IR

Mamikina un Grigules ģimenes locekļi par praksi EP neesot saņēmuši atalgojumu

Viedokļi

Plus_opinionEbenemezers mamikinene ir krievijas aģente , jajau pa velti interesee aarlietas un pa taisno iz brjuseļa, štirlics-2
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  9.decembris 2016 10:36
Plus_opinionSkaisle stipendijas ES prakses vietās parasti ir 3 -4 x lielākas kā minimālā alga Latvijā.Tas ka šie deputāti melo kā kremļa suņi - tas mani nepārsteidz - suns pielāgojas saimniekamGodīgs un taisnīgs deputāts skaidri un gaiši runātu, nolādēts melis - lūk tādā čekistiskā veidā ....
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  9.decembris 2016 10:51
Miervaldis Tie, kas pirms gada bijuši Eiroparlamentā, stāsta, ka līdz šai vasarai tur galvenās ēkas priekšā bija ar garu zāli aizaugusi teritorija, kur teltī dzīvojuši bomzīši. Vai tie nebija bez algas strādājošie Mamikina un Grigules radinieki?
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.decembris 2016 00:06
Miervaldis Es ticu, ka Mamikina un Grigules radiņi nav saņēmuši nevienu kapeiku. Eiropā nav rubļu un kapeiku, ir eiro un centi.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  10.decembris 2016 00:08
lno Latvijas Zemnieku savienības (LZS) Rīgas nodaļā pašlaik nav jūtams noskaņojums rosināt no politiskā spēka izslēgt Eiropas Parlamenta (EP) deputāti Ivetu Griguli (ZZS), sacīja LZS priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  11.decembris 2016 11:35
Plus_opinionJ.Biotops Dīvānzemnieku Rīgas nodaļā... noskaņojums... hmm, tiešām “noskaņojums”? ... rietumvējš... austrumvējš...
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  11.decembris 2016 17:17
aivars15 Šie cilvēki ar savu rīcību aizliedza diviem reāliem praktikantiem no Latvijas redzēt un iemācīties kā darbojas ES no iekšienes. Praktikani parasti ir studenti, vai tikko universitāti beigušie, kuri plāno kaut ko darīt saistībā ar Eiropas Savienību.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  11.decembris 2016 13:23
Miervaldis Nekas, ja plāno, tad arī kādreiz darīz. Bez amatiem ''caur pazīšanos dabūjamas Mamikina un Grigules palīgu vietas'' Eiropas Savienībā ir ļoti daudz amatu, kuros nepieņem Mamikins un Grigule.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  11.decembris 2016 14:25
andrejs Jāpaaugstina naturalizācijas prasības, lai tādi mamikini nevarētu iegūt Latvijas pilsonību.
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  12.decembris 2016 11:49

Pievienot savu viedokli

    Lai pievienotu viedokli ⎯

    vai