IR

Pb0208461-large

andrejs_gr

Domubiedri (0)

Vēstījums skaidrs - Kalmeijer, fuu, sorry, KLAN-Meijer, atkāpies!!!

Pievienoja viedokli pie raksta Zinātnieki aicina atzīt jaunu kontinentu 17.februāris 2017 14:18

Domāju, ka arī Krieviju vajadzētu pārsaukt par kontinentu - Krievijas kontinents! Tas palīdzētu viņiem biegt mocīties par to, vai viņi vairāk ir Eiropa vai tomēr Āzija :).

Pievienoja viedokli pie raksta Zogam. Paldies par sapratni! 10.janvāris 2017 12:40

Tāpēc, ka miljonus zog likumīgi. Un ja gadījumā likums līdz kādai epizodei nevelk, tad to caurumu nosegs ar koruptīvu darījumu. Un tāpēc nekādi lembergi, nekādi šķēles un šleseri nekad netiks notiesāti.

Viens no divi - vai nu tiesneši korumpēti, vai nu tādi (korumpētu amatpersonu) sarakstīti likumi, ka nevar notiesāt. Uzticība tiesu sistēmai, un arī līdz ar to valstij, tiek grauta tālāk.

Ja ASV ietekme un faktors Latvijas politikā būtu vismaz tik pat liels cik Krievijas pašlaik un Krievijas ietekme tik liela, cik pašreiz ir ASV, tad jau pēc gadiem 10 korupcijas uztveres indekss Latvijā pietuvotos Skandināvijas līmenim. Sekojoši būtiski pieaugtu dzives līmenis. Bet tai pat laikā ir jāpateicas ASV par to, ko tās jau ir izadrījušas mūsu labā. Lai atceramies kaut vai KNAB, kas tika izveidots pēc ASV spiediena, un valsti padraudošos grozījumus drošības likumos, kuru pieņemšana tika novērsta arī pēc ASV "mājieniem".

Pievienoja viedokli pie raksta Putins paziņo, ka Krievija neizraidīs ASV diplomātus 30.decembris 2016 16:50

Ak, tad tik ļoti Putins cer, ka ar Trampu izdosies sadalīt ietekmes sfēras, ka gatavs norīt tik lielu krupi? Bet Putins pārāk pārvērtē personības nozīmi ASV politikā. Vovančik, uzmetīs tevi, uzmetīs....

Pievienoja viedokli pie raksta Krievija izraidīs 35 ASV diplomātus (papild.) 30.decembris 2016 12:51

Pretīgi zemiska rīcība - atspēlēties uz bērniem. "Pacans" ārdās bezspēcīgās dusmās. Bet ko gan citu var gaidīt no morāli pilnīgi bankrotējuša režīma. Patiesībā jau ar šiem bērniem nekas slikts nenotiks. Bet realitātē Krievija gan tikai turpina šaut sev kājā, izolējot sevi no civilizētās pasaules. Pieļauju, ka tajā skolā mācās arī krievu bērni. "Putinososi" no tādiem nekad nesanāktu. Tas nozīmē arī papildus šķēršļus ārvalstu biznesam un investīcijām. Šāda rīcība atbilst režīma īstermiņa interesēm, bet ir pretrunā ar Krievijas kā valsts ilgtermiņa interesēm.
KF ĀM gan tagad sāk noliegt plānus skolu slēgt. Lai nu kā - skaidrs ir viens - vismaz idejas līmenī tādi plāni ir bijuši.

Pievienoja viedokli pie raksta ZZS Jūrmalas mēra amatam varētu virzīt Truksni; "Vienotība" piesaka Blauu 4.novembris 2016 11:11

Trukšņa virzīšanu var izskaidrot tikai ar vienu - viņš ir atslēgas figūra Jūrmalas shēmās, un ir tik dziļi tajā visa iekšā, ka pat nevar virzīt citu ZZS absolūti lojālu kandidātu.

Pievienoja viedokli pie raksta Krievija un Sīrija aptur uzlidojumus Alepo 18.oktobris 2016 16:35

Tas jau tikai tāpēc, ka kara noziedznieks Putins kaut kad šajās dienās Berlīnē tiekas ar Merkeli un Hollande. Putins varēs uzklausīt sirdi plosošus pateicības vārdus par šo humāno soli.

Pievienoja viedokli pie raksta Krūmiņš: Ziedoju Grigulei personīgi, nevis ZZS 11.oktobris 2016 13:44

Tā kā Lembergs kontrolē Streļčonoku un acīmredzot ienīst Krūmiņu, tad skaidrs, kas visām šim pēkšņajām KNAB aktivitātēm pamatā.

Pievienoja viedokli pie raksta Kalvīti ievēlē par jauno Latvijas Hokeja federācijas prezidentu 7.oktobris 2016 20:32

Pretīgi. Ne jau dēļ Lipmana, protams. Viņam jau sen bija jāiet. Kalvītim vajadzētu tagad atcerēties, kā ne tik sen Solvita tika izsvilpta Arēnā...

Tad jau jātaisa Gods kalpot Rēzekenei, ...Limbažiem,... Naukšēniem utt.

Skaidrs, ka GKR ir SC "latviskais piedēklis", kura mērķis ir zvejot lumpeņlatviešu balsis personīgi "misteram 20%" (neskaitot, protams, tos žuļikus, kuri personīgi ir materiāli ieinteresēti "sadarbībā" ar AA). Te nu būtu varen plašs darba lauks KNAB, bet pašreizējā politiskā konjunktūra tam liedz beidzot izkratīt to midzeni.

Pievienoja viedokli pie raksta Latvija konkurētspējas indeksā noslīdējusi uz 49.vietu pasaulē 28.septembris 2016 19:58

Nemaz neizbrīna ar šādu ņuņņu valdību un premjeru priekšgalā. Tā pati veselības reforma. Ir izstrādāti 3 iespējamie modeļi. OK. Un tagad nevar izšķirties par kuru. Kučinskis paziņo, ka vērtēs līdz aprīlim! Super efektivitāte vienkārši! A ko var gribēt no populistiem?! ZZS taču nedarīs neko, kas kaut par 1% samazinās viņu reitingu! Un tieslietas arī - protams, Rasnačam tagad nez-kura-tur jaunība iestājusies, skapji jāved, jaunā dāma jāaplido. Darbam jau laika neatliek. Murgs vienkārši. Ja šādā garā 90.g.g būtu veiktas reformas, tad mūsu valsts jau sen būtu pārvērtusies par "failed state".

Pievienoja viedokli pie raksta Alvis Hermanis neparedz ilgu eksistenci Eiropas sabiedrības dzīvesveidam 28.septembris 2016 15:47

Skumjais Bruņiniek - lieku +.
Vēl tikai papildinot: manās acīs Aminata ir īsta latviete! Atšķirībā no tādiem kā ivari zariņi, andreji elksniņi u.c. viņiem līdzīgie prokremliskie "latvieši".

Pievienoja viedokli pie raksta Alvis Hermanis neparedz ilgu eksistenci Eiropas sabiedrības dzīvesveidam 28.septembris 2016 15:34

Tas tikai pierāda cik latvieši ir gudra un tālredzīga tauta.
----
Vai ar to Tu mēģini pateikt, ka citas tautas ir mazāk gudras un tālredzīgas? Latviešu tauta ir unikāla savā patībā! Tieši tādā pašā mērā, kā citas tautas. Protams, ir caurmērā izglītotākas un mazāk izglitotas tautas. Bet gudrība laikam tomēr ir kaut kas nedaudz cits, un es neriskētu apgalvot, ka viena tauta ir gudrāka par citu.

Skatīt vecākus ierakstus