IR

Viens nav cīnītājs. Par mūsu drošību.

Viedokļi

Miervaldis Būt atkarīgam no sabiedrotajiem ir slikti, bet vēl sliktāk būt vienam.

Vinstons Čērčils
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 14:41
vitalisvita "Neizprotama ir mūsu pašu premjerministra nevēlēšanās tikties ar mūsu sabiedrotajiem, aizbildinoties ar atvaļinājumu - nezin kādēļ neformālām sarunām ar Krievijas pārstāvjiem mūsu augstākajām amatpersonām laiks mēdz atrasties".
-----------
Jā, varam vien izdarīt attiecīgu secinājumu un nākošās Saeimas vēlēšanās pacensties nomainīt savus politiskos vadoņus.
 +11  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 15:46
robotron autoram
"Būtisks solis uz priekšu būtu efektīva dalīšanās ar operatīvo un izlūkošanas informāciju ne tikai Baltijas valstu, bet visas NATO alianses ietvaros."

Lai meļņikiem, zaharjiniem, savickiem un koreniem būtu brīvi pieejama arī visu pārējo NATO valstu operatīvā un izlūkošanas informācija? Varbūt iesākumā pietiktu ar vienotu nevēlamo personu reģistru?
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 16:10
zanE ...ui, brašais vislatviešu cīnītājs par drošību spriedelē?...nujāāā, tas "smalkāk" - kādu rakstiņu uzskribelēt, nekā muti brūķēt par stāšanos Zemessardzē:

- "Pirms pusgada Saeimas deputāts Rihards Kols “LA” stāstīja, ka viņš tieši “pašlaik” gatavojot dokumentus uzņemšanai zemessardzē. Taču šajā laikā tālāk par it kā sagatavotu dokumentu mapīti tautas priekšstāvis tā arī nav ticis, turklāt viņa nopietnākais aizbildinājums ir – stāšanos zemessardzē par gadu esot licis atlikt ieplānots ārzemju atpūtas brauciens.

“Man visi dokumenti ir sagatavoti mapītē,” tā savu progresu ceļā uz iestāšanos zemessardzē raksturo deputāts R. Kols, piebilstot, ka iestāšanās zemessardzē esot viņa “apņemšanās no gada sākuma, ne nu tāda Jaunā gada apņemšanās, bet tiešām nopietna vēlme to izdarīt”.

Taču šī “tiešām nopietnā” deputāta vēlme ir saskārusies ar vēl nopietnāku šķērsli un ne tikai nav īstenota pusgada laikā, bet nu arī atlikta vēl uz gadu.

“Svinīgā zvēresta nodošana notiks decembrī, bet, tā kā es tajā laikā neatrodos Latvijā, tad šis pasākums būs jāatliek vēl uz gadu,” tā R. Kols atbild uz jautājumu, vai mapītes pieminēšana nozīmē, ka viņš pat nav iesniedzis dokumentus.

Pēc sīkākas iztaujāšanas noskaidrojas, ka dokumentus viņš pusgada laikā tiešām nav iesniedzis, toties esot “iepazinies ar to dokumentu sarakstu, kas ir nepieciešams, lai tiktu piereģistrēts pieteikums, pieteikumu anketu, man visi dokumenti ir gatavi mapītē, un es varu jebkurā brīdī aiziet uz uzņemšanas punktu un iesniegt”.

Taču uz uzņemšanas punktu deputāts tā arī nav aizgājis un, kā izriet no viņa tagadējiem skaidrojumiem, tuvākā gada laikā arī to negatavojas darīt.

Atpūtas brauciens neļaujot zvērēt

R. Kola minētais iemesls – viņam “piemērotākais” esot Studentu bataljons Rīgā, bet dienā, kad tajā notiks svinīgā zvēresta ceremonija, deputāts ar ģimeni būšot devies ārzemju atpūtas braucienā.

Viņaprāt, neraugoties uz deklarēto nopietno vēlmi stāties zemessardzē, šāds iemesls esot gana cienījams, jo “man ir sava ģimene, man ģimene ir pirmajā vietā, es esmu savlaicīgi iegādājies biļetes un gribu kādu laiku veltīt savai ģimenei”. Savukārt pagājušā gada iestāšanās termiņu viņš esot vienkārši “palaidis garām”.

Bet vai tiešām vienīgā iespēja kļūt par zemessargu deputātam, kurš to tik nopietni vēlas, ir tikai reizi gadā? Pats R. Kols apgalvo, ka viņš nevēloties nekādu “izņēmuma gadījumu”, kuru pēc tam nelabvēļi “pasniedz kā kaut ko īpašu speciāli man izņēmuma kārtā un no tā saceļ ažiotāžu”.

“Kāds pēkšņi norādīs, ka deputāts meklē veidus, kā ārpus kārtas nodot svinīgo zvērestu, atkal būs sabiedrības sašutums, ka deputāti ir izredzētā sabiedrības daļa, kuriem saistošie noteikumi neeksistē. Es negribu šādu negatīvu atmosfēru radīt,” skaidro Saeimas deputāts.

Ministrija: vai tiešām vaina zvērestā?

Toties Aizsardzības ministrija skaidri norāda, ka parasti zemessardzes kandidātiem problēma ir nevis ar zvēresta nodošanas ceremonijas laiku, bet gan ar nepieciešamās apmācības iziešanu.

“Zemessardzei ir svarīgs katrs Latvijas pilsonis, kurš ir izrādījis interesi iestāties,” teic Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta pārstāve Anete Gnēze, piebilstot, ka zemessardzē ir 18 bataljoni, kuros var iestāties ikviens interesents.

Kā skaidro Aizsardzības ministrija, katrā bataljonā individuāli tiek organizēta apmācība, kā arī zvēresta došanas ceremoniju biežums, un arī Studentu bataljonam tieši tāpat kā pārējiem bataljoniem ir savas tradīcijas – “reizēm zvērests ir poligonā pirms mācībām, reizēm pēc kāda zīmīga pasākuma”.

“Nākamā zvēresta ceremonija varētu būt janvāra beigās/februāra sākumā, jo tad sākas nākamais apmācības cikls. Iesakām topošajam zemessargam vienoties ar attiecīgā bataljona Personāla daļu, lai noorganizētu viņam atsevišķu zvēresta došanas ceremoniju, ja vaina ir tikai pašā zvērestā, nevis neizietā apmācībā,” norāda ministrija.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus 7 ATBILDES  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 22:25
zanE ...turpinājums:

- "Dokumentu mapīte ir, bet apmācība nav izieta

Pēc tam, kad R. Kols iepazīstināts ar šo Aizsardzības ministrijas norādi, nu jau skaidro, ka “procedūra nosaka, ka ir vienu reizi gadā, bet ir bijušas reizes, kad ir izņēmumi un ir bijušas vairākas reizes”. Ja būšot “kāda iespēja citā reizē to svinīgo zvērestu nodot, tad es arī nodošu”, taču – ne jau nu ģimenes atpūtas brauciena laikā.

Tiesa, izrādās, ka ir vēl kāds “sīkums”. Oficiālā kārtība ir tāda: ja zemessardzes kandidāts ir izgājis medicīnisko komisiju un no Iekšlietu ministrijas saņemta informācija, ka kandidāts nav sodīts par tīšiem noziedzīgiem nodarījumiem, viņam sākas pirmszvēresta apmācība.

Atbilstoši Zemessardzes bataljona sastādītajam plānam un apmācību grafikam tās ilgums var būt dažāds, taču tajā noteikti ietilpst ierindas mācība, kā arī likumu, reglamentu un normatīvo aktu apgūšana. Tikai pēc sekmīgas pirmszvēresta apmācības nokārtošanas zemessardzes kandidāts tiek pielaists pie zvēresta.

Taču, kā izrādās pēc sīkākas skaidrošanas, taisnība izrādās Aizsardzības ministrijas pārstāves izteiktajām šaubām – R. Kols atzīst, ka nekādu apmācību viņš vēl nemaz nav izgājis."
www.la.lv/kola-tiesam...
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 22:25
Miervaldis zanīte kvekšķīte ir no viszemākās kategorijas klaču bābiešiem?
 -7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 09:13
ierados Nepatīk latviešu paruna - ar vārdiem rīgā, ar darbiem aizkrāsnē. Vai cita paruna - gudri .irst nav malku cirst. Nacionālim jābūt par pilnu rubli, ja nē, tad aizveries.
 +7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 13:49
Miervaldis Aizvērties drīkst pats tēmu komentēt nespoējīgais ''ierados'', bet par nacionālismu - ne tev, okupant, to vērtēt.

Un nedomā, ka cenzūras drauģeļa statuss glābs tevi no kritikas. Neglābs.
 -11  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 15:37
sirtaki Miervaldis. Iecienīts paņēmiens - nevērtēt tekstu, bet apsļaudīt teicēju. Fui ZanEi.
 -8  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 15:51
maču-pikču Viltus patriotiem, kā komunistu laikos, svarīgāka ir pārliecība "klausies manos vārdos, neskaties uz maniem darbiem". Cīņā saucējam jābūt pirmajās rindās ne jāslapstās un jāpiesedzas ar skaistiem vārdiem. Tā kaut kāda novirze, ja nacionāli domājošos spēj uzrunāt visādi populisti, pēc tam brīnās par rezultātu.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 18:02
Miervaldis Izmisīga kašķēšanās ap personālijām kā pēdējais arguments? Par nacionālo domāšanu - ne jūs, kremlini, mācīsiet kā nacionāli domāt.
 -5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 18:07
Plus_opinionvvilums Cik zemu, zanīt, tu esi nolaidusies!
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 02:47
Plus_opinionJ.Biotops “...Neizprotama ir mūsu pašu premjerministra nevēlēšanās tikties ar mūsu sabiedrotajiem, aizbildinoties ar atvaļinājumu - nezin kādēļ neformālām sarunām ar Krievijas pārstāvjiem mūsu augstākajām amatpersonām laiks mēdz atrasties. ..” - Kas gan te neizprotams?
Mūsējais tāpat kā visa progresīvā cilvēce noraida amerikāņu imperiālismu, liberastiju un nedancos pēc Vašingtonas obkoma stabules. Pareizā stabule tepat tuvumā un skaidri saklausīta.

“...mums ir jāizturas atbildīgi pret mūsu būtiskākajiem stratēģiskajiem partneriem...” - Protams. Vai tad nezinām, kurš mums, tik zaļiem un zemnieciskiem, tas būtiskākais partneris.
 +8  Radius_box_plus Radius_box_minus 50 ATBILDES  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 08:05
robotron J.Biotops
Labi vismaz, ka mums bija arī tādi, kuri nekad neatteica tikšanos un uz svilpienu bija klāt.

Dombrovskis_dinamo_vesnakovs_1330239b_47de_35e5_8450_2481406f53a0-83525257

 -8  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 11:58
ierados Vecais marasmatiķi ğenerāli baton. Tev tik maz funktiera, ka bāz bez mitas visiem jau sen apnikušās bildītes. Kas jums tur darās puzes lāčplēša propagandas ministrijā? Nav kaut cik aptestu ļaužu, kuri piekristu par semočkām drukāt jēlības? Gluži kā pakulainais marasmatiķis indrans ar savu brīvības statujas karikatūru. Nekas cits neatliek, kā vien samierināties ar viena apsēstību ar noļukušiem pupiem, bet otra - ar tupēšanu uz cietiem beņķiem ledus hallē. Labu apetīti!
 +7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 13:55
robotron ierados
Nevaino spoguli, zatlerast, tikai par to, tavs purns ir greizs! Vai vari apgalvot, ka bildē redzamais, starp čekistiem iespiestais, klauna tērpā, nav bijušais premļjaks, alkatīgais, sakompromitētais un atkarīgais Dombrovskis? Es atkārtošu bildi tik reizes, cik tu mēģināsi visas kremļa pakalpiņu, čekas kājslauķu, zagļu, kolorādo lenteņu un koprofāgu pastrādātos noziegumus noslēpt aiz vienas šaurās "puzes lāčplēša" muguriņas.
 -5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 14:21
Plus_opinionJ.Biotops ierados – atkal redzam, ka kārtīgām latvju patriotam nesvārstoties jāmetas cīņā, tikko kāds liberasts aizskāris dolārzaļos dīvānzemniekus.
Radi, draugi un dienesta biedri jāaizstāv, negaidot norādījumus.
 +9  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 14:53
Miervaldis Iesaku Kolorado lentenim, zaglim un koprofāgam ''robotron'' mazāk troļļot un vairāk strādāt, tad nebūs jāgaudo, ka citiem ir, bet tev nav. Starp citu, būtu interesanti paskatīties, kā tu krīzes laikā valsdību vadītu :D
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 16:05
robotron J.Biotops
Man zatlerast, nekas nebūtu pretī, ka komunistu Lembergu pakar, tikai samērīguma vārdā, šo notikumu jau vairs nedrīkst piedzīvot neviens no SC un tās Vienotības sugasbrāļiem.
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 16:12
robotron Miervaldis
Bez tēvišķiem Savicka, Kalvīša, Vešņjakova un Rāvja padomiem tiešām nespēju iedomāties, kā var vadīt valsti.
 -5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 16:15
Miervaldis Kā parasti, neesi spējīgs ne atbildēt, ne atzīt zaudējumu strīdā un steidzīgi maini tēmu?
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 18:29
Ēriks J.Biotops ierados – atkal redzam, ka kārtīgām latvju patriotam nesvārstoties jāmetas cīņā, tikko kāds liberasts aizskāris dolārzaļos dīvānzemniekus.
=====================
A ko tad tie liberasti mēģina visiem iestāstīt,ka dolārzaļie dīvānzemnieki kremļa norādījumiem klausa vēl vairāk,nekā paši liberasti?
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 18:54
Miervaldis Drīkst konkrētāk. Tieši kādiem norādījumiem un kurš klausa? Vai jums ultrarastiem ir pieņemts tukšvārdīgi nokliegties un neko nepierādīt?
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 19:02
Ēriks Par cilvēkiem spried pēc darbiem nevis runām.Vienotība ilgus gadus ir bijusi vadošā partija.Tev Vienotības padarītais,valsts patreizējais stāvoklis apmierina?
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 19:08
Miervaldis Strīdu par teorētisko ideālo valsti izlaižam. Paliek neatbildēts jautājums, tieši kādus norādījumus no Kremļa un kurš pilda?
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 19:16
Ēriks Tieši šādu jautājumu uzdevu arī es:Ar ko liberasti bija labāki?
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 19:20
Miervaldis Kārtējo reizi iespītējies un neesi spējīgs turpināt sarunu, ko pats iesāki? Pēdējā iespēja zaudēt strīdu kā pieaugušajam un ar minimālu kaunu, turpināšu kā ar saniķojušos bērneli :D
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 19:24
Ēriks Tu,idiot,nespēj ieraudzīt jautājuma zīmi mana uzrakstītā teikuma beigās?Aizej pie acu ārsta vai paņem lielo lupu rokās.
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 19:29
Miervaldis tu, idiot, neesi spējīgs komentēt, bet kvekšķi? Aizej pie papiņa, lai sadod kāvienu, esi pelnījis!

un nelien pieaugušo diskusijās, bēbīti!
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 19:30
Ēriks Miervalduli,miervalduli,atkal mēģini bezjēdzīgi kvekšķēt?Iekriti ar seju dubļos un nespēj notīrīties?:D
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 19:33
Miervaldis tēmu komentēt nespējīgais, strīdā sakautais idiots ērikulis bēbītis piesaka debilkaitināšanās un neaizvēršanās šovu?
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 19:36
Miervaldis dosjē. ērikulis - viszemākās kategorijas bļāvējtrollis tukšvārdis un pats mazākais bēbītis portālā. Specializācija - idiotkaitināšanās, saukāšanās, neaizvēršanās šovi. Mēģina strīdētis par augstām tēmām, bet garīgās atpalicības dēļ nav spējīgs komentēt tēmu un ātri pāriet uz bēbīsu kaitināšanos.

bezjēdīgu kvekšķi apskati spogulī, debilais bēbīti. Pašam kā vienmēr 0 komentāru par tēmu, bet nekaunās mācīt citus komentēt! Uz smilšu kasti, bēbīti, un saukājies tur!
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 19:37
Ēriks Nesauc citus savā vārdā,debiltrolli.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 19:40
Miervaldis Sakautais idiottrollis ērikulis nav spējīgs komentēt paša bļāvienus, ka kāds pildot Kremļa norādījumus, un, lai nebūtu jāatzīstas par meli, piesaka histērijas šovu. Pielikumā 99 histēriski agresīvi komentāri no sakautā meļa ērikuļa.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 19:41
Miervaldis debiltrollis ērikulis piesaka debilkaitināsanās, debilkvekšķēšanas, debilspītēšanās un debilneaizvēršanās šovu. Acīmredzot cerēdams, ka nebūs jāatbild par debilmeliem, ka kāds pildot Kremļa norādījumus!
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 19:43
Miervaldis Vienīgais debiltrolis te ir debiltrollis ērikulis. debiltrollis ērikulis sāk bēbīšu debilkaitināšanās šovu, lai nebūtu jāatbild par meliem, ka kāds pildot norādījumus no Kremļa?

Nu ko, debiltrolli ērikuli - tu varēji būt strīdu zaudējis normāls pieaugušais, kaut arī melis, bet tagad esi strīdu zaudējis debils niķīgs bēbītis melītis. Tā labāk, bēbīti?
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 19:48
Ēriks Lasi vēlreiz,stulbeni,pa burtiem!:

Ēriks J.Biotops ierados – atkal redzam, ka kārtīgām latvju patriotam nesvārstoties jāmetas cīņā, tikko kāds liberasts aizskāris dolārzaļos dīvānzemniekus.
=====================
A ko tad tie liberasti mēģina visiem iestāstīt,ka dolārzaļie dīvānzemnieki kremļa norādījumiem klausa vēl vairāk,nekā paši liberasti?
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 19:57
Miervaldis debiltrollis ērikulis piesaka debilšovu ''Esmu tik debils, ka vairs neprotu ne izlasīt, ne saprast pats savus melus.''
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 20:06
Miervaldis Tātad nekādu ''norādījumu liberāļiem no Kremļa'', par kuriem melo debiltrollis ērikulis, nav, ks arī bija jāpierāda.

Debiltrollis ērikulis drīkst te visu nakti bļaustīties, rīt svētdiena :D
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 20:09
Ēriks miervaldulis tiešām nespēj atšķirt vienkāršus jautājuma teikumus?Tiešām???Tu pārspēj visus manus priekšstatus par sava debīlisma stadiju.
JAUTĀJUMA TEIKUMS

Jautājuma teikumos izsaka pieprasījumu pēc informācijas, izmantojot īpašus valodas līdzekļus:

1) partikulu vai -

Vai tu atrakstīsi vēstuli?

Vai tu esi redzējis šo filmu?2) vietniekvārdus kas, kurš, kāds -

Kas lasa šo grāmatu?

Ko tagad darīsim?

Par ko ir stāstīts grāmatā?

Kurš no jums ir lasījis šo grāmatu?

Kāds laiks ir gaidāms rīt?3) apstākļa vārdus kā, cik, kur, kurp, kāpēc (cēloņa nozīmē), kādēļ (nolūka nozīmē), prievārdiskos savienojumus no kurienes, uz kurieni, līdz kurienei -

Kā tas varēja atgadīties?

Cik maksā šī glezna?

Kur atrodas aka?

Kurp tagad iesim?

Kādēļ mums vajadzīga šāda soma?

No kurienes tek šī upe?

Uz kurieni dodas gājējs?

Līdz kurienei lido gājputni?Jautājumu teikumu paveids ir retoriskie jautājuma teikumi, kuros izsaka kādu domu, negaidot atbildi. Jautājuma forma piešķir šādai domas izteiksmei lielāku kategoriskumu, arī emocionalitāti:

Kas gan dzīvē neatgadās?

Kurš tad kādreiz saklausījis un sapratis, ko viņam saka sasveicinoties?

Retoriskajam jautājumam var būt izsaukuma vai stāstījuma modalitāte.

Par to runā liecina attiecīga intonācija, rakstos interpunkcija:

Vēl Aivars var atrasties varbūt arī bez Druķa palīdzības. Kas kādreiz dzīvē neatgadās.

"Vai reņģu vads ir kārtībā?" - "Kas šo kārtoja! Tēvam nav laika, bet puisis iet ar tīkliem jūrā."

Ar retorisku jautājumu var izteikt atbildi pretjautājuma veidā. Pretjautājumiem bieži ir raksturīgi stabili vārdu savienojumi kā tad, kur nu, kā nu ne u. tml.:

"Diezin vai Jānis šitādu kad ir vilcis mugurā?" - "Kur nu!" Ezeriete glaimota atmeta ar roku. "Puiša cilvēks, kur nu šis pie tādas tika. Laba bija ir pusvadmala." - "Kā tad, kā tad, vai nu mēs kurais nezinām."
valoda.ailab.lv/latva...
 -6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 20:10
Miervaldis Debiltrolli ērikuli, vai tu esi beidzis špricēt vēnā heroīnu un uzmākties kaimiņa sanbernāram vai nē?

Tas ir jautājums :D

Bet normāli uz to atbildēt nav iespējams.

Tāpēc ka atbilde ''Nē'' nozīmē, ka tu biji un joprojām esi narkomāns un zoofils, bet atbilde ''Jā'' - ka tu esi atmetis narkomāniju un zoofiliju, bet agrāk ar tām nodarbojies. Gan viena, gan otra atbilde tevi diskreditē pilnīgi :D bet citi atbildes formāti nav paredzēti :D Vai saprati ar savu mazgadīgā meļa paurīti, kāds spēks ir pareizi uzdotam jautājumam? :D

No tās pašas sērijas ir debilkvekšķa ērikuļa jautājums, vai liberāļi saņemot vairāk vai mazāk norādījumu no Kremļa nekā citi - tātad vairāk vai mazāk, bet saņem.

Ko nu, sakautais debilmeli debilkvekšķi neaizvēršanās šovmeni?
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 20:29
Miervaldis Debilmelis ērikulis nav spējīgs atbildēt par saviem meliem, ka kāds saņemot norādījumus no Kremļa, un turpina debilkvekšķēšanas šovu.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 20:31
Ēriks Tu gadījumā neievēroji,ar ko sākās šis ieraksts?
.” - Kas gan te neizprotams?
Mūsējais tāpat kā visa progresīvā cilvēce noraida amerikāņu imperiālismu, liberastiju un nedancos pēc Vašingtonas obkoma stabules. Pareizā stabule tepat tuvumā un skaidri saklausīta. “...mums ir jāizturas atbildīgi pret mūsu būtiskākajiem stratēģiskajiem partneriem...” - Protams. Vai tad nezinām, kurš mums, tik zaļiem un zemnieciskiem, tas būtiskākais partneris.

Šeit tiek apgalvots,ka ZZS saimnieks ir austrumos.Pareizi?Tātad mans jautājums ir šāds : Kur šeit ir pierādījumi,ka Vienotība un tās sastāvā ieplūdušās ZRP paliekas ir labāki?Kāpēc uzbrukt tikai vieniem,ja otri nav labāki?
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 20:55
Miervaldis debilkvekšķis ērikulis pilnīgi sakauts, bet nav spējīgs bez uzpurņa aizvērt rejamo caurumu?
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 21:29
Miervaldis Tātad atbilde uz ekstrēmista, sakautā meļa, naida kurinātāja ērikuļa pseidojautājumu ir tāda - to, kurš ir labāks, tu melīgais kvekšķi pats tikko apstiprināji, jo nevarēji neko konkrētu pateikt un pieteici debilhistērijas šovu. Tā labāk, sakautais meli un ekstrēmist?
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 21:36
robotron Ēriks
ka Vienotība un tās sastāvā ieplūdušās ZRP paliekas ir labāki?

Nekorekti uzstādīts jautājums. Pēc čekas savāktās ZRP spitālīgās varzas uznāciena, Lembergs no neliešu līdera tika varmācīgi aizraidīts uz neliešu TOP, kādu 20. vietu.
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 21:39
Ēriks Tā jau man likās,miervaldulim garīgā caureja,neko jēdzīgu argumentēt nespēj.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 21:43
Miervaldis Aizvērties nespējīgaism ekstrēmists debilkvekšķis ērikulis, kuram 0 komentāru par tēmu, piesaka verbālās caurejas šovu un saukā citus savā vārdā.

Tas, ka ērikulis mazo gadu un debilitātes dēļ nav spējīgs ne izlasīt argumentus, ne saprast un atbildēt, nenozīmē, ka citiem nav argumentu, tikai ka debilkvekšķim ērikulim nav smadzeņu.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 21:48
Miervaldis nelietis koprofāgs robotrons atkal saukā citus savā vārdā?

Visi troļļi te saņem atpakaļ visus mīlvārdiņus, ar kuriem paši mētājas. Ja tpēc būs nesaprašanās ar cenzūru, tātad būs.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 21:50
Ēriks Ar tevi nesaprašanās var būt tikai psihiatram,pārējie tevi sapratīs labi.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 21:58
Miervaldis debiltrollis ērikulis atkal sakauts, bet turpina bēbīšu debilkaitināšanās, debilsaukāsanās un debilkvekšķēšanas šovu.
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 22:00
Ēriks Ko,tu stulbais miervalduli,vari sakaut?Tev steigšus jāatgriežas savā bērnudārza grupiņā,tur tu varbūt varēsi kādu sakaut.Un varbūt beidzot iemācīsies,ko nozīmē dažādu priekšmetu salīdzināšana.Varēsi paspēlēties ar bumbiņām,kubiem,trīsstūriem,prizmām,tad būsi spējīgs saprast,ko es savā jautājumā ierosināju.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  8.janvāris 2017 16:23
Miervaldis sakautais debilais bēbītis fašistelis ērikulis sakauts strīdā, bet nav spējīgs aizvērt kvekšķamo caurumu un piesaka debilhistērijas un debilneaivēršanās šovu.

Un, kad beidzot iemācīsies neartikulētu bļāvienu vietā izrunāt v ardus, tad varēsi vairs nenēsāt pamperus un iet dārziņā. Kas zina, varbūt pat līdz skolai izaugsi!

Pietika, sakautais debiliķi neaizvēršanās šovmeni, vai vēl gribi?
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  9.janvāris 2017 09:32
Ēriks Turpini vien demonstrēt savu debilismu bez neviena sakarīga argumenta,trolli :D
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  9.janvāris 2017 10:22
Miervaldis trollis ērikulis, debilais bēbītis, turpina debilspītēšanās šovu, debilkvekšķēsanās šovu, bēbīšu debilkaitināšanās un neaizvēršanās šovu. Par arhgumentiem debilā rasista ērikuļa gadījumā runas vispār nav, fašista ērikuļa vienīgie argumenti ir debilhistērija, debilkaitināšanās šovs un neaizvēršanās šovs. Turpini kvekšķēt, sakautais debiliķi, varbūt te vel kāds nezina, kas tu esi.

Ja tu, debilais analfabēt, neproti izlasīt argumentus, tas nozīmē tikai ka tu esi debils, nevis ka ragumentu nav. Sparati, debilhistēriķi naida kurinātāj fašist?
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  9.janvāris 2017 16:18
Ēriks Te neviena tava argumenta nav,tikai stulba piekasīšanās manam jautājumam,skaidrs,staļinist?
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 08:13
Miervaldis Staļinists, analfabēts un debiliķis ērikulis piesaka analfabētisma šovu ''Neprotu izlasīt argumentus, kuri man nepatīk'' bļaustīšanās šovu ''Mani jautājumi, lai cik debili, ir ārpus kritikas'' un debilšovu ''Saukāju citus savā vārdā.''
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 13:24
Ēriks Nu neuztraucies tik ļoti,dabūsi vēl trieku,paskaties labāk bildītes:
www.leta.lv/eng/photo...
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 15:34
Miervaldis Tēmu komentēt nespējīgais rasists, melis, gļēvulis, debilkvekšķis ērikulis bēbītis piesaka debilspamošanas šovu, bēbīšu debilikaitināšanās šovu, debilkvekšķēšanss šovun un neaizvēršanās šovu.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 16:21
Ēriks Jā,jā kvekšķi vien tālāk,sakautais trolli :D
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 19:38
Miervaldis Sauaktais trollis, aizvērties nespējīgais debilkvekšķis rasists fašists ērikulis piesaka debilkaitināšanās šovu ''Saukājui citus savā vārdā'' un turpina bēbīšu spītēšanās un neaizvēršanās šovu. Šova garums tiek plānots uz mēnesi.

Debilspītēšanās rekords gan bēbītim ērikulim netiks ieskaitīts, jo rekordu ieskaita par oriģināliem komentāriem bez atkārtošanās un mēdīšanās.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 20:31
Ēriks Nu nekādi neproti zaudēt ar godu :D Tev pašam kauns nemaz nav,uzvedies kā zīdainis.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 20:43
Miervaldis Sakautais zīdainis ērikulis piesaka debilkvekšķēšanās šovu ''Esmu tik debils, ka nesaprotu, kurš zaudējis strīdu'' un turpina debilspītēšanās un neaizvēršanās šovu.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 20:53
Jānis V. Jācer, ka NATO atbalstu mums nevar ietekmēt Maskavas vēlmes un plāni šeit. Tomēt tas, ka sistemātiski un metodiski tiek grauta Latvijas ekonomiskā un saimnieciskā attīstība, neļaujot tai savā attīstībā pacelties augstāk par zemākajiem ES līmeņiem,liecina par Krievijas milzīgo ietekmi šeit. Valsts atjaunošanas sākumā Godmaņa veidotais Latvijas bagāto slānis faktiski sastāv no Ļeņina-Staļina partijas biedriem un visticamāk ka arī no bijušajiem čekistiem un KGBešņikiem. Ne velti pašreizējā valsts pārvalde tik ļoti sargā čekes maisus no to atvēršanas. Es domāju ka pastāvīgās Latvijas neveiksmes tās attīstībā, un biežās valsts ekonomiskās krīzes, kā arī izpostītās, ar valsts nākotni tieši saistītās nozares, kā veselības aprūpe, izglītibas joma un milzīgā ienākumu starpība starp dažādiem iedzīvotāju slāņiem, ir cieši saistīta ar čekas maisu saturu un iespēju Maskavai šeit diktēt kārtību caur saviem aģentiem un sadarbības partneriem, no it kā likvidētās, Ļeņina-Staļina partijas. Ne velti jau pašos valsts pārvaldes pamatos ir iestrādāta milzīga korupcijas iespēja caur partiju finansēšanu no ziedojumiem. Saeima šeit faktiski kalpo bijušajiem čekistiem un ļeņiniešiem-staļiniešiem, jo tieši viņi ir kļuvuši par Latvijas bagātākajiem cilvēkiem, pateicoties savam atbalstam no pirmās valsts valdības pēc neatkarības atjaunošanas. Te nekas nenotiek nejauši, viss tiek kontrolēts un virzīts un izpostīts no it kā nemākulīgas vadības. Tomēr NATO klātbūtne šeit liecina ka kaut kur ir tā robeža, aiz kuras šeit beidzas čekistu vara un sākas mūsējā.
 +6  Radius_box_plus Radius_box_minus 58 ATBILDES  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 09:34
robotron Jānis V.
Pie pēdējā teikuma aizmirsi piebilst: "cerams". Es nemaz tik cerīgi neraudzītos, ņemot vērā Saeimas balsojumus, ieceļot ministrus, prezi, par čekas maisiem, par UA dalīšanu krievu bandītiem un čekistiem un citiem un, īpaši, kādus augstus amatus ieņem vai ir ieņēmuši tie, kuri apkalpo manis 3 komentārā minētos Latvijas nedraugus, kā strādā un kam, Latvijas tiesas, prokuratūra, milicija un t.s. specdienesti.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 11:09
west Protams, ka šeit viņu vēl ir kā biezs. Bet kādā veidā izrevidēto čekas maisu atvēršana uzlabos Latvijas stāvokli? Tu tiešām nopietni domā,ka profesionālā KGB tur pametusi savu galveno Latvijas aģentu sarkstu ? Lai tantiņām būtu ko vakaros apspriest ? Tiešām ?
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 11:23
Plus_opinionvvilums Staļina-ļeņina čekistiem uzņēmējdarbībā liegt šiverēt būs grūti, taču saeimas,valsts struktūrās un arī pašvaldībās jāpasaka skaidrs NĒ, ja mēs negribam pazaudēt šo valsti. Nacistiem laiks iet politiskā mēslainē.
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 11:34
robotron Lai nacisti netraucētu komunistu cūkām, čekas kājslauķiem, koprofāgiem un kremļjaģām zagt, morāli degradēt jauno paaudzi un jau bērnudārzos no bērniem taisīt bezdzimuma bezsugas īpatņus?
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 11:43
robotron west
Galveno aģentu saraksts vienmēr atradās Maskavā un šeit esošo pamatīgi, pēc Godmaņa rīkojuma, 1991. gada augustā izrevidēja Borovkovs, tomēr arī atlikušie, kuri toreiz pirms 25 gadiem čekas vadībai nelikās pietiekoši nozīmīgi, šodien var veidot kopainu. Mēs redzētu, kuru politiķu draugi, radi, padomnieki, finansētāji, zolītes, tenisa un penisa partneri, kuriem ir iespējas ietekmēt to rīcības, tiek fanātiski sargāti.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 11:49
Miervaldis Labs rītiņš. Jau vismaz 60 gadus sievietes ģērbjas līdzīgi kā vīrieši, bet vēlēšanu tiesības viņām ir vēl ilgāk. No kurienes mūsdienās pēkšņi rodas saukļi par ''tradicionālām attiecībām''? Kas vispār ir domāts ar ''tradicionālām'' attiecībām, ja tikai pēdējā gadsimta laikā dzīve ir vairākas reizes mainījusies līdz nepazīšanai?
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 12:35
Miervaldis Kādā agrākā sarunā es kādam biedram, kuru šoreiz nesaukšu vārdā, atgādināju, ka pie tradīcijām pieder arī raganu medības un inkvizīcija. Biedrs izmisīgi kratījs vaļā no šīs tradīcijas un mēģināja to noliegt, lai gan viņa pašvakās zināšanas par viduslaiku teologu gara darbiem un viduslaiku tautas tradīcijām neļāva pamatot kaut kādu sakarīgu nostāju.
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 14:04
Ēriks Miervalduli,nedirs,tās nebija no tautas nākušas tradīcijas,bet gan veiklu,nekrietnu, aiz teoloģijas paslēpušos varas manipulatoru izrīcības.Līdzīgas mūsdienu liberastu mēģinājumiem iestāstīt tautām,ka homoseksuālas attiecības ir līdzvērtīgas dabas noteiktajām.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 19:03
Miervaldis ērikuli, tradīcijas nāca gan no tautas, gan no baznīctēviem un tas viss notika daudzu gadsimtu garumā. Baigais slinkums līst vēsturiskā diskusijā. Atliek noskaidrot, kāpēc šīs tradīcijas ir sliktās? Tāpēc, ka šodien paziņojums, ka raganas vajag dedzināt, ir krimināls? Viss atkarīgs no attiecībām ar cenzūru, vienam ir krimināls, bet otram nav pat dzēšams :D Kāpēc vēl?
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 19:20
Miervaldis Biedri komunisti arī pasludināja savu ideoloģiju par ''dabas un sabiedrības likumiem'' un uzmurgoja n-tos sējumus ''teorijas'' - tos, kurus šodien antikvariātos neņem pretī pat par 5 centiem sējumā.

Un vispār nav saprotams, ko ultrarasti uzkrituši viendzimuma attiecībām? Vai tad jūs kāds iesaista šajās attiecībās? Un vispār ar ko šīs attiecības ir nedabiskākas par katolicisma noteikto celibātu un mūku dzīvi?
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 19:23
Ēriks Tā nemaz nav vēsturiskas diskusijas tēma,nevajag novirzīties no tēmas.Es runāju par tradīcijām,kuras izaugušas no tautas sadzīves kultūras,nevis dzimušas varasvīru prātos kā sabiedrības vadīšanas instrumenti,un ar nežēlību,viltīgiem paņēmieniem padarītas par it kā tradīcijām.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 19:26
Miervaldis Atkārtoju otrreiz speciāli lasītnepratējiem un grūtgalvjiem - tradīcijas auga gan no augšas, gan no apakšas. Bet vispār ērikulis idiots no brīža, kad sāka saukāties, ir diskvalificēts no diskusijas. Ej uz smilšu kasti un saukājies ar sava vecuma bēbīšiem!
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 19:33
Ēriks No apakšas tradīcijas VEIDOJAS,bet no augšas viņas tiešām NĀK,bieži vien vardarbīgi,un tā ir būtiska atšķirība,kuru tādi miervalduļi ar cāļa smadzenēm uztvert nav spējīgi.Tieši tāpēc tautām pēc dažādu despotisku režīmu valdīšanas ir grūtības atgriezties,kā saka,pie savām saknēm.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 19:39
Miervaldis debiltrollis ērikulis, sarīkojot histērijas šovu, pats diskvalificējās no diskusijas. Lasīt arī neproti, zīdaini?
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 19:45
Miervaldis Tieši otrādi, fašistelis ērikulis, kam smadzenes nav paredzētas pat projektā, mauj par ''tradīcijām'', bet, uzzinājis, kādas šīs tradīcijas bija, sāk histēriski kliegt, ka tādas tomēr nevajag :D
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 19:46
Ēriks Ja nav ko teikt un esi zaudējis diskusijā,labāk ir klusi nozust,nevis nesakarīgi taurēt tālāk.Pastāsti,kad latviešu tautai vai to veidojošām ciltīm ir bijusi tradīcija dedzināt raganas?
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 19:56
Miervaldis Nozust labāk ir sakautajam debilkvekšķim neaizvēršanās šovmenim ērikulim, bet strīdēties ar to, vai latviešu ciltīmn, kas vēl nepazina kristietību, jau bija inkvvizīcija, sakautais kvekšķis ērikulis drīkst pats ar sevi uz podiņa.
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 19:57
Ēriks miervalduli,tu zaudēji gan tajā diskusijā,gan zaudēji šajā,kāpēc cel augšā sev neizdevīgas lietas?Gribi atkal tikt sakauts?
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 20:00
Miervaldis Ko teikt (par to, kurš pilda norādījumus no Maskavas) nebija analfabētam melim debilkvekšķim un neaizvēršanās šovmenim ērikulim. Debilkvekšķis neaizvēršanās šovmenis ērikulis drīkst vuismaz debili izkvekšķēties, ja bez uzpurņa nevar aizvērties :D
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 20:01
Miervaldis debilkvekšķis ērikulis piesaka debilbļaustīšanās šovu, turpina debilkaitināšanās, debilspītŗēsanās un debilneaizvēršanās šovu.
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 20:02
Ēriks Neglaimo sev miervalduli,visiem tāpat redzama tava netīrā pāva pakaļa,astes celšana gaisā nelīdzēs.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 20:03
Miervaldis debilkvekšķis bēbītis ērikulis ir nolēmis tiešam kļūt poar debiliķi un bēbīyti, bet vismaz paturēt pēdējo vārdu un nekas, ka nav ko teikt :D
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 20:03
Miervaldis debilkvekšķis ērikulis nav spējīgs komentēt tēmu, bet piesaka debilkaitināšanās un neaizvēršanās šovu. Cik gadiņu, bēbīti niķīti? Dārziņā jau ej?
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 20:07
Miervaldis Tātad ''tradicionālās vērtības'' ir tik briesmīgas, ka paši to aizstāvji no tām paniski baidās un rīko idiotiskas strīdēšanās šovus, kad viņiem atgādina par šīm vērtībāmn. Debiltrollis ērikulis drīkst te visu nakti bļaustīties, rit svētdiena :D
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 20:08
robotron Miervaldis
Vai tad jūs kāds iesaista šajās attiecībās?

Nelaime jau tā, ka, jūs koprofāgi, savās rindās rekrutējiet jauniešus, lai padarītu tos par sev līdzīgiem organismiem ar īpaši īpašām vajadzībām.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 20:57
Ēriks Nelietīgi varas manipulatori mēģina tautai iestāstīt,ka viltusvērtības ir vērtības,bet nepakļāvīgos iznīcina,vai modernos laikos saukā par homofobiem,rasistiem,seksistiem utt.,un mēģina izolēt no sabiedrības ar dažādiem paņēmieniem,kā jau bija aprakstīts Nikomeda blogā.Šīs pseidotradīcijas nav vajadzīgas tāpēc,ka ir mākslīgi uzspiestas,tautai pretīgas,nedabīgas izdarības.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 21:13
Miervaldis Vai koprofāgs melis robotrons var nosaukt vienu savervēto vai, kā parasti, aprobežosies ar tukšvārdīgu bļaustīšanos?
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 21:25
Miervaldis debilkvekšķis ērikulis drīkst paskaidrot, kādā veidā viņa kolēģis nikodamfaks tiek ''izolēts''? viņu iespundējuši Tvaika vai vismaz neļauj publicēties?

Kārtējie tukšvārdīgie bļāvieni no megameļu dueta koprofāgs robotrons un ērikulis!
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 21:28
Miervaldis Nelietīgais manipulators ekstrēmists ērikulis piesaka murgošanas šovu un debilšovu ''Karoju ar paša izfantazētiem rēgiem, kas mani grib iznīcināt'' un debilšovu ''Izmisīgi apsaukāju pretēji domājošos, lai nebūtu jāatbild, ka pats esmu ekstrēmists.'' Tātad, nelietīgais ērikuli, tu varēji būt vienkārši ekstrēmists, bet tagad esi īpaši stulbs, spītīgs un melīgs ekstrēmists. Tā labāk, naida kurinātāj meli idiottrolli?
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 21:34
robotron Es pat teiktu, ne savervēto, bet ievērojamu daudzumu gadījumos, varmācigi rekrutētiem.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 21:43
Miervaldis Kāpēc ekstrēmisti un meļi, tādi kā nikodamfaks, koprofāgs robotrons un ērikulis, nepārtraukti murgo par rēgiem, kuri viņiem uzbrūkot un cenšoties iznīcināt? Lai nebūtu pašiem jāatzīstas, ka ir ekstrēmisti un naida kurinātāji. Tikai tādi pagļēvi. Redziet, kurināt naidu un mētāties ar bezpierādījumu apmelojumiem drīkst, bet represēt nez kāpēc nedrīkst. Laikam tāpēc, ka par atklātiem aicinājumiem uz represijām var iestāties atbildība, vismaz teorētiski tāda iespēja ir.

No šī trio koprofāgs robotrons, bijušais atriums, ir visgodīgākais tādā ziņā, ka neliekuļo, bet atzīst simpātijas ekstrēmismam un pat mēģina atklāti draudēt. Saņemot kritku, gļēvi pieraujas, bet strādā, lai šo trūkumu novērstu. No abiem atlikušajiem nikodamfaks nav tik stulbs kā ērikulis, jo nelien bezcerīgos strīdos, bet pacieši kritiku klusēdams un tāpēc tiek cauri ar minimālu devu, kur ērikulis sarīko spītēšanās šovus un saņem trīs maksimālās un vairāk. Tātad ērikulis ir vismelīgākais, visliekulīgājkais, visspītīgākais un visstulbākais no šiem trijiem.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 21:44
Ēriks Slinkums tagad meklēt vēlreiz,kā pret migrāciju noskaņotos cilvēkus tramda Zviedrijā,pameklē pats,miervalduli.Palasies kaut vai šo:
www.pietiek.com/rakst...
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 21:46
Miervaldis Ja slinkums meklēt, tad turi žaunas. Atsauces uz meļa ar palamu ''klaču lapsa'' melu lapeli netiek skatītas, klaču lapsa ir sen izgaismots melis un naida kurinātājs.

Ja nu ekstrēmists iespītējies debilmelis ērikulis atrod ziņu, ka Zviedrijā atklājuši uguni uz pretēji domājošajiem, drīkst uzrādīt. Ja nav tādas ziņas, drīkst izbeigt bezjēdzīgu debilspītēšanos.
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 21:52
Ēriks Tur ir saites uz zviedru lapām,debiltrolli.Atsmēres,ka tu lasīsi tikai to,kas tev patiks un nerunās pretī, netiks pieņemtas,naida kurinātāj.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 21:54
Miervaldis Vienīgais debiltrolis te esi tu, debiltrolli. Pats ar sevi strīdies, debiltrolli bēbiti kvekšķīti? Dari to uz puodiņa, debiltrolli!

Un lasīt iemācies. Es tev debilajam bēbītim latviešu valodā pateicu, ka klaču lapsas melu lapele netiek vispār skatīta. Kad iemācīsies lasīt, analfabēt?

Un, naida kurinātāj,m nesaukā citud savā vārdā, jo tad tu, naioda kurinātāj, dabūsdi pretī tā ka maz neliksies. Saprati, naida kurinātāj meli idiotspītniek? Pietika šim vakaram vai vēl gribi, naida kurinātāj?
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 21:59
Miervaldis Tātad naida kurinātājs ērikulis nevarēja uzrādīt nekādus faktus, bet nevar arī aizvērties - kā parasti.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 22:06
Miervaldis Es savukārt atradu, lūk, ko

===
The extremist Swedish Resistance Movement (SRM) hailed the racist mob that attacked 'foreign-looking' men, women and children at Stockholm's Central Station 'heroes' last week
Read more: Neo-Nazis-warn-year-violence-following-attacks-child-migrants-train-station-Sweden
===

Kā parasti, neonacisti lieto ''huligāna loģiku'' - noklusē paši savus naida uzbrukumus, bet ceļ histēriju, kad tiek saukti pie atbildības par šiem uzbrukumiem.

Melu retranslators ērikulis drīkst mainīt tēmu, šajā viņš atkal izgāzies ar malsimālu kaunu.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 22:14
Ēriks Un toties es tev,debiltrolli skaidri pateicu,ka tādas atsmēres netiks pieņemtas,ja diskutē,tad diskutē,nevis te izvēlēsies,kurus argumentus un faktus ņemsi vērā,bet kurus nē.Ja nav ko teikt,atzīsti sakāvi un aizvācies no diskusijas,nevis pļurksti,kā tev nepatīk tā vai cita lapa.Kad iemācīsies lasīt,analfabēt?
ww.rrojasdatabank.inf...
www.expressen.se/kval...
www.absolutsverige.com/
www.thelocal.se/20131...
gatesofvienna.blogspo...
www.e-pages.dk/dispat...
www.dailymail.co.uk/n...
www1.cbn.com/cbnnews/...
conservative-headline...
whitegenocideproject....
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  8.janvāris 2017 15:48
Ēriks Nepatika pret agresīvām imigrantu masām,kuras valstī ielaiduši varasvīri,ir tikai dabiska tautas reakcija,visus cilvēkus jau nevar nozombēt,uz to lai tādi miervalduļi nemaz necer.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  8.janvāris 2017 15:53
Miervaldis Debiltrollis fašistelis ērikulis sakauts un peķerts melos, piesaka debilkaitināšanās, debilspamošanaxs un neaizvēršanāsšovu.

Debiltrollim ērikulim, fašistelim, ieskaitīta sakāve strīdā un neprasme uzvesties.
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  9.janvāris 2017 09:29
Miervaldis Sakautais, melos pieķertais ērikulis analfabēts bēbītis piesaka mēdīšanās šovu - atkārto no citiem saklausītus vārdus :D Kamēr bēbītis nebūs ioemācījies uzvesties adekvāti, bērnudārzā netiks uzņemts.
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  9.janvāris 2017 09:31
Miervaldis Nekas, rasisteli fašiteli, ja neiemācīšu es, iemācīs likums. Ir mnepārvarama vēlēšanās panākt, lai tas notiktu?
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  9.janvāris 2017 09:40
Miervaldis Es ceru, ka pat bēbītis analfabēts ērikulis te nesāks slavināt NAIDA MOTIVĒTUS UZBRUKUMUS
beyondeurope.net/501/...

jo, rasisteli fašisteli, nepatikt var daudz kas - piemēram, man nepatīc tu - bet NAIDA MOTIVĒTI UZBRKUMI un TO SLAVINĀŠANA jau ir NOZIEGUMA SASTĀVS. Iegaumē, bļauri!
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  9.janvāris 2017 09:49
Ēriks Nu ko tu vēl pļurksti bez neviena argumenta,trolli?Nekādi nespēj aizvērties,staļinist?Protams,ka īstais tautas protestu mērķis būtu nevis migranti,bet gan idiotiskas valdības,''elites'',kuras gadu desmitiem skalojušas smadzenes valsts iedzīvotājiem par multikulturālisma labumiem un cēlumiem,līdz izaudzinājušas pavļiku morozovu paaudzes,kad pats pūlis palīdz valdošajiem smerdeļiem apkarot tautas gudrākos cilvēkus,kuri saglabājuši tautas veselo saprātu un pašsaglabāšanās instinktus.Vienīgā atšķirība,ka staļinisti inteliģentākos tautas pārstāvjus vienkārši brutāli izšāva,lai varētu netraucēti izplatīt savas boļševiku idejas un taisīt savu padomju tautu,bet šie darbojas ne tik vardarbīgi,ilgāk un viltīgāk,vispirms izskalojot smadzenes mazāk domājošiem tautas slāņiem.Šo multikulturālisma ideologu īstā vieta par valsts pārpludināšanu ar neintegrējamiem migrantu pūļiem būtu uz apsūdzēto sola.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  9.janvāris 2017 10:17
Miervaldis Trollis, staļinists debilais rasists, fašists, naida kurinātājs, analfabēts un bēbītis ērikulis sakauts strīdā, piesaka debilhistērijas lēkmi un debilklvekšķēšanas, bēbīšu debilkaitināsamās, neaiizvēršanās un analfabētisma šovus.

dakteris teica - fašisteli ērikuli tikai kaps izārstēs :D

Tuikai, rasist debiliķi analfabēt neaizvēršanās šovmeni un kvvekšķi, ja aizkvekšķēsies līdz nozieguma sastāvam, tad neņuņņā. Brīdinājums tikia dots!
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  9.janvāris 2017 16:13
Miervaldis Speciāli debilfašistelim ērikulim, analfabētam un debilkvekšķim, atkārtoju otro reizi - RASISMA PROPAGANDA UN NAIDA UZBRUKUMU SLAVINĀSANA IR NOZIEGUMA SASTĀVS. Jau trenējies tēlot debiliķi, ja iznāks konflikts ar likumu?
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  9.janvāris 2017 16:20
Ēriks Noziegums ir no brīva prāta valstī salaist svešas mentalitātes un dzīvesveida cilvēku masas,tā apdraudot savu iedzīvotāju drošību,dzīves kvalitāti un savas tautas kultūru,debīliķi,par rasismu te neviens cits bez tevis nav bildis ne pušplēsta vārda.Skaidrs,debīliķi,naida kurinātāj-staļinist?Tu zini,nepatiesa apvainošana un apmelošana arī ir noziegums,par kuru var nākties atbildēt tiesā,to neaizmirsti,miervalduli!
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 08:10
Miervaldis Sakautais staļinists debiliķis ērikulis piesaka debilšovu ''Es kurinu rasu naidu, bet rasu naidu nekurinu'' un debilspītēšanās šovu ''Rasistu uzbrukumi nevienu neapdraud.''
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 13:27
Miervaldis Pēc Rētumeiropas rasistu loģikas, debiliķis staļinists ērikulis, apmelotājs, kuram par apmelošanu var būt jāatbild tiesā, arī apdraud Eiropu un ir no turienes padzenams vai nav tur ielaižams. Kontakts ar breksitjūgendu ērikulim beigots letāli, jo, pēc brekstijūgendiešu domām, ērikulis ir nositams uz vietas par to, ka ir ''sveša vzīves veida'' nesējs. . Vai brekstijūgendiešiem būtu taisnība, ja viņi izvēlētos tādu risinājumu? Ja nē, kāpēc?
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 13:32
Miervaldis Debiliķis staļinists apmelotājs ērikulis piesaka totālā kretīnisma šovu ''Es neesmu teicis to, ko esmu teicis.''
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 13:33
Ēriks miervalduli,savāc savas pēdējās nožēlojamā saprāta paliekas un parādi kādu manis rakstītu tekstu ,kur es šeit būtu izteicies par rasēm,apmelotāj - naida kurinātāj.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 15:29
Miervaldis Tēmu komentēt nespējīgais debilkvekšķis ērikulis piesaka spītēšanās šova un debilšova otro daļu ''Neatceros pats savus komentārus, neprotu tos izlasīt un nevaru saprast.''
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 16:23
Ēriks Skaidrs,miervaldulim iestājusies pēdējā nesaturēšanas un murkšķēšanas fāze :D
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 19:37
Miervaldis Tēmu komentēt nespējīgajam debilajam bēbītim ērikulim, rasistam un analfabētam, iestājusies debilkaitināsanās, debilspītēšanās un neaizvēršanās fāze. Debilais rasistelis ne tikai zaudēja strīdu, bet parādīja, ka neprot zaudēt, ar ko viņu, neaizvēršanās šovmeni un bēbīti, arī apsveicu.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 20:29
Ēriks Precīzs raksturojums,naida kurinātāj miervalduli,apsveicami precīzi,vienīgi attiecini visu šo uz sevi un būs ne ko pielikt,ne atņemt.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 20:39
Miervaldis Naida kurinātājs rasists debilkvekšķis ērikulis turpina debilkvekšķēšanas šovus ''Saukāju citus savā vārdā'' un Ēsmu tik debils, ka pats savus komentārus nevaru ne izlasīt, ne saprast.''
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 20:55
Ēriks Atrodi vismaz vēl vienu tādu pašu sapratēju kā tu,pirms laist šķidru.Silti iesaku tev,miervalduli, savus domubiedrus meklēt tvaika ielā,tie tev būs īstie sapratēji.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 22:22
Miervaldis Tēmu komentēt nespējīgais ērikulis turpina neaizvēršanās šovu un bēbīšu debilsaukāšanās šovu.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 22:28
west Latvieši,lai gan drosmīgi, bet tikai vieni paši vien nav karojuši par brīvību. Lai gan beigās(1918. g.) viss izdevās.
Tiem kuri palīdzēja - paldies vēl joprojām !
Vēlāk ir visādi gājis.
Jebkurā gadījumā - latviešu karavīri vienmēr ir bijusi uzticamu un labi karotāji. Žēl, ka toreiz vairs ne savas valsts armijas sastāvā.
Mūsu karavīri savu darbu joprojām dara labi. Laikam vecvectēvu gēni. Kāpēc un kur to dara - tas jau "politiķu" ziņā. Tagad galvenais, lai mūs sabiedrotie nekad vairs neuzmet.
 +7  Radius_box_plus Radius_box_minus 17 ATBILDES  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 11:14
Miervaldis 1940. gadā mums nebija sabiedroto. No Eiropas turējās tikai Britānija un tā pati gaidīja vācu desantu, bet tā laika Amerika bija pārāk tālu no tā laika Eiropas.

Galvenais, lai amerikāņi iemāca jaunizceptajam prezidenta amata izpildītājam, kā jāuzvedas politiķim.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 12:38
robotron Kāda amerika? Rūzvelts jau no 1932. gada bija mūsu un visas civilizācijas ienaidnieku sabiedrotais un investors. Agresīvam resnam alkašam, Čerčilam, nevajadzēja izvērst agresiju pret Vāciju, nevajadzētu gaidīt tās desantu, vai vismaz vajadzēja uzklausīt miera sūtni, Rūdolfu Hessu, nevis to arestēt, it kā tas būtu atlidojis bombordēt Londonu.
Domāju, lielākā daļa Klintones vēlētāju ir apzinājušies, ka tā, kā līdz šim, vairs dzīvot nevarēt, nu bet agresīvākos marginālus, padibenes, sagaida cietums, nāve no policista lodes, vai izsūtīšana.
 -7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 12:48
Miervaldis Tā Amerika, kur atrodas Savienotās Valstis. Es ceru, ka te nebūs jāstrīdas ar debiliem neonacistiem, 99 reizes sakliedzot un 202 reizes paskaidrojot, ka agresors bija pati Vācija? Un vispār, pameklē neonacistu spamam citu vietu, šī tēma ir par Latvijas armiju!
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 12:54
robotron Spāņiem, somiem, igauņiem, latviešiem, lietuviešiem, ukraiņiem un rumāņiem agresors bija fašistu Krievija, un pēc daudziem masu slaktiņiem, ko pastrādāja krievi, arī poļiem, bet Vācija bija atbrīvotājs un man, kā latvietim, loģiski arī. Ja vien tu esi spējīgs saprast, ko nozīmē vārds, "hronoloģija".
Es varu, fašistiskais izdzimteni, saprast tavu nožēlu, ka tavi senči NKVD sadisti un pederasti nepaguva visus latviešus nobeigt, attaisnot vai piedot, nevaru.
p.s. Miera sūtnis jēdzienu tu arī neesi spējīgs izprast, jo tāpat, kā 90% bidļjaķinas, tava apziņa ir viduslaikos.
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 13:23
Miervaldis Padomju kontingents ieradās republikāņu teritorijā, tātad republikāņiem viņi bija sabiedrotie, tāpat kā nacionālistiem vācieši un itāļi. Tas pirmkārt.

Otrkārt, Vācija nevienam nebija ''atbrīvotājs'', jo NEVIENU valsti - arī Latviju - neatjaunoja. Tā ka neredzu iemeslus laizīt zābakus vienam okupantam tikai tāpēc, ka viņš karoja pret otru.

P.S. Parlamentāriešus parasti sūta pēc iepriekšējas vienošanās un viņi lieto skaidri saredzamas pazīšanās zīmes. Viena pretinieka lidmašīna ir, visticamāk, izlūks un pretgaisa aizsardzības pienākums ir to notriekt, bet lidotāju nošaut gaisā, kamēr nav piezemējies un pacēlis rokas, lai nevajadzētu to parazītu gadiem ilgi barot, dzirdīt un izklaidēt.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 13:56
Miervaldis Ukraiņiem nebija iemesla sajūsmināties par vācu okupāciju, kuras laikā Stepans Bandera trīs gadus nosēdēja vācu konclēģerī. Ukraiņu sacelšanās armija UPA to labi saprata un karoja gan pret vieniem, gan otriem okupantiem.

Un jā, fašistiskais izdzimteni un pidor, manos senčos nav bijis neviens NKVD darbinieka. Negribi vispirms apdomāt, ko mauj, fašistiskais izdzimteni, lai pēc tam nebūtu jānožēlo?
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 13:59
Miervaldis Ar rumāņiem arī neizdevies piemērs, jo Vācija darbojās kā starpnieks ''Vīnes arbitrāžā'', kur ungāri atņēma rumāņiem Transilvāniju. Tā ka rumāņiem nav īpaša pamata mīlēt vienus okupantus vairāk nekā otrus.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 14:01
robotron Miervaldis
manos senčos nav bijis neviens NKVD darbinieka.

No kurienes tad tu tāc staļinistiem: Ždanokai, Linģermanam, Giļmanam, Korenam, Gapoņenkai, Osipovam un Zatleram līdzīgs drausmonis uzradies?
Neredzu iemeslus laizīt zābakus krievu fašistiskiem okupantam tikai tāpēc, ka vācu atbrīvotāji kara laika apstākļos nepaguva atjaunot Latvijas valsti un atdzīvināt krievu noslepkavotos latviešus.


"lai nevajadzētu to parazītu gadiem ilgi barot, dzirdīt un izklaidēt."

Piedāvā visus krievus un krievmīļus pēc militārā konflikta sākšanās izbeigt uzreiz?
 -5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 14:07
Miervaldis Faktā, ka kara laikā uz pretinieku šauj, neko drausmīgu neredzu. Pretinieks dara to pašu.

Ja kādam bija vēlēšanās uzsākt miera sarunas, to vislabāk varēja darīt kādā neitrālā valstī, pieaicinot starpnieku no kādas trešās puses. Mēģinājumi ir bijuši vairaki, tikai no tiem nekas neiznāca un nevarēja iznākt - karš bija aizgājis par tālu un varēja beigties tikai ar vienas puses bezierunu kapitulāciju. Kas arī notika 1945. gada pavasarī.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 14:12
Miervaldis Es piedāvāju sarīkot visiem robotroniem audzinošas pārrunas orgānos pie kafijas tases. Kafija uz orgānu rēķina, drīkst būt lēta un štruntīga. Sarunu tēma - domā, ko raksti, jo tevi lasa arī cilvēki bez, tavā saprašanā, ''humora izjūtas.'' Principā frāze ''izbeigt visus...'' jau ir sastāvs, vēl vairāk tad, ja šajos visos esi gatavs ierakstīt katru, kas tev nepatīk. Otrreiz tik pacietīgi un pieklājīgi neskaidrošu :D
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 14:27
robotron Miervaldis
Čukča rakstnieks lasīt tā arī neiemācījās. Es tev, staļinistam, Kononova fanātam, vaicāju, vai tu piedāvā ienaidniekus uzreiz izbeigt, tāpat, kā pēc tava prāta vajadzētu darīt ar sūtni, kas atlidojis ar miera iniciatīvēm, bet tu man draudi ar čeku.
https://

 -5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 14:38
Miervaldis Čukča staļinists robotrons strīdas pats ar sevi, tad es viņam, debiliķim, arī ļauju pašam ar sevi strīdēties. Atkārtoju vēlrei speciāli debiliķiem - par to, ko es esmu teicis tavos debiliķa murgos, atbildi tu, nevis es. Skaidrs, analfabēt?
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 14:42
Miervaldis Čukča idiottrollis robotroniņš gvelž, ka vāciešiem esot bijis plāns atjaunot Latviju, tikai kara laikā to neesot bijis iespējams izdarīt. Lai proklamētu valsti, ir vajadzīga viena diena, bet trijos gados jau var izveidot valsts pamatus un vēl daudz vairāk. Ja tas netika darīts, tad tikai tāpēc, ka nebija vēlēšanās!
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 14:51
robotron Okupācijas nebija, okupanti ir? Čekas nav, bet čekistu ka biezs
"Bijušie čekisti paliek drošības policijā"
www.diena.lv/raksts/p...
 -5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 15:07
Miervaldis Speciāli robotroniņam un viņa drauģelim cenzūrā atkārtoju - ar draudiem komentāros nejoko! Nekādi neizdodas saprast ar labu un noteikti gribas, lai paskaidro ar sliktu? Vai varbūt ceri, ka drauģelis cenzorelis izglābs? Kļūdies, neizglābs!

Speciāli likumpārkāpējam cenzorelim, kurš piesedz savus drauģeļus ultras un apkaro vārda brīvību, atkārtoju - virs Britānijas kara laikā parādās vientuļa vācu lidmašīna. Britu pretgaisa aizsardzības PIENĀKUMS ir šo lidmašīnu notriekt, bet ar lidotāju kā sanāks, var dzīvs gūstā nokļūt, bet var beigts piezemēties. Karā šauj arī uz pretinieka izpletņu lēcējiem. Ja virs Vācijas parādītos britu lidmašīna, vai vācieši darītu ko citu?

Speciāli cenzūrai atkārtošu tik ilgi, cik vajadzēs un no tik adresēm, cik vajkadzēs. Nekā nelikumīga šajā komentārā nav, atšķirībā no robotroniņa draudiem, kas stāv kā stāvējuši!
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 15:15
Miervaldis Tātad draudētājs robotroniņš nekādi negrib saprast ar labu un noteikti grib dzirdēt paskaidrojumus ar sliktu, kad būs sācies konflikts ar likumu?

Iesaku tomēr nemētāties ar draudiem, jo komentārus lasa arī cilvēki bez, tavā sapratnē, ''humora izjūtas'' un, ja cenzūrai tu esi neaizskarams, tad likumam tomēr neesi.

ja cenzūrai smadzenes atrastos galvā, tad cenzūras drauģeļa robotrona spriedelējums par to, kurus konflikta gadījumā vajadzētu... un kas tikšot darīts ar Klintones vēlētājiem, tiktu vismaz izrediģēts. Tā vietā cenzūra karo ar citādi domājošajiem! Nekas, ne jūs vienīgie protat karot :D
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 15:16
Miervaldis Amerikāņiem likums atļauj balsot par jebkuru kandidātu vai nebalsot ne par vienu, tā ka neaizskaramais cenzūras drauģelis, lieldraudētājs robotrons, pat ja viņu piesedz pats visvarenais cenzors, Amerikā nevienu neapcietinās, nenošaus un no Amerikas neizsūtīs. Cenzoram aizrādījums par patvaļu un dubultstandartiem komentāru vērtēšanā. Lappusīti gadījumam, ja patvaļa turpināsies, saglabāju, lai būtu no kā atjaunot.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 15:33
Miervaldis Miera cūknis nacists Hess var pateikties Allaham, ka viņu nenotrieca vēl lidojumā un nesašāva kā duršlaku, ja viņš būtu izlēcis ar izpletni no sašautas lidmašīnas. Kara laikā uz pretinieku ir pieņemts šaut, kamēr kājas pret sauli :D
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 12:59
dzeris49 "Neizprotama ir mūsu pašu premjerministra nevēlēšanās tikties ar mūsu sabiedrotajiem, aizbildinoties ar atvaļinājumu..."
---------------------------------------------------------------------
Un to raksta NA deputāts?

Kāpēc gan viņš nepajautā savam priekšniekam Dzintaram, viņam taču it kā būtu jāzina "tuvāko ideoloģisko partneru" rīcības motivācija?

Nu, nevar pajautāt Dzintars, lai pajautā NA TBLNNK daļas deputāts Bērziņš, vai tad viņam arī Lembergs negrib atbildēt, viņš taču Lemberga labā tik daudz darījis...

Vai, varbūt, Rasnačs, arī Lemberga uzticamības persona, tur var ko pateikt, vai arī, viņu atkal piekāvusi kārtējā sieva, un viņš raudādams ar to tiesājas?
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus 2 ATBILDES  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 15:52
robotron Kononoviešiem, kremļa maukām: SC un Vienotībai, ir kopisks centrs no kurienes tiem tiek izsaukti refleksi, visām pārējām partijām viedokļi mēdz reizēm stipri atšķirties.
 -7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 16:06
Miervaldis Labi padomi nekādi neiedarbojas? Vajag sakliegt? Ja vajadzēs, sakliegšu - un nekas, ka esi neaizskaramais cenzūras drauģelis ar tiesībām lamāties.
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 16:19
Miervaldis Jā, to raksta NA deputāts. Ej pasūdzies drauģelim cenzoram, lai izcenzē deputāta teikto :D

Tā kā Dzintars nav ne Kučinska tēvs, ne aizbildnis un Kučinskis ir pieskaitāms un pilngadīgs, tad par Kučinska darbībām atbild Kučinskis. Vēl, ja nezināji, atgādinu - Dzintars nav arī Kučinska partijas vadītājs, viņi ir dažādās partijās.
 -8  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 15:56
bender45 Kučinskis pilnīgi pareizi izdarīja,neskriedams uzreiz klanīties Makakinam un kompānijai-nav jau zināms,kā uz to reaģētu jaunais Baltā nama saimnieks.Lai arī-viņš jau ir reaģējis,ieteikdams baltiešu krančeļiem aizvērties...
 -8  Radius_box_plus Radius_box_minus 5 ATBILDES  ATBILDĒT  8.janvāris 2017 08:36
Miervaldis Cietuma pidors un valsts nodevējs bender45 debilitātes dēļ to nezina, bet politiķi satiekoties neskrien, bet iet un neklanās, bet sasveicinās, sniedzot roku. Bet cietuma pidors valsts nodevējs bender45 darīs pareizi, ja aizvāksies no tēmas, kuru nav spējīgs komentēt.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  8.janvāris 2017 09:39
bender45 Nu redz-parašas gailim miervaldītim smadzenes ir tiktāl atsistas,ka viņš visu saprot burtiski...un izvarotāji diez vai jebkad ir varējuši izcelties ar intelektu...
 -5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  8.janvāris 2017 12:03
Miervaldis Cietuma pidors, tiesātais izvarotājs, debilais bezsmadzņu nacists bender45 piesaka pretī kvekšķēšanas šovu. Labāk tomēr aizver kvekšķamo, cietuma pidor un valsts nodevēj, un, ja tu, pidoir, vienu reizi ņe burtiski'' nokvekšķēsi, tad trīs reizes burtiski pretī dabūsi! Saprati, debilais nacist, cietuma pidor un valsts nodevēj?
Ja tev cietuma pidor par maz, dabūsi vēl, kamēr aizvērsies!
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  8.janvāris 2017 12:26
west Miervaldis
Свод обязательных правил действующего тролля",выданный ФСБ
2. Свою атаку направляйте на личность человека. Уничтожая личность, вы уничтожаете любую идею, которую она несет.
3. Обвиняйте оппонента в психических заболеваниях и сексуальных отклонениях. Во всем, что противоречит идеологии малограмотных людей.
4. Пишите больше и кричите громче. Тактика «базара» позволяет получить преимущество над оппонентом среди малограмотных людей.
5. Используйте снисходительный тон, высокомерие. Изначально ставьте тебя выше оппонента.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  9.janvāris 2017 19:31
Miervaldis FSB debiltrollis westiņš piesaka debilkaitināsanās šovus ''Saukāju citus savā vārdā'' un ''Esmu pārāk debils, lai latviešu pretālā rakstītu latviski.''

Runājot par ''idejām'', debiltrollim westiņam bēbītim kvekšķītim šajā diskusijā 0 komentāru par tēmu un 1 troļļojoens, tā ka, debiltrolli, nebāz citiem degunā instruksijas, pēc kurām pats troļļo. Bet tas, ka tu, bēbīti, uzvedies kā bēbītis un saņem attiecīgu vērtējumu, nav ''apvainojums'', bet fakta konstaējums. Izaudz no pamperiem un kļūsti pieaudzis, tad arī redzēsim.

Pietika vai vēl gribi, debiltrolli?
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  9.janvāris 2017 20:11
Miervaldis Skatos, piesedzējtrollītis westiņš, kaut arī FSB štatā, tāds debils pusanalfabēts. Pret savu kolēģi, cietuma pidoru debilkvekšķi bender45 iebildumu nav un nekādas instrukcijas pidoram netiek uzrādītas - bet, kad pidors dabū pretī un gļēvi pazūd, uzreiz klāt pieklājības etalons zewestiņš un māca pretējai pusei kā jāuzvedas. Vai nu tu mazais pidrilo māci visiem vai nemāci nevienam. Saprati, debiltrolli?
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  9.janvāris 2017 20:17
west Miervaldi, raksti vēl ! Visi gaida :)
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus 7 ATBILDES  ATBILDĒT  9.janvāris 2017 20:25
Miervaldis Tēmu komentēt nespējīgais debilākstiņš westiņš (šajā diskusijā 0 komentāri par tēmu, 2 debili un bērnišķīgi) piesaka debilkvekšķēšanas un bēbīšu kaitināšanās šovu. Cik gadiņu, bēbīti debiliķīti?
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  9.janvāris 2017 21:27
bender45 Par izvarošanu tiesātais parašas pedarasts miervaldītis kā parasti dzīvo iedomu pasaulē-internetā viņš jūtas liels varonis un iedomājas,ka no viņa visi baidās...bet uz piedāvājumu tikties reāli uzreiz reaģē ar histērisku baiļu lēkmi...
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 14:56
Miervaldis Par izvarošanu tiesātais cietuma pidors, valsts nodevējs debilnacists, mauķeles dēls, tēmu komentēt nespējīgais debilais bēbītis bender45 atkal nevar aizvērt debilkvekšķamo caurumu?

Katru reizi, kad tu, debilais cietuma pidor un valsts nodevēj, līdīsi te kvekšķēt, dabūsi pretī tā, ka maz neliekas. Saprati, debilais cietuma pidor valsts nodevēj nacist? Tagad aizver debilkvekšķamo un vācies!
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 16:15
bender45 Kaut kā nejūtu neko,ka būtu ko dabūjis...kas ir,pedarast miervaldīti-reāli tikties slabo?Tagad pēc ""grūtām cīņām"" kā parasti varēsi nomainīt pamperu,nopirsties,apgriezties uz otriem sāniem un gulēt tālāk....
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 18:39
Miervaldis Nekas, cietuma pidor valsts nodevēj debilnacist, dabūsi vēl. Reāla tikšanās tavas drošības dēļ nenotiks, lai tu, cietuma pidor, valsts nodevēj un debilais nacist, pēc tam neņuņņātu, ka briesmīgie latviešu nacionālisti tev kaut ko atsituši, salauzuši un vēl ko izdarījuši :D Tā ka, debilkvekšķi, aizver nacistisko kvekšķamo caurumu un lasies prom, līdz nākamajai reizei :D
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 20:27
Miervaldis Tēmu komentēt nespējīgais Kremļa nacists cietuma pidors bender45, izrādās, ir provokators draudētājs. Nepārstaidzi, lētais provokator, esmu jau tādus redzējis.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 20:33
bender45 Dīvanvaronis miervaldītis atkal apdirsās aiz bailēm....nu nko tad tu tā ,miervaldīti,es jau tā ilgojos,lai tu man ko atsistu vai salauztu....bet tu,redz,baidies.Nu drošāk,drošāk...
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 21:37
Miervaldis Apdirsās debilais nacists, valsts nodevējs un cietuma pidors bender45, kurš vienreiz jau draudēja pie kāda atnākt, bet neatnāca, jo ir mīzals, kā visi nacisti.

Tā ka, debilais provokator un mīzal, turpini tēlot supermenu, bet reāli tu vienmēr esi bijis mīzals un nekas cits kā mīzals nekad nebūsi.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 22:04
Miervaldis Toreiz, kad debiltrollis cietuma pidors valsts nodevējs bender45 vēl lietoja palamu runcs, viņš kādā citā forumā draudēja, ka atnākšot ciemos :D un saņēma atbildi, ka tiks gaidīts, bet, ja neatnāks, tiks uzskatīts par mīzalu. Skaidrs, ka mīzals runcs, tagadējais cietuma pidors bender45 tā arī neatnāca, bet pasūdzējās savam drauģelim cenzoram, ka viņu, mīzalu, par mīzalu nosauca :D
Radius_box_plus Radius_box_minus 3 ATBILDES  ATBILDĒT  10.janvāris 2017 22:11
bender45 Jāpiezīmē,ka runcs nekad un nekur neesmu bijis,bet dīvānvaroni miervaldīti tiešām labprāt skatītu vaigā tīri zinātniskas intereses pēc-nekad neesmu redzējis dabā tik stipri ""atsaldētu"" bijušo gaiļu kakta iemītnieku...
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  11.janvāris 2017 10:14
Miervaldis Jāpiezīmē, nacistiskais mīzal, ka tev ar nacistisko mīzalu runcu ir pilnīgi vienāda debilisma pakāpe, pilnīgi vienāda nacisma pakāpe, pilnīgi vienādi mīļvārdiņi un gan tu, gan viņš esat vārdos draudētāji, bet darbos mīzali. Tātad nacistiskais mīzals runcs un nacistiskais mīzals bender45 ir tā pati persona, kas arī bija jāpierāda. Tā ka, mīzal runc a.k.a. mīzal bender45, cietuma pidor un debilais nacist, tu esi atmaskots, tālāka debilspītēšanās bezjēdzīga.

Drīksti tagad pasūzēties cenzūrai, ka tevi, mīzalu, par mīzalu nosauca. Ak jā, tagad tu jau esi divkārtējs mīzals, no nomīzi divreiz.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  12.janvāris 2017 21:36
Miervaldis Nacistiskais mīzals runcs vienreiz jau bļāva, ka ieradīšoties ciemos. Un saņēma atbildi - nāc tik šurp, bet, ja neatnāksi, būsi mīzals. Protams, ne uz kurieni mīzals runcs neatnāca, bet aizskrēja sūdzēties cenzoram, ka viņu, mīzalu, par mīzalu nosauca. Nacistiskais mīzals, cietuma pidors bender45 saņem to pašu atbildi.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  12.janvāris 2017 21:42

Pievienot savu viedokli

  Lai pievienotu viedokli ⎯

  vai

  Let_16169580-second_compact
  Nākamais raksts

  Zogam. Paldies par sapratni! (28)

  Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs pēdējās dienās tviterī vēstīja par varenu, noslēpumainu un bīstamu dabas parādību — sniegu Rīgā. "Putenis tuvojas." "Putenis nerimstas." "Rīt 05.01.2017. Rīgā arī darbosies puteņa biļetes." Un tā kā atvainojās vai nu par puteni, vai nu par brīvbiļetēm autovadītājiem: "Paldies par sapratni!"