IR

A4274db3ef3ede00e9a6771949a31bc6

Krotow

Domubiedri (0)
Pievienoja viedokli pie raksta Brigmanis gatavs vadīt Latvijas Zemnieku savienību vēl vismaz 2 gadus 7.aprīlis 2017 21:41

Brigmanis, kā jau bija PSKP politbirojā ierasts, turēsies līdz brīdim, kamēr viņu no Saeimas iznesīs ar kājām pa priekšu. Nez ir kāds krimināli nesodāms veids, kā viņu kopā ar ZS no turienes dabūt laukā ātrāk? Vēlēšanas diemžēl maz palīdz.

Pievienoja viedokli pie raksta ASV raida spārnotās raķetes uz Sīrijas aviobāzi 7.aprīlis 2017 21:36

Tā ir. Tagad Tramps Krievijā bojā ceļus un čurā liftos.

Pievienoja viedokli pie raksta ASV raida spārnotās raķetes uz Sīrijas aviobāzi 7.aprīlis 2017 21:19

Ķīmisko ieroču lietošana vienkārši parādīja, ka Putina padotie ir vēl neparedzamāki par viņu pašu.

Pievienoja viedokli pie raksta Tiesa pasludina "Trasta komercbanku" par maksātnespējīgu 10.marts 2017 18:09

Slēguši kārtējo NVS izcelsmes naudas atmazgātuvi. Būs nedaudz tīrāks gaiss. Hūte un buldozers gan bēdāsies, taču tā vairs nav mūsu problēma.

Staļins būtu sarīkojis WW2 ar sevi Hitlera vietā arī bez Rūzvelta piekrišanas. Tas, ka Rūzvelts piekrita pusi Eiropas, ieskaitot mūs, atdot ūsainim, gan ir tiesa.

Pievienoja viedokli pie raksta EP atbalsta bezvīzu režīma ieviešanu ar Gruziju 3.februāris 2017 11:39

Kārtējais ihtamņetu sūtījums pārstrādāts mēslojumā. Līdz nākamajam būs (pa)miers.

Pievienoja viedokli pie raksta Notikusi ielaušanās žurnāla "Ir" redakcijā 31.janvāris 2017 14:40

Miervaldiņam atgādinājums par kriminālo pagātni mazliet traucēja vemt komentāros?

Pievienoja viedokli pie raksta Meksikas prezidents atceļ nākamnedēļ plānoto tikšanos ar Trampu 27.janvāris 2017 22:46

Miervaldi, ej atpakaļ gultā. Vai arī pasūdzēšos sanitāram, lai atņem tev datoru.

Pievienoja viedokli pie raksta Brigmanis uzskata, ka Grigulei būtu jāizstājas no partijas 27.janvāris 2017 20:20

Atkarīgs no tā, cik veiksmīgi pirms vēlēšanām medijos izdosies atgādināt iepriekšējā sasaukuma deputātu darbus un nedarbus. Tiesa, lauku pašvaldības, kur puse pagasta skaitās pašvaldības darbinieki un kuras ar ZZS sasējušās nesaraujamā koruptīvā mezglā, būs ciets rieksts. Pat nezinu, kā tajās vietās kaut ko var panākt bez korupcijas, ņemot vērā, ka vairums iedzīvotāju tur jau aizbēguši peļņā uz Angliju.

Pievienoja viedokli pie raksta Meksikas prezidents atceļ nākamnedēļ plānoto tikšanos ar Trampu 27.janvāris 2017 20:08

Pārcēla tie paši trampveidīgie no lielo kompāniju valdēm. Varbūt Tramps ar saviem padomniekiem, pazīstot ASV biznesa virtuvi no augšas, arī spēs viņus izregulēt (sarunāt, iebaidīt, piesolīt, tiešām nezinu, kā viņi tur savā šaurajā lokā čupojas) tā, lai daļu no uz Meksiku pārnestās ražošanas atdabūtu atpakaļ uz ASV. Ir aizdomas, ka tad viņam var gadīties impīčments Kenedija stilā. Taču lai jau ņemas. ASV kompāniju ražotņu atrašanās vieta patiesībā ir mazākais kam būtu jāuztrauc Eiropā dzīvojošos.

Pievienoja viedokli pie raksta Meksikas prezidents atceļ nākamnedēļ plānoto tikšanos ar Trampu 27.janvāris 2017 19:39

Atceroties, ka Meksikā ražo daļu ASV kompāniju produkcijas, beigās sanāks, ka Tramps apķīlās pašu ASV.

Pievienoja viedokli pie raksta Brigmanis uzskata, ka Grigulei būtu jāizstājas no partijas 27.janvāris 2017 19:25

Latvijā partijas diemžēl ir vairāk interešu grupas kaut vai biedru skaita dēļ. Atvainojiet, taču kompānija ar 1000 dalībniekiem nav partija. ZZS ir bijušo kompartijas darbinieku un uz Krievijas tirgu centrētu lielsaimnieku lobijs, kuri kopā ar savu pelēko kardinālu Puzē ir nu jau atklāti pārdevušies Kremlim. Acīmredzot plintniece Grigule Lemberga interešu bīdīšanai Briselē ir tik svarīga, ka viņš ir gatavs likt uz spēles visu ZZS. Laikam viņam šobrīd nav neviena cita tik naudaskāra un tik stulba ar iniciatīvu. Visa šī kompānija raud pēc tiesas par valsts nodevību ar labākajā gadījumā izraidīšanu no Latvijas un ES uz visiem laikiem.

Skaisle, beidz taču Miervaldi bakstīt. Vai neredzi, ka viņš ar savu gotiņu aizņemts.

Sociālās lietas uz Ārlietu ministriju kaut kā neattiecas. Ar ministriju tēriņu ierobežošanu būtu jātiek galā šahistes kantorim un premjeram.

Lasīju par to gadījumu. Arī tas pieder pie padomiskā darba stila. PSRS laikā, pastāvot deficīta un blata izkropļotai tirdzniecības sistēmai, pārdevējs vienkāršo pircēju varēja arī pasūtīt ar trīsstāvīgajiem. Maxima vadoši darbinieki laikam nav pamanījuši, ka jau 25+ gadus te ir cita valsts iekārta un attieksmei pret pircēju būtu jāmainās līdzīgi. Tur ir darbs VVC.

Skatīt vecākus ierakstus