IR

A4274db3ef3ede00e9a6771949a31bc6

Krotow

Domubiedri (0)
Pievienoja viedokli pie raksta Ašeradens nevēlas 2018.gada 8.oktobrī pamosties postpadomju republikā 18.augusts 2017 23:28

Riņki, Vienotības vai apvienības ar to panākumi būs atkarīgi no ievēlējamo kandidātu personām un pašas partijas/apvienības piedāvātās programmas. Pie kam konkrēti Vienotībai būs ļoti svarīgi, vai partija līdz vēlēšanām spēs tikt vaļā no saviem melnajiem āžiem un aitām tik lielā mērā, lai tie vairs nevarētu ietekmēt valstī notiekošo. Diemžēl mums joprojām nav mažoritārās vēlēšanu sistēmas, kas ļautu no viņiem atbrīvoties ar biļetena palīdzību. Plusi un mīnusi ietekmē ievēlējamo saturu, taču nepietiekami labi.

Pievienoja viedokli pie raksta Latvijas Pašvaldību savienībai jauns priekšsēdētājs - Auces mērs Kaminskis 18.augusts 2017 23:17

Nez cik ilgi vēl turpināsies sviests, kad valstī, kurā nu jau ir mazāk par 2 miljoniem iedzīvotāju, ir 100+ pašvaldības. Dēļ šādām sīkaļām nav iespējams pat piesaistīt līdzekļus lielo infrastruktūras uzlabošanas projektu uzsākšanai. Par to katrai pašvaldībai tur un ap tām strādājošo, kuriem mēs visi maksājam algas no saviem nodokļiem, saraksts ir smalkā drukā uz 3 A4 lapām abās pusēs. Konkrēti mikroskopiskajā Aucē, no kurienes nāk jaunais LPS vadītājs, pirms 8 gadiem tā bija. Kādai zināmai partijai ZZS šāds murgs arī nāca tikai par labu, jo panākot lielu daļu pašvaldību deputātu ievēlēšanu no sevis, var turēt pašvaldībās notiekošo savās rokās. Patiesībā Latvijai nevajag 100+ pašvaldību, bet pietiek ar 20-30 novadiem. LPS ir likvidējama. Jaunsleini, lai arī viņš te ir tikai peška, par augšminētā murga uzturēšanu bija nevis jālaiž pensijā, bet jāiesēdina, kā pamatu minot kaitniecību un korupcijas veicināšanu valstī lielā apjomā.

Pievienoja viedokli pie raksta Latvijas attīstība Šveika garā jeb ķemertiņu reģistram būt! 18.augusts 2017 23:04

Tā arī būtu jēdzīgi. Pat nevaru iedomāties, kā lauku atpūtas viensētas sirsniņmāja, kura tiek mazliet papildināta reizi 2 nedēļās vasaras laikā, varētu kaitēt gruntsūdeņiem un apkārtnes saimniecībām.

Pievienoja viedokli pie raksta Latvijas amatpersonas nosoda Barselonā notikušo teroraktu 18.augusts 2017 22:57

Kremlis sāks atklāti šantažēt pasauli, piesolot uzlaist virsū DAESH u.c. pašu radītās sērgas. Nekas jauns - pavārtes kriminālam tā ir iemīļota lietu kārtošanas metode.

Pievienoja viedokli pie raksta Otrā teroraktā netālu no Barselonas ievainoti septiņi cilvēki (papild.) 18.augusts 2017 22:53

Kādi te visi uzreiz kareivīgi. Kad kāds no te bļāvējiem vasarā apsauļojies un pa mežu krosa mačos skrienot ar bārdu apaudzis iznāks uz ielas un tiks aiz pārskatīšanās nošauts - ko tad?

Pievienoja viedokli pie raksta Aicinu cilvēkus kļūt vairāk domājošiem 4.augusts 2017 16:44

Pēc "durvju aizciršanas" palikusī valsts nodevēju koalīcija ātri vien sajātu likumdošanu līdz nepazīšanai. Un mums šobrīd nav prezidenta, kurš varētu šo tirgu atlaist ar kārtējo rīkojumu Nr. 2. Vējonis - jāsmejas, viņš ir de facto Lemberga kalps pat tad, ja klusībā tāds nevēlas būt.

Slēgt sludinājumu portālu tikai tāpēc, ka daļa pārdevēju krāpjas, ir acīmredzama muļķība. Tikpat labi var nozāģēt sludinājumu dēli, ja tur kāds piesprauž lapiņu ar sludinājumu, kurā pārdod viņam nepiederošu mežu. Patiesībā prasību pret SS.lv īpašniekiem saistībā ar sludinājumu cenām un klientu atbalsta nebūšanām bija jāceļ PTAC - pēc SS klientu stāstītā ar to tiešām esot bijušas problēmas. SS-iešiem bija jāsaved kārtībā sava grāmatvedība un sludinājumu uzskaite kopā ar sludinājumu izņemšanas iemesliem, lai sūdzību gadījumā varētu tos uzrādīt prasītājiem un nav problēmu ar papīriem. Klientiem, kuriem iesmērēts auto ar nogrieztu odometru, bija jāvēršas pa tiešo policijā ar prasību pret auto pārdevēju.

Pievienoja viedokli pie raksta Kā viņš ir, tā viņš arī būs - ZZS deputātu atbildes uz "Ir" jautājumiem 4.augusts 2017 15:37

Man arī viņi nepatīk nedz arī viņu rīcība. Pēdējās pašvaldības vēlēšanās par Vienotību vairs nebalsoju.

Pievienoja viedokli pie raksta Krievija prāto par jaunu pasažieru vilcienu caur Latviju, Lietuvu un Poliju 4.augusts 2017 15:31

Tāpēc ka ir autobuss un ko vēl plebejiem vairāk vajag. Lai skrien ar kājām.

Nez vai Krievijas pusē sliedes arī pārliks Eiropas platumā?

Pievienoja viedokli pie raksta Kā viņš ir, tā viņš arī būs - ZZS deputātu atbildes uz "Ir" jautājumiem 4.augusts 2017 15:13

Baiba, viņi ir vienas un tās pašas personas ar dažādiem nikiem. Kāpēc Ir portālā viņiem atļauj čupoties, ir cits jautājums. Par to Ir vadībai jau virkni reižu rakstīts, taču no tās puses nav ne atbildes ne rīcības. Varbūt taisnība ir vienam no komentētājiem, kurš minēja iespējamu DP iesaisti šo dīvaiņu nometināšanai šeit, lai viņi nolaiž tvaiku un savā stulbumā neskrien sadedzināties pie Krievijas vēstniecības vai nemēģina darīt kaut ko citu līdzīgu.

basta aka robotron (vai miervaldi, vvz) - kad tevi čekā pederēja, es vēl gāju pamatskolā. Padomā labāk, kurš no tavu čomu loka tevi patiesībā nostučīja.

Pievienoja viedokli pie raksta Kā viņš ir, tā viņš arī būs - ZZS deputātu atbildes uz "Ir" jautājumiem 4.augusts 2017 15:00

Velti pūlies. Viņš tāpat ticēs tikai vienam no 3A tēviņu personīgi teiktajam.

Pievienoja viedokli pie raksta Tikai valsts vaina pie emigrācijas ir mīts un muļķīga atruna 3.augusts 2017 15:06

Nav ko pīt iekšā sorosītus u.c. pasaku pasaules varoņus ja pats dzīvo kā tjerpila un mazāko neērtību gadījumā bēg projām uz vietu, kur siltāk. Kamēr Latvijas iedzīvotāji publisku masu protestu vietā (miermīlīgu, bez logu dauzīšanas) pakos mantiņas un brauks projām, tikmēr viss šeit turpināsies pa vecam. Pēc oligarhu sarunu publicēšanas pie Saeimas vajadzēja stāvēt 50 000 lielam pūlim ar prasību sodīt vainīgos. Un stāvēt līdz pozitīvam rezultātam.

Pievienoja viedokli pie raksta Varētu nepietikt balsu, lai Sudrabu komisijā nomainītu ar Judinu 3.augusts 2017 15:01

Sudrabu bija jātur lielgabala šāviena attālumā no šīs komisijas kaut vai tāpēc, ka viņas vārds minēts ierakstītajās sarunās. Taču mūsu deputāti par interešu konflikta jēdzienu laikam nav dzirdējuši un par ētikas eksistenci pat nenojauš.

Pievienoja viedokli pie raksta ASV plāno ceturtdaļmiljardu dolāru cīņai ar Krievijas ietekmi 3.augusts 2017 14:57

Cerams, ka tur strādās arī personas, kuras tiešām pārzina Kremļa mnogohodovočku izpausmes un zemtekstus. Ilustrācijai vairāk derētu izgriezums no Apache loga ar traceroute lodziņu stūrī.

Pievienoja viedokli pie raksta Divos teroraktos Londonas centrā cietuši britu un ārvalstu pilsoņi 4.jūnijs 2017 13:26

Masu slaktiņu var sarīkot tikai radikāļi. Vai nu viss paliks pa vecam vai arī valdības sāks rīkoties lai piegrieztu skrūves visiem, kuri vēlas pārtaisīt Eiropu par Eirāziju.

Skatīt vecākus ierakstus