IR

Politika
Politika
Neskatoties uz to, ka Latvijai patīk sevi pozicionēt, kā vienu no Eiropas fintech centriem, nešaubīgi varam apgalvot, ka aizvien ātrāk par tādu kļūst, nevis Rīgā, bet tieši Viļņa. Ja Igaunijā ir Transferwise, kā viens no vadošajiem nebanku naudas pārvedumu uzņēmumiem pasaulē, tad no Lietuvas tuvākajos gados varam sagaidīt vēl lielākus jaunumus.
Politika
Jums ir nepieciešams iegādāties māju vai automašīnu vai personīgām vajadzībām. Lai realizētu savus dažādos projektus, viss tas bez bankas vienošanās vai palīdzības. Es ļauj jums dot dzīvību jūsu dažādiem projektiem ar atbalstu. Veidojiet savu bagātību, samazinot savus nodokļus. Jūs varat būt atbildīgs, kad esat iestrēdzis, aizliegts bankas, īpaši valsts civildienesta ierēdnis, CDD, amatniecības CDI vai citi. Lūdzu, sazinieties ar mani, lai uzzinātu vairāk: pret.mutuel@e-nautia.com
Politika

Dubultmorāles paradīze 0

-> Aivars Lembergs 12.oktobris 2017 11:58
Kad finišam tuvojās Latvijas Radio (LR) valdes locekļu izraudzīšana, publiskajā telpā tika nopludināta informācija par it kā diviem kandidātiem uz LR valdi. Bija grūti neredzēt, ar kādu degsmi Sorosa vadošās bazūnes vērsās pret kādu Uldi Salmiņu. Precīzi tas pats rokraksts kas neskaitāmas citas reizes, kad norokams kāds šai sabiedrības daļai netīkams kandidāts.
Politika
Ļoti nopietns politiskais zemteksts ir ieilgušajam, tehnokrātiskajam un ārēji garlaicīgajam strīdam par Latvijas Mobilā Telefona un Lattelecom ne-/apvienošanu. To apliecina (vienmēr tik flegmātiskā) vides un pašvaldību ministra pēkšņais emociju izvirdums šonedēļ – asi uzbrūkot abu uzņēmumu mazākuma akcionāram Telia.
Politika
Nav zināms, kā un kad beigsies pēkšņā s intrigas Latvijas otrās lielākās pilsētas pašvaldībā – Saskaņa neļaus Rihardam Eigimam un Latgales partijai tik viegli sevi ap spēlēt. Tomēr no jezgas ir vismaz viens ieguvums: sabiedrības uzmanība tiek pievērsta valsts «autonomam» nostūrim, kas pārāk ilgi vārās savā sulā.
Politika
Это — плагиат! То, как я подписываю собственные Блоги, — L. Soczniewa — самый настоящий плагиат. Некоторые этнические Поляки Латвии уже давным давно заказывают визитные карточки на Польском языке. Я просто «скопировала» этот приём. Очень эффективен! Сразу становится ясно: «Кто есть кто?»…  
Politika

Mēs jaunu pasauli sev celsim 4

-> Nikomeds 22.augusts 2017 01:04
Brīdi pēc Šarlotesvilles notikumiem sociālos medijus pāršalca skandaloza ziņa par it kā kādai Sorosa finansētai antifa aktīvistu grupai piederošu Evergreen koledžas (ASV) kampusā atrastu Antifa Rokasgrāmatu (The Manual of Antifa).
Politika
… как-то, один интеллигентный и образованный человек искренне клялся мне, что он — не расист. Однако, каялся, что при виде Цыган непроизвольно покрепче прижимает к себе сумку и отводит взгляд.  
Politika
Latvijas sociāldemokrātiskās strādniekus partijas – LSDSP valdes loceklis Raimonds Lejnieks - Puķe aicina iedzīvotājus parakstīt iniciatīvu sabiedrības iniciatīvu portālā manabalss.lv par to, lai 3. grupas invalīdiem tiktu nodrošināts bezmaksas sabiedriskais transports
Politika
Rīt notiks Vienotības «pēdējā salmiņa» kongress. Vienmēr ir skumji vērot nesen ietekmīgas (un paša cītīgi gānītas) varas partijas izdzišanu. Arī tad, ja agonija ir pārpārēm pelnīta, politiķu lielmanības un prāta akluma izsaukta.
Politika
Мудрые Русские люди говорят так: «Большая беда нужна»… И они — правы! Именно большая беда, которая недавно случилась в Юрмале побудила меня переосмыслить то, что волновало меня уже на протяжении многих лет…
Politika

Politika
 
Politika
““Es nevaru apturēt laiku. Toties, es varu izmantot laiku, kas ir atvēlēts man”, Mihails Bulgakovs “Meistars un Margarita”.
Politika
Во время Муниципальных Выборов в Юрмале я была свидетелем странной ситуации на одном из Избирательных Участков… Тогда я не могла понять, что же меня так встревожило? Но, недавно случившееся несчастье… заставило меня всё переосмыслить. Считаю своим долгом рассказать о моих опасениях.  
Sāc Rakstīt!

Categories translation missing: en.article.subcategories.categories translation missing: en.article.subcategories.to_all_categories