IR

Piebalgs: "Vienotība" vēlēšanās uzrādīs labāku rezultātu par reitingiem 36

Partijas vadītājs pārliecināts par politiskā spēka turpmāko pastāvēšanu
Piebalgs_ievachiika_leta-media_large
Andris Piebalgs. Foto: Ieva Čīka, LETA
15.novembris 2016 08:53

Partija "Vienotība" nebeigs pastāvēt, ja nenotiks kāds "katastrofāls gadījums", un tiks ievēlēta nākamajā Saeimas sasaukumā ar labāku rezultātu nekā tagadējie reitingi, intervijā aģentūrai LETA pārliecināti paudis politiskā spēka priekšsēdētājs Andris Piebalgs.

Vienīgais ''katastrofālais gadījums'' varētu būt partijas šķelšanās, bet pašlaik nekādas pazīmes neliecinot, ka tas varētu notikt, saka politiķis. "Protams, var teikt, ka tādi riski eksistē, bet, ja partija nesašķeļas, tad tā noteikti būs arī nākamajā Saeimā un ar stipri labāku rādītāju, nekā pašlaik ir aptaujās. Daļa cilvēku, kas pašlaik nav izlēmuši, noteikti balsos par "Vienotību", tātad es teiktu, ka šobrīd mana prognoze būtu 10-12%," klāstīja Piebalgs.

Viņaprāt, "Vienotība" ir uz pareizā ceļa, un partijas darbība ir kļuvusi citādāka. "Pēc iepriekšējās domes sēdes mums ir skaidrs uzstādījums, par ko mēs iestājamies, kā mēs esam politiski orientēti un kādas reformas mums ir jāveic. 3.decembrī būs partijas kongress, kurā mēs runāsim par to, kādas izmaiņas nepieciešamas partijas iekšējā struktūrā, kā labi sagatavoties pašvaldību vēlēšanām, un pats galvenais - kā veidot programmu nākamajām vēlēšanām, balstoties uz mūsu plānu Latvijas simtgadei," turpināja politiķis.

Runājot par valsts finansējuma apturēšanu partijai, Piebalgs teica, ka tas ir ļoti nopietns trieciens, tomēr ne tik smags, lai politiskais spēks beigtu pastāvēt. Kā ziņots, nesen stājās spēkā Rīgas apgabaltiesas spriedums, kas paredz, ka "Vienotībai" būs jāmaksā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) noteiktais 4000 eiro sods par vēlēšanu izdevumu pārkāpumiem. Stājoties spēkā tiesas spriedumam, KNAB nolēmis partijai pārtraukt valsts finansējuma piešķiršanu.

Ieteikt šo rakstu? Jā(0)

Populārākie viedokļi

dzeris49 Pārsteidz to daudzums pat IRā, kuri uzskata V par lielāko ļaunumu un domā, ka SC, NA un ZZS koalīcija bez V būs labāka, un Latvijā viss uzreiz ies uz augšu.

Pat grūti pateikt, kuri tā domā savas muļķības dēļ, kuri ir apmaksāti Lemberga un Krievijas troļli, cerams, otro ir vairāk, negribas domāt, ka šeit tik daudz "apdāvināto".
 +7  Radius_box_plus Radius_box_minus 4 ATBILDES  ATBILDĒT  15.novembris 2016 09:56
klusais Kamēr V neizoperēs savu augoni karojošo dāmu personā , tikmēr nekā tur nebūs.
 +5  Radius_box_plus Radius_box_minus 16 ATBILDES  ATBILDĒT  15.novembris 2016 10:02
dzeris49 Vienkārši no NA neviens neko negaida, jo apzinās tās "milzu potenciālu" ar TM Rasnaču un pārējiem iesalniekparādniekiem, kurus var salīdzināt ar palīgskolas audzēkņiem.

No V, tomēr, gaida un prasa ko vairāk, tie vispār nesalīdzināmi lielumi - pērkami nacionāltaurētāji - populisti no NA, Lemberga nopirktie poskomunisti - populisti no ZZS, abiem tas intelekts kaut kur krietni zem vidējā, tāpat, kā atbildības sajūta un kompetence, un V, kura, ar visiem saviem kašķiem un kļūdām, krietni virs šiem klauniem jebkurā ziņā, ieskaitot atbildibas sajūtu un kompetenci.
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus 8 ATBILDES  ATBILDĒT  15.novembris 2016 11:27

Skatīt visus viedokļus → Pievienot viedokli →