IR

Tas nav iespējams. Ja man, mazpensim, kurš piestrādā par minimālo algu, lai savilktu galus, nedo dies, samazinās kaut kādu nodokli vai ievedīs neapliekamo minimumu, var ienākt prātā nemaz nestrādāt. Mēs ar sievu kopā, strādājošie pensionāri, nodokļos atmaksājam atpakaļ valstij manu sīkpensiju. Uz to arī viss turas. Pamēģini iekasēt ko no shēmotājiem, kuri sareģistrējuši 70 SIA vienā Grīziņkalna puspamestā graustā. Paši lasījāt - valdība nespēj...

Laikraksts... Vai puzes lāčplēša patiesības ministrijas izdevums?

Ja valdība nespēj, tā ir nespējīga. Labi vismaz, ka kāds nosauc lietas īstos vārdos. Jāatzīst, ka latvju lāčplēšiem mīļš krievu valsts kapitālisma modelis. Ir vara, ir bizness. Nav varas, nav biznesa. Nedomā kāds sīks svešķermenis no malas te rosīties.

Pievienoja viedokli pie raksta Rīgas rebes 19.maijs 2017 10:47

Skandāla sakne bija tā, ka Rasnačam pašam bija jāsarunā štelle. Neviens neizrādīja vajadzīgo iniciatīvu no apakšas un neuzņēmās atbildību. Tāds neglīts mūslaiku izņēmums.

Pievienoja viedokli pie raksta Rīgas rebes 19.maijs 2017 10:24

Praktiskā komunisma uzvaras maršs. Atkrituši strīdi par tā iespējām atsevišķā valstī. Pat ne vairs par to, vai komunisms iespējams atsevišķā pilsētā, bet par to vai tas iespējams atsevišķā kantorī. Šaubu vairs nav, tas ir iespējams. Tādēļ ušmeriku klasiskās profīlbildes būtu jāierindo blakus Engelsam un Marksam, kurš arī prata vien tērēt citu nopelnīto naudu, arvien dziļāk grimstot parādos. Taisnības labad jāatgādina Uļjānova un Džugašvili klātbūtne šai jaukai kompānijai, vēl vairāk tādēļ, ka SC ideoloģiskie maizestēvi jeģinorosi ir kremļa valdnieka, Josifa Visarionoviča dedzīgā fana un centīgā atdarinātāja, Vladimira Vladimiroviča kabatas partija.

Diez vai tiks publicēta patiesība par gatavā objekta reālo izmaksu. Var jau piemeklēt pantus par komercnoslēpumu. Daudz kas ir slēpjams.

Pievienoja viedokli pie raksta Sapnis par mājām — kas kavē tā īstenošanu? 19.maijs 2017 08:10

Viss ir daudz vienkāršāk - pie mums psr reālu naudu var dabūt reālu kaku. Atliek tikai izšķirties, vai ir vēlēšanās tērēt uz to savu dzīvi.

Grenlandē atrada izmirušu skandināvu kolonistu kultūrslāni. Pēc izpētes arheologi un vēsturnieki secināja, ka iemesls tam bijis reālo apstākļu ignorance. Tajā vietā, lai no kontinenta ievestu būvmateriālus, pārtiku un darbarīkus, kas nodrošinātu ļaužu izdzīvošanu, tika būvēti bagātīgi grezni dievnami. Cita etniskā grupa, kuras dzīvesveids vairāk atbilda situācijai, izdzīvoja un dzīvo šodien. Skumjš atgādinājums tam, ka dumība nenoveco un nemirst.

Pievienoja viedokli pie raksta Starp Krieviju un Ziemeļkoreju sāk kursēt prāmis 18.maijs 2017 16:02

Galvenie pasažieri būs krievu buki un to apkalpes, ziemeļkorejiešu uzvalciņos.

Pievienoja viedokli pie raksta Veselības ministre cer, ka līdz mediķu brīdinājuma streikam nenonāks 17.maijs 2017 10:03

Mazāk vajag būvēt nacionālās bibliotēkas, mežaparku estrādes, laikmetīgo mākslu muzejus, fondu glabātuves un citas ēģiptes piramīdas, kas jāatsvaidzina ar nanoūdeņiem un apēd trūcīgos līdzekļus. Kultūrnieki, slavējot varas turētājus, varēja būt arī pieticīgāki.

Pievienoja viedokli pie raksta Noplūduši latviešu valodas centralizētā eksāmena domraksta temati 17.maijs 2017 09:48

Ar izglītības paīriem noplūdušu nejēgu tiražēšana.

Nekādu pašvaldību! Valdībā reģionu departamentu ar pārdesmit cilvēkiem. Pašlaik sanāk 119 x (vidēji) 50 = 600 (noapaļoti) valdnieku - priekšnieku, vietnieku, vietnieku vietnieku, radinieku, čominieku uz vidējas lielpilsētas guļamrajonu, kuri plāta rokas, vaimanā un labi ēd.

Skatīt vecākus ierakstus