IR

Politika
Politika
1940-ой год. Январь. Пока на Северо-Западном фронте мимолётное затишье — хочу постараться успеть написать ещё один Блог…  
Politika

Petri, nevis Merkele 0

-> Nikomeds 23.janvāris 2017 15:27
Nākošajā dienā pēc Donalda Trampa inaugurācijas, Vācijas pilsētā pie Reinas Koblencā (Koblenz) pulcējās Eiropas labējie EP politiskās grupas "Nāciju un brīvības Eiropa" kongresā.
Politika
          Patiešām, cienījamie, tas nav nekāds noslēpums, ka visa boļševiku apvērsumos un slaktiņos uzbudinātā padomju jaunatne savulaik cēla savu sociālismu ar Čaplinu priekšgalā.
Politika
Izlasot Olgas Dragiļevas rakstu (http://www.lsm.lv/lv/raksts/arpus-etera/olga-dragileva-veletajs-miskaste.a219832 ), man kļuva žēl. Žēl par to, ka, tiklīdz kāds atļaujas saukt lietas īstajos vārdos, bez liekulības, it sevišķi publiski, it sevišķi raidījuma “Tieša runa” ēterā, kā uzreiz daudzas balsis uzstājīgi sāk atkārtot man personīgi līdz mielēm apnikušus vārdus un pārmest latviešiem, ka tie, lūk, paši vainīgi, atstumj, atraida un noraksta visus bez izņēmuma nabaga krievvalodīgos pilsoņus, bet politiskas partijas pat i negrasās tos uzrunāt.
Politika

Citi. TALVISOTA 2 ? 3

-> Ludmila Sočņeva 21.janvāris 2017 12:06
1940-ой год. Январь. Такой же, как сейчас у нас за окном. Вот только — Советско-Финская война… Умирают солдаты. Но, на какой-то миг на Северо-Западном фронте — воцарилась хрупкая тишина. Такое бывает. Даже на войне.
Politika
В этот раз... — только холодком потянуло. Обошлось. Пока…
Politika
«Сраные поляки пусть сами жрут свои сраные помидоры!», — вот что я услышала совершенно случайно в небольшом продуктовом магазинчике в Юрмале…
Politika
Aizvadīts trauksmains gads, un jaunajā gadā ieejam vētrainākā un apdraudējumiem pilnākā pasaulē nekā iepriekš. Savu ievainojamību apzināmies spēcīgāk kā jebkad, tāpēc likumsakarīgi, ka aizsardzība un spēja pretoties dažādiem apdraudējumiem – ne tikai militāriem – ir izvirzīta kā absolūta prioritāte ne tikai Latvijā, bet visā Baltijā. Nesenā Latvijas rosinātā triju Baltijas valstu parlamentāriešu vizīte Vašingtonā un tikšanās ar ASV vadošajiem senatoriem atkārtoti pierādīja jau zināmo, bet praksē neiedzīvināto patiesību – viens nav cīnītājs, un mūsu visu drošības atslēga slēpjas sadarbībā.
Politika
     Nepieļaujami, ka mūsdienu sabiedrībā joprojām tik  daudz ļaužu turpina ciest sāpes, pārdzīvo nelaimes un traģēdijas, tā arī neapzinoties sociālo slimību patiesos cēloņus, nemēģinot iedziļināties un noskaidrot  problēmu izcelsmi, neatlaidīgi un spītīgi, bet daudzreiz arī veltīgi mēģina pielāgoties realitātei. Slēdz kompromisus ar savu sirdsapziņu, zaudējot lielāku vai mazāku daļu no savas cilvēcības. Redzot apkārt notiekošo, balstoties uz savu sūro dzīves pieredzi, bieži baidāmies atklāt savas ilgas pēc mīlestības, labestības, patiesās jūtas slēpjam dziļi sevī, neuzticoties viens otram, neticot godīgumam, garīgumam, nesavtībai, kļūstam liekulīgi un ļauni. Rezultātā pat pašiem sevī kļūst grūti rast, apzināt un īstenot iedzimto cilvēcību. Vai tad tiešām modernajā laikmetā ir kļuvis tik grūti būt Cilvēkam?!
Politika
Vakar lielu rezonansi sociālajos tīklos izraisīja manis izveidota parakstu vākšanas iniciatīva https://manabalss.lv/latvijas-drosibas-stiprinasana-obligata-militara-dienesta-atjaunosana/show https://manabalss.lv/i/1132
Politika

Kam esam tuvāk? 4

-> fretka 22.decembris 2016 16:16
Latvijas Republikas Ārlietu ministrija pēdējās dienās publicējusi divus paziņojumus.
Politika

Ak, šie aizmāršīgie teroristi! 0

-> nomale 22.decembris 2016 12:46
Kaut kā pēdējā laikā tie teroristi pārāk bieži sāk aizmirst savas mantas nozieguma vietā - kāds aizmirst ukraiņu Labējā Sektora vizītkarti, kāda - savas zeķubikses. Nu viens arābs aizmirsis savu pasi. Tagad visi Eiropas policisti dzen pēdas, tai pat laikā internets pilns ar copy-paste "Ai, ai, ai, tie rietumi mūs nespēj un nespēs aisargāt!" komentāriem.
Politika
Šā gada rudenī CVK ir reģistrējusi atkārtoti tautas parakstīšanai iniciatīvu par 12. Saeimas atlaišanu, kura notiek līdz 06.11.2017. Parakstīties iespējams www.latvija.lv/pv. Satversmē ir noteikts 4 gadu pilnvaru laiks Saeimai, ja to ievēl parastā kārtībā,  un īsāks - 3 gadu - pilnvaru laiks ir Saeimai, ja to ievēl ārkārtas vēlēšanās. Vienlaikus rīkojies - atjauno savu brīvību ietekmēt lēmumus - nebūt Tev skrūvītei šajā valstī! Turpat www.latvija.lv/pv   nobalso arī par otru likumprojektu - atcelt barjeru iesniegt Saeimā likumu projektus - 2012.g. grozījumus.
Politika
Эту бодрую песню в СССР — передавали по радио бесконечно. Как раз накануне вторжения в нейтральную Финляндию в ноябре 1939-го года.
Politika

#ParLatviju 0

-> Raimonds Lejnieks - Puķe 17.decembris 2016 20:14
Biedrība “Atvērtās pārvaldības partnerība Latvijā” aicina veidot izglītošanās kustību:
translation missing: en.article.index.start-write-blog

Categories translation missing: en.article.subcategories.categories translation missing: en.article.subcategories.to_all_categories