IR

Personīgie Blogi

Iemācīties neslimot ir iespējams. 0

Rudenī un ziemā saskaramies ar saaukstēšanos un dažādām slimībām. Turklāt slimību dēļ dažreiz nākas tērēt ievērojamas naudas summas dažādiem medikamentiem. Ja izdevumi ir tiešām lieli, reizēm izmantojam arī pakalpojumus kā ātrie kredīti ārstu vizīšu apmaksai. Daudzi lasītāji noteikti gribētu uzzināt, kā izvairīties no slimībām. Daži vienkārši rituāli palīdzēs tev pretoties slimībām un stiprināt savu veselību:
emils_manins 5.decembris 2014 12:17


- Dodies gulēt laicīgi! Miega trūkums nereti noved pie dažādām saslimšanām. Ja tu esi noguris un neizgulējies, arī tavai imūnsistēmai nav spēka pretoties dažādām kaitēm.

- Turklāt vajadzētu pievērst īpašu uzmanību stresa situācijām. Centies pārskatīt savu attieksmi pret lietām kas izraisa stresu, vieglāk taču ir neņemt visu pie sirds. Lai atslābinātos un nomierinātos, ir vērts sarīkot sev mazu ceļojumu vai satikties ar interesantiem cilvēkiem.
- Ej karstā dušā! Pat ja tev nav auksti, nenāk par sliktu sasildīt muguru, kaklu un pēdas.
- Ģērbies silti! Riska zonas, kuras nepieciešamas aizsargāt pret apsaldēšanos parasti ir mugura, krūtis un kakls. Kārtīgi sasedz šīs zonas, bet esi uzmanīgs, lai nenāktos svīst ārā zem pārlieku liekas apģērba kārtas.
- Dzer karstus dzērienus! Sāc rītu ar krūzi karstas tējas, kafijas, kakao vai cita iemīļota dzēriena. Krūze silta dzēriena mazina pirmos saaukstēšanās simptomus un palīdz ātrāk atveseļoties, kad esi saķēris iesnas.
- Ja jūties vesels un vēlies stiprināt imunitāti - rūdies vai izmanto kontrastdušas. Pat dažu minūšu pelde aukstā ūdenī ik rītu ir spējīga veikt brīnumus.

Ieteikt šo rakstu? Jā(0)

Pievienot viedokli →

Ieteikt:
Share-twitter Share-draugiem Share-facebook Add-rss-trans
Ātro kredītu salīdzinājums - http://www.gudriem.lv/atrie-krediti

Categories Kategorijas Skatīt visas kategorijas →

Vēl par šo tēmu