IR

Veselība
Veselība
Kā jau jūs droši vien zināt, magnijs ir viens no svarīgākajiem elementiem, bez kuriem organisms nevar funkcionēt. Tas nodrošina normālas ķermeņa ­ – īpaši muskuļu, nervu sistēmas un kaulu – funkcijas. Šī būtiskā mineral deficīts visbiežāk izraisa muskuļu spazmas vai krampjus, sirds aritmiju, galvassāpes, stresu, trauksmi un depresiju. Šie ir tikai izplatītākie no magnija deficit simptomiem, pārējos šobrīd neiedziļināsimies. Lai arī vairums no šiem rādītājiem var būt saistāmi ar citām veselības problēmām, profilaktiska magnija uzņemšana organismā ik pa laikam par ļaunu nvienam nenāks un vairumā gadījumu tai būs tikai un vienīgi pozitīva ietekme.
Veselība

finanzrecht2@gmail.com 0

-> finanzrecht2 21.janvāris 2018 01:59
Privātpersonu piedāvājumsMan vairs neuztraucas Es esmu indivīds, kuru es piešķiru aizdevumiem no 3000 eiro līdz 800 000 eiro visām personām, kas spēj pildīt savas saistības.Turklāt procentu likme ir 2% gadāVai nu jums ir nepieciešama nauda citu iemeslu dēļ, nevilcinieties sazināties ar mani, lai iegūtu plašāku informāciju.Kontaktpersona: finanzrecht2@gmail.com
Veselība
Latviešu spēcīgākā joga Jogaradžas Harija Dīkmaņa pēdējās skolnieces,jogāčarjas Marionas Mugs McConnell (Kanāda) seminārs Rīgā. (16 - 17 Septembris, 2017)
Veselība
Ģimenes ārstu streiks ir nolemts sakāvei, jo tam nav morāla atbalsta sabiedrībā. Valsts vara viņus spēj ne tikai uzveikt, bet arī sev pakļaut un, ja vien uzskatīs to par vajadzīgu, pat publiski pazemot – kā nodokļu naudas šķērdētājus.
Veselība
Mūsu elpošanas orgānu sistēma atrodas nepārtrauktā mijiedarbībā ar vidi un to stipri ietekmē klimatiskie apstākļi. Vēss, mitrs un vējains laiks ļoti palīdz izdzīvot un izplatīties elpceļu vīrusiem, tādēļ ziemā daudz biežāk saskaramies ar elpceļu problēmām – akūtām augšējo elpceļu infekcijām, akūtu bronhītu, pat pneimoniju. Lai gan klepus ir viens no organisma standart-aizsargmehānismiem, kas palīdz organismam attīrīties no visa liekā – putekļiem, dažādām kairinošām vielām, svešķermeņiem un arī no vīrusiem un baktērijām -, klepus tomēr var būt saslimšanas simptoms. Par to, kas īsti ir klepus, ko darīt ieilguša klepus gadījumā un citiem jautājumiem stāsta “Silvanols” produktu speciāliste Inga Zdanovska.
Veselība
Nav noslēpums, ka Latvijā onkoloģisko saslimšanu jomā aina ir bēdīga – ja pirms 15 gadiem vēža gadījumu skaits bija mazliet zem desmit tūkstošiem, šobrīd tas audzis aptuveni pusotru reizi. Absolūti neiepriecinošs ir fakts, ka pērn ļaundabīgi audzēji Latvijā dzēsuši teju sešus tūkstošus dzīvību. Situācijas nopietnību uzskatāmi akcentē nereti publiskajā telpā redzamie aicinājumi ziedot līdzekļus ar onkoloģiskām saslimšanām sirgstošu pacientu ārstēšanai, kas ir papildu signāls tam, ka šajā jomā slīcēju (proti – pacientu) glābšana atstāta viņu pašu, tuvinieku, draugu, labvēļu un visas sabiedrības rokās.
Veselība
Pēdējā laikā masu medijos aizvien vairāk uzmanības tiek veltīts farmakoloģijas jomai, liekot aizdomāties kas ir prioritāte – pacienta tiesības uz kvalitatīvu veselības aprūpi vai lielo, pārsvarā ārzemju, farmācijas kompāniju iespējas nopelnīt. Par to liecina ne tikai šobrīd publiskajā telpā atrodamie žurnālistu analītiskie pētījumi par situāciju nozarē, bet arī manis pašas novērojumi, ikdienu saskaroties ar vēža pacientiem, kuri, izmisuma vadīti, ir vērsušies pie mums, kā fonda, jo viņiem nav pieņemams, ka dažas farmācijas kompānijas tā vietā, lai nodrošinātu pacientam tiesības izvēlēties kādu no ārstēšanās iespējām – piedāvā piedalīties klīniskajos pētījumos.
Veselība
Biedrība ProBonoPublico.Latvia ir saņēmusi “trauksmes cēlēja” pamatotu ,uz dokumentētiem faktiem, balstītu  informāciju ,kas norāda uz aizdomīgu saistību starp G.Belēviča  ierosinātajiem grozījumiem Seksuālās un reproduktīvās veselības likuma 17.panta pirmajā daļā, paredzot aizliegt nedzemdējušām sievietēm Latvijā ziedot olšūnas un ,vienlaikus, ar likuma 15.panta 5.apakšpunkta grozījumiem atļaut dzimumšūnu importu.
Veselība
Gads vēl nav pusē, bet ģimenes ārstiem jau beigušās kvotas veselības izmeklējumiem, analīzēm. Tas nozīmē, ka ļaudis, kuri visu mūžu, veselību netaupot, smagi strādājuši Latvijas labā, analīzes un veselības izmeklējumus var veikt tikai maksājot summu, kas ne visiem ir pa kabatai vai gaidīt nezināmu laiku, līdz tiks varbūt atjaunotas kvotas. Tie,kuri nevar samaksāt, mirst klusējot. Ģimenes ārsti, uz to noskatoties, lūzt garīgi un fiziski.
Veselība

Kā bērnu pasargāt no gripas? 0

-> Linda 29.janvāris 2016 17:17
Visapkārt ceļo vīrusi, cilvēki biežāk slimo, un gripa ātri izplatās. Kā pasargāt bērnu šajā laikā? Mazo ekspertu skolas (www.mazoekspertuskola.lv) pediatre Anna Birka iesaka 10 padomus, kas palīdzēs izvairīties no gripas.
Veselība
“Esi karsts vai auksts, citādi Tevi izspļaus” – nezinu, kur, bet kaut kur bērnībā šo dzirdēju, un iespiedās prātā. Kā es to sapratu? Nu, ja kaut ko darīt, tad pamatīgi; vai arī – nedarīt nemaz. Ja paust viedokli, tad “skaļi” – gan satura gan formas ziņā. Vispār jau simpātiska pieeja dzīvei, vai ne? Mums patīk skaidrība – patīk zināt, kas ir balts un kas melns, kas ir labie varoņi un kas ļaunie; kas ir pareizi un kas ačgārni. Skaidrība dod drošības un stabilitātes sajūtu. Neziņa, nenoteiktība rada bailes.
Veselība
Nākamajā gadā medicīnas nozarē strādājošajiem algas tiks palielinātas par aptuveni 7%. Kā mēs zinām, statistika ir lielisks veids, kā notušēt sev nevēlamo informāciju un vēlamo pasniegt par esošo. Lai arī daļa medicīnas personāla var sist plaukstas, ka beidzot par viņiem kāds ir atcerējies, diemžēl šis algu pieaugums neattieksies uz ģimenes ārstiem. 
Veselība
Nereti, meklējot sev piemērotu meistaru vai pakalpojumu, gadās apjukt, no piedāvāto pakalpojumu un meistaru klāsta. Lai ieviestu skaidrību pakalpojumu sniedzēju klāstā, pakalpojuma ņēmējam pirmām kārtām ir jāpievērš uzmanība meistara izglītībai un sertifikācijai. Latvijā pastāv liela problēma ar nesertificētiem, nekvalificētiem speciālistiem, kas pilda skaistumkopšanas speciālistu un kosmētiķu uzdevumus. Lai problēma tiktu risināta, pirmkārt, pašiem skaistumkopšanas salonu īpašniekiem būtu rūpīgi jāizvērtē, kādu cilvēku pieņemt darbā. Otrkārt, dodoties uz pirmo vizīti, pirms tam katram klientam iesakām ievākt atsauksmes, kā arī atcerēties, ka Jums ir tiesības pārliecināties par meistara izglītību, lūdzot uzradīt sertifikātu, ja tas nav novietots klientam redzamā vietā.
Veselība

plaukstu masāža 0

-> Mr. T 5.septembris 2015 15:56
Neatkarīgi no darba veida un vietas, ikviens cilvēks visvairāk nodarbina savas plaukstas. Gan sēžot pie datora, gan darot fiziski grūtu darbu rokas uzņem visu dienas smagumu. Tās tiek pakļautas visdažādākajam ķīmiskajām vielām, smagumu celšanām vai neērtām pozām (galvenokārt strādājot ar datoru). Nav brīnums, ka cilvēka vecumu var noteikt pēc tā rokām. Redzam, ka gados vecākas slavenības, lai gan izrāda savu skaisto augumu, slēpj plaukstas, jo tās nodod pirmās. Spilgts piemērs ir popmūzikas dziedātāja Madonna, kura jau vairākus gadus slēpj savas plaukstas, nēsājot dažāda veida cimdus.
Veselība
Sabija šajā sadaļā dažas dienas un ... pazuda! 
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas Skatīt visas kategorijas →