IR

LIELĀKS VALSTS FINANSĒJUMS POLITISKAJĀM PARTIJĀM VAR MAZINĀT KORUPCIJU

Viedokļi

dzeris49 Teorētiski tā it kā ir.

Bet, Latvijā vispār nav partijas klasiskā izpratnē, bet, korumpētas interešu grupas sponsoru apkalpošanai un labi apmaksātu darbavietu nodrošināšanai "locekļiem".

Tikai valsts finansējums partijām neko nemazinās, korupciju var mazināt tikai kompleksi pasākumi, kuru ieviešana atkarīga no tiem pašiem korumpētiem politiķiem, tāpēc tas ir bezceris un utopija.
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  15.novembris 2016 18:57
bender45 Jāaizliedz JEBKĀDI ziedojumi partijām un JEBKĀDA PARTIJU SPONSORĒŠANA.Pārkāpjot šo noteikumu-uzreiz apturēt partijas darbību.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.novembris 2016 16:29
DD1 Kaitinošs, kliedzošs virsraksts (lielie burti) un absurda ideja.

Patiesībā ir jāmaina vēlēšanu sistēma no partiju uz vismaz jaukto, lai mums nebūtu obligāti jāvēl par šīm skaitliski nelielajām interešu grupām, kas "paši pūta, paši dega" un kas sevi diskreditējušas, bet varētu balsot arī par patriotisku motīvu vadītiem cilvēkiem.

Aicinu Levita k-gu izstrādāt un piedāvāt jaunu, Latvijai piemērotāku vēlēšanu sistēmu!
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 09:52
eltae Kāds naivums tādā vecumā! Partijām nevis jāpalielina finansejums, bet gan deputātu kvotas jāieskaita nākošo pirmsvēlēšanu aģitācijas izdevumos. "Delna"paveiktu svētīgu darbu, ja portālā "manabals.lv"izveidotu ierosmi balsojumam par šo tēmu.
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  23.novembris 2016 10:20
Jānis V. Es pilnībā piekrītu J.Bordānam un JKP, ka partijas ir jāfinansē vienīgi no valsts budžeta, jo tagad faktiski korupcija ir ielikta pašos valsts pamatos. Arī neleili atļautie ziedojumi partijām vienalga liks tām lemt par ziedotājam izdevīgiem lēmumiem, jo ziedot var arī caur trešajām personām un visādi citādi, ko pie mums lieliski prot partijas. Tas dod iespēju bagātākajiem partiju biedriem, pret ziedojumiem, ieņemt augstākus amatus partijas hierarhijā un kļūt pas Saeimas deputātiem, ja partija pārvar 5% barjeru.
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  24.decembris 2016 14:55

Pievienot savu viedokli

    Lai pievienotu viedokli ⎯

    vai

    Vēl par šo tēmu