IR

Opensocial_18782_0-large?1360973385

Ēriks

Domubiedri (0)
Pievienoja viedokli pie raksta Šogad reorganizēs septiņas, bet slēgs — vismaz vienu skolu 25.februāris 2017 12:21

Kāpēc mēs demagoģiski jaucam kopā cilvēcīgas īpašības ar nacionālajiem jautājumiem?Zagļi un muldoņas ir zagļi un muldoņas neatkarīgi no tautības.Tieši tāpēc,ka krievvalodīgie Latvijā uzvedas kā kolonisti,latvieši ir spiesti viņiem atgādināt,kā viņi šeit ir nonākuši un ka tāpēc viņiem nav tiesību uzstādīt šeit noteikumus pretēji latviešu interesēm.Runa ir par to,vai krievvalodīgie,kā jau cilvēki,kuri nedzīvo savā etniskajā teritorijā, šodien,tagad,šajā brīdī uzvedas vai neuzvedas kā kolonisti,mēģinot uzspiest savu valodu vietējai tautai.Tikai pēc tam mēs kopīgi varam sākt apkarot zagļus un muldoņas.

Pievienoja viedokli pie raksta Šogad reorganizēs septiņas, bet slēgs — vismaz vienu skolu 24.februāris 2017 18:44

Iebraucējiem,kuri šeit nav ataicināti,nav smuki kritizēt tautu,kuras teritorijā ielauzušies ar spēku.Tā ir latviešu iekšējā lieta,kas neattiecas uz starpnacionālām nesaskaņām,kuras radušās okupācijas un kolonizācijas rezultātā.

Pievienoja viedokli pie raksta Šogad reorganizēs septiņas, bet slēgs — vismaz vienu skolu 24.februāris 2017 14:31

Vai tad visi Latvijas krievi jau nosoda Staļinu,Latvijas okupāciju,mierīgo iedzīvotāju nogalināšanu un deportācijas,un līdz ar to neviens Latvijas krievs nav pelnījis,ka to nosauc par okupantu?Kur es par to varu pārliecināties?

Pievienoja viedokli pie raksta Šogad reorganizēs septiņas, bet slēgs — vismaz vienu skolu 24.februāris 2017 14:08

Es gan netaisījos rakstīt par kaušanos,bet gan par normālu atmosfēru skolās.Neviens tajās speciāli nesaukā krievus par okupantiem,ja vien tie idejiski neatbalsta okupāciju un okupantus.Provincē ar to nav problēmu.Problēmas sākas vietās,kur ienācēju ir daudz,kā jau visur,kur sabrauc svešas mentalitātes cilvēku masas,kuras negrib iekļauties,pielāgoties vietējo dzīvesveidam,bet gan vēlas tiem uzspiest savu dzīvesveidu,domāšanu un valodu,citiem vārdiem sakot,kolonisti.Ar kolonistiem,saprotams,vienmēr būs saspringtas attiecības,tas ir neizbēgami,kā jau spilgti varam vērot tajā pašā Zviedrijā.

Pievienoja viedokli pie raksta Šogad reorganizēs septiņas, bet slēgs — vismaz vienu skolu 24.februāris 2017 12:59

Tas viss jau ir noticis nelielajās pilsētās,kur krievvalodīgo ir nedaudz,krievu skolu tur vairs nav.Talsi,Saldus,Kuldīga ...Nekādi katastrofāli notikumi nav dzirdēti.

Pievienoja viedokli pie raksta Matemātika vai Математика 24.februāris 2017 12:31

Un kāda tad ir atšķirība starp ''patriots'' un ''nacionālists'' nozīmēm?Tēvzemes mīlestība no savas tautas mīlestības kaut kā īpaši atšķiras,ja esi latvietis un dzīvo savā etniskajā dzimtenē?

Pievienoja viedokli pie raksta Pērn Latviju atstāja 213 patvēruma statusu saņēmušas personas 23.februāris 2017 19:53

Kās tā par garu cedeli,kādiem mērķiem tā domāta?
robotronam ir saturs+lamas,centrumam ir tikai lamas,konkurence tiešām nekāda dižā nesanāk.

Kāpēc nav,īr tādi likumi:
Trīsdesmit deviņus gadus vecs polis nodarbojies ar seksu laukos Lielbritānijā, taču par partneri viņš izvēlējies nevis kādu cilvēku, bet gan zirgu, kurš tobrīd ārā ganījies. Vīrieti pieķēra veicam zoofilijas aktu, un nu rit tiesa, uz kuru apsūdzētajam kauns ierasties...Pēc Lielbritānijas likumiem zoofilija ir sodāms seksa veids, un vīrietim uzrādīta apsūdzība. Aizturētais apgalvoja, ka neesot zinājis, ka Apvienotajā Karalistē par šādu izvirtību soda krimināli.
www.kasjauns.lv/lv/zi...

Nja,tagad dzimumtieksmei uz pretējo dzimumu mēs piekārsim birku ''ARHAIKA'' un to izrādīsim cirkos savvaļas zvēru vietā,bet normāla vairošanās būs mākslīgā apsēklošana, un bērnu audzināšanai izveidosim zoofīlu un nekrofīlu brigādes,tas būs supermoderni ...un nekādas arhaikas,nekādu tradīciju,lai neviens nevarētu pārmest progresa apspiešanu.

Protams,ir manējie pareizie uzskati un nepareizi domājošo cilvēku galvās mājojošie ''sadomātie iegansti''. Tradicionālajai ģimenei un sabiedrībai viendzimuma ģimenes traucēt nekādi nevar,jo tās nav ģimenes,bet gan homoseksuālu pāru kopdzīve.Traucēt sabiedrību var kas cits - ideja,ka homoseksuālisms ir norma nevis seksuāla novirze, jo ar to mēs nodosim izkropļotu informāciju nākošajām paaudzēm.

Pievienoja viedokli pie raksta Pērn Latviju atstāja 213 patvēruma statusu saņēmušas personas 23.februāris 2017 13:08

https://

Pievienoja viedokli pie raksta Pērn Latviju atstāja 213 patvēruma statusu saņēmušas personas 23.februāris 2017 13:04

Valdiņš pārgāja uz totālu muļķa laišanu :D

Pievienoja viedokli pie raksta Pērn Latviju atstāja 213 patvēruma statusu saņēmušas personas 23.februāris 2017 10:56

Valdi,demagog,labāk atbildi uz tev uzdotajiem jautājumiem,nevis tēlo te gaišo spēku.

Neviens arī negaida,ka viendzimuma pāri izzudīs,vienkārši sabiedrības vairākums nav ieinteresēts atbalstīt tādas attiecības un tādu,seksuālo noviržu izraisītu kopdzīvi.

Ņemties ar seksuālo noviržu izraisītām darbībām un tad vēl saņemt tām valsts atbalstu -tā nav līdztiesība,tās ir nepelnītas privilēģijas šaurai homīšu sabiedrības grupai.

Skatīt vecākus ierakstus