IR

Pievienoja viedokli pie raksta Tranzītbiznesa uzņēmēju biedrības prezidente Antāne nodibina jaunu partiju 23.septembris 2017 11:49

riņķī apkārt....tas notiks tajā brīdī, kad vēlētāji sapratīs, ka atslēga nav jāmeklē vadoņa tēlā.
________________________
Skan labi, bet partiju populārākie pārstāvji ir vienīgais indikātors, kas ļauj prognozēt partijas politiku, jo programmas neviena partija nav pildījusi.

klusais. Zane tagad apjukusi kā aita bez auna, īstais brīdis Tev sniegt palīdzīgu roku:)

Pievienoja viedokli pie raksta Kad pienāks tā diena, kad prezidents... 22.septembris 2017 12:42

tvverotajs Nesaprotu...
____________________
Pagājuši jau mnprt > 15 gadiem kopš Delfos sāki vērot tv un tā arī neko neesi sapratis? Traģiski:):):)

Pievienoja viedokli pie raksta Muļķības kontinuitāte 22.septembris 2017 10:48

Jautājums muļķis vai blēdis Ozoliņa sakarā nav uzdodams - brīžam muļķis, brīžam blēdīgs, bet valdošajiem vienmēr pakalpīgs:)

Agrāk zanei esot sākusies histērija, kad putniņš uzkakājis uz kājas, bet tagad slimība kļuvusi hroniska. Garīgās kaites neesot lipīgas, bet uz vienu otru tomēr zanes teksti iedarbojas:)

Pievienoja viedokli pie raksta "Vienotības" vairākums neatbalstīs Vējoņa iniciatīvu par nepilsoņu bērniem 20.septembris 2017 23:08

Lielisks raksts domājošiem, ne baibiņām un zanēm: Rita Našeniece: Impērijas brīvprātīgie palīgi www.la.lv/imperijas-b...

Nu šis eksemplārs noteikti nobalsos par izmaiņām pilsonības likumā. Kuram tad vēl nav skaidrs, ka solītā pāreja uz vispārējo izglītību valsts valodā ir domāta vientiešiem?:)

Pievienoja viedokli pie raksta Par „Rigvir”, pavārgrāmatu medicīnu un Latvijas zinātnes devumu onkoloģijā 18.septembris 2017 12:18

Izsvērts autora viedoklis, pilnīgs petstats tiem tvitera "ekspertiem", kuri viņuprāt spējīgi dot padomus visās jomās:)

Pievienoja viedokli pie raksta Visu bērniem! 18.septembris 2017 10:52

Vai tik godātais karikatūrists, parakņājoties savā arhīvā, neatrastu bildi, kurā šaustījis nacionāļus par grūšanu nepilsoņus RU pilsonībā? Tagad jauns uzstādījums - vai nu pieņem LV pilsonību, vai kļūsti par RU pilsoni. Vecā Dienas branža maina uzskatus kā čigāns zirgus. 2006. gadā aicināja balsot par TP, 2010. gadā ne vārdiņa neiebilda pret V vēlmi vienoties ar SC. Vai IR kritizēja sarkano līniju nojaukšanu pret ZZS, toties vienmēr atbalstījuši segregāciju izglītības sistēmā, un intergrācijas simulāciju.

Pievienoja viedokli pie raksta Jauna politiska partija "Kustība Par!" - par ko īsti tā ir? 17.septembris 2017 21:03

Zane nekaunīgāka par čīgānu zīlnieci:) Likuma robežās? Shēmošana, lai radītu ticamību. Auto atradās LV, bet pirka it kā no Lietuvas:):):)

Pievienoja viedokli pie raksta Jauna politiska partija "Kustība Par!" - par ko īsti tā ir? 16.septembris 2017 14:51

basta. Pošol na rečku...:):):)

Pievienoja viedokli pie raksta Jauna politiska partija "Kustība Par!" - par ko īsti tā ir? 16.septembris 2017 14:20

Vēlreiz, kur atsauce par Bordāna atbalstu O variantam? Abbilde: A u vas njegrov vešajut neder:)

Pievienoja viedokli pie raksta Jauna politiska partija "Kustība Par!" - par ko īsti tā ir? 16.septembris 2017 13:09

Ak tad saitīti tomēr neatradi? Muldi tālāk par par saviem iecienītajiem atribūtiem:):):)

Pievienoja viedokli pie raksta Jauna politiska partija "Kustība Par!" - par ko īsti tā ir? 16.septembris 2017 12:43

Bordāns 1 gada laikā izdarīja vairāk kā Rasnačs 8 gados, Brokai gan izdevās daļu norakt. Basta varētu iedot saitīti, par Bordāna atbalstu O variantam, lai nebūtu atkal bla, bla:) Kā gan NA tādam farizējam uzticēja TM amatu, ko?:)):)
P.S. Gremdi Dombrovskim vajadzēja nogremdēt jau tūlīt pēc RU sūtniecības balles apmeklējuma:)

Pievienoja viedokli pie raksta Jauna politiska partija "Kustība Par!" - par ko īsti tā ir? 16.septembris 2017 11:18

andrejs. Ja jau ļoti vēlies, tad saklausīsi Bordāna tekstos, kas tur nav un Brokas tekstos, kas tur ir:) Tad nav pārsteiguma, ka iestājies pret Okupācijas muzeja paplašināšanu un "vecās zupas" sildīšanu. Atkārtošos, ja TB vārdi būtu sakrituši ar darbiem, tad NA nebūtu vajadzīga un nacionāļiem saeimā būtu vairākums. Ir daži jautājumi, kuros nacionāļi ir bijuši nepiekāpīgi, bet parasti tikai bla, bla, bla. Pagaidām JKP tikai zaķītis cilindrā, skatīsimies vai visa enerģija neaizies svilpē, bet vai, apkarojot JKP, NA joprojām redz savu ideoloģiski tuvāko Lemberga ZZS? Atkal miljardu sazāģēsim dzelzceļa eletrifikācijā un emigrāciju dzēsīsim ar māmiņu pabalstiem? Pat ezim skaidrs, ka nekas nesanāks.

Skatīt vecākus ierakstus