IR

Politika

Krievu fašisms.3 1

 Lai izvairītos no elles, ko sauc par "Krievu pasauli" ir nepieciešams cīnīties un palīdzēt cīnīties citiem, arī Ukrainas armijai un Ukrainai. Dzīve zem krievu okupācijas – tā ir staigāšana pa mīnu lauku. Jebkurā dienā ar cilvēku nelaime var notikt.  Jūs var nošaut piedzēries krievu karavīrs vai virsnieks (un nedzēris viņš nekad nav), par jums var uzrakstīt denonsēšanu kāds slikts cilvēks, jūs varat krist par „ tīrīšanas” upuri, ja esat radinieks kadam nemierniekam, vai vienkārši neesat izrādījis pienācīgu cieņu okupantam. Viens no nebeidzamo svinību mērķiem ( Krievijas uzvara pār fašismu ) – ir slēpt savus kara noziegumus.  Brutāla patiesība ir tā, ka padomju (lasi krievu) armija Otrā pasaules kara laikā, daudz vairāk izdarīja kara noziegumus, nekā nacisti. Vācijas armija nekad nav piedalījusies sodīšanas operācijās. Vācu armija nebija iesaistīta genocīdā pret ebrejiem. To veica īpašas nacistu vienības. Bet Krievijas armijas 1945.gadā nogalināja 2 miljonus vācu sievietes, un tas ir tikai 3 mēnešu laikā kopš krievu okupācijas. Šādu zvērību okupētajās teritorijās nekad nav izdarījusi vācu armija.
Ajax-loader Golodomor_1-galery_main
  • Golodomor_1-media_thumb
  • Golodomor_2-media_thumb
  • Golodomor_3-media_thumb
  • Golodomor_1-media_thumb
Dzintra Regina Jansone 9.septembris 2014 23:47

 Fašisms, protams, ir briesmīgs ļaunums un skaidri ir noziedzīgs, bet nacisti neizvaroja un nenogalināja krievu sievietes un bērnus. Mītu par brutālo vācu armiju cītīgi uztur Krievijas ideologi, lai segtu Krievijas militāro spēku noziegumus.

Daudzi naivi cilvēki gaida Krievijas karaspēka ierašanos un krievus. Ja tas notiks, visus  gaida liela vilšanās. Viņi domā, ka Krievijas dos viņiem labu dzīvi, pensijas un algas. Faktiski, Krievija uzvedas kā vērsis - apsēklotājs. Ierauga teritoriju, kuru var sagrābt, iesprauž tur Krievijas karogu un -  aizmirst par to. Krieviem ir tikai spēja okupēt.  Kaut uzcelt / uzbūvēt, vai veidot kādu spožu nākotni - viņi nevar. Viņus tas, vienkārši, neinteresē.  Radīšana nav raksturīga Krievijas iezīme. No radīšanas viņiem kļūst garlaicīgi. Krieviem vajadzīga bravūra. Tā dod viņiem drosmi tikai ar degvīnu un karu. Tātad, ja jums patīk Krievija, lelles un balalaikas, mans padoms – turiet to visu no attāluma. Visi slavenie krievu mīlētāji ir nekrievu Sanktpēterburgā, vai vēl labāk, ne-krievu Parīzē. Tā ir daudz drošāk.

Mans tulkojums.
Oļegs Tsmokalovs.

 

 

Ieteikt šo rakstu? Jā(3)

Populārākie viedokļi

Voldemārs Odišvili Ja es ticetu ezoterikai, tad teiktu, ka J. Gebelsa gars ir vadijis si raksta autora/es roku...
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  16.septembris 2014 17:53

Pievienot viedokli →

Ieteikt:
Share-twitter Share-draugiem Share-facebook Add-rss-trans
Tēlniece. Brīvmāksliniece. Hobijs fotogrāfija, nedaudz rakstu darbi.

Categories Kategorijas Skatīt visas kategorijas →

Vēl par šo tēmu

Citi šī autora ieraksti Skatīt visus →