IR

C2a662c802661982aa6ca0bd2319f692

vvilums plus 

Domubiedri (0)

Austras koks. Labs. Ērik, izlasi divas reizes un atceries.

Lembis par kaut kādiem "jūda grašiem" - 25 milj. gatavs pārdoties. Vai visdrīzāk atkal lielajam PU par tualetes papīru piestrādā.
Ērik, tev tādi "valsts vīri" pa prātam?

Pievienoja viedokli pie raksta Vietējo mediju nozagšana Baltijā 20.aprīlis 2017 18:29

Kīps. Var un vajag. Kauna lieta, ka pa 27 gadiem mēs tā arī neesam noenkurojuši tiesiskas valsts pamatelementus un vēl šodien jāapspriež pašsaprotamais. Cik tad ilgi pelēkajā postkolhozu laikmetā vēl nīkt, kamēr izbrauks pēdējie?

Pievienoja viedokli pie raksta Vietējo mediju nozagšana Baltijā 20.aprīlis 2017 12:49

Nevar neko prātīgu prasīt no kolhoznieku paaudzes. Ja ceļ komunismu izbūvē gulagus, ja taisa avīzi sanāk surogāts. Var jau neticēt, bet paskataties kāda " demokrātija" izbūvēta Krievijā vai Baltkrievijā un mūsējie tak no "tās pašas mīklas taisīti".

Pievienoja viedokli pie raksta Fiktīvi nodarbinot cilvēkus, no "Rīgas namu pārvaldnieka" izkrāpti 150 000 eiro 19.aprīlis 2017 20:44

Ušaks kā vīrs un cienijamās pilsētas mērs būtu godīgi atzinis problēmu, izrīkojis savest pie prāta izkritušu kantori, taču nē izlokās, melo acīs skatoties( putlera skola) kā tāds palaidņu bezkaunīgs puišelis.

Pievienoja viedokli pie raksta Fiktīvi nodarbinot cilvēkus, no "Rīgas namu pārvaldnieka" izkrāpti 150 000 eiro 19.aprīlis 2017 17:12

Ušaks ar kaķiem pakļauts pa taisno lielajam PU, kā jau parašijā pieņemts

Pievienoja viedokli pie raksta Fiktīvi nodarbinot cilvēkus, no "Rīgas namu pārvaldnieka" izkrāpti 150 000 eiro 19.aprīlis 2017 12:18

Rīgas namu APZADZĒJS.

Pievienoja viedokli pie raksta Mežaparka estrādi par 32,4 miljoniem eiro pārbūvēs LNK un RERE 18.aprīlis 2017 19:53

Tonijs . Vai nu celtnieki pirms uzsāk nesaprot, ko uzsāk, vai nu projektētājs sazīmē to , ko nesaprot un tad vēl jāpārprojektē. Nav saprotama normālos apstākļos atkāpšanās no sākotnejās līguma cenas, ja nu vienīgi kopē Soču olimp. kompleksa būvniekus, kad šur tur 11 reizes paaugstināja sākotnējo tāmi.

Skaislei taisnība. Bez krievijas specdienestiem mūsu pašu bāleliņi Lembis, Mamiks, Gribule, Savicks, Ušaks, Urbis, Kalniņš un vēl lērums , kas vairo šaubas par nacionālās drošības interesēm. Troļļi gan tā kā "Ir" likuši mierā, vienīgi skaisle vēl.

Ja runā par privātajiem, tad līdz šim MTG bija labā līmenī, taču vai tā būs pēc pārdošanas? Nelabu piemēru mums diezgan, savulaik pārdotā Diena utt., šajā segmentā ļoti daudz nosaka "parašas nauda" , atliek vien apskatīties uz krievu valodā izdotajiem, un mati ceļas stāvus.

Fretka.Visu cieņu Ir, taču pa lielam mūsu gadījumā daudz maz neatkarīgus masu medijus var tiražēt ,diemžēl,tikai valsts vai pašvaldība, ja vēlas. BBC vai DW ir augsts mērķis, taču sasniedzams. LTV un LVR ir pagaidām uz pareizā ceļa, ja nenoies greizi. Pašvaldībās gan vēl pa lielam bardaks un zombēšana. Augstākās tiesas spriedumu par MM tie izliekas ne redzam ne dzirdam.

Pievienoja viedokli pie raksta Rietumi krustcelēs 14.aprīlis 2017 23:19

Pamazām nāk apjausma par to cik melīgs mežoņa režīms mums ir kaimiņos. Krievi sāk apzināti pašizolēties. Pat Ziemeļkorejai "rokas nav tik asinīm slacītas"

Pievienoja viedokli pie raksta Nomirst, jo brīvdiena 14.aprīlis 2017 22:38

Tāds nu ir daudzu gadu nesaimnieciskās saimniekošanas rezultāts, kolhoznieku pauaudze takš neprot savādāk. Ne velti igauņi jau 90- to gadu sākumā "kolhozniekus" aizsūtīja "pelnītā" penzijā.

Pievienoja viedokli pie raksta Trīs jautājumi 14.aprīlis 2017 22:12

Ja nodokļu reformu virzītu vienlaicīgi kopā ar citām ,sen aizkavētām,-varētu arī izdoties. Izskatītos, ka mēģinam igauņus panākt, taču vai "kolhozu priekšāsēdētāju partija " , kas rīkojusies pagaidām tikai klaji destruktīvi un valstij kaitnieciski spēj pēkšņi mainīt savu būtību un paveikt ko sev tik neraksturīgu? Manuprāt, tas nav iespējams, lai cik gribas ticēt uz labo.

Pievienoja viedokli pie raksta Labā feja? 14.aprīlis 2017 21:44

Divi gadi nosacīt,tāds būs spriedums -minimālais iespējamais.Varu saderēt. Nebūtu vismaz tērējis valsts līdzekļus un izspriedis rīt uz pusdienlaiku.

Skatīt vecākus ierakstus