IR

7fb48cd7b49b9d30d4b512332014508e

maču-pikču

Domubiedri (0)
Pievienoja viedokli pie raksta Sabiedrībā pazīstami cilvēki nodibina politisko kustību "Mēs esam par!" 26.jūlijs 2017 18:59

>riņķī apkārt
Neuzdodiet vēlamo par esošo. Lembergs iebilda pret vislatviešiem, bet vislatvieši ir tikai maza daļa no Nacionālās apvienības. Vecie tēvzemieši ar pastnieku Bērziņu un Rasnaču nekur nav pazuduši. Parādnieks, kas raujas izkalpoties, Gerhards, Zīle. Raivis Dzintars, kurš publiski atzinis Lembergu par īstenu latviešu saimniekpapu, bet ZZS nosaucis par NA ideoloģiski tuvākajiem partneriem, tā nav izkalpošanās vai pielīšana, lai iekarotu Lemberga uzticību?
NA peripetijas ar valdību izveidošanu un uzticības paušanu sarkanzaļajiem arī aizmirsušās? Kā nacionāli noskaņota partija var sarkanzaļos zemniekus nosaukt par ideoloģiski tuviem! Kas tad ir pati Nacionālā apvienība? Lembergs tos nopirka ar visām parpalām.

Pievienoja viedokli pie raksta Sabiedrībā pazīstami cilvēki nodibina politisko kustību "Mēs esam par!" 26.jūlijs 2017 17:19

Bez komentāriem

Vjačeslavs Kaščejevs‏ @SlavaVK 4:29 PM - 26 Jul 2017

Манифест движения "парлатвийцев" на русском языке: ej.uz/par_manifests_rus … Сограждане, присоединяйтесь!

>basta
Nacionālajai apvienībai nebija nekādu iebildumu veidot koalīciju Baldonē ar Gods kalpot mūsu Latvijai un Požarnovu, kas patiesībā ir Amerika partijas Gods kalpot Rīgai atzars un ušakoviešu rokaspuiši. Nacionālās apvienības darbi no vārdiem atšķiras vēl vairāk kā citām partijām. Slepenās vienošanās un balsojumi kopā ar ZZS un Saskaņu parāda kāda ir reālā koalīcija Saeimā un pašvaldībās. Tikai aklie un apmātie to var neredzēt.

Pievienoja viedokli pie raksta Par "Eirovīzijas gada kori 2017" kļuvis koris no Slovēnijas 23.jūlijs 2017 16:45

Deģenerāts basta piesavinājies lno profilu un raksta viņa vārdā?

>Austras koks
Jūsu viedoklim varu piekrist daļēji. Smiltēna paziņojums par pretstāvi ir bungu rībināšana, izsaucot lietu Āfrikā. Puišeļa izgājiens bez pamatojuma. Kāds ir Smiltēna redzējums, tā arī paliksim nezinot, iemuka krūmos kā zaķpastala. Izskatās nenopietni, pieprasot virzīt viņu kā vienīgo kandidātu. Tā nav demokrātija. Katram kandidātam ar savu redzējumu jāiepazīstina gan vēlētājs, gan partijas biedri, lai nebūtu jābalso par kaķi maisā. Puika uzmeta lūpu un pierādīja sevi kā nenobriedušu politiķi.

Vienotības ideoloģija mainījusies? Nepiekrītu! Vienotība no eiropeiskajām vērtībām pavērsusies uz austrumiem? Kļuvuši par sociāldemokrātiem vai konservatoriem? Latvijas konservatoru un nacionāļu izpildījumā "eiropeiskās vērtības un ideoloģija" tuvāka Putina Krievijai, kuri mēģina kopēt viņu likumus un ieviest tos Latvijā.
Lozungs par korupcijas apkarošanu palicis otrajā plānā, bet vienlaicīgi nevar nosegt visu laukumu ar problēmrisinājumiem, kas Latvijā sabriedušas un gadiem stāv nerisinātas. Korupcijas apkarošanu nevar paveikt viena partija, tai ir jābūt visu partiju programmu pirmajam punktam.

>lno
Kādus solījumus lauza Vienotība? Jūsu sirdssāpes par Nacionālās apvienības nepaņemšanu koalīcijā? Pareizi darīja. Margināļiem nav vietas koalīcijā. Viņiem nebija jābūt iepriekšējās Saeimas valdībā, arī tagad viņus vajadzēja turēt pa gabalu. Lemberga stipendiātus un kabatas partiju, kas piesavinājušies nacionāļu statusu, muļķo lētticīgos, nedrīkst iekļaut nevienā valdībā. Lai sēž opozīcijā un skraida ar lāpām, tas ir viss uz ko viņi spējīgi.

Pievienoja viedokli pie raksta Pārcirst pagrīdes paktu 17.jūlijs 2017 20:16

Jūs ar Ēriku, kad Lembergam kājas bučojat, viņš zābakus novelk? Līdz plikas kājas bučošanai vēl neesat izkalpojušies, tāpēc tik centīgi raujaties?

Pievienoja viedokli pie raksta Lielbritānijā jau 60 augstceltnes atzītas par ugunsnedrošām (papild.) 25.jūnijs 2017 20:48

Pareizi spried, brāli Biotop. Gļēvie briti baidās atzīt, ka tas bija terora akts. Taisnprātīgajiem latviešiem tas uzreiz ir skaidrs un no tāluma labāk redzams. Pie visa vainīgi musulmaņi ne drosmīgie celtnieki, kas apdarei izmantoja ģešovkas.

Pievienoja viedokli pie raksta Rati zirgam pa priekšu 3.maijs 2017 20:30

Nodokļu paaugstināšanai atrasts jauns termins "kompensācijas mehānisms". Lai tautai mierīgs naktsmiers. Politiķi ieinteresēti bremzēt reformas izglītībā, neizglītotu sabiedrību vieglāk vadīt un arī politiķiem mierīgs naktsmiers. Atliks tikai noticēt, ka viss tiek darīts nevienlīdzības izskaušanai. Tos, kuri iebilst, dedzināt, kā raganas sārtā.

Pievienoja viedokli pie raksta ASV raida spārnotās raķetes uz Sīrijas aviobāzi 7.aprīlis 2017 14:01

>lno
Tramps draugu Vovu arī pabrīdināja. Vova uz draugu Trampu briesmīgi nedusmosies, jo naftas cenu palēciens dos Krievijai un Vovam attelpu un Krievija kļūs bagātāka vēl par pāris miljardieriem.

Pievienoja viedokli pie raksta ASV raida spārnotās raķetes uz Sīrijas aviobāzi 7.aprīlis 2017 12:03

>Trampa faniem
Ko Obamam vajadzēja darīt? Pieteikt karu Krievijai? Bezjēdzīgi izteikt draudus Ķīnai un Z-Korejai? Jūsu domugājiens tālāk par Trampa ākstīšanos nesniedzas, Jums Obama kā sunim dadzis zem astes. Putinam arī Obama bija čmo. Vēl viens trampistu saskares punkts ar Putinu - naids pret Obamu, par ko esmu jau iepriekš rakstījis.

Pievienoja viedokli pie raksta ASV raida spārnotās raķetes uz Sīrijas aviobāzi 7.aprīlis 2017 11:18

Kāds naivums nāk no Trampa atbalstītājiem, nesaprot, ka Tramps ir tikai lellis, kuram atļauts tviterī izpausties. Trampa vienpersoniski uzspiesto muļķību mēģinājumi līdz šim ir izgāzušies. Amerika nevar palikt par apsmieklu visas pasaules acīs, tāpēc drošības iestādēs ir cilvēki, kuri kontrolē situāciju, rīkojas un lellis pēc tam piekrītoši paburbuļo.
Amerika ir izvēlējusies dārgu spēļmantiņu, kurš par vienkāršās amerikāņu tautas naudu apmierina savas izpriecas. Jācer, ka tā arī paliks, gudri cilvēki rīkosies, lellis turpinās izklaidēties un nemaisīsies ar savām muļķībām pie lemšanas par izlēmīgu rīcību.

Pievienoja viedokli pie raksta Augstākajā līmenī 3.marts 2017 19:51

>Skumjais Bruņinieks
Citēšu Jūs: "Kurā vietā es pieminēju Zatleru, no Āboltiņas pakaļas izlīdušais ..?"

Atļaušos jautāt, pakaļu tēma līdz šim tuva bija deģenerālim robotronam, ja arī Jūs kā argumentus izvēlaties pakaļas, neesat apsvēris iespēju meklēt psihiatra palīdzību?

Pievienoja viedokli pie raksta Augstākajā līmenī 3.marts 2017 17:47

>Skumjais Bruņinieks
Piesakos, ieliku mīnusu. Jūsu apmātība ar Zatleru iziet ārpus saprāta robežām. Naids pret tiem, kuri Zatleru nemīl tā kā Jūs, sagrauzīs Jūsu prāta pēdējās atliekas.

Pievienoja viedokli pie raksta Augstākajā līmenī 3.marts 2017 17:41

>uldis_rats
Konteksts? Andrejs stāvēja pirmajā rindā, ka VVF ar pletni aiz muguras viņu piespieda balsot par čekistiem un komunistiem. VVF draudēja izsūtīt tos, kuri atteicās balsot. Tauta izdarīja savu izvēli balsot par Brigmani, Lembergu, Godmani un Gorbunovu. Vecajiem vajadzēja tos atpazīt, pārsteidz jaunie, kā Raivis Dzintars, kurš komunistu Lembergu nosauc par latviešu saimniekpapu. VVF pie tā vainīga?

Skatīt vecākus ierakstus