IR

Img_4070-large

Skaisle plus 

Domubiedri (1)
Pievienoja viedokli pie raksta Valsts neatteiksies no slepenām metodēm 27.aprīlis 2017 08:16

nav tagad laika ilgi domāt, bet - iznāk, ka destruktīva un bremzējoša ir saeima ar savu čekas izpētes kavējošo likumdošanu , nevis komisija - kāpēc visu laiku apvaino komisiju? Kāpēc, sasodīts tāda manipulēšana?!

Pievienoja viedokli pie raksta Tuvā vēsture 27.aprīlis 2017 08:12

cik noprotu - Lote nav vēsturniece...

jā svinēt jau svinēsim 4.maiju - brīva diena , bet - pret savu vēsturi izturamies kā cilvēki ,kas baidās pat no savas ēnas.

Vai mums ir pētījumi - akadēmiski - par 15. maija apvērsumu? Par deportācijām, par kolaborāciju? Nav protams. Metaforās es šo situāciju iztēlojos tā, ka vēstures mūza Klio ir nogrūsta zem galda, pusplika nosalusi un pusbadā un čekists - tas pats, par ko biedrs Putins saka, ka tas uz mūžu, jā lūk, šis čekists Klio tur uz mutes mellu smagu zābaku.

Tādi esam. Un slikti, ka tā.

Pievienoja viedokli pie raksta Gaismā. Kā darbības vārds 26.aprīlis 2017 21:02

šī ir tā frāze, kuru bieži var dzirdēt arī angliski runājošā vidēgood Rediģēt

good
go͝od

labi

apstākļa vārds
labi
good, well, OK, nicely, okay, okey
īpašības vārds
labs
good, well, kind, fine, OK, kindly
drošs
secure, secured, safe, reliable, sure, good
pamatīgs
thorough, profound, solid, goodly, detailed, good
lietvārds
labums
benefit, good, quality, goodness, profit, use

Pievienoja viedokli pie raksta Nacionālisms un teātris 26.aprīlis 2017 12:45

nepārliecinoši - tagad jau tos, kas nepiekrīt Ušakova SC valdonībai Rīgā arī sauks par kremļa troļļiem , vai ne?
EH semjon semjonič ...

Pievienoja viedokli pie raksta Nacionālisms un teātris 26.aprīlis 2017 12:44

Rasa - mans - es esmu valsts - ir iespēja maksāt nodokļus, piedalīties vēlēšanās un citās sabiedriskās aktivitātēs.

Viena lieta ir kopējā atbildība - valsts esam mēs, otra lieta- kā tas konkrēti izpaužas - valsts esmu es.

Pievienoja viedokli pie raksta Nacionālisms un teātris 26.aprīlis 2017 11:19

nu jau tu ērikiņ raksti vairs ne kā naciķis, bet jau kā fāsists, vai komunists - tie arī bija svēti pārliecināti, ka vienīgie zin pareizos orientierus saiedrībai.

Pievienoja viedokli pie raksta Nacionālisms un teātris 26.aprīlis 2017 10:17

Teivāns man ir rasists tādā nozīmē, ka viņš nicinoši un noniecinoši izteicās par latviešu tautas dziesmām un dziesmu svētkiem - tik klaju nacionālo naidu paust laikam ir īpaša privilēģija

Viņa grāmatas nelasu principa dēļ, tikai mediju šķirstot izlasu virsrakstus

Ko es nespēju tev oponēt tā kā gribētu , jo tu visai sarežģīti izteici savu domu un man pietrūkst zināšanu - vai mans radu bērns ir liberāļu/islāmistu ideoloģijas upuris, vai postpadomju sabiedrības bērnības un jaunības upuris. Tas bērns nav kristietis, bet ir kristīgāks par miljoniem kristiešu pasaulē, gluži kā mana mamma. Tur viss ir sarežģītāk, bet - jā - bēgļu /musulmaņu jautājumā mūsu domas atskiras un kategoriki.

Arī par kolonizāciju - Āfrikas piemēram , mēs strīdamies, bet mana problēma ir tā, ka esmu pārāk maz lasījusi, man nav pacietības. Bet nu jā.

Pievienoja viedokli pie raksta Nacionālisms un teātris 26.aprīlis 2017 10:04

vārdu sakot - palieku pie sava viedokļa , ka BBC raksts sniedz ļoti plašu , ne tikai sociālekonomisku skaidrojumu kas un kā ar mums notiek, kamēr jurists, cik saprotu , sēžot Strasbūrā spēj izgaismot tikai vienu aspektu no tā, kas un kāpēc šodien notiek.Pats svarīgākais, manuprāt, ir tas, ka BBC tiek uzsvērts - nav viennozīmīga skaidrojuma, ir apstākļu kopums, sakritība.Ja visās musulmaņu zemēs būtu tik dauz naftas , cik SA un AAE , tad nevienu musulmani neticīgie Eiropā un pasaulē neuztrauktu. Tā ir nabadzība, nevis idejas, kas viņus dzen uz Eiropu. Un terorisms -tā pašnāvība ir idejas un izmisuma kvintensence. Kā likums pašnāvnieki ir nabagi, nevis šeihu dēli vai mazdēli.

Par liberalismu un konervatīvismu - es domāju, ka noteikti ir kāds zelta vidusceļš. Jo ja man nav pieņemams, ka Latvijā bērni mirst liberālisma ideju dēļ, jo nauda tiek atdota musulmaņiem - it kā bēgļiem, tad man tieši tāpat un tikpat cieti nav pieņemams,ja tiktu aizliegti aborti. Jo īpaši Latvijā, kur bērnus bendē nost gan tiešā , gan pārnestā nozīmē. Vai katoliskajā Īrijā - kur abortus aizliedza, bet bāreņus izmantoja lielās zāļu kompānijas zāļu ražošanas pārbaudēm , vakcinu izmēģināšanai - ne sliktāk kā nacisti koncnometnēs.Manā vērtējumā šādā aspektā konservatīvisms ir miljons reižu liekulīgāks vai sliktāks par liberālismu.

Pievienoja viedokli pie raksta Nacionālisms un teātris 26.aprīlis 2017 09:51

Valdi, tas, ko raksti - man smird pēc pozitīvisma kampaņas. Ellē to zemisko muldēšanu, kad mums pielēja ausis un acis, kamēr paši pozitīvisti valsti tā izaga, ka tā - mana valsts joprojām knapi dveš.

Viena lieta - mūsu nenotikusī cīņa par Rīgu, tās atdošana kremļa SC, otra lieta - tikai kārtējais piemērs, šorīt ziņās klausos - cik tur gadu laikā no Latvijas jau aizbraukuši apmēram 17% tās iedzīvotāju.

Reemigrācias plānam - t.i. - lai tautiešus atgrieztu Latvijā , vajagot naudu. Nu tas ir tas , kas manī izraisa bezcerību - tālāk tiek uzskaitīts, cik simti tūkstoši tiek tērēti reemigrācijai, kamēr - katru dienu Latvija zaudē 55 cilvēkus - tie nomirst vai aizbrauc. Un tu tiešām man gribi iestāstīt, ka latvieši brauks šeit atpakaļ,ja te uz vietas turpināsies valsts izzagšana un tautas apzagšana?

Tiešām - labi, meklējiet, kādus kas vēl klausās un tic tām muļķībām, es šo reemigrācijas naudas šķērdēšanu uzskatu tikai par kārtējo veidu kā izzgat valsti - kad politiķi un ierēdni likumīgi drīkst izklaidēm tērēt mūsu naudu.

Tāpēc - es palieku pie sava viedokļa - šābrīža Latvijas valsts ir represīva pret saviem iedzīvotājiem.

Naciķi ir tikai vieni no , kuri steidzas pārdoties maksimāli izdevīgi. Vai viņu sauc par nacionālistiem, vai kremliniem - man ir pilnīgi vienalga - man viņi ir un paliek naciķi - īsi un ceru , ka maksimāli nicinoši.

Pievienoja viedokli pie raksta Nacionālisms un teātris 26.aprīlis 2017 09:42

arī kremt ...nu nu, būs tev dzīvot kā ir

Pievienoja viedokli pie raksta Nacionālisms un teātris 26.aprīlis 2017 09:40

naciķi uzvedas kā izspārdīts skudru pūznis

Haris te ierodas un uzvedas kā Iesalnieka troļļu armijas specvienības komandieris vai pat ģenerālis. Iespaidīgi. Varu derēt , ka ikdienā nēsā zābakus ar jo biezu zoli, lai var sapīgi spert.

Cilvēks - M.Gricmanis izteica savu viedokli, bet naciķiem kā uguns pie astes. Viņi jau spriež pēc sevis,ka sludina tikai vienīgo pareizo patiesību.

Bet es uzskatu, ka M.Gricmanis runāja ļoti godīgi , savu zinu - nesludinot kā pēdējās instances patiesību un tas ir tas, kas man patīk.

Nu jā - naciķiem grūti sagremot, nēsājās te ar savam graizēm ....

Pievienoja viedokli pie raksta Nacionālisms un teātris 25.aprīlis 2017 16:31

man jāpadomā, lai atbildētu. Vai es varu piekrist , ko Tu raksti.

Pievienoja viedokli pie raksta Nacionālisms un teātris 25.aprīlis 2017 15:03

ne par tēmu - katru reizi kā tu saki, tā nav telefona saruna, pasaulē kaut kur noteikti saskumst kāds drošībs policijas darbinieks ...

Pievienoja viedokli pie raksta Nacionālisms un teātris 25.aprīlis 2017 14:29

beidziet apsaukāties, tas ir mans lauciņš

Valdi, nē - es sevi nesalīdzinu ar citiem - jo tad jautājums - ar ko man sevi salīdzināt - ar to bomzi, kuru satiku sētā pie atkritumu konteineriem, vai ar - teiksim šī žurnāla vienu no varoņiem - Ievu Iltneri. Es domāju ne a r vienu un ne ar otru.

Es esmu mana atbildība un arī Latvijas valsts ir mūsu atbildība.

Kā Tu domā, kāpēc IR žurnālā , kuru naciķi sauc par liberastu žurnālu , komentāros ganās tik daudzi naciķi?

Un vēl - lai problēmu risinātu - tā ir jānosauc. Jāsaprot. Un tad būtu jāsakas risinājumam. Tā es uzskatu.

Pievienoja viedokli pie raksta Nacionālisms un teātris 25.aprīlis 2017 14:24

starp citu - vakardien biju operā uz Mikus Čevzes lekcijām par operas vēsturi. Man ļoti patīk.

Lūk, tur MČ stāstīja par Bellīni. Ka Bellīni rakstīja ģeniālu mūziku, bet vienlaicīgi slimoja ar pihisku kaiti , bet - ka šodienas zinātnieki domā, ka šī kaite = ideja bija tāpēc, ka viņa zarnās bija kaut kāda sliktā baktērija.

Tā problēma tomēr ir tā, ka nav iespējams viennozīmīgi pateikt , vai viss sākās ar parazītu vai tomēr ar ideju. Jo Bellīni gadījumā - tomēr - parazīts. Un nezinu vai tie bija britu zinātnieki.

Bet nu labi - ne par tēmu īsti, bet tomēr

Skatīt vecākus ierakstus