IR

Orientieri demokrātijas atveseļošanas ceļā

Viedokļi

kaspars712 Citāts: "pietiktu jau ar to vien, ka iesākumā tiktu apzināts ... sabiedrībā cienījamu, kompetentu, garīgi nobriedušu, ar izcilu morāli apveltītu personību loks,..."
Var jau mēģināt apzināt, tikai nāktos viņus meklēt ne starp zināmiem un populāriem ļaudīm, jo ... par zināmiem un populāriem cilvēki tiek padarīti, ja viņu rīcība vai cita būtība ietilps padarītāja plānos. Privātos uzņēmumos, vadošajiem amatiem cilvēki tiek izvirzīti, ja viņu viedoklis un prognozējamā rīcība atbilst īpašnieku interesēm. Gluži tāpat arī valstī. Ja nebūsi prognozējams - mierīgā ceļā "pie kloķiem" netikt.
Radius_box_plus Radius_box_minus 2 ATBILDES  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 11:43
ervinsc Tādēļ ir jāuzticas tautas saprātam, kurš kopumā ir spējīgs apzināt šādas kvalitātes cilvēku loku. Viņu tālākā sociālā portreta padziļinātā izpētē varētu palīdzēt Sociālās identitātes pase. Tādā veidā tiktu sekmēta šo cilvēku prognozējamā rīcība visas tautas labā, bet ne kaut kādu atsevišķu “īpašnieku” interesēs.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 19:51
kaspars712 Es ceru ka maldos, bet, manuprāt, tautas saprāts ir degradējies līdz ugunsgrēka seriāla līmenim... Un, pat, ja nebūtu... šiem ideālajiem cilvēkiem būtu jābūt kaut cik atpazīstamiem, taču TV ekrānos un avīzēs viņi nenonāks, jo...
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 14:06
ervinsc Tāpat kā jebkurš no mums – arī tauta ir jāpieņem gan ar tās pozitīvajām, gan arī negatīvajām īpašībām.
Mēs visi dzīvojam sabiedrībā, kurā ir iespējams iepazīt citam citu ne tikai ar TV starpniecību. Tādēļ galvenais - ir vienoti un mērķtiecīgi rīkoties, nekādā ziņā nesamierinoties ar skarbo īstenību un turpinot gausties par savu individuālo mazspēju.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  7.janvāris 2017 19:45

Pievienot savu viedokli

    Lai pievienotu viedokli ⎯

    vai

    Vēl par šo tēmu