IR

Pievienoja viedokli pie raksta Tranzītbiznesa uzņēmēju biedrības prezidente Antāne nodibina jaunu partiju 24.septembris 2017 10:57

Ja ticam raskstītam, Antānei tiešām veicĀs savilkt visādus vēžus. Par tiem solītajiem rožu laukiem Latvijai gan šaubos. Cilvēcīgi piekrītu novēlējumam, lai veicAs turpmāk neiekļūt dzirnavās un tikt samaltai.

Pievienoja viedokli pie raksta Ķīlis: Mācīšanās tikai latviešu valodā būtu arhaisms 21.septembris 2017 21:34

"...pamats ir iepriekšējo mūsu priekšteču -mātes,tēva,onkuļa,brālena,vectēva,vecvectēva vecvecvevec... utt. ..."
Tu pats zirgu ratos iejūgt proti, gudrīt? Gudri .irst nav malku cirst, zini? Vai vari visiem nodrošināt tevis uzskaitītos filtrētos senčus? Cik no viņiem ir bijuši kā elles murgs? "Mēs riskējam pieņemt..." Mēs jau esam pieņēmuši un iegrimuši līdz ausīm, sapņotāj, kaut vai naudas attiecībās, bankās, ekonomiskās teorijās, ko neatzina sentēvu gudrības saskaņā nacionālo romantiķu "filtriem", ko esam pieņēmuši par absolūtu. Katram savs pamats, labi. Kad valsts sāk sēdināt visus uz kāda viena iedomāta pamata, rodas krusta karš, svētais karš, pilsoņu karš, lebensraum un ībermenš karš, komunisma lāğera izplešanās karš u.c. šausmas. Es esmu piedzimis laimes krekliņā gadu pirms WW2 beigām un man gājuši secen Sibirija, Afganistāna, Črnobiļa. Ne tāpēc, ka biju kāds kompartijas bonza, bet Šveiks, kuru nevar laist tālāk par kartupeļu mizošanu un nošaut arī nav par ko. Un palieku tāds, jo tas ir mans pamats. Tauta ir Šveiks. Tālavas taurētājs cauršauts nokrīt no koka kā maiss, nepaspējis pabeigt dialogu ar specnazu, kur nu vēl ietaurēties. Meklē cilvēcību visās valodās, t.sk. latviešu, atceries, sātans runā visās valodās, t.sk. latviešu. Pašlaik esmu mierīgs, jo nākamo karu diez vai piedzīvošu.

Pievienoja viedokli pie raksta Ķīlis: Mācīšanās tikai latviešu valodā būtu arhaisms 21.septembris 2017 13:32

"PAMATS"
Savdabīga jēdziena "pamats" izpratne. Zināšanu pamats, vai kāds pamats. Tad ņem un pārtulko visas zināšanas latviešu valodā, gudrīt! Mēs pat nevaram pārtulkot pašu nepieciešamāko, izņemot kaut kādas stulbas lubenes, par ko gatavi maksāt mietpilsoņi. Nemaz nerunājot par praktisko dzīvi. Kā rullē mūsu ZA radītā latviskā terminoloģija? Smieklīgi! Pamati rodas brīvi sūrā darbā un tad vēl ne katru reizi, nevis apčubināti no varas savārstīti no stulbiem noteikumiem un saķīmiķotiem likumiem.

Pievienoja viedokli pie raksta Ķīlis: Mācīšanās tikai latviešu valodā būtu arhaisms 21.septembris 2017 11:24

Vai tu, baton, pēc čurāšanas rokas mazgā? Varbūt tu Ķīlim glāzes pildīji un maizītes smērēji nemazgātām rokām?

Pievienoja viedokli pie raksta Ķīlis: Mācīšanās tikai latviešu valodā būtu arhaisms 21.septembris 2017 11:19

"...tad uzreiz redzam,ka..."
Kāda kuram redze. Ar vārdiem (valodu) Rīgā (īpašā augstumā). Ar darbiem un sasniegumiem gan mēs gribētu būt vienā strīpā ar citiem. Tā nemēdz būt. Ja kādam tas nepielec, tā ir viņa problēma. Ja šādi šķībacaiņi nonāk pie šprices, nelaime nav tālu.

Pievienoja viedokli pie raksta Ievest "gudrās" profesijas vai lēto darbaspēku? 21.septembris 2017 11:06

"Mēs joprojām šajā ziņā katastrofāli atpaliekam no attīstītajām rietumvalstīm. Te, drīzāk, ir vajadzīga nevis darbaspēka ievešana, bet gan valdības atbalsts tiem uzņēmumiem, kam nepieciešamas inovācijas. It īpaši mazajiem un vidējiem, jo tehnoloģiju iepirkšana un ieviešana prasa lielus līdzekļus. "
Tagad paskaidro, dārgais koks, ko tu esi sadzejojis.
1) Ja mēs katsstrofāli atpaliekam, kā mēs uz vietas savā atpalicībā radīsim spices tehnoloģijas?
2) Ja mums nav līdzekļu tehnoloģiju iepirkšanai, kur mēs pēkšņi uzbursim līdzekļus tādu ļaužu izaudzināšanai, kuri spētu šeit uz vietas radīt pssaules spices tehnoloģijas? Pie pašreizējā iedzīvotāju krituma un nabadzīgās rocības.
Piemēru minēšu Ventspils koka šūnu paneļu projektu, kura ietvaros pa tukšo izgāza miljonus, lai realizētu stulbo ideju sadrāzt skaidās kvalitatīvu masīvkoksni, lai radītu nenoteiktas parametru produktu, ko neviens nevar izmantot, jo nav zināmas tā īpašības.

Pievienoja viedokli pie raksta Ķīlis: Mācīšanās tikai latviešu valodā būtu arhaisms 21.septembris 2017 09:35

Vienkārši (vai klaji stulbi populiski) svaidīties ar okupantu atbalstītājiem neliecina neko labu latviešu atbalstam, drīzāk jau kaitē. Ķīlis neko nepasaka (sev par sliktu) kādā veidā notiks mācīšana skolās. Gribu pajautāt gudrajam kokam, vai viņš prot vienīgi un tikai latviešu valodu un ja nē, tad kālab nē? Vai nepatīk izolēta dzīve Amazones lietus mežos? Mēs visai drīz pārvērtīsimies par mazu, eksotisku, izolētu, unikālu kopienu ar savu seno valodu un primitīvo ikdienu, ko izdaiļo monumentāli tempļi - piramīdas. Mūsu dižumu pasvītros daži reti izcili indivīdi pāris - trīs reizes gadsimtā, līdzīgi kā etiops maratonists. Mēs varēsim tikai sapņot par pārtikušu, tiesisku valsti uz pašreizējās īstenības fona ar okupantu murgu pagalvī.

Kas pašiem labi noder, citiem vēl vairāk. Apaļkoki, meitenes, tirgojam tik nost. Ar ko valoda sliktāka?

Pievienoja viedokli pie raksta Jau četras dienas Krievijā nerimst spridzināšanas draudi 16.septembris 2017 08:52

Ticamība ziņai par draudu esamības patiesību līdzinās nullei. Milzīgie evakuācijas mērogi rada aizdomas par civilajiem manevriem izdomāta iemesla dēļ. Pie tam šis izdomātais iemesls kalpo par pamatu kaimiņu vainošanai. Labs gājiens ar zirdziņu.

Pievienoja viedokli pie raksta Simti tūkstošu eiro tautas muļķošanai. Kā interesēs? 14.septembris 2017 16:36

Cienījamās dāmas un godātie kungi, gana karstu, skanīgu diskusiju. Drošs pretvēža preparātu testēšanas indikators ir hūte. Ja hūte dzīvo, preparātu ausgusā! Lielākas pārliecības dēļ pakāpeniski palielinam rādiusu, ar visiem lobistiem. Lai nu kur, bet Latvijā vēži ziemo.

Pievienoja viedokli pie raksta Eksperti: "Zapad 2017" piedalīsies daudz vairāk militāristu nekā oficiāli ziņots 14.septembris 2017 10:48

Latvijas krievu - baltkrievu robežzonai vajadzēja būt pilnai ar policijas/armijas patruļām neuzkrītošā veidā. Vai atkal naudas nav?

Pievienoja viedokli pie raksta Vējonis: Par militārajām mācībām "Zapad 2017" sacelta pārāk liela ažiotāža 6.septembris 2017 13:35

Bāziet galvu savās smiltīs, es bāzīšu savās.

Sudraba turpina sudrabas ceļu. Cita ceļa viņai vienkārši nav.

Krievijā kopš Staļina laikiem joprojām dzīvs tā režīma gēns, kurš pašlaik tiek stimulēts. Cilvēka dzīvībai ir nulles vērtība. Tas nozīmē, ka kara gadījumā (neatkarīgi no pretinieka) cilvēku masas (neatkarīgi no kvalitātes) tiks neapdomīgi dzītas ugunī kā to darija Staļins. Krievija karos masīvi un netīri, ignorējot jebkādas konvencijas un aizliegumus uz jebkādiem ieroču un taktikas veidiem, jo neviena cilvēka dzīvībai kremļa izpratnē nav vērtības.

Pievienoja viedokli pie raksta Jurašs pieļauj: spiedienu uz ģenerālprokuroru izdarījis Lembergs (papild.) 31.augusts 2017 09:24

Nozagtas valsts noslēpums, ka tā ir nozagta. Šis ir visvairāk slēpjams noslēpums, pie kura slēpšanas piestrādā vislielākie slēpšanas mākslinieki

Skatīt vecākus ierakstus