IR

Pievienoja viedokli pie raksta Rīgas domes priekšsēdētājs - Ušakovs; opozīcija pamet sēdi (papild.) 22.jūnijs 2017 22:18

Šlesers: krievu skolas Rīgā ir īsta «zelta ādere» — jo uzturēšanās atļauju pircēji ir sajūsmā, uzzinot, ka Eiropā ir valsts ar krievu skolām.

rinķī apkārt Laikam ši ir pirmā reize, kad nevaru Vējonim piekrist.
____________________
Gadi skrien kā stirnas, bet riņķī apkārt kārtējo reizi uzkāpis uz grābekļa:):):)

no tvitera
Guntars Račs
Es tikko izlasīju oligarhu sarunas un gaidu atbildes par to, kā ir ievēlēts esošais, nevis kā tiks ievēlēts kāds nākamais prezidents.

Pievienoja viedokli pie raksta «Lembergu par premjeru, bļaģ» 22.jūnijs 2017 18:37

Baiba... masīvā Vienotības iznīcināšanas kampaņa
________________________
Ak kungs!:) Kas traucēja V izvirzīt savu premjeru, kurš MM spieda Āboltiņu un co paust savu pārliecību?:)):) Ja Dievs kādu grib sodīt, tad atņem tam saprātu. Arī KNAB graušana sākās V laikā, taukmūļi spēja tikai noņemt Loskutovu, bet koķetērija ar diletantu Strelčenoku notika tieši ar V palīdzīgu roku...Kurš uzaicināja ZZS koalīcijā? Ar V atbalstu ievēlēts gan Vējonis, gan Bičkovičs, gan Kalnmeijers, kuru Nellija aicina atkāpties. Kur V atbalsts Nellijas aicinājumam?

Pievienoja viedokli pie raksta AUDIO: Oligarhu sarunas Rīdzenē. Slepenā koalīcija 22.jūnijs 2017 14:22

Lembergs: Brigmanis paziņoja, ka notiek sarunas ar Visu Latvijai! Es Augustam: VL! un Lembergs — aizmirsti! Izvēlies, vai nu VL, vai mani!

Pievienoja viedokli pie raksta AUDIO: Oligarhu sarunas Rīdzenē. Slepenā koalīcija 22.jūnijs 2017 13:40

IR, protams, malači, Nellijas aicinājums atkāpties ĢP aplausu vērts, bet kas būtu noticis, ja Zatlers toreiz iestātos Vienotībā? Vai būtu kādi šķēršļi Āboltiņas, Pabrika Pabrika pārliecībai par koalīciju ar SC?:):):)

Pievienoja viedokli pie raksta «Tu ar politiku taisīji sev naudu, Ainār!» 21.jūnijs 2017 00:44

zanEi un klusajam. Par Baldones novada domes priekšsēdētāju NA un V draudzīgi ievēlēja Požarnovu - GKL! Priecājies, priecājies, draudze:):):)

Pievienoja viedokli pie raksta Prokurors izbeidz kriminālprocesu pret Jurašu 20.jūnijs 2017 23:18

klusais. Tu gan nemainies:)

Pievienoja viedokli pie raksta Prokurors izbeidz kriminālprocesu pret Jurašu 20.jūnijs 2017 19:08

Un tagad ieradīsies klusais un izstāstīs, cik liela teikšana astoņkājī ir Jurašam:)

Pievienoja viedokli pie raksta «Tu ar politiku taisīji sev naudu, Ainār!» 20.jūnijs 2017 18:57

Neskatoties uz Drošības policijas (DP) ierosinājumu uzrādīt apsūdzību, prokurors nolēmis izbeigt kriminālprocesu par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu pret Rīgas domē ievēlēto bijušo Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) Operatīvo izstrāžu nodaļas priekšnieku Juri Jurašu (JKP), liecina aģentūras LETA rīcībā esošais prokurora lēmums.

Pievienoja viedokli pie raksta «Tu ar politiku taisīji sev naudu, Ainār!» 20.jūnijs 2017 13:42

klusais. To pašu Tu man teici Cita diena, kad biju pret koalīciju ar SC:) Nākotne rādīs. Taviem uzskatiem vispiemŗotākā RA+LA:):):)

Pievienoja viedokli pie raksta Konkrēta situācija 20.jūnijs 2017 08:54

Nu kā tad ir, jaunais administrātors nav interešu konfliktā?:):):) Ozoliņa kungs, vai Lemberga ietekme ZZS mazinās kā Jūs rakstījāt agrāk?:)

Pievienoja viedokli pie raksta «Tu ar politiku taisīji sev naudu, Ainār!» 20.jūnijs 2017 08:49

Nu ko tad brāļa Teodora brūte zanīte te atkal ieklepojusi?:) Nesekošu gan tavam ieteikumam, jo nekad neesmu slēpis, ka NA spice ir tādi paši blēži kā V, tomēr neizliekas tik svēti un nevainīgi kā "pretkorupcijas cīnītāji", tā ir tā atšķirība. Atšķirībā no tevis mana labklājība nav atkarīga no mīļotās partijas, un neticu, ka pat tu būtu tik stulba, ka neredzētu - V ir tāda pati kā pārējās koalīcijas partijas. Ja kas, šoreiz nobalsoju par JKP.

Pievienoja viedokli pie raksta «Tu ar politiku taisīji sev naudu, Ainār!» 18.jūnijs 2017 09:32

no feisbuka
Andris Pauls-Pāvuls
Pie varas ir postkomunistisks kartelis, kurš maitā jaunatni.
Jau janvārī politologi Jānis Ikstens un Ivars Ijabs pauda līdzīgu viedokli - Latvijā izveidojies savdabīgs partiju kartelis.
Pēc pašvaldību vēlēšanām kartelis sāk izpausties visā krāņumā! Piemēram, vakar Smiltenes novadā Nacionālā apvienība (9 vietas) neuzņēmās politisko atbildību un par domes priekšsēdētāja Gints Kukainis (1983.) vietnieku vienbalsīgi ievēlēja Ivars Adamsons (1955., ZZS, 2 vietas). Nekādas politiskas loģikas, tikai solidāra 18 MIO budžeta "apgūšana".
Arī Mārupes novada 33,6 MIO budžetu "apgūs" Rīgas guļamrajona partiju kartelis. Salīdzinājumā ar Smiltenes novadu, Mārupē situācija politiski ir izteikti traģiskāka - karteli veidos ZZS, pieaicinot visus - gan Saskaņu, gan NA! Šeit redzams spilgts piemērs, kā vecā, postkomunistiskā elite (Mārtiņš Bojārs 1954.) samaitā jaunatni Raivis Zeltīts (1992.), ieradinot muldēšanā un shēmošanā.
Latvijas Republika mērogā, paceļot Rīgas guļamrajona deķi, politiķu publiskā melošana, muldēšana un shēmošana atklājas visā krāšņumā - Raivis Zeltīts nav kaut kāds vietējais deģenerāts, bet ir Nacionālā apvienība ģenerālsekretārs!

Pievienoja viedokli pie raksta ''Ulmanim vajadzētu Andrim, bļaģ, roku bučot...'' 17.jūnijs 2017 19:46

Baiba. Jābūt īpaši aprobežotai, lai 2017. gadā joprojām ticētu Vienotībai:):):)

Skatīt vecākus ierakstus