IR

Profesijas
Profesijas
Kādēļ dzimtās valodas runātāja korektūra ir tik svarīga? Vai tā tik tiešām var būtiski uzlabot tulkotā teksta kvalitāti? Iespējams, saņemot laboto tulkojumu, acu mirklī ir grūti novērtēt korektora paveikto un viņa ieguldījumu tulkojuma uzlabošanā, tādēļ turpmāk rakstā apskatīsim piecus biežākos mītus par dzimtās valodas runātāja korektūras nepieciešamību tulkojumiem.
Profesijas
sveiki.aizdevumu piedāvājums ar procentu likmi 3%Mums ir visas kārtību piešķiršanasaizdevumi, sākot no 5.000€ līdz 5.000.000 € privātpersonām unUzņēmumi finansiālās grūtībās procentu likmi 3%.maksājams saskaņā ar savu finanšu budžetu.Sazinieties lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu noteikumiem.e-pasts: ziliute88edita@gmail.compaldies par sapratni
Profesijas
Reizēm mani pārņem interesantas domas. Un vienā no tām es cenšos iztēloties, kas notiktu pasaulē, ja pēkšņi visi cilvēki sāktu perfekti ievērot ikvienu likuma pantu, ikvienu noteikumu. Visu un bez izņēmuma... 
Profesijas
Esam pārliecinājušies, ka cilvēkiem ir ļoti atšķirīgi priekšstati par valodu nozari, un sastapušies ar vairākiem diezgan izplatītiem mītiem par tulkotājiem un tulkošanu:
Profesijas
Līdzīga satura vēstules, kas ietver kopīgus priekšlikumus, ir iesniegtas Saeimā, un tām ir paudusi atbalstu vairāk kā puse Latvijas psihologu (vēstule ir saīsināta dēļ ierobežotā zīmju apjoma).
Profesijas

NeIespējamā Misija 3

-> Elīna Barreta 3.aprīlis 2015 15:16
Nepieciešamību nodoties jēgpilnam darbam pedagoģijā, kā arī savu neiznīkstošo jūtu pret dzimteni remdēšanu vēl vairāk stiprināja  Iespējamās Misijas sludinātie pievilcīgie pamatprincipi: atvērtība, mērķtiecība, izcilība un atbildība.
Profesijas
Pēdējo nedēļu notikumi publiskajā telpā rosinājuši diskusiju par psihoterapijas nozari un psihoterapeita sertifikāta nozīmīgumu, Latvijas Psihoterapeitu biedrības (turpmāk tekstā – LPB) leģitimitāti un personām, kuras tiesīgas saņemt sertifikātu un praktizēt psihoterapiju. 
Profesijas
Transporta uzņēmumu grupas Amitours personāla atlases pieredze liecina, ka lielāko daļu darba meklētāju no darba ārzemēs attur nevis kvalifikācijas trūkums vai svešvalodu nezināšana, bet gan stereotipi.
Profesijas

Jālasa, Toč! 49

-> Pauls Raudseps 15.novembris 2013 11:39
Atbilde laikraksta Diena komentētājam Sandrim Točam
Profesijas

Teikt taisnību - lūzeru taktika? 3

-> Irita 9.janvāris 2013 16:32
Izrādās, ka darba meklētāji melo. Acis nemirkšķinot un nesarkstot, piedēvē sev neiegūtu izglītību, prasmes un pieredzi. Skaļi to dēvē par sevis parādīšanu no labākās puses.
Profesijas

"Nē" var pateikt dažādi 1

-> Irita 5.janvāris 2013 17:55
Kamēr mana ikdiena sastāv no sludinājumu izskatīšanas, pieteikumu sagatavošanas, darba intervijām un regulāra gruzona par tēmu "mani neviens nemīl....tfu, neņem darbā", jāparūpējas, lai organismam nenodarītu pāri vilšanās radītā žults. Klasisks indes nolaišanas veids - komentāri un/vai blogs.
Profesijas

Sludinājums - tava vizītkarte? 3

-> Irita 1.janvāris 2013 19:57
Pirms kāda laika atgriezos darba meklētāju rindās. Kāda tur situācija? Darba piedāvajumi ir, bet darba meklētāji nevarot atrast darbu un darba devēji - darbiniekus. Kur kļūda? Palasīju sludinājumus, pārskatīju savas un draugu pieteikuma vēstules.
Profesijas
Daudzām mājām laika gaitā ir uzstādīts šīfera vai metāla jumts, kas ticis uzskatīts par ilgmūžīgu. Taču praksē pierādās pretējā situācija un šādi segumi vairs netiek uzskatīti par ilgi kalpojošiem. To vietā tagad nāk betona dakstiņi, kas ir ļoti līdzīgi māla kārniņiem.
Profesijas
Šorīt agri man piezvanīja Leonīds Jākobsons. Pats piezvanīja un palūdza publicēt viņa teikto. Viņš runāja nervozi, taču saprotami un loģiski. Jurijs Aleksejevs.
Profesijas

ēnas starp mums 0

-> eenainis 4.novembris 2011 11:16
ĒNU CILVĒKI
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas Skatīt visas kategorijas →