IR

Pievienoja viedokli pie raksta Partija "Progresīvie" sākusi akciju "Nosūti vēstuli ģenerālprokuroram!" 28.jūlijs 2017 11:31

"... sākt piemeklēt pierādījumus..."
Pierādījums - Latvija iet mazumā - gāžas iekšā pa logiem un durvīm. Saprotams, vērojot no mākoņiem neko nevar ieraudzīt.

Pievienoja viedokli pie raksta Gerharda atbilde RD opozīcijai ir izlocīšanās 27.jūlijs 2017 12:58

Sveiks, jaunuli! Ko tāds pieticīgs iznāciens? Valodas prasme bremzē?

Pievienoja viedokli pie raksta Gerharda atbilde RD opozīcijai ir izlocīšanās 27.jūlijs 2017 12:54

"Piemēram, mūsējā pieder ..."
Piemēram, SC pieder Vladimiram Vladimirovičam.

Pievienoja viedokli pie raksta Gerharda atbilde RD opozīcijai ir izlocīšanās 27.jūlijs 2017 12:35

Ops! Jauns gaisa jaucējs. Stipri ož pēc IMHO aktīvā gudrinieka.

Pareizi, cita acī skabargu redzēt, paša acī baļķi neredzēt. Par V necepies, viņi paši sevi sodijuši, slava viņiem.

Pievienoja viedokli pie raksta «Ir» atrod ostas zemi, par kuru Dūklava kompanjoni gribēja «15 ļimončikus» 27.jūlijs 2017 08:46

Redziet, noteiktām amatpersonām, skarot noteiktas tēmas, sarunas krasi pārlec no privātas telpas publiskā telpā, vienalga kur risinātas, ministra kabinetā, medību namiņā, bordelī vai kur citur.

Pievienoja viedokli pie raksta «Ir» atrod ostas zemi, par kuru Dūklava kompanjoni gribēja «15 ļimončikus» 27.jūlijs 2017 08:40

10% no 15 ļimončikiem nav slikta "bonbonku kaste" pensim par sekmīgu darījumu.

Man patīk "... attiekšanos no nevajadzīgiem dokumentiem utt." Sevišķi jau tas galā piekarinātais "u.t.t."
Kurš būs tas, kurš pateiks - šis dokuments ir vajadzīgs, bet šis nē? Nevajadzīgs, tātad makulatūra, visi tie ļautiņi ar solīdajām algām, kuri "radīja" un "apstrādāja" šo makulatūru iejiet prom, brauciet uz īrijām, skotijām, uk. Cik daudz šādu labu nodomu ir sašķīduši pret makulatūras ražotāju betona sienu? Neticu, ka reforma šoreiz jau nu gan noteikti izdosies. Brīnišķīgas atskaites var uzrakstīt vienmēr, to rādīs laiks, jo cīņa ir uz dzīvību vai nāvi mūsu nelielajā ģimenītē.

Pievienoja viedokli pie raksta Miljonu ieņēmumi valsts budžetā, kas draud pazust 27.jūlijs 2017 07:26

Alus brūži ienākumu sarukumu akcīzes nodokļa dēļ var kompensēt uzbūvējot alus cauruļvadu uz slāpstošiem reģioniem. Nav ko niekoties ar divlitrenēm, ja uzskata, ka alus "izvilks" budžetu.

Par tiem procentiem, reitingiem, aptauju cipariem: varbūt rietumos, ziemeļamerikā tiem ir dadzmaz ticamības vērtība, taču kremļa ēnas radiusā iedzimts runāt vienu, bet darīt pilnīgi pretējo. Pareizāk, pēc izdarītā klāstīt pretējo.

Dunduki par snaiperiem nekļūst, ja kāds tomēr, tad ilgi nedzīvo.

Pareizi saprotam, biedri!

Var saprast puzes lāčplēša patiesības ministra organisko naidu pret Zatleru, jo pēc rīkojuma nr2 daudziem bosiem kļuva mitras kurpes. Viss jau beidzās labi, taču nelāgā pēcgarša palikusi. Neaizmirstama un laužas uz āru, bagātīgi pušķota ar jēlībām.

Šāda direktīva šodien izskanēja no puzes lāčplēša patiesības ministrijas tējkannām. Mēs runājam ZZS domājot HUTE, mēs runājam HUTE domājot ZZS.

Ir masveida bombardēšana, kuru tu piedāvā. Ir snaiperi, kas būtu ieteicamāk.

Skatīt vecākus ierakstus