IR

D41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e

Jānis V.

Domubiedri (0)

Tie ir kārtējie murgi. Vispirms uzsākt projektu, ieguldīt tajā milzu līdzekļus, bet tad, ja nesanāk, to apturēt. Tad jau Godmanis arī būtu apturējis Parex un nebūtu tai palīdzējis ar manu un pārējo pensionāru naudu. Ir skaidrs ka tā ir tāda pati afēra, kā vicienu iepirkums un tas atkal beigsies ar izlaupītu naudu un bez rezultāta. Pie varas esošās partijas, bet īpaši ZZS, jau daudzkārt ir pierādījusi savu shēmošanas prasmi, kad nauda pazūd un neviens par to neatbild. Projekts ir vajadzīgs, bet to var sākt tikai tad, kad būs likvidēta iespēja ar shēmošanu izlaupīt gan valsti, gan firmas, kad pie varas šeit būs uzticami cilvēki, bet ne kpss pirmie sekretāri un viņu padotie.

Jautājums ir - ko darīt lai to izbeigtu? Partijas mainās, bet cilvēki paliek tie paši, kuri jau tūkstošiem reižu pa šiem atgūtās neatkarības gadiem ir grāvuši un postījuši, rausuši un tirgojušies ar kopējo īpašumu. Korupcija ir saniegusi apogeju, gan Rīgā, gan visā valstī, lauki un mazpilsētas ir tukši gan no ražotnēm, gan no iedzīvotājiem. Nepietiek naudas, bet iekasētā aiziet milzu ierēdņu aparāta uzturēšanai, vai tiek nozagta. Visi varenie varneši imitē aktīvu darbošanos, bet faktiski domā tikai par savu labumu. VID darbojas kā iedzīvotāju ienaidnieks un saimniecības postītājs. Par ko lai tagad balso nākošajās vēlēšanās? Nevienam šeit nevar ticēt, visas partijas ir veidotas ar vienu mērķi, izlaupīt valsti. Nebalsot arī nevar, ja negrib pazaudēt vēl to, kas šeit ir atlicis. Varbūt varētu balsot par JKP, cita neredzu.

Pievienoja viedokli pie raksta Zogam. Paldies par sapratni! 10.janvāris 2017 09:00

Bez Rīgas mums vēl ir daudz pašvaldību, kuras tāpat prot pievākt iedzīvotāju maksātos nodokļus. Deputātiem un partijām tās ir vienas no galvenajām barotnēm, tāpat kā pašvaldību deputātiem un visādiem ierēdņiem. Vai Lembergs būtu kļuvis tik bagāts, neesot pašvaldības vadītājs? Un cik vēl ir pārējo lembergu, kuri ir pratuši izlaupīt savu pašvaldību, vai to nelietīgi izmantot? Un cik maz šeit ir tādas pašvaldības, kuras darbojas godīgi? Un vai vispār tādas ir?

Pievienoja viedokli pie raksta Brīvo vietu aizpildiet paši 7.janvāris 2017 14:06

Dzeri! Es domāju ka mūsu "draugiem" Austrumos ir ļoti izdevīgi tas, ka mēs šeit neiredzam neko un nevienu, ka visu lamājam un zākājam, ka visu zinām un par visu esam informēti, arī par nepiejamo, jo tieši tā ir visvieglāk radīt haosu valsts iekšienē, bet pēc tam to iznīcināt. Ir liela starpība starp kritiku un nepārtrauktu pilna virloka vicināšanu virs mūsu galvām, radot pretīgu smirdoņu un liekot mums vienkārši bēgt. Manuprāt tieši ar to nodarbojas Putina troļļi, bet mēs viņus uztveram kā patiesības sludinātājus. Ar to ir jārēķinās, īpaši tagad. Faktiski šo lapu viņi ir īpaši izmantojuši vienmēr, tāpēc manuprāt nevar visu ņemt par pilnu, ko šeit raksta. Daudz no komentāriem vienkārši būtu jāignorē. Tad tāda vāvuļošana kļūs bezjēdzīga.

Pievienoja viedokli pie raksta Jaunie laiki 7.janvāris 2017 13:45

Manuprāt terora aktos nevar vainot vienīgi kādus konkrētus politiķus, kaut gan arī pilnībā to nevar izslēgt, jo politiķis arī ir tikai cilvēks un nevar visu paredzēt. Diemžēl glābjot kara upurus, viņi ir atvēruši durvis arī musulmaņu fanātiķiem, kā arī labuma meklētājiem, kuriem ar karu ir maz sakara. Tagad ilgus gadus nāksies no tā ciest un cīnīties ar sekām, jo Eiropa pārvēršas par musulmaņu citadeli, būs spiesta tērēt milzu līdzekļus viņu labā un arī paciest viņu nelietības. Viņi nebrauc šurp kā lūdzēji, varbūt tikai sākumā, viņi brauc šurp kā kungi un pavēlnieki pār neticīgajiem, un jo vairāk viņi šeit iesakņosies, jo dziļāk mēs to dabūsim just. Ar to gan nerēķinājās neviens līdzjūtīgais politiķis, jo sprieda pēc sevīm, nepazīstot Austrumu kurltūru un vērtība, neiedziļinoties iespējamās sekās nevarot pat iedomāties uz ko tādi fanātiķi var būt spējīgi.

Pievienoja viedokli pie raksta Brīvo vietu aizpildiet paši 7.janvāris 2017 13:13

Robotron. Nu tad man vienīgi atliek vēlēšanās balsot par Jums, citu vairāk nav. Es gan nesaprotu kāpēc es nezinu visu tik smalki par katru Latvijas aktīvāko pilsoni? Varbūt man nav tādu iespēju piekļūt cilvēku biogrāfijām, kādas ir Jums, tās ir dotas ne katram. Arī Valsts arhīvā tādus datus neatradīsim, ja nu vienīgi kādos speciālajos arhīvos, kuriem bija nepieciešama īpaša atļauja piekļūšanai tiem. Pie mums ir ļoti viegli jebkuru nomētāt ar sūdiem, jo par to nav jāatbild, diemžēl, neminot ne faktus, ne konkrētus datus.

Pievienoja viedokli pie raksta Brīvo vietu aizpildiet paši 7.janvāris 2017 10:06

Vai tur netrūkst čekas maisi SAAB aizsardzībā? Sākums tam visam manuprāt ir meklējams tajos.

Pievienoja viedokli pie raksta Brīvo vietu aizpildiet paši 7.janvāris 2017 09:49

Kamēr mēs balsosim par čekas maisu sargātājiem, kamēr mēs balsosim par korupciju valstī, vai par partiju finansēšanu no ziedojumiem, kamēr mēs varas krēslos ļausim nonākt ļeņiešiem-staļiniešiem no kp un nedomājot balsosim par morāliem bezmugurkaulniekiem, tikmēt mēs tā arī dzīvosim. Vai nebūtu pareizāk balsot par tādiem, kā Jānis Bordāns, kurš gan tika padzīts no NA par nepaklausību saimniekiem, bet tomēr palika pie sava viedokļa? Arī viņa Jaunā konservatīvā partija neatbalsta valsts pārvaldi caur kukuļošanu un vēl daudz ko citu, kas ļauj gremdēt valsti.

Pievienoja viedokli pie raksta Viens nav cīnītājs. Par mūsu drošību. 7.janvāris 2017 09:34

Jācer, ka NATO atbalstu mums nevar ietekmēt Maskavas vēlmes un plāni šeit. Tomēt tas, ka sistemātiski un metodiski tiek grauta Latvijas ekonomiskā un saimnieciskā attīstība, neļaujot tai savā attīstībā pacelties augstāk par zemākajiem ES līmeņiem,liecina par Krievijas milzīgo ietekmi šeit. Valsts atjaunošanas sākumā Godmaņa veidotais Latvijas bagāto slānis faktiski sastāv no Ļeņina-Staļina partijas biedriem un visticamāk ka arī no bijušajiem čekistiem un KGBešņikiem. Ne velti pašreizējā valsts pārvalde tik ļoti sargā čekes maisus no to atvēršanas. Es domāju ka pastāvīgās Latvijas neveiksmes tās attīstībā, un biežās valsts ekonomiskās krīzes, kā arī izpostītās, ar valsts nākotni tieši saistītās nozares, kā veselības aprūpe, izglītibas joma un milzīgā ienākumu starpība starp dažādiem iedzīvotāju slāņiem, ir cieši saistīta ar čekas maisu saturu un iespēju Maskavai šeit diktēt kārtību caur saviem aģentiem un sadarbības partneriem, no it kā likvidētās, Ļeņina-Staļina partijas. Ne velti jau pašos valsts pārvaldes pamatos ir iestrādāta milzīga korupcijas iespēja caur partiju finansēšanu no ziedojumiem. Saeima šeit faktiski kalpo bijušajiem čekistiem un ļeņiniešiem-staļiniešiem, jo tieši viņi ir kļuvuši par Latvijas bagātākajiem cilvēkiem, pateicoties savam atbalstam no pirmās valsts valdības pēc neatkarības atjaunošanas. Te nekas nenotiek nejauši, viss tiek kontrolēts un virzīts un izpostīts no it kā nemākulīgas vadības. Tomēr NATO klātbūtne šeit liecina ka kaut kur ir tā robeža, aiz kuras šeit beidzas čekistu vara un sākas mūsējā.

Pievienoja viedokli pie raksta LIELĀKS VALSTS FINANSĒJUMS POLITISKAJĀM PARTIJĀM VAR MAZINĀT KORUPCIJU 24.decembris 2016 14:55

Es pilnībā piekrītu J.Bordānam un JKP, ka partijas ir jāfinansē vienīgi no valsts budžeta, jo tagad faktiski korupcija ir ielikta pašos valsts pamatos. Arī neleili atļautie ziedojumi partijām vienalga liks tām lemt par ziedotājam izdevīgiem lēmumiem, jo ziedot var arī caur trešajām personām un visādi citādi, ko pie mums lieliski prot partijas. Tas dod iespēju bagātākajiem partiju biedriem, pret ziedojumiem, ieņemt augstākus amatus partijas hierarhijā un kļūt pas Saeimas deputātiem, ja partija pārvar 5% barjeru.

Pievienoja viedokli pie raksta Globālais barometrs rāda cilvēku bailes ziņot par korupciju 21.novembris 2016 14:49

Bordāns YouTube ir ielicis vairākus video. Tajos viņš runā to, ko es domāju. Man gribas viņam ticēt, jo pārējās partijas ir pilnībā izgāzušās. Arī tas, ka viņš palika pie savas nostājas pat zaudējot ministra krēslu, arī norāda uz to, ka viņam var ticēt. Kādam taču ir jātic un nav izvēles. Vai viņš spēs izarīt to, ko sola, izmainīt pārvaldes sistēmu Latvijā, nezinu, bet tā noteikti ir jāmaina.

Pievienoja viedokli pie raksta Globālais barometrs rāda cilvēku bailes ziņot par korupciju 21.novembris 2016 14:43

Korupcija ir Latvijas pārvaldes pamatā, kamēr partijas tiks finansētas no privātiem ziedojumiem. Zagļi maksā partijām par sev izdevīgiem likumiem, bet partijas to ievieš, jo tā aug viņu ienākumi un jo lielāki ir zagļu ienākumi, jo vairāk tie ziedo partijām gan tieši un likumīgi, gan caur ofšoriem. Tāpēc jau likvidēja KNAB un atstāja tikai tā izkārtni.

Tas viss jau atkal norāda cik milzīga korupcija šeit valda. Zagļi pat nekaunas un nebaidās, jo zina ka ir visu nopirkuši par šo sazagto naudu. Kāpēc viņi abi vēl nav uzcēluši Godmanim un Slakterim pieminekli? Droši vien viņiem uzcēla citu pieminekli, tādu nesedzamu, bet ļoti, ļoti vērtīgu.

Pievienoja viedokli pie raksta Premjers: Visi VID "melnajā sarakstā" esošie netiks automātiski atlaisti 6.marts 2016 14:03

Kārtējā miglas pūšana. Arī bez sarakstiem ir saprotams ka VID čum un mudž no visādiem blēžiem un zagļiem. Tur ir lieliska augsne korupcijai un valsts izlaupīšanai. Tur daži pat neslēpjas, bet to dara pa pusei atklāti. Vaškeviča lieta parādīja ka lielos zagļus šeit nesoda, bet sargā kā dārgumu.Tad kāpēc jāslēpjas?

Lembergs arī bez Kučinska palīdzības ir pilnībā pārņēmis KNAB, nu viņa ietekme būs dubultīga.

Skatīt vecākus ierakstus