IR

...un nesper dēls kāju, dēls kāju tai mežā...

Viedokļi

ierados Būsim vīrišķīgi! Izņemot gadījumus, kad vīrišķību pielīdzina naudas zutņa biezumam. Un hokeja rezultātiem. Un pasēdēšanu barā ar putinopitekiem. Un galvas nēsāšanu ar divām sejām. U.t.t.
 +4  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  30.aprīlis 2014 07:37
ilzeignate2 Bomburšovu vairs neskatos. Kad viņš agrāk strādāja LTV, tad toreiz vismaz tika uzdots jautājums-''Kas notiek Latvijā?''. Uz ko tika veikti kusli mēģinājumi sniegt atbildes, bet vismaz bija saklausāma tāda kā izskaidrošanās, taisnošanās, vai vēlēšanās ko mainīt, varbūt... Tagad, kad šovs noris uz respektablām ādas mēbelēm LNT studijā, ''aža kāja'' tā vien lien no maisa laukā. Un te ir atbilde par vīrišķibu vismaz vienā variantā. Patreizējais laiks brīnišķi rāda, kas ir kas, kas kam ir svarīgs. Domāju, ka laika ziņā šāds process ir tieši laikā, jo citādi daudzi ir nomaldījušies ''starp trim priedēm''- sevi, valsti un citiem ārpusē. Patiesība, lai cik to slēptu,kā īlens no maisa duras ārā. Kas patiesi ir akli, tiem nevar palīdzēt, kas redzoši- var palīdzēt saredzēt, bet kas stāsta basņas- tie paši tajās nokļūs.
 +3  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  1.maijs 2014 12:08
lno Tā tas ir. Latvija ir devusi iespēju iebraucējiem dzīvot šeit, bet tās pienākums nav atjaunot PSRS kolonistu privilēģijas.
 +7  Radius_box_plus Radius_box_minus  ATBILDĒT  1.maijs 2014 18:17

Pievienot savu viedokli

    Lai pievienotu viedokli ⎯

    vai

    Vēl par šo tēmu