IR

C2a662c802661982aa6ca0bd2319f692

vvilums plus 

Domubiedri (0)
Pievienoja viedokli pie raksta Aptauja: Latvijas iedzīvotāju spēja noteikt viltus ziņas ir apšaubāma 22.maijs 2017 12:40

Varētu jau neuztraukties par info vidi, ja pašlaik neatrastos kara stāvoklī ar kaimiņvalsti, kā to nodevēja viena EP deputāte no Lietuvas, un ja ienaidnieka apmaksāta propaganda( ieskaitot skaisles, basta troļļošanu) negāztos iekšā pa visām spraugām.

Ir jāstiprina mediju vide ( ceturtā vara), vismaz valsts un pašvaldību līmenī, ja jau tiek tērēti sabiedriskie līdzekļi, un ne tak surogātiem vai LukašReklamBukletiem kā tas ir pašlaik.

Pievienoja viedokli pie raksta Rīgas rebes 20.maijs 2017 11:18

Andrejs . Problēmātisku valsti ar tik lielu nepilsoņu skaitu, ar potencionālu nemieru iespējamību nevienam nevajag, netēlo muļķi. Apskatoties cik smagi iet Grūzijai un Ukrainai šai kontekstā, un jautājumi atkrīt. Nacionāļu pārlieku stingrajam un nelokāmajam mugurkaulam ir viens trūkums - tas var kādreiz lūzt.

Pievienoja viedokli pie raksta Savākti 10 000 parakstu par iespēju Valsts prezidentu vēlēt tautai 18.maijs 2017 16:48

Summa ( t.i prezidents) no saskaitāmo kartības nemainās. Problēma ir nevis velēšanu sistēmā, bet gan tajā, ka valsts ušmeriku un lembju valsts izbazarēšana ir modē un tad jau atbilstošs rezultāts.

Pievienoja viedokli pie raksta Rīgas rebes 18.maijs 2017 16:27

andrejs ...liberāļi izgāza tautas nobalsošanu pret pilsonības likuma grozījumiem.
Tu laikam neatceries, ka tas bija priekšnoteikums mums tikt ES un NATO bez kā šodien te būtu "krimas variants". Tie 30 % ušakistu mums neko nevarētu izdarīt, ja pārējie 70 % nebūtu sašķelti un neorganizēti.

Pievienoja viedokli pie raksta Sapņi par bezrūpīgām vecumdienām 18.maijs 2017 16:11

Gribas jau saglabāt optimismu, bet redzot kā ušmeriki izbazarē valsti, zūd jebkāda interese par pensijas sistēmu vispār. Izskatās, ka postsociālistiska 200 eiro pensija garantēta būs visiem neatkarīgi no nomaksātiem nodokļiem, bet pārējais pašu rokās. Riharda piedāvātais variants par pastrādāšanu ārzemēs ir vērā ņemams, bet nekustamā īpašuma pārdošana laukos nav drošs (jabis variants)- vai būs kas pērk.

Pievienoja viedokli pie raksta Rīgas rebes 18.maijs 2017 03:35

Gan jau kremļa pilittehnologi pacentīsies līdz vēlēšanām pataisīt ušakameriku "mīkstu un pūkainu" kā domes kaķīti.

Pievienoja viedokli pie raksta Nemest plinti krūmos! 18.maijs 2017 03:01

Rakovskai pats izpildījums nedaudz iegāza, citādi bija labi. Eirovīzija ir labs balagāns,pat tālā Austrālijā grib pievienoties.

Pievienoja viedokli pie raksta Čehijas prezidents jokojot iesaka likvidēt žurnālistus 15.maijs 2017 20:51

Vai tas kādu satrauc? Facebuks un tviters mums ir, kremļa troļļi daudz ko pastāsta. Kam vajadzīgi žurnālisti?

Dimanta troleibusi.

Pievienoja viedokli pie raksta KNAB pārbaudīs bezmaksas koncerta rīkošanu Rīgā pirms vēlēšanām 15.maijs 2017 20:39

Kaķu puikam ,ušakam, neviens neko nevar padarīt. Ar kremļa rašistu atbalstu var darīt jebkuru cūcību, viss tiks nolīdzināts.

Pievienoja viedokli pie raksta Trīs zvaigznes 13.maijs 2017 09:13

Nodrošinot skolās vienu latgalisko stundu nedēļā bērniem, kas to vēlas, būtu dzīvē ieviestas 1917 g. kongresa pieņemtās pamatnostādnes, un latgalieši par Latvijas valsti "džihāda jostu" uzvilks , ja vajadzēs.

Pievienoja viedokli pie raksta Pašvaldība ar klēpja sunīti 12.maijs 2017 07:18

Kā jau postkolhozu laikos. Neatkarīgs masu medijs tomēr var būt, jo ja tiek finansēts no tautas samaksātiem nodokļiem, taču tad arī jābūt tautas kontrolei pār tiem un nevis kāda postkolhoza priekšsēdētāja diktātēts. Privātie MM šādos apstākļos ir diemžēl nolemti, jo it sevišķi, ja vēl veic naudas devēja pasūtījumu, un parasti tā tas ir, jo ne jau demokrātijas dēļ ziedosies.

Skaisle. Tev pirms paliki par parašas trolli pārbaudījums vēsturē nebija jākārto? Par Kurzemes katlu neko neesi dzirdējusi? Tev vispār kāda sajēga par ww2 gaitu ir?

Nav svarīgi WW2 sācies 38 vai 39g, svarīgi ir tas ,ka 40 g 17. jūnijā sarkanā armija likvidēja Latvijas valsti un 45g. 9. maijā atkārtoti okupēja Latvijas valsts teritoriju,un tas ka šodien Latvijas dažu "atsaldētu" partiju pārstāvji izdomā to nosvinēt.

Pievienoja viedokli pie raksta Pasākumus Uzvaras parkā apmeklējuši ap 55 000 cilvēku (papild.) 9.maijs 2017 14:57

Rašisti ar parašas karogiem kopā ar populārākiem valsts politiķiem (SC) soļo pa Latvijas pilsētu ielām (Rīga, Daugavpils).
Zeme atveries... . Kas un kur mēs esam?

Skatīt vecākus ierakstus