IR

7fb48cd7b49b9d30d4b512332014508e

maču-pikču

Domubiedri (0)
Pievienoja viedokli pie raksta Smiltēns: Partijas dibināšana būs biedrības pārstāvju kopīgs lēmums 6.septembris 2017 15:37

Saintriģēji. Klāj vaļā!

Pievienoja viedokli pie raksta Ungārija pieprasa ES segt pusi robežžoga izmaksu 1.septembris 2017 12:17

Jūsu komentāriem arī neesmu pamanījis kādu pievienoto vērtību.

Pievienoja viedokli pie raksta Judins: Svarīgi atzīt - valsts nozagšana ir fakts 1.septembris 2017 08:21

>andrejs
Darba devējs Tev nepilnīgu informāciju devis. Pirmkārt, valstij Citadelē piederēja 75% un valsts varēja pārdot tikai 75% no bankas. Par pārdošanas nosacījumiem bija jāvienojas ar akcionāriem, kam piederēja pārējās bankas daļas. Esi dzirdējis, ka bankas pārdod pa gabaliņam? Otrkārt, Revertai ir vistiešākais sakars ar zagļu izsaimniekotajā bankā ieguldītajiem valsts finanšu līdzekļiem.
Kurš muļķis maksā tik aprobežotiem sovoku un oligarhu troļļiem par vāvuļošanu, kas tik biezā slānī te saviesušies?

Pievienoja viedokli pie raksta Judins: Svarīgi atzīt - valsts nozagšana ir fakts 31.augusts 2017 12:01

Tev baigā škrobe, ka netika Tavējiem Karginam un Krasovickim, kā tas bija iecerēts?

Pievienoja viedokli pie raksta Judins: Svarīgi atzīt - valsts nozagšana ir fakts 31.augusts 2017 11:54

Likumus vērts rakstīt, ja ir kas tos atbalsta un pieņem. Šī brīža Saeimas sastāvs to nekad nepieļaus. Ja no atvilktnēm izvilktu visus tur sagūlušos likumu labojumus un priekšlikumus, dzīve Latvijā sen būtu citāda.

Farss oligarhu sulaiņu izpildījumā.

Kādam ir informācija, kā beidzās iecerētā afēra ar kompensāciju pieprasīšanu no valsts par brīvostas zemes apgrūtinājumiem un negūto peļņu, ko bija iecerējis Šlesers un Šķēle? Tam bija uzlikts konfidencialitātes zīmogs. Cik miljonus valsts paslepeni šiem abiem samaksāja?

Pievienoja viedokli pie raksta Tiesa patur apcietinājumā Sprūdu (papild.) 11.augusts 2017 19:23

>Austras koks
Jums tas krāniņš miera nedod, tā gribas palielīties, ka acīs cērt. Vai NA deputātu skaits palielinājās tāpēc, ka uz vēlēšanām sametāties kopā ar citām partijām? Vēlēšanas Ventspilī zaudējāt, bet Jūsu Eglājs pierakstīja panākumus NA, kaut gan neviens no nacionāļiem deputāta mandātu neieguva. Cik vēl tādas pašvaldības sev pierakstījāt?
Ķekavā startējāt vieni paši un vēlētājs arī atkārtotās vēlēšanās Jums iedeva vilka pasi.

Pievienoja viedokli pie raksta Tiesa patur apcietinājumā Sprūdu (papild.) 11.augusts 2017 17:10

>Austras koks
Jūs esat pārliecināts trampists. Nekautrējāties dzeris49 norādīt uz vēlēšanu rezultātiem, gluži kā Tramps. Sanāca tāda krāniņa demonstrēšana.
Jums nav svarīgi, kad Lūsis pameta ģenerālsekretāra amatu un partiju. Vispār no partijas ir izstājies? Cik gadi pagāja no šmucēm, ko Lūsis sastrādāja? Piesaukt Vienotību ir mazākais nekorekti, Vienotības vēlētājs ir kritiski domājošs. Jūsējiem pietiek ar lāpām un karodziņu vicināšanu. Tas redzams no Jūsu komentāriem. Nākošajām vēlēšanām būs jāizdomā jauni saukļi un svaigi makaroni, jo JKP lielu daļu vēlētāju no NA pārvilinās pie sevis, tiem kvalitatīvāki makaroni.

Pievienoja viedokli pie raksta Tiesa patur apcietinājumā Sprūdu (papild.) 11.augusts 2017 15:21

Atgādiniet, kad Lūsis izstājās no NA? Ne tad, kad NA sāka pakaļa svilt?

Pievienoja viedokli pie raksta Tiesa patur apcietinājumā Sprūdu (papild.) 11.augusts 2017 13:33

Atmaksāja, tāpēc, ka NA pakaļas sāka svilt? Raidījumā Tieša runa Sprūds prasīja atmaksāt arī melnajā kasē iemaksāto, par to arī pastāstīsi? Ja pareizi atceros, viņš minēja 30 tūkstošus.

Sudrabai tādus sīkumus nevajag. Jūlis ar Šlesi atalgos dāsnāk.

Pievienoja viedokli pie raksta Āboltiņa: Situācija "Vienotībā" ir smaga 31.jūlijs 2017 14:26

Gribat teikt - moris savu darbu padarījis, pazūdiet un ļaujiet paruļīt citiem. Ekonomika ar ES struktūrfondu piešprici sāk atkopties, naudas dalītāji sastājušies garās rindās, katrs grib rociņas pasildīt. Mistisks ekonomikas uzrāviens, bet nodokļu reforma paredz nodokļu paaugstināšanu. Politiķi nepaguruši skaidro - naudas nav. Vienotībai jālikvidējas, lai nemaisās pa kājām?

Pievienoja viedokli pie raksta Sabiedrībā pazīstami cilvēki nodibina politisko kustību "Mēs esam par!" 26.jūlijs 2017 18:59

>riņķī apkārt
Neuzdodiet vēlamo par esošo. Lembergs iebilda pret vislatviešiem, bet vislatvieši ir tikai maza daļa no Nacionālās apvienības. Vecie tēvzemieši ar pastnieku Bērziņu un Rasnaču nekur nav pazuduši. Parādnieks, kas raujas izkalpoties, Gerhards, Zīle. Raivis Dzintars, kurš publiski atzinis Lembergu par īstenu latviešu saimniekpapu, bet ZZS nosaucis par NA ideoloģiski tuvākajiem partneriem, tā nav izkalpošanās vai pielīšana, lai iekarotu Lemberga uzticību?
NA peripetijas ar valdību izveidošanu un uzticības paušanu sarkanzaļajiem arī aizmirsušās? Kā nacionāli noskaņota partija var sarkanzaļos zemniekus nosaukt par ideoloģiski tuviem! Kas tad ir pati Nacionālā apvienība? Lembergs tos nopirka ar visām parpalām.

Pievienoja viedokli pie raksta Sabiedrībā pazīstami cilvēki nodibina politisko kustību "Mēs esam par!" 26.jūlijs 2017 17:19

Bez komentāriem

Vjačeslavs Kaščejevs‏ @SlavaVK 4:29 PM - 26 Jul 2017

Манифест движения "парлатвийцев" на русском языке: ej.uz/par_manifests_rus … Сограждане, присоединяйтесь!

Skatīt vecākus ierakstus