IR

C2a662c802661982aa6ca0bd2319f692

vvilums plus 

Domubiedri (0)
Pievienoja viedokli pie raksta Lepēna: Putins iemieso jaunu pasaules redzējumu 24.marts 2017 19:46

Ja Putina rašisms ir kaut kas jauns, tad tas ir aptuveni tas pats kas fašisms.

dullais- "MŪSU 1. Pribaltikas Tv".
Varbūt skatoties šos propagandas medijus var filtrēt lietas ,taču man aizdomas, un tāpēc padsmit gadus jau neskatos Krtv, ka tomēr cilvēku smadzenes tiek ietekmētas jebkurā gadījumā un nozembēti kaut cik ir visi, kas tos skatās.

Pievienoja viedokli pie raksta "Normalitātes" slazds 23.marts 2017 12:06

Autorei pilnīga taisnība, stagnācija pārņēma valsti, bet situācija strauji pasliktināsies, ja grožus valstī pārņems ZZSSC, tad jau būs progresīvā "slīkšana parašā". Tagad var papētīt Ukrainas un Baltkrievijas neapskaužamo situāciju, un tieši ZZSSC gadiem piekoptā politika centās iebīdīt Latviju iepriekš minēto kaimiņu attīstības ceļa gājumā.

Pievienoja viedokli pie raksta Krieviņš atstāj Valsts kancelejas vadītāja amatu 22.marts 2017 04:54

Zane. mums jāapzinās, ka tas "teflona pārklājums" nāk no Krivijas caur masu zombētājmedijiem un cita veida darbībām, bet protams arī pašos vēlētājos "kolhoznieka ģēns" ir diezgan labi iesēdies pa 50 gadiem un vēl nav iznīcis.
Tā kā šobrīd Francijā izšķiras daudzas lietas, cerams mums pozitīvi, tad arī pašiem ir vēl jāsaņemas,gudri un prātīgi. Mēs neesam tik daudz, lai varētu atļauties būt muļķi.

Pievienoja viedokli pie raksta Krieviņš atstāj Valsts kancelejas vadītāja amatu 21.marts 2017 20:46

Zane.Uztver V kā vienu novalkātu ar samazgām nolietu drēbes gabalu, kurš nevienam vairs tā nepatiks, lai cik tu viņu lāpītu un mazgātu, novelc to , un uzvelc atbistoši savai gaumei citiem daudz tīkamāku jaunu.

Pievienoja viedokli pie raksta Krieviņš atstāj Valsts kancelejas vadītāja amatu 21.marts 2017 20:31

Valdis. Ar zani smags gadījums - izvēlējusies labāk būt kā mežabrālis no kinofilmas. Zanei gan visu cieņu, jo nav nodevēja, un gatava " norīt pēdējo maizes riecienu ar asarām", taču vai mums visiem arī tagad jāpiedzīvo šis drūmais mežabrāļa liktenis?

Ka tik kāda smaga slimība nepiemeklē kaimiņu prezidentu.

Pievienoja viedokli pie raksta Krieviņš atstāj Valsts kancelejas vadītāja amatu 20.marts 2017 13:13

ZZS un reformas- nesavietojami jēdzieni.
Šī partija nav jau tikko radusies, visi kas seko valstiskiem procesiem saprot ,kas "šim lācītim vēderā".

Pievienoja viedokli pie raksta Krieviņš atstāj Valsts kancelejas vadītāja amatu 20.marts 2017 12:58

dzeris. Atcerējos kādreizējo VARAM ministru Gateri ( JL ,ja nemaldos), kurš diezgan būtiski bijis pavirzījis, nu jau gadu desmitu ilgušo, reģionālo reformu uz priekšu, un kādā beigu posmā, uzstājoties publikas priekšā, diezgan kategoriski šaubīgajiem izteica.
:" Reforma būs. "
jautājums no zāles
:"Un ,ja tomēr nebūtu"?
Gateris
:"Reforma būs vai nu manis nebūs ministra amatā"
Reformai nu nācies gaidīt nākošos ministrus nākam un ejam.

Pievienoja viedokli pie raksta Krieviņš atstāj Valsts kancelejas vadītāja amatu 20.marts 2017 12:01

dzeris. Pie tevis pieminētās "korumpētās bandas" jāpieskaita vairākums izglītības sfēra strādājošos, kas tā vai šitādi jau gadu desmitiem sabotē izglītības reformu, mediķus, protams arī valsts iestādēs strādājošos, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas atstāt savu "iesildītu " vietiņu. Gribēju teikt ,ka tā skaitliski lielā "banda" ir visi vēlētāji, un tāpēc jau arī tā vēlētāju griba ir bieži vien pirmā,kas "paralizē" jebkuru reformu.

Pievienoja viedokli pie raksta Eiroparlamentārietis 17.marts 2017 22:22

Ino. NA šoreiz "uzlēja ūdeni kremļa propagandas dzirnavām" piesaucot 16. marta svinēšanu. Svinēt jau nu nebij ko,bet jurģim toties bija iespēja pielīst kremļugām. Ko tu viņam padarīsi ,ja dvēsele pārdevusies .

Pievienoja viedokli pie raksta Eiroparlamentārietis 17.marts 2017 16:20

Cik var saprast pēc zīmējuma, kremļa uzdevumus pildot, ždanok vairs nav pirmā roka, mamikin tagad izkalpojies pirmrindniekos.

Pievienoja viedokli pie raksta Melu apkarotājs 17.marts 2017 15:42

Krievijas TV «nepiedāvā citu viedokli vai kādas citas idejas, tur dominē kara propaganda un naida runa, kuras ir ļoti labi definētas starptautiskos likumos», atbild Fedčenko. «Tie nav mediji, bet Krievijas valdības sastāvdaļas, kas nodarbojas ar informācijas karu.»
Viedi vārdi.

Pievienoja viedokli pie raksta Daļēji rezultāti: Nīderlandes vēlēšanās uzvarējusi premjera partija 16.marts 2017 18:28

Valdis. Manuprāt Lielbritānija izlēma izstāties dēļ liekas birokrātijas, stagnācijas un arī dēļ sākotnēji tomēr neveikmīgas imigrantu politikas. Katrā ziņā par breksitu daļēji vaina ir jāuzņemās visām ES valstīm, kaut kas netika nostrādāts līdz galam.

Nu tad jau var pieminēt, tikai ar citu karoga noformējumu. Varbūt.

Skatīt vecākus ierakstus