IR

Opensocial_18782_0-large?1360973385

Ēriks

Domubiedri (0)
Pievienoja viedokli pie raksta Kad pienāks tā diena, kad prezidents... 25.septembris 2017 00:05

tonij,protams,ka ir Latvijai lojāli krievi,bet ne jau to starpā,kas negrib Latvijas pilsonību un labāk izvēlas būt par nepilsoņiem.Latvijai lojāli krievi saprot,ka 9.maijs latviešiem nebija nekāda atbrīvošana un Staļina režīma uzvara nav nekāda uzvara,tikai kara beigas ar padomju okupācijas nostiprināšanos Latvijā,kam sekoja izsūtīšanas uz Sibīriju.Man nevajag nevienu politiķi,un nevienu uzpūtēju,lai pats savām acīm redzētu tos svinētājus un izdarītu pats savus secinājumus:https://

Pievienoja viedokli pie raksta Kad pienāks tā diena, kad prezidents... 23.septembris 2017 21:41

Redzi,Tonij,man rados nav bijis neviena izvarotāja,nav piemērotu apstākļu kļūt par tādu,bet lūk,ja kāda ģimenīte dzīvo Latvijā,bet negrib Latvijas pilsonību,negrib runāt latviski,viņiem riebjas šī valsts un tauta,viņi svin Latvijas okupāciju 9.maijā,ir samērā daudz priekšnoteikumu,lai arī viņu zīdaiņi izaugtu līdzīgi saviem vecākiem.Lai viņi tādi neizaugtu,valstij ir jāvelta pūles to audzināšanā latviskā garā,savādāk cerību uz citādu iznākumu ir maz,tas tad ir brīnums.Tu tici brīnumiem,Tonij?

Pievienoja viedokli pie raksta Kad pienāks tā diena, kad prezidents... 22.septembris 2017 23:44

Ak tu dies,nosauksim viņu par potenciālo kolonistu un priecāsimies,ja no zīdaiņa kolonistu ģimenē neizaugs jauns kolonists.

Pievienoja viedokli pie raksta Kad pienāks tā diena, kad prezidents... 22.septembris 2017 13:35

skaisle,tev vienkārši ir zaļie īkšķīši un laimīga roka.

Pievienoja viedokli pie raksta Kad pienāks tā diena, kad prezidents... 22.septembris 2017 13:24

Kāpēc kādam būtu jākomentē tavas fantāzijas?

Pievienoja viedokli pie raksta Kad pienāks tā diena, kad prezidents... 22.septembris 2017 13:17

Tas ir pilnīgi cits jautājums un tur vajadzīga pilnīgi cita rīcība,tam nav nekāda sakara ar Latvijas pilsonības likumu.Tad vajadzīgs starptautisks līgums ar Krieviju,ka tai kā PSRS mantiniecei būtu pienākums visiem bijušās PSRS pilsoņiem un to pēcnācējiem,kuri negrib Latvijas pilsonību,piešķirt Krievijas pilsonību.Un tur darbs ārlietu ministrijai.

Pievienoja viedokli pie raksta Kad pienāks tā diena, kad prezidents... 22.septembris 2017 13:03

Saliedēt sabiedrību,piespraužot kolonistam birku ''Pilsonis'' ir tas pats,kas piespraust usnei šilti ''Baobabs''.

Pievienoja viedokli pie raksta Par „Rigvir”, pavārgrāmatu medicīnu un Latvijas zinātnes devumu onkoloģijā 22.septembris 2017 11:21

Atkal apvainojumi bez pierādījumiem. Kurš konkrēti ir pierādījis,ka ''Rigvir pētījumi ir nepietiekami no mūsdienu zinātnes viedokļa (iespējams, tie ir vairāk kā pārliecinoši teiksim 15.-19.gs. zinātnes līmenim)''?Acīmredzot šo ķīmijterapeitu(kur ir teikts,ka šie ir tie vadošie?) rīcībā ir švaki pierādījumi,daudz švakāki par RIGVIR pierādījumiem.Kā jau rakstīju,uz jebkuru tirgus bābu signaliem reaģēt nav obligāti,savi vārdi ir jāpierāda.

Pievienoja viedokli pie raksta Kad pienāks tā diena, kad prezidents... 22.septembris 2017 10:02

Vai Eiropa mums atļaus atstāt šos kolonistus bez jebkādas pilsonības?Ko par to saka visādi starptautiski līgumi un norunas?

Pievienoja viedokli pie raksta Ķīlis: Mācīšanās tikai latviešu valodā būtu arhaisms 22.septembris 2017 08:33

Neredzu pretrunas ar manis rakstīto.Uzkrājas arī pieredze par pieļautajām kļūdām,katra paaudze liek klāt savējo.Latviešu tauta ir sakrājusi milzīgu pieredzi izdzīvošanas mākslā.Tie,kas to noniecina,nav riktīgi.Es tak rakstīju,ka vispirms savas tautas pieredzi,pēc tam iepazīties ar citu tautu pieredzi,tikai tādā kārtībā,nevis noniecināt savas tautas pieredzi un bez jēgas skriet pakaļ visām modernākajām,nepārbaudītām teorijām.

Pievienoja viedokli pie raksta Vai Latvijā deputāts var dzīvot bez Lemberga? 21.septembris 2017 18:02

WAT,es redzu savādāk.Esmu pārliecināts,ka kremlinu Baltijas atgūšanas plāna sastāvdaļa ir-mums likt vilties rietumu vērtībās.Bez tā mēs nekad negribēsim atgriezties Krievijas paspārnē,tas ir izslēgts.Lai to paveiktu,bija vajadzīga partija,kuras aizsegā ar rietumnieciskiem saukļiem visu ārdītu un sačakarētu.Tas tika veiksmīgi noorganizēts Krievijā un tagad to mēģina realizēt Latvijā.Bijušie kolhozu priekšsēdātāji,lai arī pēc savas komunistu samaitātās saprašanas,bet grib Latvijai labu vai vismaz nenovēl sliktu,kas patīkami izceļas uz dažādu karjeristu fona,kuriem par Latviju nospļauties,ka tik tie varētu realizēt savas personīgās ambīcijas.Tieši tādi kadri ir visbīstamākie,jo Latvijai naidīgi spēki tos var ērti izmantot savu mērķu sasniegšanai.

Pievienoja viedokli pie raksta Ķīlis: Mācīšanās tikai latviešu valodā būtu arhaisms 21.septembris 2017 16:08

Kā zināms,pasaulē sakrāts milzum daudz zināšanu un informācijas,ne jau viss mums der,ne viss ir patiesība ,tātad vajadzīgs filtrs,kurš palīdzētu atrast mums derīgās zināšanas un atšķirot nepatiesības un puspatiesības.
Kas,piemēram,notiktos,ja nesagatavotam indivīdam sāktu mācīt Ļeņina kopotos rakstus,mēs to redzējām 1917.gadā. Tātad ir vajadzīgs instruments informācijas izvērtēšanai.Kā zināms,valoda -tas nozīmē iespēju piekļūt noteiktai informācijai.Manā izpratnē pamats ir iepriekšējo mūsu priekšteču -mātes,tēva,onkuļa,brālena,vectēva,vecvectēva vecvecvevec... utt. -mūsu tuvāko cilvēku sakrātā pieredze,jo mēs droši zinām,ka viņi mums ir vēlējuši tikai labu.
Šis pamats tad nu būtu garīgais filtrs,apgūstot zināšanas,kuras uzkrātas pārējā pasaulē.Vispirms apgūstam pamatus,tad ar šo bagāžu mācāmies visu pārējo,protams,arī svešvalodas,kādas nu mums liekas lietderīgas.Darot otrādi,neņemot vērā mūsu senču pieredzi,mēs smagi riskējam pieņemt par patiesību visādas viltus teorijas,kas radītas ar ne visai tīriem nodomiem.

Bet joprojām te daži mēģina iestāstīt,ka toreiz zatleristi Saskaņu vilka valdībā tikai tāpēc,ka rietumi viņiem bija sastāstījuši - Saskaņā ir sastopami eiropeiski,liberāli cilvēki,ar kuriem var sadarboties.Tagad PAR rindās zatleristi turpina iesākto Latvijas demontēšanas darbiņu.

Nelabi kļūst no zanEs demagoģijas,viņa tak zina,ka pie tāda Saeimas sastāva neko vairāk par minimumu nav iespējams garantēt.

Pievienoja viedokli pie raksta Vai Latvijā deputāts var dzīvot bez Lemberga? 21.septembris 2017 14:32

Ko Imants Liepiņš?Kas tev nepatīk?Ka viņš nebļaustās līdzi IRA sarīkotai propagandas kampaņai?

Ja pēc tavējo kremļa pakalpiņu saimniekošanas viss ir nolaists līdz kliņķim,vienā dienā to atjaunot nevar.Tāds jau arī bija kremļa plāns -ar rietumnieciskiem saukļiem uz lūpām slēpto kremļa pakalpiņu rokām postīt visu,ko var,lai mēs gribētu atpakaļ pie Krievijas.Tagad nu kremļa propagandisti ar skaisli ierindā var bļaustīties,cik te gan viss slikti,lai cilvēki paši nobalso par kremļa partiju un tās sabiedrotajiem.

Skatīt vecākus ierakstus