IR

Ekonomika
Es ceru ka piedosiet man par salīdzinoši chaotisko domu izklāstu, taču, jāatzīst, arī man pašam šīs domas vēl tikai formējas, tāpēc izteicu tās kā nu sanāca. Ņemiet par labu.
Politika
Vai ātri izdarīts secinājums var būt uzticams? Varbūt jā, bet varbūt arī nē. Taču šajā gadījumā, vismaz man šķiet, ka secinājumam pamats ir.
Profesijas
Reizēm mani pārņem interesantas domas. Un vienā no tām es cenšos iztēloties, kas notiktu pasaulē, ja pēkšņi visi cilvēki sāktu perfekti ievērot ikvienu likuma pantu, ikvienu noteikumu. Visu un bez izņēmuma... 
Māja un Ģimene

Pseidovērtību gūstā 0

-> kaspars712 15.aprīlis 2016 12:26
Arī šis nebūs manis rakstīts. Ievietots pēc autora lūguma. 
Politika

Gredzens 1

-> kaspars712 10.marts 2016 11:07
Šoreiz, ar autora ziņu, ievietošu rakstu, ko neesmu rakstījis pats. Kāpēc? Tāpēc, lai vairotu ziņu dažādību, un dotu iespēju izteikties cilvēkam, kurš neprot lietot blogu vietnes.
Kultūra
Klīstot pa tīmekli, kādā diskusiju forumā vai komentāru sadaļā zem kāda raksta par tikumību, morāles vērtībām, to izcelsmi un lietderību pamanīju kādu komentāru ar visai izplatītu viedokli. Tas vēstīja apmēram tā: „Tikumība nav nepieciešama, jo tās saknes ir kristietībā un esot jāatceras kādā veidā kristietība ienākusi Latvijā”...
Politika
Esmu ievērojis, ka cilvēki, mūsdienās, gaŗus tekstus lasa nelabprēt, tāpēc centīšos izteikties īsi.
Izklaide

Par visādiem gaišreģiem 1

-> kaspars712 24.septembris 2015 22:43
Kādreiz, kad vēl biju bērns, es ar lielu uzmanību klausījos ko dzimtas sievietes runāja par dažādiem gaišreģiem un viņu pareģojumiem. Kādi tik brīnumi nebija gaidāmi. Gan labi, gan ļauni. Vēlāk, kad paaugos, es uz šiem pareģojumiem sāku skatīties ar zināmām aizdomām un skepsi. Taču manī mītošais patriotisms tomēr arvien lika cerīgi pārlasīt kādus jaunus pareģojumus par gaidāmajiem notikumiem pasaulē un Latvijā. Īpaši „salds” man šķita Finka redzējums.
Politika
Ja skatās no valdnieku viedokļa, sabiedrību vajag efektīvi pārvaldīt. Citādi tā vēl varētu solidarizēties, un, ak vai - arī izcīnīt kādu neatkarību no esošajiem valdniekiem. Kā veiksmīgi pārvaldīt tik milzīgu cilvēku daudzumu? Ar spēku? Nē, gadsimtu gaita tas ir izrādīķjies neefektīvi. Sabiedrību vajag sašķelt indivīdu pūļī. 
Politika
09.08.2015. Latvijas radio 1 ēterā, kādā raidījumā izskanēja intervija ar pāris nelegālajiem imigrantiem, kas polītiskā korrektuma dēļ tika dēvēti par bēgļiem. Uz jautājumu kāpēc devies uz Vāciju, viens no viņiem  atbildēja, ka esot aizmucis no Eritrejas armijas, kurā strādāja par riepu montieri. Esot dezertējis un dezertierus tājā „šausmīgajā zemē” gaidot sods. It kā kaut kur pasaulē būtu savādāk. It kā Vācijā, Francijā, Lielbritānijā, ASV vai jebkuŗā citā valstī šī situācija būtu citāda.
Rounded_image_box_gray

kaspars712

Ieteikt:
Share-twitter Share-draugiem Share-facebook Add-rss-trans
Esmu latvietis.

Categories Kategorijas Skatīt visas kategorijas →