IR

C2a662c802661982aa6ca0bd2319f692

vvilums plus 

Domubiedri (0)
Pievienoja viedokli pie raksta Pērn Latviju atstāja 213 patvēruma statusu saņēmušas personas 23.februāris 2017 12:36

fretka
Piekrītu. Ja jau nav kādam šeit "īstā vieta", tad ne nu ar piemaksām kāds būtu jāpievilina. Sakumam jāvelta visas pūles un līdzekļi valsts attīstībai, un tad jau arī būs, ka "neatkauties"no imigrantiem..

Pievienoja viedokli pie raksta Pērn Latviju atstāja 213 patvēruma statusu saņēmušas personas 23.februāris 2017 12:17

valdis,fretka,andrejs
Savstarpēji kašķējoties nu neesam izveidojuši valsti, uz kurieni grib kāds bēgt patverties. Iespējams šajā apstāklī ir arī savs labums.

Pievienoja viedokli pie raksta Trampa nacionālās drošības padomnieks Flins atkāpies no amata 14.februāris 2017 19:59

Priecē, ja Trampa administrācija tiek attīrīta no prorašistiskiem elementiem.
Nez kur šodien raštroļļu skribekļi, algas diena vai?

Pievienoja viedokli pie raksta Augstākā tiesa: Pašvaldību izdevumi nedrīkst ietekmēt neatkarīgo mediju tirgu 14.februāris 2017 19:51

Bravo AT. Viss lemtais it kā pašsaprotams, taču ne Saeima ne jo vairāk pašvaldības veči neko tik loģisku nav spējuši "izspiest".

Pievienoja viedokli pie raksta Neļauties 11.februāris 2017 00:20

Nopriecājos par daudziem komentāriem, jo būtu jau ko apspriest, izlasot interviju, bet šeit vien rašisttroļļi ņemās,izņemot dažus.

West, tiešām nevar saprast tavu cepšanos. Nolīgums mazinās šķērsļus eksportam, kuru mums protams ir vēl jāattīsta, bet uztraukties par importu no Kanādas....?, tad jau vienreiz būtu jāuztraucas par gāzes importu no Krievijas, kad pašu krūmi pūst.

Ja krīzes gados pie kredītdevējiem taciņa bija iestaigāta ,tad nu vienreiz no šī netikuma būtu jāatbrīvojas. Reformu nav, bet parādu arvien vairāk.

Valdis.IRā varēs sazināties, ja to nenobloķēs,vismaz man mobīlajā versijā zūd bilde.
Visos portālos maksimāli jāizziņo un jāizskaidro Zanes piedāvātā akcija. Saviem draugiem un paziņām tāpat jāaicina pievienoties.

Es piesakos. Šitāda ciniska nekaunība vēl nebija redzēta. Ja varēs izsūtīšu vairākus.

Pievienoja viedokli pie raksta Saeimā dibināta deputātu grupa Krievijas pilsoniskās sabiedrības atbalstam 6.februāris 2017 19:16

Atliek tikai novēlēt deputātu grupai to, lai nesanāk otrādi ,proti, ka " krievijas pilsoniskā sabiedrība" sāk "atbalstīt" mūsu saeimas deputātus.

Pievienoja viedokli pie raksta Pagastveču žurnālistika 6.februāris 2017 18:36

Ķīps. Tāpēc jau bija priekšlikums nevis liegt pašvaldībām izdot avīzi, bet gan, ja ir vēlme izdot,tad ievērojot demokrātijas pamatprincipus, un nevis kā pašlaik -tiražēt pašslavinošās surogāt avīzes.
Piemēram, manējā novadā, tā saucamo brīvo vietējo avīzi, uz maksāt nespējas robežas īstajā brīdī nopirka kāds penzionēts uzņēmējs,"izbijis" KGB oficiris, un šobrīd uztur to no "savas penzijas". Par avīzītes saturu ... viss skaidrs, bet alternatīva tikai pašvaldības" pašreklāmas buklets". Sabiedrība it kā tērē naudu avīzēm, bet iegūst vien surogātu propogandas mērcē

Valdis.Atkal jau pasta kastēs pirms vēlēšanām bāzīs visādas pašvaldību avīzes ar slavinājumu pie varas esošajiem.
Bāž jau visus četrus gadus un vairāk. Tā ka mūsu vēlēšanas diži neatšķirsies no tām, kas notiek, piemēram, Baltkrievijā.

Pievienoja viedokli pie raksta Notikusi ielaušanās žurnāla "Ir" redakcijā 31.janvāris 2017 18:36

Laikā, kad troļļi lien sabotēt IR datorvietni, kāds izdemolē redakcijas telpas, izsaku, un man noteikti pievienosies daudzi, solidaritātes apliecinājumus ar IR kolektīvu. Neparedzētos līdzekļus jaunu datoru iegādei iekļaujiet abonentmaksā, mēs maksāsim, jo vēl gribam "kopā ar jums elpot brīvi".

Pievienoja viedokli pie raksta VL–TB/LNNK Rīgas mēra amata kandidāte būs Baiba Broka 30.janvāris 2017 16:05

Tagad vairs nesaproti kam ticēt - DP vai VL-TB/ LNNK ; ušaaaakam vai Grigulei- viss vienā pelēkā masā, ko kremlis vienmēr arī centies panākt. Pats laiks likvidēt šo valstiņu.

Pievienoja viedokli pie raksta VL–TB/LNNK Rīgas mēra amata kandidāte būs Baiba Broka 30.janvāris 2017 15:52

Un krekmļa mērķis arī ir ķīselis un nesaprašana sabiedrībā, ko VL- TB/ LNNK ar šo lēmumu pavairo.

Skatīt vecākus ierakstus