IR

Pinguin-large

Nasing spešal! plus 

Domubiedri (0)
Pievienoja viedokli pie raksta Piebalgs plāno kandidēt uz "Vienotības" priekšsēdētāja amatu 23.janvāris 2016 17:50

Piebalgs ir izmests kā ēsma SM vai TM dabūšanai... un pēc esošās loģikas V arī dabūs SM, jo nevar izveidot valdību, ja NA atņem TM. Āboltiņa un Co nekur netaisās pazust, bet jautājumus risinās jau pelēkajā zonā. ZZS nav izdevīgi neizveidot valdību ar savu premjeru un ārkārtas vēlēšanas, jo V var būt necerēti spēcīga priekšvēlēšanu kampaņā "PRET" kādu, jo iepriekšējās vēlēšanās V, ZZS un NA nāca kā vienots "iepakojums" un neatkarīgi no tā, par ko balso, tā balss nonāk vienā grozā. ZZS ieguvums bija dēļ tā, ka daļa bija vīlusies V, bet negribēja balsot par NA. Ieguvējs vienmēr ir tas, kurš lec vismazāk acīs. Vēlētāji arī neaizmirsīs, ka ZZS izvilka kā savu premjera kandidātu Kučinski, kurš pirms gada nefigurēja starp n-tajiem premjera kandidātiem. Tas ir lielisks arguments ar ko atņemt vienkāršāku un mainīgo vēlētāju.

Visticamāk V ir iekšēji vienojusies par kompromisa figūru un partijas glābšanu, kas nozīmē, ka šī valdība tiks atbalstīta ar mērķi diskreditēt ZZS un atgūt popularitāti ar populistiskākiem izgājieniem.

Pievienoja viedokli pie raksta Variācijas par cilšu vienošanos 15.decembris 2015 07:41

Ko gan var īpaši daudz spriest par autori, kura ir Mūrnieces biroja vadītāja.... - zem NA diktāta pastalas! Šādam viedoklim objektivitāti meklēt ir tas pats, kas parakņāties Krievijas mediju telpas saturā.

Ja kauns teikt, ka Mūrnieces biroja vadītāja, tad nav ko publicēties! Delfos var anonīmi komentēt cik uziet!

Pievienoja viedokli pie raksta No "Vienotības" izstājas par homofobiskiem izteikumiem kritizētā Priede un citi 10.decembris 2015 08:50

Ja V tiktu normāli vadīta, tāda Priede jau sen būtu izmesta no partijas.

@klusais
Rubesai pašai jau gulšņi nebūs jāliek! :) Patiesībā, ņemot vērā projekta apmēru un dēļu (tās kas piesūcas) skaitu, vienīgais svarīgais apsvērums, kas būtu jāņem vadītāja izvēlē ir godīgums – viss pārējais ir sīkumi. Un jauna komanda, kur ir iekodēts godīguma princips, noteikti spēs darboties ilgstošāk par komandu, kur šāda principa nav.

Un vēl cilvēki brīnās, ka ne premjere, ne ministrs ar bruto 3000 algu nespēj nokontrolēt valsts uzņēmuma vadītāju ar 1 milj. algu.

Pievienoja viedokli pie raksta Igaunijā pašvaldību vēlēšanās balsos no 16 gadiem 20.novembris 2015 10:55

Es esmu PRET šādu ideju. Ja pieaugušie un politiķi uzskata, ka jaunietis 16-17.gadu vecumā nespēja saprātīgi spriest par alkoholu un smēķēšanu, kas ietekmē galvenokārt tikai viņu pašu veselību, tad par kādiem kvalitatīviem lēmumiem mēs varam runāt attiecībā uz politisko atbildību.

Pievienoja viedokli pie raksta LTRK un Sudrabas partija rosina atlikt "Latvijas Gāzes" sadalīšanu 17.novembris 2015 09:09

Vai kāds ir iedziļinājies priekšlikuma būtībā? Pamatpieņēmums ir, ka LG NEZINA, ka šāda sadalīšana būs. Tā ir muļķa ķeršana uz publiku, jo diksusijas par LG sadalīšanu jau ir bijušas gadiem un par EK direktīvas ieviešanu arī.....

Vadoties uz faktu par šādu LTRK brutālu sava viena biedra lobēšanu un nekaunīgu sabiedrības maldināšanu, LTRK būtu jāizslēdz no jebkādām darba grupām ar valdību, jo šāda maldinoša organizācija nevar būt pie sabiedrībai svarīgu lēmumu pieņemšanas.

Pievienoja viedokli pie raksta Koalīcijā neatbalsta NA aicinājumu neuzņemt Latvijā bēgļus 17.novembris 2015 08:56

Ar steigu ir jāievieš likums uz nākamajām vēlēšanām, ka deputāta kandidātiem un vispār politiķiem IQ vajadzētu būt virs vidējā, citādāk liekas, ka Saeimas deputātu lielākajami daļai tas ir palīgskolas līmenī.

Pievienoja viedokli pie raksta Veselības ministrija grib noteikt, kuriem ārstiem strādāt laukos 14.novembris 2015 16:56

Ļoti sakarīgs lēmums. Šādu vajadzētu arī skolotājiem, bet tur LIZDA notorpedē pat to vienīgo reformu, ko ministrija muļļā jau gadiem.

Pievienoja viedokli pie raksta Ušakovs valdībai pārmet zagšanu un valsts attīstības vīzijas trūkumu 14.novembris 2015 16:42

Rīgā nezog – Rīgā izsaimnieko. Rīgai ir vīzija – pārdot visu krieviem!

Pievienoja viedokli pie raksta Latvijas skolu reitinga līderis nemainīgs - Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 12.novembris 2015 17:59

@Ķīps
Tādai reitingošanai nav nekādas jēgas:
1) Talantīgs un rezultatīvs skolotājs var trāpīties arī kādā lauku skolā;
2) Skolas, kuras veic skolēnu atlasi, vienmēr būs labākas par skolām, kuras tādu neveic;
3) Ir augsts risks, ka vecāki nekritiski novērtēs skolu piedāvājumu un akli pakļausies tādam reitingam, kuram ir milzīgi trūkumu.
Es piekrītu IZM, ka šāds reitings nav jāveido, jo tā ir vispārējā izglītība... reitings būtu jāveido augstskolām, kas ir izvēles izglītība!

Pievienoja viedokli pie raksta Latvijas skolu reitinga līderis nemainīgs - Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 12.novembris 2015 08:22

Ne tikai "vienīgais aboslvents", bet arī "vienīgais labais skolotājs" būtu īpaši jāanalizē, jo pastāv augsts risks, ka skola vairs nebūs starp labākajām, ja tas vienīgais skolotājs aizies projām.

Izskatās, ka šī valdība ir kritusi... jo ZZS izsaka neuzticību valdības lēmumiem, lai gan pati solidāri par to ir atbildīga.

Pievienoja viedokli pie raksta FOTO: Latvijas olimpiešiem būs jauna vizuālā identitāte 5.novembris 2015 08:53

Izskatās pēc Baltkrievijas komandas.... mums pašiem ir gana daudz dizaineru un ideju, bet vajag izcelties ar bezgaumību un lētumu!

Pievienoja viedokli pie raksta Valdība atbalsta "Prudentia" atrasto "airBaltic" investoru 4.novembris 2015 12:28

@Austras koks
Kārtējais ierēdnis, kurš muld "gudrības".... tikai, kad kādam kaut kas jāizdara, tad rezultāts ir tāds, kāds tas vienmēr Latvijā ir. Bankas pārdošanas cenu nosaka tirgus... ja nevienu tāda banka neinteresē, tad pārdošanas cena ir NULLE pat ja bankas vērtība ir 500 miljoni.

Pārdošanas cena NAV bankas vērtība

Skatīt vecākus ierakstus