā sabiedrības hibridizācija, kuras dēļ šeit jādežurē sabiedroto karaspēkam...

Vajag tikai ielūkoties svešvārdu vārdnīcā, kurā teikts, ka hibrīds ir organisms, kas radies krustojot ģenētiski atšķirīgu sugu indivīdus (dzīvniekiem un augiem) - un šo dabas likumsakarību izsecināt pēc analoģijas arī par etniski integrētu tautu indivīdiem.

Karu kurinātāji - vecie revanšisti un lētā darbaspēka fani to zināt gan negrib un šo hibrīdu etniskās integrācijas (asimilācijas) vietā turpina viņus "integrēt politiski" - veidojot tādu avantūristisku novitāti kā "politisko nāciju", - kas ir arī pilnīgā pretrunā ar mūsu Valsts dibināšanas jēgu un tās Satversmi!

Un globalizācijas procesā no šiem ģenētiski politiskajiem hibrīdiem nav pasargāti arī tādi "Rīdzenes sarunu" tipa formējumi kā politiskās partijas, NA ieskaitot (diemžēl!).

ierados "Žurka tavā mājā un žurka kaimiņa mājā" Atšķirība būs tavā rīcībā, vai nebūs?
------------------
Bet lietiņa jau tā, ka tām žurkām ir viņu idejiskais midzenis, no kura viņas pārvietojas uz visām mājām un pārvietojas bez traucējumiem. Un, starp citu, tāda liela pārvietošanās jau nav vairs īpaši nepieciešama; tā jau ir notikusi okupācijas lāikā un tagad nu liek sevi manīt kā nelikvidētās okupācijas sekas.

Tātad - "tas suns aprakts" ir tikai un vienīgi okupācijas seku nelikvidēšanā.

Un kas pie tā vainīgs un kāda kļūda ir jāapzinās un jālabo nākotnē, - to mums delfos jau pirms gada - kā naskiem "Rīdzenes sarunu" 'pētniekiem' un arī kā šo sarunu izzināšanas idejisko pirmsākumu, - rakstā "Šī diena Latvijas vēsturē" - mums pastāstījis viens no LNNK dibinātājiem" - Andris Pauls Pāvuls:www.delfi.lv/news/com...

Pievienoja viedokli pie raksta Spēcīgas atraugas 24.jūlijs 2017 14:51

Jā, šādu "atraugu" ir radījis Latvijas politiskās "elites" draudzīgais žests pret Baltkrieviju (vizīte un analoģisks ielūgums Lukašenko), kas var tikt novērtēts arī kā samierināšanās žests ar Austrumu politiku.

Skatīt vecākus ierakstus