IR

Personīgie Blogi
Personīgie Blogi
Lietuva kā Latvijas lielā un vienīgā brāļu tauta var mums šo to iemācīt par dažādām dzīves sfērām, no kurām nozīmīgākā ir biznesa vešanas prasme. Atšķirībā no latviešiem, kas ekspansiju veic lēnām un it kā pat negribīgi, lietuvieši ir Latvijā uz palikšanu un katru gadu mājās aizved vairākus simtus miljonus eiro. Mūsu vienīgais redzamais veiksmes stāsts ir lielveikalu tīkls Depo, kas Lietuvā atver vienu veikalu pēc otras.
Personīgie Blogi
Kā tev ar iznākumu deklarēšanu veicas un kad to dari? Tuvojoties tam laikam, kad jāsāk domāt par ienākumu deklarēšanu kā pašnodarbinātajam, atceros labu teicienu no Dānijas laikiem, kad pirmā lieta, ko ārzemniekiem saka - maksājiet nodokļus. Pat, ja maz zinot kā tie tiek aprēķinati, vietējais VID (saukts par SKAT) to izdara iedzīvotāju vietā. Agrāk palīdzēju paziņām ar ieņēmumu/izdevumu savilkšanu kopā ienākumu deklarācijai. Pamazām jāsavelk kopā 2017. gada ienākumi.
Personīgie Blogi
Rīgā dzīvo vairāki desmiti tūkstoši cilvēku, kas regulāri dzīvo pāri saviem līdzekļiem. Viņi ņem dažādus aizdevumus, lai dzīvotu šķietami ērtāk vai labāk, bet rezultāts ir gluži pretējs. Vai tā ir Latvijas īpatnība vai kopēja iezīme patērētāju sabiedrībai? Drīzāk jāsliecas piekrist, ka tā ir laikmeta kopēja problēma. Nav noslēpums, ka kredītņēmēji dzīvo pastāvīgā stresā, jo nespēj objektīvi izvērēt, kas ir svarīgāks, dreb par savu darba vietu, jo to zaudējot zustu arī ienākumi ar ko maksāt par aizņēmumiem. No tā visa būtu iespējams izvairīties, ja viņi dzīvotu par saviem līdzekļiem, nevis aizņemtiem un vajadzības gadījumā zinātu, ka Latvijā,  pastāv iespēja ātri saprast, kurš no nebanku uzņēmumiem piedāvā izdevīgākus nosacījumus.
Personīgie Blogi
Septītā saruna
Personīgie Blogi

Par ķibeli2020 1

-> Jānis 11.oktobris 2017 01:40
 
Personīgie Blogi
Trešā saruna (otrā daļa)
Personīgie Blogi
Trešā saruna (pirmā daļa)
Personīgie Blogi
Otrā saruna
Personīgie Blogi
Sarunas ar sevi par esības jēgu
Personīgie Blogi

Citi. 5778 ГОД! 0

-> Ludmila Sočņeva 21.septembris 2017 16:48
С Праздником РОШ АШАНА! Евреи Латвии, встречайте Новый Год!
Personīgie Blogi
Šodien demokrātijai ir tikai viens trūkums. Tā vairs nav demokrātija. Manuprāt, tā ir kļuvusi par kaut ko labāku, bet tās transformatīvais process vēl nav noslēdzies. Šobrīd mēs piedzīvojam kaut kā jauna rašanos, bet kas tieši tas būs, visticamāk, mēs ieraudzīsim ne ātrāk kā vien pēc pāris desmitgadēm.
Personīgie Blogi
Ikdienā izjūtam un pasīvi vērojam, ka  tikumiskās un garīgās vērtības sabiedrībā joprojām paliek otrā plānā. Apolitiski konstatējam, ka humānisms atrodas pabērna statusā. Bailēs no pārmaiņām pieļaujam sociālās vides tālāku degradācija.
Personīgie Blogi
Esmu pabijis darba intervijās vai "parunāties", kur esmu bijis pieteicies vai uzaicināts kā PHP programmētājs gan kā IT projektu vadītājs. Un tomēr... vairāku iemeslu dēļ es joprojām neemu atradis sev darba devēju. Kas tālāk? Šeit gan jāpiemin, ka ļoti lielai daļai potenciālo darba devēju "nepatīk" fakts, ka gandrīz 10 gadus esmu bijis pašnodarbinātais un nav ticības, ka ir vēlme to nomainīt uz "no-9-līdz-5" darbu.
Personīgie Blogi
Dzīvojot šodienas realitātē, priecājamies par esošajām, kaut arī gana ierobežotajām iespējām īstenot sevi, apmierināt savas aktuālās izdzīvošanas intereses, pilnveidot savu personību.  Vienlaikus sūkstamies par ļauno pasauli un kraso sociālo nevienlīdzību, par līdzcilvēku patmīlību, par intrigu pilno politiku, par korupcijas un vardarbības plašo izplatību, nepiedodami bieži atzīstoties savā šķietamajā bezspēcībā ko mainīt un  faktiski neveicot mērķtiecīgas, rezultatīvas darbības šo negāciju sakņu iznīdēšanā.
Personīgie Blogi

DzAb "Ķepu ķepā" lūgums 0

-> pornieks 1.augusts 2017 12:47
Vai tu zini, kā ir tad, kad tev ir mājas. Visi tevi apčubina. Spēlējas ar tevi. Glauda un cienā ar kārumiem. Un tad- hops! Tu kļūsti lieks. Nevajadzīgs. Kā novalkāts un izmests apavu pāris.
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas Skatīt visas kategorijas →