IR

Opensocial_23885_0-large?1358088433

Aivars

Domubiedri (0)
Pievienoja viedokli pie raksta Kad pienāks tā diena, kad prezidents... 21.septembris 2017 19:20

Nav precīzi. Tiem vecākiem neviens neliegtu teikt "nē". Ja negrib Latvijas pilsonību, būtu jākārto tās valsts pilsonība, kuru grib. Visbiežāk tā būtu Krievijas, un varētu braukāt bez vīzas, cik grib.
Visa šī ņemšanās ap dažu desmitu zīdainīšu pilsonību, it kā tā būtu kāds apdraudējums, man atgādina seno cilvēku rituālus - uztaisīja lelli no salmiem un zariem, šamaņi to pasludināja par ļauna gara iemiesojumu, un bungām rībot dejoja apkārt rituāla dejas līdz spēku izsīkumam. Ar šīm "nacionāļu" un ZZS "rituālu dejām" tikai stiprina Saskaņas pozīcijas, ļauj tai izskatīties labi, un novērš uzmanību no daudz svarīgākām lietām, kā valsts nozagšana.

Pievienoja viedokli pie raksta Vai Latvijā deputāts var dzīvot bez Lemberga? 20.septembris 2017 13:58

Nemuldi tukšu. Šajā komisijā 4 cenšas lai valsts apzadzēji netiktu sodīti - Sudraba, Šics, Pimenovs no Saskaņas un Mežulis no ZZS. Arī pieaicinātie eksperti tādi paši - Borovkovs, Alliks un viesis Liepiņš arī tāds pats. Visi nosauktie cenšas uztaisīt ko līdzīgu Krievijas TV šovam, kur barā lamā rietumniekus un slavē savus saimniekus. Nožēlojama parodija. Vienīgais sakarīgais cilvēks tur ir Judins. Lai viņam izdodas vismaz piespiest tos zagļu kalpus parādīt savu īsto seju !

Pareizi Judins saka - vairākums komisijā laiž muļķi un neko neizmeklē - Sudraba, Šics, Pimenovs un Mežulis no ZZS. Ja būtu sakarīgs komisijas vadītājs, vakar tam Lemberga trollēnam Liepiņam būtu lielas nepatikšanas, par to ka atļaujas Saeimas komisijas loceklim pateikt "es par jums ņirgājos". Bet Sudraba neko, blisina acis, tukša vieta. Šics, komisijas sekretārs, arī tukša vieta.

ASV ja kāds šādā situācijā tā pateiktu, būtu krimināllieta par necieņu pret komisiju.

Sudrabu vajadzētu patriekt no tās komisijas, darbs uzlabotos.

Pievienoja viedokli pie raksta Jauna politiska partija "Kustība Par!" - par ko īsti tā ir? 17.septembris 2017 18:52

Tie Vienotības cilvēki, kuri tagad ir jaunajā partijā Par, arī 8.jūnijā balsoja pret noziedzībai izdevīgajiem grozījumiem. Visu cieņu. Un tas ļauj spriest par jaunās partijas virzienu - būs par labāku, godīgāku valsti, pret blēžiem un zagļiem. Perspektīva partija, vecās liekulīgās zagļiem pakalpīgās partijas vēlētājiem apnikušas.

Pievienoja viedokli pie raksta Jauna politiska partija "Kustība Par!" - par ko īsti tā ir? 17.septembris 2017 18:39

Ērikam Gribi pamatojumu ? Piemēram balsojums Saeimā 8.jūnijā 2017.g."Grozījumi kredītiestāžu likumā" Tie grozījumi bija izdevīgi administratoriem Sprūdam un Krūmam, citiem vārdiem sakot, organizētajai noziedzībai.
Pret nobalsoja 20 deputāti no Vienotības.
Par grozījumiem nobalsoja 56 deputāti, Saskaņa + ZZS + Sudrabieši + "nacionāļi" (vēl citi "nacionāļi" netieši atbalstīja nepiedaloties balsojumā)
Tādus piemērus var daudz sameklēt, kad tā pieņēma likumus, izdevīgus zagļiem vai Kremļa aģentiem.

Pievienoja viedokli pie raksta Jauna politiska partija "Kustība Par!" - par ko īsti tā ir? 17.septembris 2017 17:17

Baibai Par Bastu Tu labi pateici - pilna mute smirdīgu vervelējumu. Es uzskatu, ka viņš ir zemas kvalifikācijas trollis, kuram uzdots strādāt ar "smirdošās siļķes" taktiku - baidīt prom sakarīgus cilvēkus no diskusijas. Reālajā dzīvē kaut kāds lūzeris tipa partybomzis, nav varējis sev jēdzīgāku veidu algu pelnīt atrast.

Pievienoja viedokli pie raksta Jauna politiska partija "Kustība Par!" - par ko īsti tā ir? 15.septembris 2017 09:59

Tāpat par citiem politiķiem vajag spriest pēc to darbiem. Vislabāk tas redzams balsojumos Saeimā un komisijās. Vienotības cilvēki, kuri tagad ir Par, daudzos balsojumos ir balsojuši par likumu variantiem, kas nāktu par labu Latvijai. Diemžēl vairākums, Saskaņa + ZZS + NA + Sudrabieši daudzos gadījumos viņus pārbalsoja un pieņēma lēmumus, kas kaitē valstij, vairo zagļu varu. Atceros kā Dālderis atteicās parakstīt protokolu, kad bandītu algotais aktierītis Kaimiņš bija pārvērtis Zolitūdes komisijas darbu par ākstīšanos. Ja vairāk deputāti tā rīkotos, godīgi, Latvija būtu labāka un ne tik nabadzīga.

Pievienoja viedokli pie raksta Jauna politiska partija "Kustība Par!" - par ko īsti tā ir? 15.septembris 2017 09:40

Vērtīgāk par partiju programmām ir paskatīties uz darbiem. Kad Pavļuts bija ministrs, viņš uzlika OIK saņēmējiem SEN (subsidētās enerģijas nodokli). Ar to nobremzēja OIK augšanu vēl lielāku, kas būtu bijis rūpniecībai Latvijā nāvējoši. Pavļuts bija ļoti sakarīgs ministrs, daudz labāks par tiem zagļu sulaiņiem, kas tagad ministru krēslos sēž.

Pievienoja viedokli pie raksta Bērnu pilsonība nepareizu formulējumu slazdā 13.septembris 2017 17:06

Pilnīgi pareizi L.Č. raksta. Vienkārši jāpārtrauc piešķirt bērniem to nepilsoņa statusu, ja vecākiem nepatīk - lai kārto citas valsts pilsonību.

Pievienoja viedokli pie raksta Kāpēc mācību sasniegumi dažādās Latvijas skolās ir tik atšķirīgi? 9.septembris 2017 17:55

Esmu no pazīstamiem dzirdējis, kas notiek mazajās lauku skolās - pirmspensijas vecuma skolotāji, bailes ka skolu slēgs un kļūs par bezdarbniekiem, meklē jebkuru bērnu, ko varētu ierakstīt skolnieku skaitā, arī tādi, kuri nav spējīgi neko iemācīties, tiek ierakstīti kā skolnieki. Pašvaldība to atbalsta, lai tikai skola un darba vietas saglabātos. Rezultātā cieš bērni, neiegūst konkurētspējīgu izglītību. Apburtais loks. Nu bet tagad sākas treknie gadi, bezdarbs mazinās. Cerēsim, ka beigsies šī izmisīgā vēlēšanās saglabāt sliktas skolas ar vienu domu - lai vecie skolotāji varētu novilkt līdz pensijai.

Pievienoja viedokli pie raksta Latvijas traģēdija 6.septembris 2017 13:15

Tajās oligarhu sarunās interesants ir fragments, kur runā kā Lembergs sadevis pa muti ģenerālprokuroram. Un šie priecājas, cik tas kruto.
Runa iet par balsojumu, kad Saeima nobalsoja "pret" un neapstiprināja par ģenerālprokuroru Maizīša kungu.
Gribētos atrast to balsojumu, un paskatīties, kas tad bija tās partijas, kuras nobalsoja pret. Man nezin kāpēc liekas, ka tie varētu būt Saskaņa + ZZS + NA, viņi daudzos balsojumos balso kopā. Kā likums, par sliktu Latvijas valstij un par labu blēžiem.

Pievienoja viedokli pie raksta Valsts nozagšana ir Latvijas traģēdija 4.septembris 2017 19:19

Piekrītu Judina kungam, ka vajag vēl citus interesantākos materiālus no "Rīdzenes sarunām" publicēt. Tautai jāzina savi "varoņi" !
Un vēl, labākais, ko komisija varētu izdarīt, būtu aizdomās turamos valsts nozagšanā izsaukt uz komisiju un nopratināt. Pirms tam liekot zvērēt. Ja melos nopratināšanā pēc zvēresta došanas - kriminālatbildība. Citās valstīs šādi rīkojas, piemēram, ASV. Ar labiem rezultātiem.

Pievienoja viedokli pie raksta Tiks vajāts ikviens, kurš apdraudēs oligarhu drošību 2.septembris 2017 16:21

Pilnīgi pareizi zars raksta, tagad beidzot būs par ko balsot. Veselas divas jaunas sakarīgas partijas, JKP un Par. Un Judins ar cīņu pret oligarhu kalpiem šajā komisijā iegūs sev daudz atbalstītāju. Līdz šim aptaujās kādi 25 - 30% atbildēja, ka nezina, par ko balsos. Domāju, ka lauvas tiesu no šiem vēlētājiem savāks jaunās partijas. Lemberga trollīši var gaudot cik grib, bet vecās liekulīgās partijas latviešiem ir apnikušas. ZZS jau sevišķi, ar savu zagļiem un Kremlim draudzīgo darbošanos. Pazaudēs varu, kā Tautas partija savā laikā pazaudēja.

Pievienoja viedokli pie raksta Tiks vajāts ikviens, kurš apdraudēs oligarhu drošību 1.septembris 2017 20:12

Tas pareizi, ka šāda sastāva komisijas ievēlēšana, kur vairākums Sudrabai, Šicam un vēl pāris oligarhu kalpiem, ir ņirgāšanās. Mana prognoze, ka viņi būs politikas miskastē tāpat kā Kaimiņš pēc Zolitūdes komisijas. Un vēl vesels bars oligarhu kalpu uz šito nosvils. Dūklavam jau tagad svītra pāri un ZZS plāniem. Tā kā nekādas totālas degradācijas nav.

Nav taisnība, ka nekas nemainās. Latvija lēnām, bet neapturami gravitē uz Rietumu pusi, un sabiedrības neiecietība pret korupciju un valsts nozagšanu palielinās. Tāpat vēlētāji gluži pareizi novērtē politiķus, kuri parlamentāras komisijas pārvērš par ākstīšanos. Piemēram Kaimiņu, kurš par ākstīšanos pārvērta Zolitūdes izmeklēšanas komisiju. Kaimiņš tagad ir politikas miskastē, reitingi tuvu nullei.

Tas pats būs ar Sudrabu un Šicu, un viņu atbalstītajiem komisijā. Un eksperti, kā Borovkovs un citi, kuri darbosies Sudrabas pusē, būs sevi parādījuši kā neslēpti Lemberga kalpi.

Skatīt vecākus ierakstus