IR

A4274db3ef3ede00e9a6771949a31bc6

Krotow

Domubiedri (0)

Kremlisti ar Vovu uz vairoga tagad darīs to, ko nespēja izdarīt Ukrainā. T.i. stutēs atpakaļ Asadu un paši paraksies apakšā.

Pievienoja viedokli pie raksta Lielbritānijas Augstākā tiesa: "Brexit" sākšana jāapstiprina parlamentam 24.janvāris 2017 18:41

Nav tur neviena, kas nebēgļus liktu ielādēt kuģu tilpnēs, lai aizvestu atpakaļ un izkrautu ārā kaut kur Namībijas tuksneša krastā.

Rail Baltica ir stratēģiski svarīga nozīme gan lielo kravu gan pasažieru pārvadāšanai starp valstīm vidējās distancēs. Baltijā satiksmei starp pilsētām tas var aizstāt arī aviotransportu laika un piekļūšanas ērtību ziņā. Galvenais, lai nav bezjēdzīgu ātruma ierobežojumu kārtējo otkatu un lobiju dēļ.

ASV kravu pārvadājumu biznesa lobiju un problēmu ar zemes atbrīvošanu jaunu dzelzceļa līnija būvju dēļ (ir arī tur savi Šleseri) joprojām nav reālas ātrvilcienu satiksmes cauri visai valstij. Cik sanācis runāt ar amerikāņiem un lasīt viņu rakstīto visādos ar ātrgaitas dzelzceļiem saistītos forumos, viņi par savām problēmām šai sakarā ir diezgan sapīkuši un saskumuši.

Pievienoja viedokli pie raksta ZZS par Rīgas mēra amata kandidātu izvirza Krauzi 24.janvāris 2017 11:58

Ir lasītāji diez vai balsos par ZZS. Taču par viņiem balsos visi tie, kuriem radi salīduši lauku pašvaldību padomēs. Īpaši tajās, kur pagastā ar 1000 iedzīvotājiem pašvaldības darbinieku saraksts aizņem 3 A4 lapas no abām pusēm.

Pievienoja viedokli pie raksta Tramps kļūst par 45. ASV prezidentu un sola Amerikas uzplaukumu 21.janvāris 2017 19:04

Ko kurš saprot ar Eiropas vērtībām. Klasiskās Eiropas vērtības izpaužās kā Eiropas zemēm raksturīgs kopīgs kultūras mantojums un sadzīves veids, personas pamattiesību un likumu ievērošana. Izlaidībai un parazītismam ar Eiropas vērtībām nav nekāda sakara.

Pie reizes varēji paskaidrot diarejas kandidātiem, ko īsti ceri no Ozoliņa sagaidīt. Lai viņi zina vai iepriekš jāēd plūmes vai skābie kāposti.

Pievienoja viedokli pie raksta Narciss 19.janvāris 2017 17:38

Boļševiki ar savu "vispasaules revolūcijas" ideju izkropļoja sociālismu pavisam, pārvēršot to aziātiskā tirānijā. Ietekme uz inteliģences aprindām un likumsakarīgi - akadēmiskajām aprindām bija nopietna. Bieži vien rietumu inteliģenti paši sarkanojās un nemaz nebija jāvervē, Viņi jau nebija saņēmuši pretpoti Gulaga un sarkanā terora veidā pašu zemēs. Pēc tam akadēmiskajās aprindās šie kreisie "liberāļi" un "demokrāti", kas patiesībā bija maskēti komunisti, sāka atražot paši sevi. Interesentiem saite uz vienu no rakstiem par šo tēmu rufabula.com/articles... Parādība, ko šodien sauc par liberastiju, ir rietumu inteliģences un akadēmisko aprindu komunisma rezultāts. Tramps par prezidentu ASV ir pilsoņu atbildes reakcija. Pēc būtības viņi ievēlēja ne jau Trampu ar viņa ākstīšanos un publisku gramstīšanos gar sieviešu dibeniem, bet cerību, ka viņš palīdzēs aizvākt no valsts pārvaldes komunisma skartos inteliģentus. Lai to vietā nāktu tie, kuri nedara pretdabiskas muļķības un spēj vadīt valsti atbilstoši konstitūcijai un iedzīvotāju labā.

Sveiks, Miervaldi :)

Pareizi būtu izmeklēšana Saeimā un nelojālo deputātu atcelšana no posteņa ar sekojošiem administratīvajiem un kriminālajiem sodiem. Taču šādu rīcību no pašreizējās koalīcijas velti gaidīt. Diemžēl šobrīd neredzu nevienu politisko spēku, kurš būtu spējīgs to paveikt, tai pašā laikā bez represīvām akcijām spējot rīkoties arī ekonomikas u.c. valstij svarīgu lietu jomā. Vienotība tam ir par mīkstu un kašķīgu, NA viena arī to nevelk, ZZS nu jau redzami kā atklāti darboņi pret Latvijas interesēm. Tiešām nezinu.

Pievienoja viedokli pie raksta Manas pārdomas par insultu Latvijā 19.janvāris 2017 12:52

West, izsaku līdzjūtību. Taču nejauc valsti ar nemākulīgiem un savtīgiem valsts pārvaldītājiem.

Pievienoja viedokli pie raksta Narciss 19.janvāris 2017 12:50

Sit mani nost, taču nesaprotu, ko Bišofs ar šo attēlu vēlas pateikt. Un kas ir domāts ar krāsaino krānu. Varbūt arī man jāsāk lietot maģiskās sēnes, lai to saprastu :)

Pievienoja viedokli pie raksta Veidos lidmašīnu pasažieru datu reģistru terorisma apkarošanai 19.janvāris 2017 12:45

Interesanti, cik ilgi vēl likumdošanā izmatos arhaisko nosaukumu "gaisa kuģis"?

Pievienoja viedokli pie raksta Ministrs: Augstākās izglītības programmu skaits jāsamazina no 900 līdz 600 16.janvāris 2017 14:15

Šoreiz tev piekrītu. RSU SZF parādījās tieši Kreituses vēlmes dēļ pavilkt augstākās izglītības budžetu pavairāk uz savu privāto pusi. RPIVA no LU atdalījās tāda paša iemesla dēļ.

Jāskatās līguma noteikumos. Ja reklāmas tur bija aizliegtas, tad viss skaidrs. Taču, ja Zebrā nonāca RD politiskā reklāma, tā ir muļķība no Timrota puses un tad nu neko.

Pievienoja viedokli pie raksta Maģiskā domāšana 16.janvāris 2017 14:04

Būs aizguvuši ideju no Krievijas pieredzes, kur māņticība un tumsonība pašlaik topā.

Skatīt vecākus ierakstus