IR

Ekonomika
Latvijā ļoti daudziem cilvēkiem ir kredītsaistības. Daudziem arī ir grūtības atmaksāt kredītus. Cilvēki, kuri nav nokļuvuši šādā situācijā, nosoda tos, kas kredītus ir ņēmuši. Tomēr tikai retais ir aizdomājies, ka kreditēšanas sistēma Latvijā ir izveidota tāda, lai speciāli apkrāptu cilvēkus. Portālā JURISTA VĀRDS blogā ir ievietoti 4 raksti par to kā ņemot hipotekāro kredītu, mēs tiekam apkrāpti no banku puses. Ar šiem rakstiem var iepazīties saitēs: https://goo.gl/HLSX2i; https://goo.gl/qROAlS; https://goo.gl/909tLm; https://goo.gl/QpteUw
Ekonomika
Kandidēju pašvaldību vēlēšanās jo uzskatu, ka Jelgavas novadam ir nepieciešami jaunas paaudzes cilvēki, kas sevi ir pierādījuši kā profesionāļus.
Ekonomika
Latvijas sociāldemokrātiskās strādniekus partijas – LSDSP valdes loceklis Raimonds Lejnieks - Puķe aicina iedzīvotājus parakstīt iniciatīvu sabiedrības iniciatīvu portālā manabalss.lv par to, lai 3. grupas invalīdiem tiktu nodrošināts bezmaksas sabiedriskais transports.
Ekonomika

MELE2 INTERNETS 0

-> Raimonds Lejnieks - Puķe 6.februāris 2017 15:12
Pēdējo dienu laikā internetā sākuši parādīties smieklīgi video, no kuriem var noprast — iedzīvotājiem sakritusi uz nerviem masīvā Tele2 reklāmas kampaņa, kurā kompānija apgalvo: tās mobilais internets esot visātrākais. Izrādās, ka tauta domā citādi.
Politika
PARAKSTIES PAR BEZMAKSAS SABIEDRISKO TRANSPORTU TREŠĀS GRUPAS INVALĪDIEM !!!
Ekonomika
Ledus ir sakustējies...  Ņemot vērā manu parakstu vākšanas iniciatīvu, kas izsauca plašu rezonansi masu medijos un sabiedrībā, arī atbildīgās amatpersonas sākušas domāt šajā virzienā.
Izklaide
Izdomāju, ka pamēģināšu tev izklāstīt, kas ir nauda, bankas, un kā tas viss darbojas mūsdienās, bet lai interesantāk, ņēmu talkā alu šņabi, utt…
Politika
Vakar lielu rezonansi sociālajos tīklos izraisīja manis izveidota parakstu vākšanas iniciatīva https://manabalss.lv/latvijas-drosibas-stiprinasana-obligata-militara-dienesta-atjaunosana/show https://manabalss.lv/i/1132
Ekonomika
 
Politika
Šā gada rudenī CVK ir reģistrējusi atkārtoti tautas parakstīšanai iniciatīvu par 12. Saeimas atlaišanu, kura notiek līdz 06.11.2017. Parakstīties iespējams www.latvija.lv/pv. Satversmē ir noteikts 4 gadu pilnvaru laiks Saeimai, ja to ievēl parastā kārtībā,  un īsāks - 3 gadu - pilnvaru laiks ir Saeimai, ja to ievēl ārkārtas vēlēšanās. Vienlaikus rīkojies - atjauno savu brīvību ietekmēt lēmumus - nebūt Tev skrūvītei šajā valstī! Turpat www.latvija.lv/pv   nobalso arī par otru likumprojektu - atcelt barjeru iesniegt Saeimā likumu projektus - 2012.g. grozījumus.