IR

Atceries, ka Tu vari zaudēt pilnīgi visu!

Viedokļi

Ēriks Medicīna šeit ir pieminēta gluži lieki,jo tiem cilvēkiem,kuri nomirs sliktas,nepieejamas medicīnas dēļ,būs jau pilnīgi vienalga,ka te ienāks okupanti viņi jau tāpat būs beigti.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus 35 ATBILDES  ATBILDĒT  17.novembris 2016 11:48
Miervaldis Varbūt jābeidz huligānot komentāros un jāsāk strādāt, lai nebūtu jāraud par nepieejamu medicīnu, nesamaksājamie nodokļiem utt.? Starp citu, pie okupantiem sūdzēties nedrīkstēs. Okupants kā dos ar laidi pa zobiem...
 -4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 18:53
Ēriks Ok,dari tā,es tev atļauju.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 20:32
Miervaldis Bet es tev, mazgadīgais debiltrolli ērikuli, atļauju turēt žaunas, ja neesi spējīgs komentēt tēmu. Pietika, mazgadīgais debiltrolli spītēšanās šovmenīti, vai vēl gribi?
 -7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 20:46
Miervaldis debiltrollis ērikulis piesaka bērnudārznieku debilspītēšanās šovu, debilkaitināšanās šovu un analfabētisma šovu ''Nesaprotu, kurš te ko teicam un uzbrūku citiem par to, ko sarunāju pats.''
 -6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 20:48
Ēriks Saprotu,saprotu,jūtu līdz,ka tavus seksa sludinājumus no blogu sadaļas izvāca,neviens demogrāfiski norūpējies arī neatsaucās,nāksies tev vien iztikt ar sevi,lai nomierinātu nervus.
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 20:59
Miervaldis debiltrollis bēbītis ērikulis piesaka bēbīšu debilkvekšķēšanas, debilmurgošanas, bēbīšu debilkaitināšanās un neaizvēršanās šovu.

Ja debiltrollim ērikulim ir problēms ar aizvēršanos, nāksies šo bēbīti debiliķīti paaudzināt, sarīkojot viņam profesionālu kontrtrollinga kampaņu, varbūt tad sajēgu zaudējušais idiots beidzot iemācīsies uzvesties?

Kā izskatās kontrtrollinga kampaņa? Tā, ka cilvēks uztaisa vēl pāris profilus un troļļo nabaga ērikuli visās tēmās, kamēr nabaga ērikulis vairs nezina kur likties. Ja debiltrolis ērikulis neiemācīsies uzvesties, nāksies viņu iemācīt ar viņa paša iecienītajiem paņēmieniņiem!
 -6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 21:19
Miervaldis debiltrollis bēbītis ērikulis drīkst izārstēt pats savus nervus un iemācīties uzvesties vai arī tiks izmācīts piespiedu kārtā.

Vēl viens debilkvekšķiens jebkurā tēmā tiks uzskatīts par nepieciešamību patroļļot pašu ērikuli bēbīti. ērikulis bēbītis ir brīdināts.
 -7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 21:20
Miervaldis Tas, ka es apjautājos savus vīra pienākumus izpildīt nespējīgam vaimanologam, kā viņam palīdzēt, varbūt viņa vietā tos pienākumus izpildīt, ir normāli. Ar agresīvā lūzerisma ideologiem runā tādā valodā, kādā viņi saprot, un tas pats notiks ar debilkvekšķi ērikuli, ja neiemācīsies uzvesties.
 -5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 21:22
Miervaldis ... un, protams, nekāda diskusija ar trolli ērikuli šajā portālā, pat ja pēkšņi notiktu brīnums un trollis ērikulis mēģinātu tādu sākt, vairs nenotiks. Pret iespītējušos trolli izturas tā, kā viņš to pelnījis.
 -7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 21:49
atrium Ēriks
Medicīna šeit ir pieminēta gluži lieki

Arī medicīnas izdevumi Vienotības čekas kuratoru pārvaldītā valstī ir ūdens liešana caurā sietā. Jau ar esošiem izdevumiem medicīnisko palīdzību varētu mierīgi uzlabot vismaz par 30%. Ja VM budžets vairāk tiktu novirzīts veselībai, piemēram slimību profilaksei, vai bezmaksas atbalstam, atbrīvoties no alkahola un nikotīna atkarībām, daudz mazāk vajadzētu tērēt slimību un traumu ārstēšanai.
Kas attiecas uz 2% aizsardzības izdevumiem, kamēr Latvijas armijā ir trulie, dāboliņi, lasmaņi, ādamsoni, rublovski un bergmaņi, kuri nekavēsies šaut latviešu karavīriem mugurās, arī 10% vai pat visi 25% neko nedos.
Normālā valstī, kad absolūtais ļaunums atkal paceļ galvu, valsts aizsardzība būtu jāizvirza kā prioritāte. Labāk, lai viens no četriem bērniņiem nomirst, nekā visa dzīvā uz planētas ienaidnieks, drausmīgākais briesmonis, kādus vien sātanam kādreiz ir izdevies radīt, visus četrus izvaro un nobeidz mokošā nāvē.
www.la.lv/genials-nai...
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 21:55
Ēriks Kā jau te viens teica,ar idiotiem diskutēt nevienam nav pienākums,esi sevi pierādījis par simts procentiem kā īstu miervaldulli,uz tavu vāvuļošanu vairs nereaģēšu.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 21:57
Miervaldis Nākamajā reizē, kad nebūs ko atbnildēt, turi tauri aizvērtu, BET ja pats izvēlējies karu uz ianīcināšanu, tad kmaru arī saņemsi un tiksi tajā sakauts un nekunksti par sekām, debiltrolli.

Zaļā gaisma kontrtrollinga kampaņai pret debilo ērikuli bēbīti ir saņemta. Negaudo par sekām!
 -6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 22:03
Miervaldis Normālā valstī, kad ekstrēmists sludina nepieciešamību pieļaut bērnu nāvi (protams, ne jau savu bērnu), tad šo ekstrēmistu ātri vien nogādā tiesas zālē, kur nosaka viņa vainas pakāpi un atbilstoši likumam izdala pendeles.
 -4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 22:05
Ēriks Medicīna tātad tūlīt nākamā aiz aizsardzības izdevumiem.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 22:06
Miervaldis Ko tu, debilais kvekšķēšanas šovmenūīti ērikuli bēbīti, nopelnīji, to arī saņēmju, bet no tā, ka tu aizvērsi debilkvekšķamo un nekvekšķēsi pretī, ja nav ko teikt, portāla kvalitāte tikai uzlabosies.

Kontrtrollinga kampaņa tomēr notiks, jo signāls ir dots un kampaņa nav atceļama. Vaino pats sevi, es skaidri brīdināju, ka vēl viens kvekšķiens, un tā sāksies.

Spītnieciņam ērikulim bēbītim bija iespēja turēt mutīti, ja nav ko atbildēt, bet spītnieciņš ērikulis izvēlējās debilkaitināšanās un debilspītēšanās kampaņu un tagad ir debils trollītis bēbītis spītnieciņš, bet varēja būt pieaudzis komentētājs, kuram nav ko atbildēt. Tā labāk, bēbīti?
 -7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 22:07
Miervaldis Pieaugušie zina, ka budžetam ir daudz posteņu un nauda jāatrod visam, tāpēc dalīt pēc principa ''aizsardzību mums vajag, bet medicīnu nē vai otrādi'' ir tas pats kas ziemas vidū prātuļot, bez kā iztikt ārā ejot - likt cepuri, bet nevilkt ziemas mēteli vai varbūt mēteli tomēr vilkt, bet iet basām kājām?
 -6  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 22:10
Miervaldis Normālā valstī cietumā nonāk arī apmelotāji un draudētāji, tādi kā histēriķis, naida kurinātājs un ekstrēmists atriums. Ja šim histēriķim būtu ierocis, kam viņš šautu mugurā?
 -5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 22:29
andrejs to ēriks
Tavs "oponents" ir plaši pazīstams durkas sanitārs no diena.lv. agrāk pazīstams kā narkologs un galvas dakteris. Beidzamajā laikā viņa" niks" iekš Dienas ir kā daļa no atbildes "oponentam". Tipiskie izteikumi - spītnieks, diskutēt nespējīgais, strīdnieks, melis, "tūkstoškārt saņemsi pretī", "ko nopelnīji, to arī saņēmi" uuttt... :) Runāt ar viņu ir bezjēdzīgi.
 +7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 23:07
Miervaldis durkas sanitāram andrejam. Vēlams vai nu komentēt tēmu, ja ir ko teikt, vai nesist klaču, ja nav. Komentāri par to, kas kurš varētu būt, vispār neattiecas uz tēmu.

Kā vēl, ja ne par diskutēt nespējīgu, var nosaukt ērikuli šajā tēmā, kurš uz komentāru, ka medicīnai tomēr nāksies nopelnīt un ienaidniekam sūdzēties nebūs iespējams, atbildēja ar idotisku strīdēšanos, par kuru, protams, saņēma pretī cik pienācās? Es ceru, jūs neesat no tiem, kam reizēm uznāk lasītprasmes zudums, un varat gan izlasīt diskusiju no sākuma, gan novērtēt katras puses devumu?

Tā ka ir bezjēdzīgi vainot oponentu strīdā, ko paši esat iesākuši un paši noveduši līdz pakāpei, kad jau sākat izskatīties pēc bērneļiem. Es ne vienam, ne otram no jums neesmu licis to darīt. Un, iegaumējiet, melis joprojām ir melis un katrs te saņems pēc nopelniem. Ja neprotat bez bērnišķīgas kaitināšanās, labāk nesāciet, pašiem būs vieglāk!

Neko darīt, politika ir tāda tēma, kur domas atšķiras, bet pārliecība nemainās. Tāpēc vai nu komnetējiet tēmu, ja ir ko teikt, vai nekomentējiet, ja nav, bet klaču vislabāk sist privātajā e-pastā. Pie tā paliksim vai vajadzēs turpināt karu uz iznīcināšanu?

Pretī parasti solu desmitkārtīgi un devu palielinu tikai tad, ja tēmu komentēt nespējīgais iespītējas un sāk kaitināties, bet, lai kāds varētu saņemt PRETĪ, viņam pašam jābūt konflikta sācējam. Iegaumējiet, kaitināšanās lielmeistari. Mēs mierīgi ļaudis, bet rezerves sliedēs stāv bruņotais vilciens arvien :D

Un vēl. Es dotu priekšroku sistēmai, kad komentārus ar kaitināšanos aizvāc administrators, bet, kamēr tā nebūs, nākas aizstāvēties pašam. Tāpēc nesāciet un tad nebūs jāraud, ka saņemat pretī. Tas, kas dod pretī, nevar iesākt konfliktu, viņš var tikai atbildēt.
 -7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 23:18
Miervaldis Par nikiem kā daļu no atbildes. Portālos, kur nav lietotāju reģistrācijas, daudzi raksta bez pastāvīga lietotāja vārda, lai novērstu iespēju, ka kāds tēmu komentēt nespējīgs mazgadīgs āksts sāks viņu vārdā ākstīties. Pret ākstiem un kaitināšanās speciālistiem ir pretpaņēmieni un, ja turpināsiet uzprasīties, redzēsiet vēl pārīti.
 -5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 23:25
Miervaldis Strīdnieku latviski sauc par strīdnieku, spītnieku par spītnieku un meli par meli, tāpat kā avīzi latviski sauc par avīzi un krēslu par krēslu.Kā nebūt spītniekam, strīdniekam un melim? Nemelot, nespītēties un bezjēdzīgi nestrīdēties. Konkrēti ērikulim nebija pieņemams, ka es vienā diskusijā novērtēju ASV jaunizcepto prezidentu kā nenobriedušu presonību un ''trampuli''. Tā kā ērikulis iespītējies un uzsācis karu visās tēmās, kaut ko līdzīgu džihadam, tad no manas puses būs kontrdžihads tik ilgi, kamēr te kādam pāries vēlēšanās saukāties, ja nav ko teikt.

Pat ja portālos administrācija nerisina komentētāju strīdus, ir dažādi pašregulācijas mehānismi :D Problēmas ar ētiku? Ja kādam nav problēmu pašam ar savu uzvedību, tad nedrīkst būt problēmu arī ar manām atbildēm. Kā redzams no šīs diskusijas, es dodu priekšroku sarunai par tēmu, bet parādā nepalieku nevienam un nekad.
 -4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 23:31
Miervaldis Un vēl. Viss, kas te ir uzrakstīts, ir publisks un uz to var atbildēt jebkurš. Ja gribat sist klaču, apmainieties ar pastiem un klačojiet tur, netraucējiet pārējos lasītājus.
 -4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 23:35
Miervaldis Un vēl. Gan ērikuļa, gan andreja ''analīzē'' pilnīgi iztrūkst otras puses vērtējums un tiek apgalvots, ka kādu nepelnīti nosauca par meli, vispār komentēt nespējīgu utt. Iespēja, ka otra puse tiešām sameloja, iespītējās, sāka bērnišķīgi kaitināties utt. vispār netiek skatīta, toties par atbildes reakciju krokodila asaras. Formālajā loģikā to sauc par ''huligāna loģiku'' - huligāns skaita tikai paša saņemtos sitienus, bet pats savu huligānošanu neatceras.
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 00:21
Ēriks andrej,nu skaidrs,sākumā vēl izskatījās,ka šim ir drusku smadzenes ar,bet kad viņš atklāti stulbi sāk ignorēt visus argumentus,tad jāsāk domāt,vai vienkārši nav kāds provokators,kuram uzdevums nograut diskusiju vietni līdz pamatiem.
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 10:08
Miervaldis klaču bābietis huligāns ērikulis, pirms sist klaču, drīkst atbildēt uz diviem jautājumiem:

1. Kādus klaču bābieša huligāna ērikuļa argumentus šajā tēmā es būtu ''ignorējis''?

2. Kādus arguments klaču bābietis huligāns ērikulis šajā tēmā vispār ir izteicis?

3. Uz kādiem maniem argumentiem klaču bābietis ērikulis šajā tēmā ir atbildējis?

Ja atbildes uz pirmo un otro jautājumu ir ''nekādus'' un ''nekādus'', klaču bābietis ērikulis drīkst pārtraukt melošanu. Ja atbilde uz trešo jautājumu ir ''uz nekādiem'', tad bezsmadzeņu radījumu klaču bābietis huligāns ērikulis drīkst apskaīt spogulī.Nu mums nesaskan domas par to, kā vēretējams trampulis, kas tagad sēdēs Baltajā namā. Man trampulis nepatīk. Viņš nepatīk arī pusei amerikāņu vēlētāju. Es ceru, ka klaču bābietis huligāns ērikulis negatavojas apsūdzēt 58 miljonus cilvēku smadzeņu trūkumā, kad pats iespītējies un uzsācis pieauguša cilvēka necienīgu debilkaitināšanās kampaņu.Ja klaču bābietis huligāns ērikulis negrib vai nevar kādam atbildēt, tad nav spiests to darīt, bet tad drīkst arī neuzvesties kā niķīgs bēbītis. Ja papiņš un memmīte nav ioemācījuši huligānam ērikulim uzvesties, to darīs komentētāji. Kamēr izdarīs. Huligāns ērikulis te nav vienīgais ar raksturiņu un principiņiem.
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 15:20
Miervaldis Šajā gadījumā provokators ir trollis ērikulis. Šajā diskusijā viss džihads iesākās ar provkatora troļļa ērikuļa bērnišķīgo kaitināšanos, uz kuru, protams, tika atbildēts un tiks atbildēts vēl, kamēr provokators trollis ērikulis vai nu komentēs tikai tēmu vai vispār nekomentē, ja neprot uzvesties. Ja provokators trollis ērikulis nebūtu sācis bērnišķīgi kaitināties, tad nekas netiktu ''sagrauts'' (atkal huligāna loģika - huligāns atceras paša saņemaos sitienus, bet ne to, kā pats pirms tam huligānojis.). Starp citu, šajā tēmā ir mani komentāri par tēmu, uz kuriem ne provkators trolis ērikulis, ne kāds cits analītiskās domas gigants nav atbildējis ne ar vienu vārdu, Kāpēc?
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 15:28
Miervaldis Tātad man nepatīk jaunais ASV prezidents. Man viņš nepatiks visu termiņu un arī pēc tam. Demokrātijā gan amerikāņiem, gan man ir tādas tiesības. Vienīgais bez smadzenēm šajā situācijā ir provokators trollis ērikulis, kurš, nevarēdams pieņemt citādu uzskatu pastāvēšanu, sāk džihadu visās tēmās.

Starp citu, nekādus ''argumentus'' par labu trampulim no ērkiuļa nekad nav gadījies dzirdēt, ja par argumentu neuzskata apvainošanos, ka citi domā citādi.
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 15:49
Ēriks Ēriks Labākais nākamās valdības modelis būtu četru politisko spēku – "Vienotības", Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS), apvienības "Saskaņas centrs" (SC) un nacionālās apvienības "Visu Latvijai"- TB/LNNK (VL-TB/LNNK) – sadarbība, taču koalīcijas veidošanas sarunas sarežģī pretrunas starp SC un nacionālo apvienību, trešdien intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" atzina premjers un jaunās valdības sarunu iniciators Valdis Dombrovskis ("Vienotība").
www.delfi.lv/news/nat...

Ja šis tev nebūs labs diezgan,ej ārstējies,Miervalduli.

Ēriks Pirmkārt jau nevajadzētu balsot par partijām,kuras gatavas koalīcijā sadarboties ar kolonistu partiju SC,tātad par Vienotību+ZRP.
Ēriks Pats V. Zatlers tajā pašā “Vesti” īpaši uzsver, ka 12. Saeimā esot ievēlēti desmit deputāti no bijušās Reformu partijas. Turklāt “Vienotībā” bijušo reformistu ietekme šķiet pietiekami liela, lai pastrīdētos, vai tiešām “Vienotība” žēlsirdīgi devusi šiem politiskajiem “bezpajumtniekiem” patvērumu vai arī Reformu partija patiesībā ir iefiltrējusies “Vienotībā” un pārņēmusi to no iekšpuses. Vai tas nav arī viens no partijas pēcvēlēšanu haosa un apjukuma iemesliem?Katrā ziņā bijušie Reformas partijas biedri, piemēram, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, atvadoties no 11. Saeimas, neaizmirsa Zatleram veltīt dažus atzinīgus vārdus, sak, viņš visu darīja pareizi, gan jau vēsture to kādreiz novērtēs. Arī pats Zatlers pelnus uz galvas sev kaisīt nedomā.

www.la.lv/atvadas/

Ēriks Tas nozīmē,ka tie desmit ievēlētie un arī pārējie no ZRP,kas pārvācās uz Vienotību,joprojām nekādas kļūdas neatzīst un ir gatavi sadarboties ar kolonistu partiju,kas arī bija jāpierāda.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 16:36
Miervaldis Trollim provokatoram slimajam bēbītim ērikulim ''arguments'' neieskaitīts. Argumentiem jābūt par rakstā minēto tēmu un bez bērnudārznieku debilkaitinbāšanās. Mēģini vēlreiz, debiltrolli bērnudārzniek ērikuli, vai uzreiz aizver žaunas, ja nesesi spējīgs normāli sarunāties! Citu variantu nav, ērikuli troli provokator slimais bēbīti!
 -4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 18:33
Miervaldis Trollis provokators bēbītis ērikulis izmisīgi kliedz, ka citi neatzīstot kaut kādas kļūdas, pat ja tās nekad nav izdarītas (valdība ar SC piedalīšanos Latvijā nekad nav pastāvējusi). Pašam trollim provokatoram bēbītim ērikulim gan ir nepārvaramas problēmas atzīt, ka šī diskusija pārvērtās par kaujas lauku pēc idiotroļļa huligāna spītnieciņa bēbīša ērikuļa kaitināšanās paraugdemonstrējuma. Kā jau agresīvo lūzeristu aprindās pieņemts, jo vairāk tāds spītīgs naidā rejošs ērikulis pieprasa no citiem, jo mazāk dara pats!
 -4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 18:36
Miervaldis Tātad trollis provokators bēbītis slimais ērikulis ir profesionāls idiottrollis, jo pats ar sevi izmisīgi strīdas par neesošu situāciju, kas ir viens no profesionālo idiottroļļu standartpaņēmieniņiem.

Trollis provokators bēbītis slimais ērikulis vienmēr tiks saukts visos tajos mīļvārdiņos, ar kuriem mētājas pats.

Rezumē - trollis provokators bēbītis ērikulis ir no pseidonacionālo radikāļu aprindām, kam visur rēgojas ienaidnieki un kurš gatavs ar ienaidniekiem sākt, šajā portālā gan tikai vārdos, karu uz iznīcināšanu. Šo karu trollis provokators bēbītis slimais ērikulis arī dabūs un tiks tajā sakauts. Tas ir, atradināts no idiotkvekšķēšanas, ja nav ko teikt par tēmu.
 -4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 18:39
Miervaldis Nu Zatlers nedomā kaisīt pelnus. Pats trollis provokators bēbītis slimais ērikulis pēc paša sāktās debilkaitināšanās kampaņas arī nekādus pelnus uz savas bezsmadzeņu galvas nekaisa, bet izmisīgi kliedz, ka esot privatizējis prātu un nevienam citam tā nevarot būt.

Jo mazāk tādi ērikuļi dara paši, jo vairāk un agresīvāk pieprasa no citiem.
 -4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 18:41
Ēriks Diagnoze apstiprināta -miervaldulis idiots vai provokators..
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 19:01
Miervaldis Atbildot uz argumentiem ar saukāšanos, idiots provoktaros slimais bēbītis ērikulis, lietojot viņa paša terminoloģiju, sevi apliecina kā bezsmadzeņu radījumu, ar ko viņu, debiliķi, arī apsveicu. Tā labāk, debiliķi?
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 20:32
Miervaldis bēbūītis provokators tēmu komentēt nespējīgais naida runātājs ērikulis saņem atpakaļ pats savu apvainojumu '''bezsmadzeņu radījums, kurš ignorē argumentus.'' Es uz bēbīša naida runātāja ērikuļa argumentiem esmu atbildējis, bēbītis naida runātājs trollis provokators ērikulis manējos ignorēja. Kuram tagad diagnoze, idiot provokator naida runātāj?
 -4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 20:35
Miervaldis Jaunievēlētais prezidentelis trampulis gan būtu paklusējis un palūdzis sabiedrisko attiecību konsultantu, lai iemāca viņam uzvesties, ja papiņš un memmīte to nav izdarījuši.

Pirmkārt, publiski ķīvējas tikai idioti. Pat ģimenes strīdus risina mājās, aiz slēgtām durvīm, citiem nedzirdot.

Otrkārt, pēc PSRS sabrukuma VISI, ieskaitot ASV, ir samazinājuši militāros izdevumus. No plānotajiem 140 bumbvedējiem B-2 ir izgatavots tikai 21, bet amerikāņu tanki, kas ierodas Latvijā, ir krāsoti Latvijas apvidum pilnīgi nepiemērotā tuksneša krāsā.

Treškārt, ja populistiņš trampulis izdomāja vienu mākslīgu ''kvalifikācijas kritētiju'', kā jūs zināt, ka viņš neizdomās vēl simtu? Piemēram, nesāks vērtēt jūsu uzvedību pirms konflikta un nepārmetīs, ka jūs viņa labākā drauga Putina tautiešiem neatļaujat oficiāli runāt krieviski?
 -5  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 19:00
Miervaldis Pasaules karu starplaikā amerikāņiem esot bijuši 400 tanki. Sākās Otrais pasaules karš un ar amerikāņu tankiem brauca gan viņi paši, gan briti un Brīvās Francijas tankisti. Amerikāņu tankus piegādāja arī PSRS un dažas mašīnas nonāca vācu armijā kā trofejas.

Tas, ka mēs pirmskrīzes laikos varējām uzcelt jaunu bibliotēku, ir apsveicami. Ja tagad, politiskās krīzes laikā, ir radušās citas prioritātes, tās neatceļ vajadzību pēc jaunas bibliotēkas.

Miera laikos mūsu valsts izturējās kā reāli domājošs cilvēks, kuram ieroču skapis mājās nav vajadzīgs, jo šajās mājās neviens negatavojas iebrukt, bet tajā maz ticamajā gadījumā, ja tomēr iznāktu kontakts ar huligānu, aizsardzībai pietiktu ar rokām un kājām. Visa pārējā pasaule ar rietumu djermokrātiem priekšgalā, ieskaitot ASV, uzvedās tieši tāpat un vēl pamācīja mūs, kā jāuzvedas un ka Krievija neesot drauds. Tāpēc, pat ja tagad ir nepieciešams šis ieroču skapis lielāku militāro izdevumu formā, apšaubāmas balsošanas iniciatīvas un to autoru neloģiskie pārmetumi ir nevietā.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 19:05
Miervaldis Autora popularitātes šovā nepiedalīšos, jo, pirmkārt, man nav pieņemama jaunā ASV ''prezidenta'' argumentācija ar iebiedēšanu un, otrkārt, šis jautājums tiks atrisināts pozitīvi arī neatkarīgi no autora popularitātes vākšanas šoviem.
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 20:55
edge_indran ----------------
Atcerēsimies vēsturi. Pēdējo 1 000 gadu laikā jau svešas armijas "viesojās" Latvijā nepārtraukti, taču 1940.g. notikušais ir visai unikāls gadījums.

Politiskās policijas pārvaldes Rīgas rajona priekšnieka J.Vintera ziņojums par notikumiem Rīgā 17.-19.jūnijā [1940]

Large_efc4


lpra.vip.lv/vimt17j.htm
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus 6 ATBILDES  ATBILDĒT  19.novembris 2016 23:01
Miervaldis Protams, neostaļinistu spamertollis ''edge'' neko nezina ne par Austriju 1938. gadā, ne Prāgu un Klaipēdu 1939. gadā, kur okupācija notika tieši tāpat. Arī Somijā bija iecerēts variants ar ''somu tautas valdību'', kas lūdz PSRS palīdzību Somijas atbrīvošanā no somiem, tikai Staļinam neizdevās atrast Somijā nevienu kolaborantu. Arī Krimā un Donbasā okupācija notika tieši pēc tās pašas shēmas.

Paredzu, ka spamertrollis nebūs spējīgs atbildēt un nomainīs tēmu.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  19.novembris 2016 23:10
atrium edge_indran ----------------
Tā nav Palestīna, tā ir atbraukušo "darbaļaužu" demonstrācija tepat Rīgā.

110

 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 09:39
edge_indran ------------
Lauzt - tas nav celt!

Īvāns: Mēs pateicām patiesību, kas sagrāva impēriju

Ivans_gierts-media_large

?1447430678
www.ir.lv:889/2015/11...
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 10:12
Ēriks Vai tik slaidie staļinisti te nav mēģināti mums stādīt priekšā par dižiem cēlējiem :D
 +2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 10:45
edge_indran -----------
"Skujas un mirušas cerības māmuļa varoņiem kaisa, / Pasaule, gavilēm dimdinot, Latvijai kapenes taisa." Andrejs Eglītis, 1946.
=======================================================================================
Nezināja A.Eglītis un svešumā aizklīdušie par notiekošo Latvijā 1946.g., tāpēc skumjus un pesimisma pilnus dzejoļus rakstīja. Bet Latvijas ļaudis netaisījās ne trumenistu, ne staļinistu celtajās kapenes gulties. Viņi cēlās atjaunot pēc 2.Pasaules kara izpostīto zemi:
"....Acu priekšā stāv šie cēlie, sūrajā darbā un kaujās rūdītie zemnieki, kas negribēja [nevarēja] iet vecu ceļu, kas ne tik vien sapņoja par labākām dienām, bet praktiski veidoja nākotni."
Akadēmiķa A.Ņikonova atmiņas par piedalīšanos kolh. Nākotne dibināšanas sapulcē 1946.g.20.novembrī, Jelgavas apriņķa Šķibes pagastā.(Lauku Dzīve, 1986.g., nr. 12)

28616__515b51e8b6981

Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 11:25
eiserts Nožēlojami, ka 23:01 kremlintroļļa "citētais" Vinters nav zinājis, ka Latvijā neeksistē akciju sabiedrība Bekona eksperts. Cerēsim, ka pārējais pseidonīmā kremlintroļļa rakstītais ir tuvāks patiesībai.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  11.decembris 2016 15:49
bender45 Nuja,nacsmerdeļu izdzimtenim Sprūdam arī bikses pilnas-bail ,ka pazaudēs amatu un var dabūt laisties lapās-tad nāksies arī atstāt te sazagto....Noguldījumi arī gan jau,ka ārzemēs.Kaut arī-līdzīga situācija ir visai varas spicei un vismazāko briesmu gadījumā šie izdzimteņi muks prom kolektīvi un Sprūda aicinājuma zemteksts ir=""pastiepiet gumiju"",lai mēs paspējam aizmukt....
 -6  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  20.novembris 2016 08:03
Miervaldis kremļnacistu smerdelim noziedzniekam bender45 arī jāmāca uzvesties? Nebaieies, kremļnacsmerdeli debiltrolli, iemācīšu!Starp citu, kremļnacsmerdeli noziedzniek bender45, arī tu neesi nemirstīgs un kara gadījumā, ja tas sāktos, pirmajam bikses būtu pilnas tev.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 15:23
edge_indran -------------Gatis Sprūds:"Atceries, ka Tu vari zaudēt pilnīgi visu!"
========================================================================================
Valsts prezidents Raimonds Vējonis:".....patiesībā mums nav savas ekonomikas."

Vejonis_lacos_evijatrifanova_leta-media_large

?1479371285
www.irlv.lv/2016/11/1...
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus 6 ATBILDES  ATBILDĒT  20.novembris 2016 10:09
Miervaldis Ko jūs pats darāt, lai Latvijas ekonomika būtu spēcīgāka? Kādā specialitātē strādājat? Cik pelnāt? Cik maksājat nodokļos? Vai maksājat visus nodokļus? Kādas jaunas iemaņas apgūstat, lai varētu pelnīt vairāk?

Paredzu, ka atbildes uz šiem jautājumiem nebūs. Idejiskie vaimanologi vienmēr meklē vainu citos, bet nekad sevī, tāpat kā iespītējušies meļi, kas apvainojas, kad viņiem aizrāda par melošanu, bet nav spējīgi pat sākt izvērtēt iespēju, ka paši varētu būt melojuši.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 15:32
edge_indran ----------
Par atjautību - ŽETONS (+)! Kamēr būs iespēja apgūt eiro-fondus - tikmēr atbildes no "āžiem-dārzniekiem" nebūs. Eiropas līmeņa eksperti un LV speciālisti dalīšanā uzdod vienīgi jautājumus un izsaka vēlmes:

"Latvijai ir jāveic par Eiropas Savienības (ES) naudu īstenoto projektu analīze, lai noskaidrotu, kādu labumu tautsaimniecībai tie ir devuši,....."

File36429621_4bbe188cwww.delfi.lv/bizness/...
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 18:06
bender45 Nu es nodokļos mēnesī noteikti samaksāju vairāk,nekā tāds petušara miervaldītis vispār spēj nopelnīt...kā ir,""gailīti"" miervaldi,sāk mocīt nostalģija pēc parašas?
 -4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 18:17
bender45 Pat pašu varasvīri atzīst,ka Latvijai nemaz nav savas ekonomikas....
 -4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 18:19
Miervaldis Spamertrollis edge-indan nav spējīgs atbildēt uz jautājumu, steidzīgi maina tēmu. Viņam palīgā metas debilkvekšķēšanas speciālistiņš bender45.
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 18:45
Miervaldis Tātad idiottrollis ''edge'' nevarēja atbildēt uz jautājumu un piesaka bērneļu kaitināšanās šovu?
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 20:54
Miervaldis Tēŗmu komentēt nespējīgais naida runātājk un debiliķi, es nezinu, kurš tevi cietumā izvaroja. Es tas nebiju, jo citumā nekad nesmu sēdējis.

Mēģināsinm vēlreiz, huligān. Atbildēt bez debilkaitināšanās un debilniķīšiem bērnudārznieku stilā! Vai arī turēt muti! Trešā varianta nav! Tātad, ko tu, debilkvekšķi, pats dari Latvijas labā?

Varu iepriecināt tevi, kremļnacsmerdeli. Tagad tev būs vai nu jāmācšs uzvesties vai jātur mute!
Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  20.novembris 2016 18:29
Miervaldis kremļnacsmerdelis, naida runātājs, cietumnieks bender45 piesaka debilnaida runas, debilkaitināšanās un bērnudārznieku debilspītēšanās šovu.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 18:30
Miervaldis Un vēl, biedrīši superradikālīši. Tā naida runa, ko jūs bārstāt komentāros šeit un citur, simtkārtīgi nāks atpakaļ vēlēšanu dienā, kad vēlētāji, uz kuriem jūs šodien kliedzat, visu to atcerēsies. Tā ka pieklusiniet toni!
Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  20.novembris 2016 19:04
edge_indran ---------------
Tā diena tuvojas, jo LV integrācija Rietumkrātiņa sistēmā turpinās:
" Notiek izteikta sabiedrības noslāņošanās. Ja Latvijas pilsoņi nav tās galvenā vērtība, bet gan kapitāls, tad marksisma ideoloģija joprojām ir dzīva. "

Juris Jansons: Satversmē ierakstītie principi un ideāli ir piesmieti

539039_640x420


www.lvportals.lv/visi...
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 20:25
Miervaldis Idiottroļļu iecienītākais paņēmiens - sākt iespējami izmisīgāk strīdēties par iespējami nesvarīgāku jautājumu. Slimais idiottrollis bēbītis provokators ērikulis sācis džihadu, jo viņam nav paticis mans vērtējums nenotikušai situācijai, kā partijas būtu sadarbojušās ar SC, ja pūcei aste ziedētu. Mans vērtējums ir vienkāršs, nenotikušu situāciju nav iespējams vērtēt, bet strīdēties par to vispār bezjēdzīgi.

Tagad bēbītis idiottrrollis provokators slimais ērikulis drīkst paskaidrot savu debilkaitināšanās šovu šajā tēmā, ja ir ko teikt, protams.

Kas notiks ar šo jauko vietni, kur citādi domājošajiem adresē apzīmējumus ''rejošie trampofobi'' un netraucēti darbojas gan lielkrievui šovinistu, gan neonacistu apoloģēti? Nekas nenotiks. Minētajiem apoloģētiem un rejošajiem trampofiliem tikai nāksies pieņemt, ka par savu naida runu viņi var dabūt pretī tik, cik vajadzēs. Man nav vajadzīga šī lielkauja, bet, ja naida runātāji ir to pirmie iesākuši, tad es to pēdējais pabeigšu.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus 6 ATBILDES  ATBILDĒT  20.novembris 2016 20:01
bender45 Savu ""viedokli"",tu,petušara,varēsi stāstīt gaiļu kaktā pie parašas...pēc stila var atpazīt-zem miervalža nika slējas par mazgadīgās izvarošanu kādreiz sēdējušais petuhs Beļa,kurš nu kļuvis par lielu "politologu""...vienā citā portālā šo jau izbanoja,tagad uzdarbojas šeit...
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 20:06
Miervaldis Savu viedokli es stāstīšu virsur, kur gribēšu, un tu, debilais naida runātāj, nevienam te neko neaizliegsi. Skaidrs, debilais naida runātāj?

Un uzmanīgāk ar apmelojumiem, tēmu komentēt nespējīgais debiliķi. Apmelojumi jau ir nozieguma sastāvs. Saprati, debilais apmelotāj>
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 20:34
Miervaldis Ja naida runātājs, noziedznieks bender kvekšķ par manām domstarpībām ar cenzūru, kad sakautie cenzūras drauģeļi, kas nupat vēl vareni bļāva, smilkstēdami skrien pēc palīdzības, tādi gadījumi ir bijuši. Vairāk par vienu. Tādos gadījumos es turpinu komentēt no citas adreses, pievienojot pāris komentārus par cenzūras patvaļu, nelikumībām un dubultstandartiem noteikumu ievērošanā. Pats intesresantākais, ka cenzūra ir spiesta šos komentārus atstāt! Tā ka, tēmu komentēt nespējīgais naida runātāj un apmelotāj, vērtē pats savu uzvedību un nekvekšķi pretī, kad saņem pēc nopelniem, Ja kvekšķēsi, saņemsi vēl.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 20:39
Miervaldis Tagad tā, apmelotāj un naida runātāj. Es nekad neesmu ne par ko bijis tiesāts, bet tu esi MELIS un APMELOTĀJS. ja nesaprati iepriekšējo teikumu, tad vēl arī DEBILIĶIS. To, cik kurš liels vai mazs politologs, vislabāk pierādīt komentāros ar argumentiem. Histēriski kvekšķot tu pierādi tikai vienu - ka tu esi aizvērties nespējīgs debiltrollis.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 20:41
Miervaldis Starp citu, debilais bēbīti, ja tu ar tādiem apmelojumiem mētātos savu tautiešu kompānijā klātienē, tad jau pirmais apmelošanas mēģinājums tev beigtos letāli, ja kompānija būtu pazīstama ar ''cietumnieku tikumiem'', vai ar miesas bojājumiem, ja kompānijai šie ''tikumi'' nebūtu pazīstami. Tāpēc arī esi tāds varonis komentāros ar apmelojumiem mētāties, naida runātāj un apmelotāj?
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 20:43
Miervaldis Tā ka, idiot, apmelotāj un naida runātāj, savu viedokli es izteikšu. Ja nepatīk, vari nelasīt. Ja nav ko atbildēt, turi muti. Ja kvekšķēsi un līdīsi ar apmelojumiem, dabūsi pretī ka maz neliksies. Kamēr būsi iemācījies turēt muti un netraucēsi normāliem cilvēkiem komentēt.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 20:52
Miervaldis Tagad par ''savu ekonomiku'', idiots provokators ērikulis un cietuma pidors bender45 drīkst neatbildēt. Būtu interesanti redzēt kādu mūsdienu valsti, kam ir ''sava'' ekonomika bez sadarbības ar nevienu citu. Šī diskusija notiek, lietojot Ķīnā ražotus datorus, kuri darbojas ar amerikāņu firmas radītu operāciju sistēmu. Tātad kurai valstij šodien ir ''sava ekonomika''?
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  20.novembris 2016 21:06
edge_indran -------------
Kārtējais ŽETONS (+) "sārto" kantora miervalžiem par asprātīgo jautājumu!

Arvils Ašeradens - ekonomikas ministrs

608164_640x420


www.em.gov.lv/lv/par_...
Ja valstī ir sava Ekonomikas ministrija, tad ir arī sava ekonomika.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  21.novembris 2016 11:57
bender45 Redz,kā nu petušariks miervaldītis sāka psihot-taisnība nepatīk...tik tie epiteti tādi visai sekli-īsti parašņika līmenī....tāds histēriska pirmklasnieka izteiksmes veids...
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus 5 ATBILDES  ATBILDĒT  20.novembris 2016 22:09
Miervaldis Oficiālais Kremļa nacistu trollis cietuma pidors debiliķis bender45 piesaka debilkaitināšanās, debilspītēšanās un neaizvēršanās šovu.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 22:29
Miervaldis Speciāli histēriskajam bērnudārzniekam, pidoram bender45 paskaidroju - kādā tonī tu, debiliķi, sarunu iesāksi, tādā atbildi saņemsi. Ja par maz, debiliķi, saņemsi vel, bet pēc tam vēl. Tagad skaidrs, debiliķi?
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 22:30
bender45 Nabaga miervaldītim nesaturēšana...nav brīnums,tas petuham raksturīgs-pakaļa izļurkāta kā nekā.....
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 22:36
Miervaldis debiliķis apmelojumu un saukāšanās varonis, aizvērties nespējīgais kvekšķis bender45 piesaka debilspītēšanās, debilkaitināšanās un neaizvēršanās šovu.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 23:35
Miervaldis tu cietuma pidor nespried par visiem pēc sevis un nevērtē visas pakaļas pēc savējās :D
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  20.novembris 2016 23:36
Miervaldis Tagad atgriežoties pie tēmas. Vieni paši mēs savu valsti nenoturēsim, pārāk dažādas svara kategorijas. Tātad aizsardzība var būt tikai kolektīva. Tātad jālemj kopīgi - nevis jāstrīdas un jāķīvējas, bet jālemj. Kādiem spēkiem jāstāv uz, runājot augstos toņos, ''Austrumu vaļņa'' un kādai jābūt mūsu daļa šajos spēkos. Strīdēties, ķīvēties un meklēt vainīgos ir bezjēdzīgi, jo visa brīvā pasaule ir vienādi vainīga - vai vienādi nevainīga, vērtējiet kā gribat - un tagad visiem būs kopīgi jāstrādā pie lēmumiem un tālāk pie darbības.

Un vēl. Kandidāts vēl nav politiķis un varbūt nekad par tādu nekļūs, bet viņam jāgatavojas. Tātad jau kampanas laikā jāuzvedas kā politiķim, nevis strīdniekam krogā. Šajā gadījumā ne jaunizceptā ASV prezidenta, ne viņa agresīvi bļaurīgo pielūdzēju uzvedība šajā diskusijā neatbilst politiķa uzvedības standartiem.

Un vēl. Skatīju iespēju nākamajās vēlēšanās balsot par NA, bet daži, konkrēti trollis provokators slimais ērikulis, ar savu idiottroļļošanas kampaņu ir pārliecinājuši mani to nedarīt. Es nebalsošu vienādi ar TĀDIEM vēlētājiem, un autora reklamētajā vietnē mana paraksta nav un nebūs.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus 2 ATBILDES  ATBILDĒT  20.novembris 2016 23:58
bender45 Garīgi slimais parašas pedarasts miervaldis tagad,redz,noteiks,kuriem ir pienākums mūs aizstāvēt(interesanti tikai-no kā?),kā arī regulēs politiķu uzvedības normas....
 -3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  21.novembris 2016 06:19
Miervaldis Sajēgu zaudējušajam naida kurinātājam bender45 joprojām problēmas aizvērt maujamo caurumu vai viņš nolēmis pārbaudīt, cik tālu Latvijā var iet ar naida runu?
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  21.novembris 2016 09:54
bender45 Zaglīgajam naciķu trollim Sprūdam tāpat ,kā daudziem naciķu krančiem tagad bikses pilnas-un var pilnā sparā kaukt un smilkstēt par ""krievu šausmām"",cerēdami,ka kāda daļa vientiešu šiem noticēs.Bet vientiešu paliek arvien mazāk...jo cilvēki saprot,ka kara gadījumā te nepalīdzēs ne 2,ne 50% no IKP-ja uzbliezīs,te paliks tikai kūpoša bedre....
 -4  Radius_box_plus Radius_box_minus 11 ATBILDES  ATBILDĒT  21.novembris 2016 06:14
Miervaldis Vienīgais naciķu trollis te ir naciķu trollis bender45, kurš saukā citus savā vārdā un draud Latvijai. Viņš te ir arī vienīgais vientiesis, j0o laikam domā, ka neviens neko nav dzirdējis par Krievijas iebrukumu Ukrainā.

Kara gadījumā, naciķu trolli unn aizvērties nespējīgais debiliķi, kūpoša bedre paliks arī no tevis paša un arī no potenciālā agresora. Tā ka aizver tauri, debiulais naciķu trolli, kamēr neesi par naida runu nonācis pie cietuma ''parašas'', par kuru tu regulāri bļausties.
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  21.novembris 2016 09:57
atrium bender45
Ne jau priekš tevis, ierindas krievu smerdeļa, bezsmadzeņu bidļjaķinas, civilizētā pasaule bruņojas. Tas ir signāls taviem feodāļiem - bajāriem, liekot saprast, ka konflikta gadījumā fašistisko izdzimteņu sātaniskā bidlostāna tiks iznīcināta bez ierunām, bet viņu ģimenes un kapitāli, kas evakuēti uz Rietumiem, var smagi ciest.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  21.novembris 2016 10:00
bender45 Nuja,tā ""civilizētā pasaule"" jau vareni bruņojas,par bargu naudu iepērkot britu un jeņķu metāllūžņus,bet tagad panikā smilkst,baidoties pazaudēt aizokeāna saimnieka glābējzābaku...krievi ar jeņķiem vienosies,bet tādam naciķu smerdelim ,kā tev,gan nāksies pievērt žaunas,lai nedabūtu pa purslām ne tikai no krieviem,bet arī no sava jeņķu saimnieka....
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  21.novembris 2016 10:12
bender45 Nu ,gaiļīti miervaldīti,kukarekni vēl,tev labi sanāk....
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  21.novembris 2016 10:13
atrium bender45
Москва "капитулирует" через 20 дней
utro.ru/articles/2016...

"..krievi ar jeņķiem vienosies"

Vienoties jūs, zemākie primāti, variet, varbūt, vienīgi ar sev līdzīgiem. čurkām abhāziem, vai mutāciju osetīniem.
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  21.novembris 2016 10:43
bender45 Nu tev līdzīgiem gnīdām jau nu noteikti neprasīs padomu un atļauju-vēl jo mazāk....smilksti vien,kamēr vēl ļauj...
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  21.novembris 2016 11:17
edge_indran -------------
Kas komandē parādi - tas arī dod pavēles!

Sārts: Stratēģija pret propagandu sāk strādāt

Sarts2_db_6-664x443


www.lsm.lv/lv/raksts/...
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  21.novembris 2016 11:51
Miervaldis tu debilais nacist taisies kādam kaut ko aizliegt? kādā veidā? tavu iespēju maksimums ir debili kvekšķēt komentāros, kamēr to piļauj. saprati, debilais nacist valsts nodevēj arestanta kandidāt?
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 12:25
bender45 Aizliegs,aizliegs....jaunais saimnieks ""gailim"" miervaldītim par riešanu vafeli vairs nedos,bet ierādīs viņa īsto vietu-pie parašas petuhu kaktā
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  23.novembris 2016 14:39
Miervaldis Paskatīsimies, debilais nacist, cietuma pidor un valsts nodevēj, kā tu man kaut ko aizliegsi. tavu iespēju maksimums ir bezspēcīgi bļaustīyies un saukāt citus savā vārdā. Saprati, debilais nacist, cietuma pidor un valsts nodevēj?
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 12:24
Miervaldis Vienīgais, kas te panikā smilkst, ir valsts nodevējs un cietuma pidors, tēmu komengtēt nespējīgais debilais kremļa nacists bender45. nekas, debilais nacist, par katru kvekšķienu dabūsi pretī desmitkārtīgi, kamēr iemnācīsies turēt muti, ja nav ko teikt!
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  6.janvāris 2017 12:27
Miervaldis Ja NATO armijas turpina uzturēt bruņojumā, kā apgalvo garnizona mauķeles dēls bender45, nederīgu tehniku, tad ko mauķeles dēls bender45 panikā smilkst? Tieši otrādi, ir jāpriecājas, ka pretinieks uztur nederīgas tehnikas parku! Vai arī, ja tehnika tomēr uztrauc Kremļa okupantus, tad laikam tā ir derīga.

mauķeles dēlam bender45 iesaku sākt domāt ar galvu, nevis kameras biedru izdrāzto pakaļu :D
 +1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  21.novembris 2016 14:09
bender45 Ja tie lūžņi pirkti par manis maksāto nodokļu naudu-tas nevienam nekādu prieku nesagādā....parašas pedarastu miervaldi ,acīmredzot kamerā tā drāzuši,ka šis vēl tagad nespēj sakarīgi domāt...bet visdrīzāk-nekad nav spējis...
 -2  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  21.novembris 2016 15:37
Miervaldis Ja cietuma pidoram, debilajam nacistam bender45 šausmīgi nepatīk dzīve Latvijā, drīkst vākties prom uz roģinu mātušku. Es tevi, debilais kvekšķi un cietuma pidor, uz Latviju neesmu saucios un ar varu te neturu. Saprati, debilais nacist neaizvēršanās šovmeni?
Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 12:15
Mantrausis Haotiska klaigāšana bez pamata un jēgas nekad nav nesusi rezultātus.
Par 2% aizsardzībai dzirdu jau gana ilgu laiku, tikai nav bijis cilvēka, kas spētu paskaidrot – ko tas nozīmē praktiski. Viens būtu skaidrs – mums ir precizi 2% un mums ir draugi un palīgi. 1,9999976999% gadījumā draugu un palīgu nav vai arī tie ir tikai vārdos.
Bet kas precīzi, saprotami un praktiski ir šie 2%.
Palielināsim algas? Ģenerāļu skaitu? Militāros atašejus nosūtīsim uz Ķīnu un Čīli? Iepirksim kādu tehniku? Atjaunosim lidlauku?
Man šie 2% atgādina svētbilsi, kuru daudzi pielūdz un paši neko nedara... Kas būs un taps no tiem 2%????
 0  Radius_box_plus Radius_box_minus 1 ATBILDE  ATBILDĒT  22.novembris 2016 09:35
Miervaldis Skaidrs ir tikai tas, ka populists trampulis nav mūsu draugs, ja jau ir sācis ķīvēties un meklēt atrunas. Ja nebūs šīs atrunas, sameklēs citu.

Acīmredzot palielinās bruņotos spēkus vai iepirks jaunu tehniku, lai cietuma pidoram, debiliķim bender45 būtu par ko rīkot histērijas šovus. Ģenerāļu skaits ir atkarīgs no bruņoto spēku lieluma. Izveidojot jaunu kājnieku brigādi, rodas šīs brigādes komandiera amats, bet brigādes komandē ģenerāļi.

Līdz šim nebija vajadzības neko darīt. Starp citu, amerikāņi, kuru jaunizceptais prezidents tagad stāv apsūdzētāja pozā, pēc aukstā kara beigām samazināja militāros izdevumus, bet Eiropas armija, par kuru pāris reizes ierumājās Junkers, kā bija idejas līmenī, tā paliks. Un vispār pēc breksita un trampofilijas lēkmes Amerikā šī Eiropas armija paliktu tikai ar franču kodolieročiem, kas mūsu laikos ir pilnīgi nepietiekami. Pat ja frančiem būtu vēlēšanās dot atbildes triecienu, ja agresors pirmais lieotu kodolieročus.
 -1  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  22.novembris 2016 12:22

Pievienot savu viedokli

    Lai pievienotu viedokli ⎯

    vai

    Vēl par šo tēmu