IR

Pievienoja viedokli pie raksta Sabiedrībā pazīstami cilvēki nodibina politisko kustību "Mēs esam par!" 26.jūlijs 2017 21:00

Uz J,Biotops
>ja partijā iesaistīsies valstiski un patiesi liberāli domājoši ļaudis, var gadīties..

Vai varat minēt kādus vārdus. Kuri tie būtu?

Jūsu komentārā ir pieņēmums - būs, kā parasti, būs slikti... Kāpēc necerēt otrādi, kāpēc uzreiz noriet, neatbalstīt?

Pievienoja viedokli pie raksta Sabiedrībā pazīstami cilvēki nodibina politisko kustību "Mēs esam par!" 26.jūlijs 2017 17:54

Skaisle izlasiet, ko rakstīju:
>bet tāda, kas pastāv uz valsts valodu.
par pārejo nekomentēšu, tā jo es par meitu, Jūs par māti,..
Protams, ka ir tādas problēmas, taču es par tām nerakstīju..

Pievienoja viedokli pie raksta Sabiedrībā pazīstami cilvēki nodibina politisko kustību "Mēs esam par!" 26.jūlijs 2017 17:01

Es esmu par "mēs esam par".

Manifests ir lozungi, un atkal te redzu minējumus, ko tas praksē nozīme, un tai sekojošu kritiku savam minējumam. Škiet, ka nemākam redzēt pozitīvo, galvenais ir noriet.. Man gan šķiet, ka tik tālu ir labi, vismaz iesaistīto vārdi nav no "savējo" vidus. Man vienīgi nepatīk Dimanta iesaistīšanās,jo tas var novest pie jaunām saulaino tāļu diskusijām, bet no jaunās partijas gribētos tieši pragmatismu vairāk.

Savukārt, izlasot jūsu komentārus, mani komentāri ir sekojoši:

Pat tautu vienlīdzības doktrīnu, ko te reprezentē Džeris. Jā demokrātijā tā ir viena no aksiomām, bet es tai nepiekrītu. Manuprāt, apdraudētām tautām būtu jābūt priviliģētākām. Un par apdraudētām būtu jāuzskata tās, kas ir mazskaitlīgas. Minoritātes aizsargājam taču, bet, ja tauta pati ir minoritāte tautu vidū, tad nekā.., Eksistē piemēram, Sarkanā grāmata, kas "aizsargā" ekosistēmas subjektus- kautkam līdzīgam būtu jābūt arī Demokrātijā V2. Pavisam sīks piemērs- Vācija ar miljonu imigarantu -bēgļu gadā, vai ASV ar milzīgu skaitu nelegālajiem imigrantiem no Latīņamerikas vienmēr paliks Vācija vai ASV, kamēr Latvija pat relatīvi mazu bēgļu pieplūdumu nespēs izturēt. Mēs integrēt nespējam, vai tad ar milzīgo skaitu ekonomisko bēgļu PSRS laikā tas nav pierādīts? Un viens no iemesliem tam - esam minoritāte citu tautu vidū

Tālāk par "pamatpienākumu". Domāju, ka tas ir DARBS. Brīdis, kad bezdarbnieku pabalsts pārvēršas par sociālo, būtu tas, kad pabalsts būtu jānopelna ar sabiedrisku darbu. Nu kāpēc gan pabalstu saņēmēji nevarētu kaut reiz nedēļā nopļaut zālājus, vai aizkrāsot Rīgas vizītkartes- grafiti, kāpēc pabalstus dodam tāpat? Kāpēc piemēram pabalstu saņēmēju brigādes daudzdzīvokļu namu durvīm nevarētu notīrīt pielīmētos papīrīšus ar uzrakstiem "kupļu vašu kvartiru?" Protams, nav runa par sociāli sensitīvām kategorijām -pensionāriem, invalīdiem, runa ir par bomžiem, kas saņem valsts dāvanas.

Par Skaisles "Latviju latviešiem" arī nepiekrītu, manuprā, manifests netieši pauž domu - Latviju Latvijas patriotiem". Un tas nav viens un tas pats. Tieši šitāda skaišlu attieksme vairo SC rindas... Tāpēc jaunā partija tikai iegūtu, ja tā būtu multinacionāla, bet tāda, kas pastāv uz valsts valodu - kā tas manifestā arī ir teikts. (un tīri pragmatiski - tad nevis daļa latviešu balsotu par SC, bet daļa krievu par MEP)

Pievienoja viedokli pie raksta Gerharda atbilde RD opozīcijai ir izlocīšanās 26.jūlijs 2017 15:50

Jūs skrienat, darat, protestējat, Jūs iesaistaties partijā, virzat savu redzējumu? Darbojaties? Darat?

Malacis!

Es vienkārši nedzīvoju ilūzijās, zinu kā būs..

Pievienoja viedokli pie raksta Latvijas skolēniem lieliski panākumi starptautiskajā fizikas olimpiādē 26.jūlijs 2017 12:25

Aizdomājos.. kādi būtu Latvijas skolēnu rezultāti starptautiskajās olimpiādēs, ja mūsu izglītības sistēmā nebūtu tāds "bardaks".

Varbūt, tieši "bardaks" ir tas katalizators?

Pievienoja viedokli pie raksta Gerharda atbilde RD opozīcijai ir izlocīšanās 26.jūlijs 2017 12:13

Skaisle, jau kuro reizi saku- priecāšos , ja man nebūs taisnība,
Bet neesmu es naivs optimists. Būs man taisnība, diemžēl.

Nu nav tur tās stingrās rokas. Pat, ja skatamies uz eirodeputātiem. Nav!
Tāpēc arī gaisma tuneļa galā nav, un diez vai notiks brīnums, un mesija atradīsies.
Ja šobrīd pat jādomā, kuru vārdu nosaukt... Labākajā gadījumā varētu atrast Piebalgu 2, bet jau redzējām, kas tad notiek. Tā kā V biedriem ir jāmūk, un ātri, ja vien viņi negrib lepni noslīkt kopā ar V kuģi.

Pievienoja viedokli pie raksta Gerharda atbilde RD opozīcijai ir izlocīšanās 26.jūlijs 2017 11:57

Apvienojot Vides aizsardzību ar Pašvaldību pārvaldi realitātē ir nodrošināts tikai viens virziens- vides aizsardzība. Pēc idejas VARAM būtu jābūt institūcijai, kas nodrošina valsts varu Latvijā. Taču ir otrādi- kamēr VARAMs nodarbojas prasību izstrādi decentralizētajām kanalizācijas sistēmām, tikmēr Latvijā feodālās karalistes- pašvaldības dara, kā grib. Labākajā gadījumā Gerhards pakrata pirkstu un saka "zēni, tā nav labi". Tāpēc te, faktiski, ir divas problēmas- reģionālā attīstība būtu jāatdala no vides aizsardzības, un par ministru pašvaldību pārvaldes ministrijai būtu jāieceļ vīrs ar olām.

Pie patreizējas struktūras ierēdņi rosās, un to dara pietiekami aktīvi - vides aizsardzības jomā, bet reģionālā pārvalde nodrošināta netiek. Ierēdņi nāk uz darbu laikā, pārbīda papīrus no pareizās kaudzītes pareizajā. Formāli strādā atbilstoši prasībām, bet ar to rezultātu, kā ir tā ir... - ar kanalizāciju galā tiek, bet ar pašvaldībām... Tā kā iesaku ministriju sadalīt, Gerhardu atstājot atbildīgu par kanalizācijas ministriju, bet otrā ministrijā iecelt spējīgu ministru.

Bet, par cik patreizējā Saeima nav par kapeiku labāka, un tas nav nobalsot Rāmuļu skolas durvju remontu, tad patreizējai Saeimai šis rieksts par cietu, ne RD, ne Valsts pārvaldē izmaiņu nebūs. Tā kā, Bordāna kungs, samierinieties!

Pievienoja viedokli pie raksta Jaunu politisko spēku veido Pavļuts, Golubeva un Staķis (papild.) 25.jūlijs 2017 08:40

hmm, mīnusotāji domā, ka zagt ir jāturpina?

Pievienoja viedokli pie raksta Jaunu politisko spēku veido Pavļuts, Golubeva un Staķis (papild.) 24.jūlijs 2017 22:02

"Ir jābeidz zakt", rakstīja vien no protestētāju telšu pilsētiņas, kas bija uzcelta pretī ministru padomei - savulaik. Pareizi!

Pievienoja viedokli pie raksta Vai “Rīdzenes partija” joprojām stipra? 24.jūlijs 2017 21:59

Rasa, nav runa par personībām, bet gan paaudzēm

Pievienoja viedokli pie raksta Jaunu politisko spēku veido Pavļuts, Golubeva un Staķis (papild.) 24.jūlijs 2017 14:05

Šitie neder, kas der? Vai mākat tikai izteikt minējumus, un tad tos kritizēt, vai arī ko konstruktīvu pateikt?

Pievienoja viedokli pie raksta Jaunu politisko spēku veido Pavļuts, Golubeva un Staķis (papild.) 24.jūlijs 2017 13:37

Nākošajā gadsimtā, valodas, kurās šobrīd runā mazāk par 5 miljoniem cilvēku, izzudīs.
Interesanti, kādā valodā runās Latvijā?

Pievienoja viedokli pie raksta Jaunu politisko spēku veido Pavļuts, Golubeva un Staķis (papild.) 24.jūlijs 2017 12:47

Par migrāciju kā tādu. Nespēja atrisināt bēgļu krīzi ir sekas ideoloģiskai krīzei. Atskaitot apmierinājumu par vispārēju cilvēktiesību ievērošanu, tā nevienam nekādu labumu nenes, drīzāk otrādi. Mana pārliecība ir, ka tomēr nevar likt blakus Eritrejas analfabētu ar Oksfordas beidzēju. Bet tas ir pretrunā ar patreizējo demokrātijas doktrīnu. Tāpēc ir jānāk "Cilvēktiesībām V2", kas to pamato. Ja tas nenotiks, izpildīsies profesora Taivāna scenārijs

Integrācijas vietā ir jānāk asimilācijai, Multikulturālisma - monokulturālismam. Bēglis ir jāpieņem. Taču šķērsojot robežu viņam ir "jāparakstās", ka viņš zaudē savu kultūru un valodu un asimilējas mītnes zemē. Molenbeka Briselē ir kļūda, nevis sasniegums.., arābu kvartālu Rīgā pieļaut nedrīkst..

Skatīt vecākus ierakstus