IR

C2a662c802661982aa6ca0bd2319f692

vvilums plus 

Pievienoja viedokli pie raksta Kad pienāks tā diena, kad prezidents... 22.septembris 2017 23:45

Tonijs. Tāda Saeima, kas balsos par Latvijas likvidāciju, būs jau nākošgad, jo kremļa un lembja padauzas būs apsolūtajā vairākumā visdrīzāk. Militārās mācības krievijā atkal tikko parādīja, cik ļoti putlers interesējas par Baltijas valstīm un Kaļiņingradu.

Pievienoja viedokli pie raksta Kad pienāks tā diena, kad prezidents... 22.septembris 2017 17:41

Tonijs.Kremlis turpina un turpinās manipulēt ar visiem tiem, kuri" mutes pavēruši klausās putlerī", bet ja viņi nav pilsoņi, tad vismaz nevarēs balsot par saeimu, kas likvidēs Latvijas valsti, kā to vēlas putlers.

Pievienoja viedokli pie raksta Austrumlatvija kā surogātidentitāte 22.septembris 2017 16:50

Eben...., klapējiet krievu skolas sākumā Rīgā un tad jau Latgalē kaut ko varēs pasākt, un kremļa padauzas Rīgā tik pat raženi tiek sabalsoti.

Pievienoja viedokli pie raksta Jauna politiska partija "Kustība Par!" - par ko īsti tā ir? 15.septembris 2017 10:03

Zane neuzmet nu lūpu. Es pagaidām uztvēru "Kustību Par" kā jaunu asnu uz vecā Vienotības "grauda". Ja liberālisms veidosies uz Vienotības konservarīvisma pamata, tad jau būs labi.

Ērik. Es tev ieliku plusu. Lembis Latvijā, kā Janukovičs Ukrainā.

Pievienoja viedokli pie raksta Latvijas vispārējās izglītības sistēmas raksturojums 5.septembris 2017 12:43

Tāpat kā šeit komentāros edge_indran nenogurstoši "jauc gaisu" ,tā arī IZM un citos varas ešelonos noteikti atrodas kāds edge, kurš sajauc kādam galvu un kārtējā, acīm redzami nepieciešamā reforma tiek kā vilciens palaists no sliedēm pa nogāzi.

Pievienoja viedokli pie raksta Rinkēvičs brīdina par Krievijas radītajiem kiberriskiem 5.septembris 2017 00:33

Kaut vai Daugavpils politikāņu pajolīgā grūstīšanās ar elkoņiem par vietu priekšā pasēdēt galda galā līdzi sev nesot dažu agresīvo masu kustību var būt arī nav vienkārši tā pat vien.

Meli pār meliem visu laiku iet pāri,” raidījumā sašutumu pauda Šics.

Tāds zemisks arī ir kremļa un viņa padauzu stils - nekaunīgi melot acīs skatoties. Nez kam pats Šits gribēja līdzināties iebalsojot kremļa izredzēto, nekaunīgo meli sūdabru par izm. komisijas priekšsēdētāju.

Pievienoja viedokli pie raksta Stratēģiskā Daugavpils 1.septembris 2017 15:12

"divgalvainā kovārņa karagājiens «uz reģioniem» draud piedzīvot smagu neveiksmi"
Diemžēl latgalē ir tik tālu, ka nocērtot vienu galvu, vietā rodas divas, kā pasakā par Kurbadu.

Pievienoja viedokli pie raksta Gaismu! 1.septembris 2017 14:56

Skaisle. Nedomāju, ka ulmaniešu vaina pie LV okupācijas 40.g. bija lielāka par 20% no kopējās, tāpēc nebūtu tik ļoti pelni sev jākaisa uz galvas.

Pievienoja viedokli pie raksta Gaismu! 1.septembris 2017 14:50

Cik sapratu Sudrabai nav piekļuve ne valsts noslēpumam ne oligarhu krimināllietas 117 sējumiem, un ,ja tā, tad bļāviens.

Andrej, dzīvojot ilgi savos sūd..s, ar laiku pierod un ar tiem samierinās, tas tiesa.

Kas var vairāk uztraukt demokratisku valsti uzbūvēt gribošus pilsoņus par to, ka viņu valsts lēnām pārvēršas par kremļa-lembja padauzu guberņu?

Pievienoja viedokli pie raksta Tiks vajāts ikviens, kurš apdraudēs oligarhu drošību 1.septembris 2017 13:14

Kaitējums tāds, ka Jurašs publiskojot faktu par " tiesībsargu " nereaģēšanu uz mega koruptīvu notikumu, ir stipri kādu aizvainojis.

Kādreiz zane ļoti asi noreaģēja, kad nosaucu mūsu valsti par putleristānu, bet vai tad kādam civilizētam eiropietim, piemēram, Vācijā var rasties cits priekšstats par mūsu valsti, redzot šo murgu.

Pievienoja viedokli pie raksta Gadi ārzemēs 31.augusts 2017 01:18

Ja šodien mēs nebūtu NATO un ES, kā to bīdīja SC-ZZS, tad jau šodien mēs kā 1939-40 gadā būtu nelaimes priekšvakarā, bez šaubām, bet tā ir kaut kāda cerība , ka "lācis neuzbruks ezītim dēļ viņa asā kažociņa". Tikai kaut kas mani dara bažīgu par to, ka vienreiz "eža kažociņš" varētu būt iemests ugunī. Ja valstī saimnieko oligarhi un kalobaracionisti, kā tas bija Ukrainā pirms 3. gadiem, tad jau visu ko var sagaidīt.
Autorei visu cieņu, vēl cerība nav mirusi.

Pievienoja viedokli pie raksta Vēstures atgriešanās un Latvijas ārpolitika nākamajai simtgadei 29.augusts 2017 10:52

Autors. - mums ir no jauna jādefinē mūsu nacionālās intereses un valsts "Lielais mērķis"

Kad kaimiņos žvadzina ieročus, bet propaganda un meli straumēm plūst pāri mūsu galvām, atrodas vēl viens čekistu un komunistu ar "naftalīnu piesūkušās" idejas paudējs.

Skatīt vecākus ierakstus