IR

7fb48cd7b49b9d30d4b512332014508e

maču-pikču

Domubiedri (0)

Par LETA tendencioziem virsrakstiem nebūtu jābrīnās, 2015.gadā LETA tika pārdota krievu BNS. Kāpēc latviešu masu mediji nepārbauda ziņu avotus un pārpublicē muļķības, norāda uz paviršu un bezatbildīgu rīcību.

Pievienoja viedokli pie raksta Trampa nacionālās drošības padomnieks Flins atkāpies no amata 15.februāris 2017 14:07

Baiba
Precīzi par Mūrnieces izspēlēto teātri. Līdzīgi NA sadarbojas arī ar saskaņiešiem. Acīs nelec, aprej koalīcijas partnerus, pie visa vainīga nīstā Vienotība. Gerhards no VARAM izliekas par beigtu, neiedrošinās ne aizrādīt, ne apturēt Ušakovu Rīgas domē. Izskatās, arī NA ir neafišēts sadarbības līgums ar Putina Vienoto Krieviju.

Ideja nav zemē metama. Nav nekādas vajadzības lai Grigule maksātu. Kā sauc, tā atskan. Rezonanse uz notiekošo. Tāda propagandas sūtījuma atgriešana ir protesta akcija. Nevardarbīga. Jāsūta uz Briseli, tie Grigules aktivitātes apmaksā, lai saņem atpakaļ, ko paši veicinājuši. Ne nauda svarīga, svarīga ir protesta forma. Kaut vai pāris simti aizsūtīs, uz tūkstošiem neceru, taču EP sekretariāts pievērsīs uzmanību. Jāinformē pārējie LV deputāti, lai iepazīstina citus kolēģus, ka Latvijā protestē.
Jābeidz čīkstēt, jārīkojas.

Grigule nolēmusi ZZS norakt. Nevajadzēs nemaz protesta akcijas. Šodien TVnet raksta, Grigule sava paziņojuma izplatīšanai tērēs 22 000 eiro nodokļu maksātāju naudas. Tie ir līdzekļi, kas piešķirti katram EP deputātam informatīvām kampaņām. Kā reaģēs Brigmanis? Būs jautri.

Pievienoja viedokli pie raksta Saeimā dibināta deputātu grupa Krievijas pilsoniskās sabiedrības atbalstam 6.februāris 2017 18:30

Par atmiņu nesūdzos, atšķirībā no Tevis. Tev, andrej, pieklibo ne tikai atmiņa, bet ir arī uztveres grūtības. Vilku ievēlēja šajā "parlamentāriešu" grupā, bet dzērumā pēc mediķu iekaustīšanas, nacionāļi pierunāja viņu pārcelties uz Rīgas domi, atbrīvojot mīksto krēslu Mūrnieces vīram.

Pievienoja viedokli pie raksta Saeimā dibināta deputātu grupa Krievijas pilsoniskās sabiedrības atbalstam 6.februāris 2017 16:47

NA ir lielāki spirtotā praktiķi un speciālisti. Deputāts Andris Vilks, kurš veiksmīgi piedzērās un skandalējās, tā atbrīvojot vietu Saeimas priekšsēdētājas vīram, bezrūpīgas dzīves baudīšanai. Aigars Strupulis pamanījās pieliet acis darba laikā un izlaist pāris lokus pa Jelgavu. Tie varēs konsultēt par vienojošo un dalīties ar atšķirīgo.
Vecais Straume no tēvzemiešiem izstājies? Tas taču lietaskoks! Varbūt alkoholisms ir NA tradīcijas, kas tiek pārmantotas?

Pievienoja viedokli pie raksta Jaunais Krievijas vēstnieks noskaņots uzlabot abu valstu attiecības 5.februāris 2017 19:35

>lno
Vai tas nebijāt Jūs, kas pirms 24 stundām ņirgājās par Zani un Valdi par sankciju mīkstināšanu pret Krieviju? Ja esat džentlmenis, Jums pienāktos Zanei atvainoties par viņai adresētajām rupjībām.

Pievienoja viedokli pie raksta Viens nav cīnītājs. Par mūsu drošību. 7.janvāris 2017 18:02

Viltus patriotiem, kā komunistu laikos, svarīgāka ir pārliecība "klausies manos vārdos, neskaties uz maniem darbiem". Cīņā saucējam jābūt pirmajās rindās ne jāslapstās un jāpiesedzas ar skaistiem vārdiem. Tā kaut kāda novirze, ja nacionāli domājošos spēj uzrunāt visādi populisti, pēc tam brīnās par rezultātu.

Pievienoja viedokli pie raksta Merkele: Berlīnē notikušais ir terora akts 21.decembris 2016 12:18

Islama valsts uzņēmusies atbildību, kaut ar tiem psihopātam nav nekāda sakara. IS uzņemsies atbildību par da jebko, lai iedvestu bailes, cik viņi ir vareni.

Pievienoja viedokli pie raksta Kučinskis atbalsta Krūmiņas gatavību atkārtoti ieņemt valsts kontroliera amatu 1.decembris 2016 22:50

Kāds šodien saprata ministru prezidenta teikto no Saeimas tribīnes par Somiju, kurā iespējams veikalā maksāt ar krievu rubļiem, labi veikalniekam un labi valstij. Tā bija ekonomiskās izaugsmes vīzija arī Latvijai?

Pievienoja viedokli pie raksta Novembrī pieaudzis "Saskaņas", ZZS un "Vienotības" reitings 29.novembris 2016 23:02

>lno
Pie kuriem sevi pieskaitāt? Pats gadiem maliet vienu un to pašu, neatkarīgi no tā ar kādu nickname rakstiet.

Pievienoja viedokli pie raksta Zolitūdē piemin trešo gadskārtu kopš traģiskās lielveikala sagrūšanas 21.novembris 2016 15:01

>andrejs
Lembergs no kurienes? Esi saskaitījis, cik miljoni saskrēja Lemberga pašreklāmas kampaņai? Bridža klubiem un R.Dzintara treniņklubam arī naudu vajag. Piešķīra. Sabiedriskajam radio atņem, lai ZZS komercradio piešķirtu. Tajā ZZS ministri un Lembergs katru dienu reklamējas. Kāds no NA arī esot bijis, tāpēc Parādnieks šodien rosināja atņemt naudu sabiedriskajam, cer uz vēlēšanām arī NA komercradio reklāmas laiku iegūt.

Pievienoja viedokli pie raksta Partijas “savējo” projektiem sadalīs ap 20 miljonus eiro valsts budžeta naudas 17.novembris 2016 08:00

Interesanta lasāmviela. No mazotnes ieliek pamatus par tradicionālajām vērtībām kā sievas iekaustīt un popularizē daudzsievību. Varbūt tas ir Rasnača izstrādātais ceļvedis jaunlaulātajiem?

Pievienoja viedokli pie raksta Partijas “savējo” projektiem sadalīs ap 20 miljonus eiro valsts budžeta naudas 16.novembris 2016 15:25

>KoKatrina
Ko Jūs vēlējāties pateikt? Īsti neuztvēru, saprata tikai deģenerālis.

Pievienoja viedokli pie raksta Dzintars: Par bēgļu aizbraukšanu nav jāraizējas 15.novembris 2016 00:50

>Ēriks
Vai ar kukuļošanas lietām nenodarbojas KNAB? Jūs neesat kaut ko sajaucis? Aizstāvot prokurorus un tiesu varu, visu nogrūžat uz policiju.

Skatīt vecākus ierakstus