IR

Opensocial_18782_0-large?1360973385

Ēriks

Domubiedri (0)

Šitais savu vēlētāju uzmetējs ir galvenais vainīgais,kāpēc cilvēki vairs netic cēlu lozungu skandinātājiem,un tagad izvēlas saimniekotājus,kuri zog,bet dalās un izpilda vismaz kaut ko,vismaz kādu drusku no pirms vēlēšanām sasolītā.Ušakovu tagad ilgi nedabūsim ārā no vietas,kamēr šis paspēs tā kārtīgi sariebt rīdziniekiem.

Pievienoja viedokli pie raksta Apmaksātais žurnālisms un rīdzinieki 27.aprīlis 2017 18:54

zanE,es neslavēju,es salīdzinu,un ...ja partija piepilda savu vēlētāju gaidas,pērkama vai nepērkama,žurnālistika maz ko var izdarīt,ja tā raksta par lietām,kas vēlētājus ne sevišķi interesē.Arī NRA diezgan bieži kritizējusi ZZS ministrus,un kas no tā?

Pievienoja viedokli pie raksta Apmaksātais žurnālisms un rīdzinieki 27.aprīlis 2017 17:20

zanE,kāpēc vajadzēja laist tik seklu demagoģiju :) Mans komentārs bija par ko citu -nevajag sasolīt to,ko nevar pildīt.Uz Vienotības godīguma solījumiem saskrēja atbilstošs elektorāts,kuru Vienotība apmuļķoja un uzmeta,rezultāts ir ''uz sejas''.Vai SC un Ušakovs saviem vēlētājiem ir solījis godīgumu,caurspīdīgumu,nezagšanu utt?Nē,Ušakovs sola bezmaksas tramvajus un asfaltētus pagalmus un tos vēlētājiem sagādā un visi apmierināti,vairāk viņiem nekā nevajag.Vai ZZS ir solījusi saviem vēlētājiem koalīciju ar SC?Nē!Vai viņi grib savas partijas galu kā Vienotība,uzmetot savus vēlētājus?

Pievienoja viedokli pie raksta Nacionālisms un teātris 27.aprīlis 2017 13:04

Nesapratu,kurš saista patriotismu ar sociālo stāvokli?
Kāpēc gan ne,plašākiem pētījumiem nupat ir sevišķi piemērots brīdis,tuvojas devītais maijs un pie atbrīvotāju pieminekļa varētu veikt ļoti skaistu un plašu pētījumu.Arī par to,kā patriotismu iespaidojuši dažādie iebraukšanas periodi,piemēram ,tas periods,kad pie mums masveidā iebrauca latviešu glābēji un atbrīvotāji,lai atpalikušo zemnieku tautu izceltu saulītē un veidotu jauna tipa-padomju tautu.

Pievienoja viedokli pie raksta Apmaksātais žurnālisms un rīdzinieki 27.aprīlis 2017 09:39

Tātad varam secināt,ka Ušakovam reklāmas pasākumiem naudiņu pagaidām izdodas izmantot efektīvāk,nekā savulaik Vienotībai,kura sasolīja mums tiesiskumu,reformas,godīgumu un kādas tik vēl dižas lietas,no kurām sanāca viens liels zaķis.

Pievienoja viedokli pie raksta "Reportieri bez robežām": mediju situācija Latvijā pasliktinājusies 26.aprīlis 2017 16:31

Mani šausmina Sandras Veinbergas Zviedrijas atainojums – viņa runā par “troļļiem un viltusziņām”, bet pati izplata propagandu. Zviedrija šodien ir pilnībā sašķelta līdzīgi kā ASV. Zviedrijas valdošā vara, kultūras elite, lielākie mediji un kreisi noskaņotie ielu huligāni ir par imigrāciju, globālismu, lielajām finanšu korporācijām, bet pret ģimenes institūciju. Pretējā pusē ir klusējošais vairākums, kam pastāvīgi uzbrūk un ķengā Veinberga un viņai līdzīgie.
Tas ir iemesls, kāpēc Zviedrijā tāpat kā pārējā Rietumu pasaulē alternatīvās ziņas gūst arvien pārliecinošāku stāvokli. It īpaši Zviedrijā, jo šeit visi lielākie mediji ir stipri kreisi, salīdzinot ar citām valstīm, un to radītais viltusziņu apjoms ir šausminošs.
Oficiāli ziņojumi atkārtoti rāda, ka Zviedrijas valdošo mediju žurnālisti ir politiski kreisi orientēti: 83% no viņiem balso par sociālistu partijām. Sociālistiskā “zaļā” partija viņu vidū ir sevišķi populāra un saņem 52% žurnālistu balsu (JMG, Gothenburg university, 2013). Zaļā partija uzstāj uz pilnīgu Zviedrijas robežu atvēršanu imigrantiem vīzijā par globalizētu pasauli bez robežām.
Savu kreiso aizspriedumu dēļ viņi, piemēram, atsakās korekti atspoguļot imigrācijas jautājumus un ar multikulturālismu saistītās problēmas. Gadu desmitiem viņi atteikušies informēt par pretimigrācijas partiju SD (“Zviedrijas demokrāti”), un, kad to vairs nebija iespējams ignorēt milzīgā tautas atbalsta dēļ, zviedru prese viņus nomelno un apmelo. Par spīti tam SD pašlaik aptaujās uzrādās kā populārākā partija, kas skaidri rāda to, ka mediji neatspoguļo vienkāršo cilvēku redzējumu.
pietiek.com/raksti/vi...

Pievienoja viedokli pie raksta Nacionālisms un teātris 26.aprīlis 2017 15:38

Rasa,es nepretstatu nacionālismu patriotismam,es gribēju parādīt šo jēdzienu atšķirību.Ja tēvzemi apdzīvo cilvēki ar pretējiem mērķiem,tad tēvzemes mīlestība izpaudīsies apmēram tā:
Reiz vēzis, gulbis, līdaka
Bij' vezumu aizvest apņēmušies,
Un visi trīs tur iejūgušies,
Tie lien no ādas, bet nekā!
Tiem vezums nekust ne no vietas,
Kaut gan tas gluži viegls šķietas:
Jo gulbis raujas mākoņos,
Un līdaka velk ūdeņos,
Bet vēzis rāpjas atpakaļ.

Nacionālisms tēvzemes mīlestībai dod konkrētu virzienu,mērķi - padarīt šo vietu piemērotu labai dzīvošanai tai tautai,kura šo vietu uzskata par savām etniskajām mājām plus tiem,kam patīk šīs tautas dzīvesveids un kuri spēj pielāgoties šim dzīvesveidam.Tā un tikai tā mēs saglabājam pasaules daudzveidību un iespēju dažādiem cilvēkiem ar dažādām prasībām pret dzīvi atrast sev vispiemērotākās mājas.

Pievienoja viedokli pie raksta Nacionālisms un teātris 26.aprīlis 2017 11:33

Un tu skaisle,nezini pareizos orientierus un orientējies tikai pēc zvaigznēm?

Pievienoja viedokli pie raksta Nacionālisms un teātris 26.aprīlis 2017 11:06

skaisle,tev jo vairāk patiesību,jo labāk,lai nevienam nebūtu nekādu orientieru dzīvē,vai ne?

Pievienoja viedokli pie raksta Nacionālisms un teātris 25.aprīlis 2017 14:37

Daži nacionāļi nevis skandina par rietumu norietu,bet gan viņus uztrauc šī iespēja,tur ir zināma atšķirība,kuru daži ar ''aklumu'' sistie īpašie krievu ceļinieki reizēm tā neuzkrītoši ''nepamana''.

Pievienoja viedokli pie raksta Nacionālisms un teātris 25.aprīlis 2017 13:03

Jā,ir skaisti,ka slima galva sadomā citus saukāt par slimām galvām.

Pievienoja viedokli pie raksta Nacionālisms un teātris 25.aprīlis 2017 12:56

Es tev,(cenzēts),atgādinu,kāda atšķirība ir starp jēdzieniem tēvzemes mīlestība jeb patriotisms(no latīņu vārda tēvzeme) un nacionālisms jeb savas tautas mīlestība.

Valdiņ,tu salīdzināji rezultātus ar tiem,kurus Aldis te kādreiz ievietoja?Vai tur bija prognozēta Lepēnas uzvara,ka tā satraucies,vietējais kremlin?

Pievienoja viedokli pie raksta Nacionālisms un teātris 25.aprīlis 2017 12:40

Tēvu zemes mīlestība -okupācijas laikā iebraukušo pēctečiem tas nozīmē mīlestību pret devītajā maijā atbrīvoto seno krievu zemi pribalķiku.

Pievienoja viedokli pie raksta Nacionālisms un teātris 25.aprīlis 2017 07:54

Kā tad,jā,liberālis ir labs cilvēks...nu apmēram tāds,kā Ozoliņš,bet nacionālisti ir tie,kas meklē sev ienaidniekus.Kurš te ir režisors?

Skatīt vecākus ierakstus