IR

7fb48cd7b49b9d30d4b512332014508e

maču-pikču

Domubiedri (0)
Pievienoja viedokli pie raksta Rati zirgam pa priekšu 3.maijs 2017 20:30

Nodokļu paaugstināšanai atrasts jauns termins "kompensācijas mehānisms". Lai tautai mierīgs naktsmiers. Politiķi ieinteresēti bremzēt reformas izglītībā, neizglītotu sabiedrību vieglāk vadīt un arī politiķiem mierīgs naktsmiers. Atliks tikai noticēt, ka viss tiek darīts nevienlīdzības izskaušanai. Tos, kuri iebilst, dedzināt, kā raganas sārtā.

Pievienoja viedokli pie raksta ASV raida spārnotās raķetes uz Sīrijas aviobāzi 7.aprīlis 2017 14:01

>lno
Tramps draugu Vovu arī pabrīdināja. Vova uz draugu Trampu briesmīgi nedusmosies, jo naftas cenu palēciens dos Krievijai un Vovam attelpu un Krievija kļūs bagātāka vēl par pāris miljardieriem.

Pievienoja viedokli pie raksta ASV raida spārnotās raķetes uz Sīrijas aviobāzi 7.aprīlis 2017 12:03

>Trampa faniem
Ko Obamam vajadzēja darīt? Pieteikt karu Krievijai? Bezjēdzīgi izteikt draudus Ķīnai un Z-Korejai? Jūsu domugājiens tālāk par Trampa ākstīšanos nesniedzas, Jums Obama kā sunim dadzis zem astes. Putinam arī Obama bija čmo. Vēl viens trampistu saskares punkts ar Putinu - naids pret Obamu, par ko esmu jau iepriekš rakstījis.

Pievienoja viedokli pie raksta ASV raida spārnotās raķetes uz Sīrijas aviobāzi 7.aprīlis 2017 11:18

Kāds naivums nāk no Trampa atbalstītājiem, nesaprot, ka Tramps ir tikai lellis, kuram atļauts tviterī izpausties. Trampa vienpersoniski uzspiesto muļķību mēģinājumi līdz šim ir izgāzušies. Amerika nevar palikt par apsmieklu visas pasaules acīs, tāpēc drošības iestādēs ir cilvēki, kuri kontrolē situāciju, rīkojas un lellis pēc tam piekrītoši paburbuļo.
Amerika ir izvēlējusies dārgu spēļmantiņu, kurš par vienkāršās amerikāņu tautas naudu apmierina savas izpriecas. Jācer, ka tā arī paliks, gudri cilvēki rīkosies, lellis turpinās izklaidēties un nemaisīsies ar savām muļķībām pie lemšanas par izlēmīgu rīcību.

Pievienoja viedokli pie raksta Augstākajā līmenī 3.marts 2017 19:51

>Skumjais Bruņinieks
Citēšu Jūs: "Kurā vietā es pieminēju Zatleru, no Āboltiņas pakaļas izlīdušais ..?"

Atļaušos jautāt, pakaļu tēma līdz šim tuva bija deģenerālim robotronam, ja arī Jūs kā argumentus izvēlaties pakaļas, neesat apsvēris iespēju meklēt psihiatra palīdzību?

Pievienoja viedokli pie raksta Augstākajā līmenī 3.marts 2017 17:47

>Skumjais Bruņinieks
Piesakos, ieliku mīnusu. Jūsu apmātība ar Zatleru iziet ārpus saprāta robežām. Naids pret tiem, kuri Zatleru nemīl tā kā Jūs, sagrauzīs Jūsu prāta pēdējās atliekas.

Pievienoja viedokli pie raksta Augstākajā līmenī 3.marts 2017 17:41

>uldis_rats
Konteksts? Andrejs stāvēja pirmajā rindā, ka VVF ar pletni aiz muguras viņu piespieda balsot par čekistiem un komunistiem. VVF draudēja izsūtīt tos, kuri atteicās balsot. Tauta izdarīja savu izvēli balsot par Brigmani, Lembergu, Godmani un Gorbunovu. Vecajiem vajadzēja tos atpazīt, pārsteidz jaunie, kā Raivis Dzintars, kurš komunistu Lembergu nosauc par latviešu saimniekpapu. VVF pie tā vainīga?

>DD1
Jūs neatbildējāt uz Baibas uzdoto jautājumu, ja tās bija ikdienišķas tikšanās ar citvalstu vēstniekiem, kāpēc sakars ar krieviem bija jāslēpj? Noslēpt neizdevās, ģenerālprokurors izvēlējās melus. Amatpersona, kura par nepatiesas liecības sniegšanu zem zvēresta sauc pie atbildības citus, melo un tas ir attaisnojami?

Pievienoja viedokli pie raksta Bijušās KNAB amatpersonas uzskata, ka nebija pamata izbeigt "oligarhu lietu" 24.februāris 2017 14:17

>robotron
Saasinoties veselības problēmām parasti slimnieks dzer zāles. Jūs iztiekat ar bildīšu skatīšanos. Lētāk sanāk vai iedarbīgāk? Viens labums sabiedrībai no bildīšu atrādīšanas tiek, esam informēti, kurā brīdī Jums sākusies lēkme un garīgi nelīdzsvarots indivīds neklīst pa ielām.

Pievienoja viedokli pie raksta Bijušās KNAB amatpersonas uzskata, ka nebija pamata izbeigt "oligarhu lietu" 24.februāris 2017 13:49

KNAB nevarības apliecinājums: publicējam noklausītās oligarhu sarunas, kurās „nebija nozieguma sastāva”
www.pietiek.com/rakst...

Pievienoja viedokli pie raksta Pērn Latviju atstāja 213 patvēruma statusu saņēmušas personas 23.februāris 2017 22:50

Pateicoties andrejam, pārlasīju savus komentārus. Atliek pievienoties Baibai, Andrej, Jūs esat melis.
Kā Jums tas izdodas, tik veikli melot, ar tādu pārliecību un nekaunību, nebaidoties, ka tiksiet pieķerts? Ikvienam ir pieejams komentētāja profils ar komentāriem, par kādu rupjību no manas puses runājat? Kā vecā parunā - andreja meliem īsas kājas.
Par nekaunību, laikam, nebūtu jābrīnās. Nupat atzināties, ka esat krimināls elements pēc padomjlaiku kriminālkodeksa statusa un savus tikumus saglabājis līdz mūsdienām. Tā kādreiz gadās, ja neapjēdz ar ko vēlas palepoties.

Donald J. TrumpVerified account
‏@realDonaldTrump

Thank you to the LGBT community! I will fight for you while Hillary brings in more people that will threaten your freedoms and beliefs.

Pievienoja viedokli pie raksta LG akcionāri var apiet valsts pirmpirkuma tiesības uz gāzes infrastruktūru 23.februāris 2017 10:08

>riņķī apkārt
Valdība nevar pieņemt likumus un rīkoties kā bandīts "po poņaķijām", lai tos pēc tam apstrīdētu starptautiskās tiesās, izmaksājot "cietējiem" negūtos miljonus. Lietuvai un Igaunijai paveicies, ka tiem nav tādu Kalvīšu un Savicku, kuru dzīves mērķis un uzdevums ir shēmošana.

Par LETA tendencioziem virsrakstiem nebūtu jābrīnās, 2015.gadā LETA tika pārdota krievu BNS. Kāpēc latviešu masu mediji nepārbauda ziņu avotus un pārpublicē muļķības, norāda uz paviršu un bezatbildīgu rīcību.

Pievienoja viedokli pie raksta Trampa nacionālās drošības padomnieks Flins atkāpies no amata 15.februāris 2017 14:07

Baiba
Precīzi par Mūrnieces izspēlēto teātri. Līdzīgi NA sadarbojas arī ar saskaņiešiem. Acīs nelec, aprej koalīcijas partnerus, pie visa vainīga nīstā Vienotība. Gerhards no VARAM izliekas par beigtu, neiedrošinās ne aizrādīt, ne apturēt Ušakovu Rīgas domē. Izskatās, arī NA ir neafišēts sadarbības līgums ar Putina Vienoto Krieviju.

Skatīt vecākus ierakstus