IR

Māja un Ģimene
Māja un Ģimene
Ikviena mājokļa greznākā rota ir aizkari, kuri spēj padarīt katru logu un telpu tieši tādu kādu Jūs to vēlaties redzēt. Aizkari var būt nopietni un paust stabilitāti, nosvērtību. Tie var būt arī rotaļīgi un viegli. Svētku noskaņojumu ikdienai piešķirtu grezni aizkari. Aizkaru izsmalcināto eleganci un daudzveidīgo raksturu piešķir kvalitatīvi aizkaru audumi, kurus Jums ieteiks mūsu profesionālā dizainere Kristīne Martinsone. Aizkaru audumi mēdz būt gaisīgi un viegli, kas padara noskaņu telpā maigāku. Tie var būt arī viegli un koši, krāsaini vai ar interesantām ilustrācijām, kas piešķir rotaļīgu atmosfēru bērnu istabā. Aizkaru audumi var būt arī biezāki vai arī pavisam gaismu necaurlaidīgi - šādi aizkari palīdzēs norobežoties no ziņkārīgiem skatieniem vai aizsegs dienas gaismu, ja Jums būs nepieciešamība ilgāk gulēt. Pie biezajiem aizkaru audumiem pieskaitāmi arī aristokrātiski greznie gobelēnu audumi, kurus var izmantot arī, lai skaisti dekorētu telpu - tādējādi interjera iekārtojumu padarot vēl daudzveidīgāku. Pareiza aizkaru auduma izvēle ir svarīga arī lielās pieņemšanu zālēs vai konferenču telpās. Šādās vietās var izvēlēties arī ierasto variantu ar žalūzijām, tomēr aizkari padara telpu mājīgāku un sajūtu tajā - siltāku. Jūs taču vēlēsieties, lai Jūsu konferenču vai deju zāle paliktu atmiņā vēl ilgi pēc pasākuma un cilvēkiem gribētos tajā atgriezties. Aizkaru audumiem jābūt izturīgiem un kvalitatīviem. Der arī atcerēties, ka aizkari diezgan lielu laiku pavada tiešos saules staros, tādēļ tieši aizkaru audumiem ir izveidots speciāls pārklājums, kas tos aizsargā no spēcīgas saules. Aizkaru audumu daudzveidība ir elpu aizraujoša, jo aizkara fasonu, stilu un krāsu var piemeklèt atbilstoši katram interjera iekārtojumam.
Māja un Ģimene
Māja un Ģimene
Statistikas rādītāji nav iepriecinoši. 2015. gadā reģistrēti 2 112 zādzību gadījumi dzīvokļos, savukārt zādzību skaits īpašumos pērn bijis 21 804. Šie rādītāji brīdina, ka vēlams rūpīgi pārdomāt sava īpašuma drošību, neaizmirstot arī par sociālajos tīklos publicētā satura ietekmi uz to.
Māja un Ģimene
Atvaļinājuma laiks pie ūdens, pārgājieni un ceļojumi – saprotama ir vecāku vēlme atpūsties, ļaujoties bērniem brīvu vaļu. Speciālisti atgādina – neatstāj mazo bez uzmanības un laikus izrunā ar bērnu iespējamos negadījumu riskus. Mazo ekspertu skola (www.mazoekspertuksola.lv ) un Latvijas Dzīvības glābšanas asociācijas (LDzGA) prezidents Roberts Fūrmanis stāsta būtiskāko, kas vecākiem un bērniem jāzina par pirmo palīdzību vasarā.
Māja un Ģimene
Ja vēlies atrast iespēju iepirkties ērti un izdevīgi, izmanto interneta veikala 1a.lv sniegtās priekšrocības. Tur pieejams bagātīgs preču sortiments ikvienai gaumei un vajadzībai - piemēram, batuts, velosipēdi, matrači, kā arī citas preces. 1a.lv nodrošina arī ērtu pasūtījuma noformēšanu un vienmēr patīkamas cenas.
Māja un Ģimene

Kāpēc Jāņos jāēd siers? 0

-> Arnita 21.jūnijs 2016 12:36
Gadu no gada Līgo svētku galdu papildina ķimeņu siers, ko pieņemts uzskatīt par īsti latvisku produktu. Jautājums, kādēļ tieši tam izsenis ir tik īpaša vieta uz Jāņu galda, nodarbinājis ne vienu vien cilvēku. Kā radusies tradīcija ēst sieru Jāņos?
Māja un Ģimene
Vasaras saulgriežu mielasts nav iedomājams bez ierastā ķimeņu siera. Ja esi radošs svinētājs, kuram patīk izmēģināt visu jauno, tad Tev noderēs vairākas gardas idejas, ko sagatavojusi bloga “Lindas virtuve” autore Linda Tellgrena un Trikata sierzinis Renārs Tumens.  Atklāj Jāņu prieku no jauna!
Māja un Ģimene

Pseidovērtību gūstā 0

-> kaspars712 15.aprīlis 2016 12:26
Arī šis nebūs manis rakstīts. Ievietots pēc autora lūguma. 
Māja un Ģimene
Gada vēsākais periods ir sācies, un rudens ir īstais laiks, lai padomātu, vai mājoklis ir gatavs nākošajai ziemai. Māja ir tā vieta, kur atgriezties, dzīvot un glabāt vērtīgākās atmiņas. Tā ir vieta, kas ir jālolo un jāsargā, tādēļ ir noderīgi ik pa laikam pārbaudīt savu mājokli un tā stāvokli. Nav jābūt ekspertam tehniskos jautājumos, lai izsekotu līdzi pāris soļiem, kas manāmi var uzlabot mājas un tās saimnieka drošību.
Māja un Ģimene
Gultas veļu daudzveidībā atšķiras tā, kas ir ar 3D efektu. Šādu gultas veļu parasti meklē cilvēki, kas ir noguruši no tradicionālajiem audumiem. Patiesībā 3D efekts nav atkarīgs no auduma – to var izvēlēties no plaša klāsta. Kā arī 3D efekts nav parasts raksts uz auduma, bet gan ainava, kas ātri atgādina fotogrāfiju. Tomēr, izvēloties gultas veļu, jāņem vērā audums, lai tas neizbalētu. Labākā gultas veļa ar šo efektu ir izgatavota no kokvilnas – satīna auduma. Tie ir audumi, kas nesavelsies mazgājot 40 grādu temperatūrā. Šos audumus mazgā apgriežot uz otru pusi, izmantojot krāsainam audumam piemērotu mazgāšanas līdzekli.
Māja un Ģimene
Vai latviešu skriešana pēc visiem pasaules vējiem – vai tas, patiesi, ir gēnos ierakstīts!? Kaut kā negribas ticēt! Kāpēc tieši žurnālisti ir tie, kuri domā nevis par to, kā izdzīvos tauta? Tieši tā! Tas attiecas gan uz bēgļu jautājumu, gan homoseksuāļiem – kuri nu nekā nestiprinās nācijas nākotni! Vai – tas ir vienkārši popularitātes jautājums? Vai – komercijas? Tevi nepirks, ja neskriesi ratiem pa priekšu! 
Māja un Ģimene
 
Māja un Ģimene
Sēžu savā klētsaugšā, vai kūtsaugšā - kā gribat, strādāju un vēroju kā aiz mana milzu loga plosās stihija. Iekšā miers un klusums. Mani kaķi tepat vien, apkrituši kur nu kurais un aizmiguši ciešā miegā, pat savus caur un cauri izmirkušos kažokus kārtīgi nesakopuši. Laika nav, jāguļ.
Māja un Ģimene
Saulgrieži dabā pie uguns ar dziesmām, dejām, ozollapu vai ziedu vainagu un virkni rituālu ir vesels piedzīvojums ikvienam mazajam. Līgo svētki ir burvīgs laiks, lai bērnam pastāstītu vairāk par mūsu tautas tradīcijām, folkloru un ļautu iepazīt dabu. Mazo ekspertu skola (www.mazoekspertuskola.lv)  kopā ar privāto pirmsskolu CreaKids piedāvā idejas radošiem un skaistiem saulgriežiem kopā ar bērnu.
Māja un Ģimene
Režisors Asatuurs Keim ar jaunajiem talantīgajiem kino studentiem un Mārtiņu Vilsonu uzņēma projektu,
Sāc Rakstīt!

Categories Kategorijas Skatīt visas kategorijas →