IR

Pievienoja viedokli pie raksta Notikusi ielaušanās žurnāla "Ir" redakcijā 31.janvāris 2017 10:29

Novaja metla po nkvomu meķjot, pridurok.

Pievienoja viedokli pie raksta VNĪ: Rīgas pils Baltās zāles applūšanas dēļ zaudējumi ir lieli 30.janvāris 2017 18:02

Mums tā nepieciešamas pilis! Tikai nav īstu amatnieku, kuri tās spētu radīt. Nav tādu, kuri prastu apieties ar uguni un ūdeni, siltumu un aukstumu, kantainu un apaļu, cietu un mīkstu u.t.t. līdz bezgalībai. Arodi zuduši, skolas arī, amatniekiem nedzimst bērni, kuri piedzimuši iztiek ar tviterošanu. Par to visu jāmaksā.

Pievienoja viedokli pie raksta Brigmanis uzskata, ka Grigulei būtu jāizstājas no partijas 27.janvāris 2017 10:36

"...neesot vienprātības un tas varot graut arī partijas iekšējo vienotību."
Nevar sagraut to, kā nav. Pats skumīgākais - jāsecina, ka pēc barikādēm pazudis un vairs nav atradies. Visi tie skanošie buramvārdi "vienotība" ir tikai migla. Īstenība ir tepat - deguna priekšā un zem kājām. To ieraudzīt var vienkārši - jāpiepaceļ pakaļas no siltiem krēsliem, jāiznāk no villām, jāizkāp no bieziem auto, jāatpogā "Armani" klozes, jāatbrīvojas no "Tissot" greznumiem un jāpārtiek gadu no minimālās algas. Pēc tam atsākt filozofēt par vienotību.

Pievienoja viedokli pie raksta Tramps kļūst par 45. ASV prezidentu un sola Amerikas uzplaukumu 23.janvāris 2017 22:30

"Cik man iznācis tikties ar amerikāņiem,..."
Tu ar savu dedzīgumu esi uzjautrinošs, vecīt. Izskatās, kāpjot pāri lopu aplokam esi saspiedis riekstus. Ne jau Teksasā, protams.

Pievienoja viedokli pie raksta Narciss 18.janvāris 2017 21:33

Kas tevi ar "māxlu" iedvesmo tik kretīniski kropļot latviešu rakstību? Tas laikam ir raibais laukumiņš bildē. Varbūt sākumā paskatamies spogulī, gudrinieki.

Cienījamās dāmas un godātie kungi, tikai nesadomājaties par daudz uz bordānismu un jurašismu. Visas pazīmes liecina, ka 1) ieskrējiens pirms vēlēšanām notiek mats matā pēc atstrādātiem, labi pazīstamiem atvēzieniem. 2) gadījumā pat ja viņi izrādās sirsnīgi "apkarotāji", to mazumiņu veikli vien pabāzīs zem ūdens. 3) tas, ko ar dažādu tolerances pakāpi sauc par korupciju, īstenībā ir dzīves veids Latvijā, par ko liecina puzes lāčplēša un viņa karadraudzes nenogremdējamā vienkocene un prezidentu kandidātu izšūpošana un izbalsošana. Izeja nav un nebūs balto tēvu meklējumos. Lai veicas censoņiem, lai veicas mums, kuri pēc kārtējā uzmetena pašņaukāsies mutautiņā un skries pie "vienīgâs" sociāldemokrātiskās taisnības apvienības Latvijā glābiņa meklējumos! Tāpēc jau maitasputns indrans jau atpletis knābi un izpletis spārnus, ğenerālis batons augstu pacēlis sūdu spaini.

Indran, viens paglups un slinks bioloğijas students pirms eksāmena spēja iemācīties vienīgi par blusu. Eksāmenā viņš izvilka biļeti par suni, vārnu un zivi. Atbildi viņš ievdīja ar fakta pieminēšanu par to, ka ikvienas rdības ķermenim ir pārklājums. Viņa gadījumā tas bija vilna, spalvas un zvīņas. Par katru atsevišķi viņš demonstrēja pārliecību, ka tur dzīvo blusas, pēc kā sekoja plašs stāsts par blusu, pie kam par katru no eksāmena biļetes punktu pilnīgi identisks. Šis ir tavs un tava sasodītā propagandas kantora gadījums, vecais marasmatiķi.

Pievienoja viedokli pie raksta Zogam. Paldies par sapratni! 9.janvāris 2017 18:52

Tērēsim uz nebēdu, dzīvosim uz parāda uz nebēdu. Ļaudis allažiņ atraduši paņēmienus, kā nemaksāt un tikt vaļā no parādiem. Atbrīvotāju funktieris - atnākt, paēst, padzert, saimniekus nomušīt, viņu mājas nodedzināt. Dodamies tālāk. Nekādu parādu.

Ūdens filtri un visas citādas tekošas padarīšanas jānoliek pagrabos. Nafig viņus stiept uz bēniņiem, ja nevar rihtīgi nodrīvēt. Večiem tehniskais funktieris vairs nu galīgi nekāds, pat nespēj ielāgot, ka šķidrais labprāt pats dodas uz leju, vismaz Latvijā tā ir. Tas viss no brangajām algām, knapajiem uzvalciņiem, manikīriem un pīrsingiem.

Pievienoja viedokli pie raksta Viens nav cīnītājs. Par mūsu drošību. 7.janvāris 2017 13:55

Vecais marasmatiķi ğenerāli baton. Tev tik maz funktiera, ka bāz bez mitas visiem jau sen apnikušās bildītes. Kas jums tur darās puzes lāčplēša propagandas ministrijā? Nav kaut cik aptestu ļaužu, kuri piekristu par semočkām drukāt jēlības? Gluži kā pakulainais marasmatiķis indrans ar savu brīvības statujas karikatūru. Nekas cits neatliek, kā vien samierināties ar viena apsēstību ar noļukušiem pupiem, bet otra - ar tupēšanu uz cietiem beņķiem ledus hallē. Labu apetīti!

Pievienoja viedokli pie raksta Viens nav cīnītājs. Par mūsu drošību. 7.janvāris 2017 13:49

Nepatīk latviešu paruna - ar vārdiem rīgā, ar darbiem aizkrāsnē. Vai cita paruna - gudri .irst nav malku cirst. Nacionālim jābūt par pilnu rubli, ja nē, tad aizveries.

Pievienoja viedokli pie raksta Brīvo vietu aizpildiet paši 7.janvāris 2017 13:33

"Brigmanis vairs neslēpjas...". Vai tas nozīmē - naši uže bļizko?

Pievienoja viedokli pie raksta Brīvo vietu aizpildiet paši 7.janvāris 2017 13:29

Tava izvēle ir vienkārši izskaidrojama - kremļa kabineta palodze. Tur arī ir meklējams sākums.

" ...даже упертые латыши..."
Nu ti upjorti pridurok

Pievienoja viedokli pie raksta Putins paziņo, ka Krievija neizraidīs ASV diplomātus 30.decembris 2016 19:16

Tieši tā! Krievija nav Amerikas galvenā problēma, taču viena no... Tramps un Obama abi ir amerikāņi, kaut arī atšķirīgi. Šis ir tas gadījums, kad Putins pats ielika asti klucī, atliek tik izsist ķīli. Pieļauju, ka šis tiks smalki izmantots, lai kārtējo reizi parādītu kremļa huligānam viņa vietu. Izskatās, ka mazajam bezprātim pēdējā brīdī kaut kas pieleca.

Skatīt vecākus ierakstus