IR

Pievienoja viedokli pie raksta Narciss 18.janvāris 2017 21:33

Kas tevi ar "māxlu" iedvesmo tik kretīniski kropļot latviešu rakstību? Tas laikam ir raibais laukumiņš bildē. Varbūt sākumā paskatamies spogulī, gudrinieki.

Cienījamās dāmas un godātie kungi, tikai nesadomājaties par daudz uz bordānismu un jurašismu. Visas pazīmes liecina, ka 1) ieskrējiens pirms vēlēšanām notiek mats matā pēc atstrādātiem, labi pazīstamiem atvēzieniem. 2) gadījumā pat ja viņi izrādās sirsnīgi "apkarotāji", to mazumiņu veikli vien pabāzīs zem ūdens. 3) tas, ko ar dažādu tolerances pakāpi sauc par korupciju, īstenībā ir dzīves veids Latvijā, par ko liecina puzes lāčplēša un viņa karadraudzes nenogremdējamā vienkocene un prezidentu kandidātu izšūpošana un izbalsošana. Izeja nav un nebūs balto tēvu meklējumos. Lai veicas censoņiem, lai veicas mums, kuri pēc kārtējā uzmetena pašņaukāsies mutautiņā un skries pie "vienīgâs" sociāldemokrātiskās taisnības apvienības Latvijā glābiņa meklējumos! Tāpēc jau maitasputns indrans jau atpletis knābi un izpletis spārnus, ğenerālis batons augstu pacēlis sūdu spaini.

Indran, viens paglups un slinks bioloğijas students pirms eksāmena spēja iemācīties vienīgi par blusu. Eksāmenā viņš izvilka biļeti par suni, vārnu un zivi. Atbildi viņš ievdīja ar fakta pieminēšanu par to, ka ikvienas rdības ķermenim ir pārklājums. Viņa gadījumā tas bija vilna, spalvas un zvīņas. Par katru atsevišķi viņš demonstrēja pārliecību, ka tur dzīvo blusas, pēc kā sekoja plašs stāsts par blusu, pie kam par katru no eksāmena biļetes punktu pilnīgi identisks. Šis ir tavs un tava sasodītā propagandas kantora gadījums, vecais marasmatiķi.

Pievienoja viedokli pie raksta Zogam. Paldies par sapratni! 9.janvāris 2017 18:52

Tērēsim uz nebēdu, dzīvosim uz parāda uz nebēdu. Ļaudis allažiņ atraduši paņēmienus, kā nemaksāt un tikt vaļā no parādiem. Atbrīvotāju funktieris - atnākt, paēst, padzert, saimniekus nomušīt, viņu mājas nodedzināt. Dodamies tālāk. Nekādu parādu.

Ūdens filtri un visas citādas tekošas padarīšanas jānoliek pagrabos. Nafig viņus stiept uz bēniņiem, ja nevar rihtīgi nodrīvēt. Večiem tehniskais funktieris vairs nu galīgi nekāds, pat nespēj ielāgot, ka šķidrais labprāt pats dodas uz leju, vismaz Latvijā tā ir. Tas viss no brangajām algām, knapajiem uzvalciņiem, manikīriem un pīrsingiem.

Pievienoja viedokli pie raksta Viens nav cīnītājs. Par mūsu drošību. 7.janvāris 2017 13:55

Vecais marasmatiķi ğenerāli baton. Tev tik maz funktiera, ka bāz bez mitas visiem jau sen apnikušās bildītes. Kas jums tur darās puzes lāčplēša propagandas ministrijā? Nav kaut cik aptestu ļaužu, kuri piekristu par semočkām drukāt jēlības? Gluži kā pakulainais marasmatiķis indrans ar savu brīvības statujas karikatūru. Nekas cits neatliek, kā vien samierināties ar viena apsēstību ar noļukušiem pupiem, bet otra - ar tupēšanu uz cietiem beņķiem ledus hallē. Labu apetīti!

Pievienoja viedokli pie raksta Viens nav cīnītājs. Par mūsu drošību. 7.janvāris 2017 13:49

Nepatīk latviešu paruna - ar vārdiem rīgā, ar darbiem aizkrāsnē. Vai cita paruna - gudri .irst nav malku cirst. Nacionālim jābūt par pilnu rubli, ja nē, tad aizveries.

Pievienoja viedokli pie raksta Brīvo vietu aizpildiet paši 7.janvāris 2017 13:33

"Brigmanis vairs neslēpjas...". Vai tas nozīmē - naši uže bļizko?

Pievienoja viedokli pie raksta Brīvo vietu aizpildiet paši 7.janvāris 2017 13:29

Tava izvēle ir vienkārši izskaidrojama - kremļa kabineta palodze. Tur arī ir meklējams sākums.

" ...даже упертые латыши..."
Nu ti upjorti pridurok

Pievienoja viedokli pie raksta Putins paziņo, ka Krievija neizraidīs ASV diplomātus 30.decembris 2016 19:16

Tieši tā! Krievija nav Amerikas galvenā problēma, taču viena no... Tramps un Obama abi ir amerikāņi, kaut arī atšķirīgi. Šis ir tas gadījums, kad Putins pats ielika asti klucī, atliek tik izsist ķīli. Pieļauju, ka šis tiks smalki izmantots, lai kārtējo reizi parādītu kremļa huligānam viņa vietu. Izskatās, ka mazajam bezprātim pēdējā brīdī kaut kas pieleca.

Pievienoja viedokli pie raksta Rinkēvičs: Mamikina tikšanās ar Asadu ir nosodāma 30.decembris 2016 11:59

Vienmēr un visur runāt "ne mazums ļaužu" vārdā liecina par totalitārisma izvarotu personību. Ar vienu pusi tādi siekalojas zem kremļa kabineta palodzes, ar otru - čakarē un šķaida pakļautos "ne mazums ļaužu". Šis ir tipisks gadījums, kad subjekts pārbauda brīvības un demokrātijas robežas. Ļoti ceru, ka tās tiks saprotami norādītas.

"...Liza Gļinka arī kaut kur vainīga..." Ko jautāt vietējiem gudriniekiem. Viņas vaina ir bērnu dzīvību glābšanā, neraugoties kādā ellē tie iemesti.

Beidziet knābāt dzeri. Tas prieciņš par ellē iekritušajiem koristiem, kādu neatļausies neviens no kores nenobraucis cilvēks, tiešām ir negants. Sevis piekrāsošanai nav slinkums pameklēt to, kāds dzeris šads vai dzeris šitāds. Acīmredzams, ka gudriniekiem nav nekā cita jaušamāka kā iekrāsot fonā kādu sūdīgi pelēku. Pelēks uz sūdīgi pelēka, lai nu kā, tomēr fontanē.
Drīzāk būtu prātīgāk padomāt par drausmīgo strutu maisu kaimiņos kāda ir pašreizējā kremļa vara un par to, kas var notikt, kad tas plīsīs pušu. Varbūt tie nelaimīgie koristi nemaz nav tā lielākā nelaime.

Jebkura vara lolo kultūrniekus, jo viņi ir tie, kuri, saņēmuši dāsnu mājienu, dziedās slavu varai. Saņēmuši treknu stimulu, tie nespēs un neuzdrīkstēsies atteikt, jo priekš tam ir VK, KNAB u.c. Arī prokurors zinās īsto brīdi kad iejaukties.Viss atkarājas no varas turētājiem tīkama vai netīkama meldiņa. Tā tas ir bijis iekš LPSR un ir pašlaik.

Skatīt vecākus ierakstus