IR

7fb48cd7b49b9d30d4b512332014508e

maču-pikču

Domubiedri (0)
Pievienoja viedokli pie raksta Augstākajā līmenī 3.marts 2017 19:51

>Skumjais Bruņinieks
Citēšu Jūs: "Kurā vietā es pieminēju Zatleru, no Āboltiņas pakaļas izlīdušais ..?"

Atļaušos jautāt, pakaļu tēma līdz šim tuva bija deģenerālim robotronam, ja arī Jūs kā argumentus izvēlaties pakaļas, neesat apsvēris iespēju meklēt psihiatra palīdzību?

Pievienoja viedokli pie raksta Augstākajā līmenī 3.marts 2017 17:47

>Skumjais Bruņinieks
Piesakos, ieliku mīnusu. Jūsu apmātība ar Zatleru iziet ārpus saprāta robežām. Naids pret tiem, kuri Zatleru nemīl tā kā Jūs, sagrauzīs Jūsu prāta pēdējās atliekas.

Pievienoja viedokli pie raksta Augstākajā līmenī 3.marts 2017 17:41

>uldis_rats
Konteksts? Andrejs stāvēja pirmajā rindā, ka VVF ar pletni aiz muguras viņu piespieda balsot par čekistiem un komunistiem. VVF draudēja izsūtīt tos, kuri atteicās balsot. Tauta izdarīja savu izvēli balsot par Brigmani, Lembergu, Godmani un Gorbunovu. Vecajiem vajadzēja tos atpazīt, pārsteidz jaunie, kā Raivis Dzintars, kurš komunistu Lembergu nosauc par latviešu saimniekpapu. VVF pie tā vainīga?

>DD1
Jūs neatbildējāt uz Baibas uzdoto jautājumu, ja tās bija ikdienišķas tikšanās ar citvalstu vēstniekiem, kāpēc sakars ar krieviem bija jāslēpj? Noslēpt neizdevās, ģenerālprokurors izvēlējās melus. Amatpersona, kura par nepatiesas liecības sniegšanu zem zvēresta sauc pie atbildības citus, melo un tas ir attaisnojami?

Pievienoja viedokli pie raksta Bijušās KNAB amatpersonas uzskata, ka nebija pamata izbeigt "oligarhu lietu" 24.februāris 2017 14:17

>robotron
Saasinoties veselības problēmām parasti slimnieks dzer zāles. Jūs iztiekat ar bildīšu skatīšanos. Lētāk sanāk vai iedarbīgāk? Viens labums sabiedrībai no bildīšu atrādīšanas tiek, esam informēti, kurā brīdī Jums sākusies lēkme un garīgi nelīdzsvarots indivīds neklīst pa ielām.

Pievienoja viedokli pie raksta Bijušās KNAB amatpersonas uzskata, ka nebija pamata izbeigt "oligarhu lietu" 24.februāris 2017 13:49

KNAB nevarības apliecinājums: publicējam noklausītās oligarhu sarunas, kurās „nebija nozieguma sastāva”
www.pietiek.com/rakst...

Pievienoja viedokli pie raksta Pērn Latviju atstāja 213 patvēruma statusu saņēmušas personas 23.februāris 2017 22:50

Pateicoties andrejam, pārlasīju savus komentārus. Atliek pievienoties Baibai, Andrej, Jūs esat melis.
Kā Jums tas izdodas, tik veikli melot, ar tādu pārliecību un nekaunību, nebaidoties, ka tiksiet pieķerts? Ikvienam ir pieejams komentētāja profils ar komentāriem, par kādu rupjību no manas puses runājat? Kā vecā parunā - andreja meliem īsas kājas.
Par nekaunību, laikam, nebūtu jābrīnās. Nupat atzināties, ka esat krimināls elements pēc padomjlaiku kriminālkodeksa statusa un savus tikumus saglabājis līdz mūsdienām. Tā kādreiz gadās, ja neapjēdz ar ko vēlas palepoties.

Donald J. TrumpVerified account
‏@realDonaldTrump

Thank you to the LGBT community! I will fight for you while Hillary brings in more people that will threaten your freedoms and beliefs.

Pievienoja viedokli pie raksta LG akcionāri var apiet valsts pirmpirkuma tiesības uz gāzes infrastruktūru 23.februāris 2017 10:08

>riņķī apkārt
Valdība nevar pieņemt likumus un rīkoties kā bandīts "po poņaķijām", lai tos pēc tam apstrīdētu starptautiskās tiesās, izmaksājot "cietējiem" negūtos miljonus. Lietuvai un Igaunijai paveicies, ka tiem nav tādu Kalvīšu un Savicku, kuru dzīves mērķis un uzdevums ir shēmošana.

Par LETA tendencioziem virsrakstiem nebūtu jābrīnās, 2015.gadā LETA tika pārdota krievu BNS. Kāpēc latviešu masu mediji nepārbauda ziņu avotus un pārpublicē muļķības, norāda uz paviršu un bezatbildīgu rīcību.

Pievienoja viedokli pie raksta Trampa nacionālās drošības padomnieks Flins atkāpies no amata 15.februāris 2017 14:07

Baiba
Precīzi par Mūrnieces izspēlēto teātri. Līdzīgi NA sadarbojas arī ar saskaņiešiem. Acīs nelec, aprej koalīcijas partnerus, pie visa vainīga nīstā Vienotība. Gerhards no VARAM izliekas par beigtu, neiedrošinās ne aizrādīt, ne apturēt Ušakovu Rīgas domē. Izskatās, arī NA ir neafišēts sadarbības līgums ar Putina Vienoto Krieviju.

Ideja nav zemē metama. Nav nekādas vajadzības lai Grigule maksātu. Kā sauc, tā atskan. Rezonanse uz notiekošo. Tāda propagandas sūtījuma atgriešana ir protesta akcija. Nevardarbīga. Jāsūta uz Briseli, tie Grigules aktivitātes apmaksā, lai saņem atpakaļ, ko paši veicinājuši. Ne nauda svarīga, svarīga ir protesta forma. Kaut vai pāris simti aizsūtīs, uz tūkstošiem neceru, taču EP sekretariāts pievērsīs uzmanību. Jāinformē pārējie LV deputāti, lai iepazīstina citus kolēģus, ka Latvijā protestē.
Jābeidz čīkstēt, jārīkojas.

Grigule nolēmusi ZZS norakt. Nevajadzēs nemaz protesta akcijas. Šodien TVnet raksta, Grigule sava paziņojuma izplatīšanai tērēs 22 000 eiro nodokļu maksātāju naudas. Tie ir līdzekļi, kas piešķirti katram EP deputātam informatīvām kampaņām. Kā reaģēs Brigmanis? Būs jautri.

Pievienoja viedokli pie raksta Saeimā dibināta deputātu grupa Krievijas pilsoniskās sabiedrības atbalstam 6.februāris 2017 18:30

Par atmiņu nesūdzos, atšķirībā no Tevis. Tev, andrej, pieklibo ne tikai atmiņa, bet ir arī uztveres grūtības. Vilku ievēlēja šajā "parlamentāriešu" grupā, bet dzērumā pēc mediķu iekaustīšanas, nacionāļi pierunāja viņu pārcelties uz Rīgas domi, atbrīvojot mīksto krēslu Mūrnieces vīram.

Pievienoja viedokli pie raksta Saeimā dibināta deputātu grupa Krievijas pilsoniskās sabiedrības atbalstam 6.februāris 2017 16:47

NA ir lielāki spirtotā praktiķi un speciālisti. Deputāts Andris Vilks, kurš veiksmīgi piedzērās un skandalējās, tā atbrīvojot vietu Saeimas priekšsēdētājas vīram, bezrūpīgas dzīves baudīšanai. Aigars Strupulis pamanījās pieliet acis darba laikā un izlaist pāris lokus pa Jelgavu. Tie varēs konsultēt par vienojošo un dalīties ar atšķirīgo.
Vecais Straume no tēvzemiešiem izstājies? Tas taču lietaskoks! Varbūt alkoholisms ir NA tradīcijas, kas tiek pārmantotas?

Skatīt vecākus ierakstus