IR

Personīgie Blogi
Diskusijas par migraantiem un integrāciju sāk jau šķebināt. Jo tās nav par problēmas būtību, bet tiek novirzītas primitīva "par"/"pret" līmenī. Un nesmuki uzvedas mediji. Kā sarunāti futbola tiesneši, kam jāpanāk lai abas komandas spēlē, bet tā, lai uzvar "par" komanda.
Personīgie Blogi
Negribas aizmirst vācu valodu, tāpēc, lai uzzinātu vairāk par pasaules notikumiem, mēdzu pārlasīt tīmeklī piejamos medijus, iepazīties ar komentāriem. Vēl jo vairāk tāpēc, ka Vācija ir ES "vadošā", spēcīgākā valsts. Tāpēc mums vajadzētu rūpīgi sekot, ko tā dara vai domā. Varbūt varam ko iegūt. Bet tās savārītās "ziepes" noteikti mums būs "jāizstrebj."
Personīgie Blogi
Iespējams, beigusies kampaņa ar stāstiem, cik jauki un vajadzīgi Latvijai ir TUA pircēji. Bet varasvīri un mediji, skatoties Eiropas varenajiem mutē,  fleitē, cik vajadzīgi mums ir Āfrikas cilvēki.
Personīgie Blogi
Mūrnieces kundze atzīmē, ka Krievijas propoganda vēršas pret Laviju kā neveiksmīgu valsteli - "nevalsti"; īslaicīgu parādību. Bez viedokļu dažādības; prasti un neizglītoti. Nerunāšu, šoreiz, par cittautiešiem. Tiem informācijas netrūkst, savu izvēli tie jau gadus 10 noformējuši - 1 vai 21 jauns kanāls krieviski te neko nemainīs.
Personīgie Blogi

Karš un miers 26

-> Jānis Mednis 30.oktobris 2014 19:32
Ukraina zaudē Krimu, Krievija uzbrūk no austrumiem. Rietumi vēl melš par diplomātisku noregulējumu. Sākumā pamiers. Bet kāda jēga pamieram, ja robeža ar Ukrainu atstāta Krievijas ziņā. Miers te var sanākt tikai pēc Krievijas prāta. Bet ukraiņi pretojas...
Personīgie Blogi
No bērnības atceros kādu (dzejoli?), kurā māte ar dēlu dzīvo pie apburta meža. Māte, zinot, kādas briesmas draud, lūdz dēlu neiet mežā. Neatceros, bet beigas nebija labas, dēls māti neklausīja...
Personīgie Blogi
Parastais uzskats ir tāds, ka šie mediji jāierobežo, rūpīgi izvērtējot to darbību. Un "sankcijas" lietojamas tad, kad tiek konstatēta melīga informācija, kas var samulsināt sabiedrību, šķelt to. Un nelāgi ietekmēt Latvijas iedzīvotājus. Jo tā esot "maigā vara".
Personīgie Blogi

Latvija draudu ēnā 51

-> Jānis Mednis 2.aprīlis 2014 22:41
Ukraina zaudējusi Krimu. ES atkal samierinās,sankcijas neder, jo paši cietīs. NATO saka, ka Krievija kļuvusi par draudu. Putins turpina.
Personīgie Blogi
Uzklausot politologus, pozīcijas un opozīcijas politiķus, iepazīstoties ar mediju, interneta rakstiem un komentāriem, nav saprotams vai Latvijas sabiedrība ir šķelta vai vienota. Ja vienota, tad kur ir sabiedrības kopējie mērķi un stratāģija to sasniegšanai? Un kāpēc tādas bailes no "šķelšanās"? Ja šķelta, tad kāpēc izgāzušās integrācijas un saliedētības programmas? Ar kādiem izaicinājumiem jārēķinās šķeltā sabiedrībā?
Personīgie Blogi
Valdība apstiprināta, deklarācija un koalīcijas līgums ir. Neviens nekādus satricinājumus negaida. Bet dzīve deklarācijas nelasa. Tā mainās attīstās pēc saviem likumiem. Kā tekošs ūdens.